Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7301) Peat76


Peat76
őstag

Kérlek segítsetek, lenne egy problémám. Feleségemnek rendeltem egy hirdetési oldalról egy 75ml Lancome la vie est belle parfümöt Karácsonyra, előtte telefon stb. Ilyenkor ugye próbálja az ember a hang és beszéd alapján leszűrni milyen ember is lehet valójában az eladó, harmadába került mint a bolti, minimálisat használtak belőle, egy hölgy kapta, de én ugye az elején rákérdeztem, hogy hogy fog reagálni a hamisított szóra, nagyon meggyőző volt a reakciója hogy akitől kapta, ugyanmár az az ember ad arra hol vásárol. Megjött ugye, doboz, üveg, kupak, stb stimmel, nekem úgy tűnik, de a parfümbe úszkálnak 1-2mm-es rettentően vékony, hogy fogalmazzak, porszálak, ilyen gondolom nem fordulhat elő? Hogy tudnám megállapítani hogy valóban hamisított? Kérlek segítsetek, az illata nem olyan tartós és intenzív mint ahol néztük egy szaküzletben, előre is köszönöm a segítő válaszokat! Akkor ez nagy valószínűséggel hamisítvány!?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#7302) Azie válasza slick-adam (#7296) üzenetére


Azie
őstag

Igen, nekem is ez a meglátásom.
fragrancex-en is ugyanazok a kódok mennek a 15%-ra meg a free shippingre - itt van sokminden ami nincs notino-n, főleg régebbiek
strawberrynél az 1-10%-ot fix 10-re rakták, náluk mondjuk alapból csak a napi 60-70% akciót érdemes nézni.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7303) Azie válasza Peat76 (#7301) üzenetére


Azie
őstag

a porszemcséket még el tudom képzelni, de mi az a porszál? o.O fotó, vagy did not happen.
amúgy valszeg hamis

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7304) Azie


Azie
őstag

Fú, adós vagyok 3 review-val, mivel megjött az orosz csomagom még pénteken, ha valakit érdekel. Ha nem, akkor nem töröm magam :D

Faberlic L'Estethe
Faberlic Mama
Faberlic Beauty Café

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7305) slick-adam válasza Azie (#7304) üzenetére


slick-adam
aktív tag

minden jöhet. maskülönben sose tudnek meg ezekröl semmit (meg csak nem is hallottam roluk) :)

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7306) Peat76 válasza Azie (#7303) üzenetére


Peat76
őstag

Szerinted,? A vaterán a bolti ár kevesebb mint tizede és a hölgy jelenleg aktívan árul!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#7307) sonkabence válasza Peat76 (#7306) üzenetére


sonkabence
csendes tag

Vateráról? :/ Hülye, aki eredetit ott hirdet... Egyetlen megbízható nyilvános közösség a krémmánia.

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#7308) Jhonny06 válasza Peat76 (#7306) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ez még így önmagában nem jelent semmit, főleg, ha az illata és a tartóssága stimmel. Ha nem, akkor lehet gyanakodni. Kérdés, hogy boltban hányszor próbáltátok, mert ha csak 1X, akkor azt kár ehhez hasonlítani, ahhoz intenzívebb használat kell, hogy meg tudd mondani ténylegesen, hogy eltér-e a boltitól. Bár tény, hogy nem néz ki jól és a gyárban ez nem igazán szokott előfordulni. A kupakja gondolom nem csavarható le, mármint olyan szinten, hogy hozzáfért szabadon a parfümhöz.

[ Szerkesztve ]

(#7309) Peat76 válasza sonkabence (#7307) üzenetére


Peat76
őstag

Én nem ott vettem, hanem a jófogáson, 10-ről 7-ért, olyan dühös vagyok magamra, ekkora :W :W :Y ekkora hibába esni, pedig mindig, 100-ból 99x körültekintően vásárolok, erre tessék Karácsonyra!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#7310) Azie válasza Peat76 (#7306) üzenetére


Azie
őstag

Mivel a parfüm 2012. óta van a piacon, ezért ha az első adagból származna sem romolhatott volna meg. A fotón szereplő katyvasz egy funkciót láthat el, beverni az eladó fejét az üveggel és leönteni a torkán a mocskot.

Reportolni kell és lepontozni. És ha nagyon mérges vagy, akkor jelezni Lancome felé is.

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7311) Azie válasza slick-adam (#7305) üzenetére


Azie
őstag

holnap világosban, ma még ironman vagyok

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7312) jookomak válasza Peat76 (#7309) üzenetére


jookomak
őstag

Rendelj egyet notino-ról, és egy óvatlan pillanatban cseréld ki. ;)

(#7313) ödönke válasza Peat76 (#7309) üzenetére


ödönke
aktív tag

(#7314) -secret- válasza Azie (#7310) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

S megmondanád, hogy jófogáson hogyan pontozza le vagy reportolja az eladót? Vagy mit érne el vele? Semmit.

Vaterán még le lehet szerencsére, de jófogáson? :(

[ Szerkesztve ]

(#7315) Azie válasza -secret- (#7314) üzenetére


Azie
őstag

"Feleségemnek rendeltem egy hirdetési oldalról"

"Szerinted,? A vaterán a bolti ár kevesebb mint tizede és a hölgy jelenleg aktívan árul!"

"Én nem ott vettem, hanem a jófogáson, 10-ről 7-ért"

A jófogáson nem is, ott csak reportolni tudja.
Viszont az elmondása alapján ugyanaz árulja vaterán is (mondjuk ha ua. az eladó, akkor sejteni lehet, hogy egy árukészletből dolgozik, vagyis a JF-on azért adja drágábban, mert nem lehet semmit tenni vele, míg a vaterán a sok lepont ellenére is van az a hülye, aki 2k-ért megveszi a csapvizet), vagyis ez alapján lehet a vaterát keresni, meg feljelentést is tenni csalás miatt (ha ott van, hogy eredeti a termék).

Kérdés, hogy a poszter mennyire akar szopni ezekkel a cégekkel más későbbi "kuncsaftok" érdekében. :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7322) Kimmuriel válasza Peat76 (#7306) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

Szerintem menj el egy parfümériába (Müller, Douglas, Marionnaud), és hasonlítsd össze az illatát az eredetivel.
Ha több éves parfüm, simán lehetnek benne ilyen apró részecskék.

Én vettem már úgy parfümöt a Nerolinál, hogy volt a dobozában egy kis brossúra, amiben fölhívták rá a figyelmet, hogy mivel az a konkrét parfüm sok természetes összetevőt tartalmaz, ezért előfordulhat, hogy idővel láthatóan úszkálhat benne szmutyi, és nem kell megijedni, ez természetes folyamat.

sonkabence: KrémMánián is rengeteg hamisítvány szokott fönt lenni... :(((

[ Szerkesztve ]

(#7323) sonkabence válasza Kimmuriel (#7322) üzenetére


sonkabence
csendes tag

Látod, a korlátoltságom miatt csak a niche szegmenst figyelem és észre sem veszem a hamis mainstream hirdetéseket :D De ha mondod biztos van ott is :/

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#7324) szab.tam


szab.tam
nagyúr

ma megjött a 4-es vakrandim. (vakrendi? :F :D ):

izgalmas dolog volt. kb olyan, mintha képek nélkül rendelne az ember 4 munkáslányt. megérkeznek. és előre tudod, hogy 2 az ízlésednek megfeleő lesz, a másik 2 pedig marad a konyhában mosogatni...
:DDD

pont így is történt:

Calvin Klein CK One eau de toilette unisex 200 ml
6 900 Ft
gondolom, sokan ismeritek. kellemes, üde, citrusos.
nagyon bejött.
erről kérdezném a használóit, mennyire tartós?
fújtam egyet a csuklómra, de nagyon tele van mára az orrom...

Kelsey Berwin Zeus eau de parfum férfiaknak 100 ml
4 700 Ft
nagyon erős, markáns, édes-kesernyés?
olvassatok utána, nme vagyok még jó leíró.
de határozottan jó!

Kelsey Berwin Huberta eau de parfum férfiaknak 100 ml
4 500 Ft
ez is nagyon erős, markáns, talán édeskés, fás, dohányos. kicsit gyógynövényes egyszerre.
közelről szagolva tömény, és inkább kellemetlenül nehéz. teszek egy próbát, hogy milyen távolabbról.
valaki azt írta, hogy 4-5 óra. 7 óra után lesikálni nem tudom...
egyelőre az "elmegy" kategória.

Kelsey Berwin Midnight Oud eau de parfum férfiaknak 100 ml
4 900 Ft
na, itt azért egy pillnatra meg kell állni.
csak azt nem tudom, hogy a kifejlesztőjét miért hagyták életben.
ez a parfum egy bűncselekmény.
a kemotox mászó rovarok elleni szpréje rendesen letolná a versenyben.
mély altatásból ébresztésre. arra talán jó.
kifejezetten kellemetlen, büdös.
ha valaki kellőképpen beteg, ismeri és szereti, az ingyen viheti. :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#7325) Jhonny06 válasza szab.tam (#7324) üzenetére


Jhonny06
veterán

Azért merész volt ezeket a Kelsey parfümöket berendelni így látatlanban.. :DDD Én spec. még az életben nem hallottam erről a márkáról, de szerintem ezzel más is így van. De még jó, hogy vissza lehet küldeni. :)

[ Szerkesztve ]

(#7326) szab.tam válasza Jhonny06 (#7325) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nem vagyok az a visszaküldözgetős ember.
az utolsó wc illatosításra még elmegy.

a harmadikkal majd barátkozom.
az 1. kettő bejövős.

igazából az yves saint laurent kouros-ba újból belezúgtam.
továbbra is majdnem mindig azt fogom használni.
ezek csak olyan időnkénti változatosságnak kellenek.

***

még 1* a kérdés:
ck one tartóssága?

most hiba fújtam egyet, az orromat mára kinyírtam... :D

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#7327) slick-adam válasza szab.tam (#7326) üzenetére


slick-adam
aktív tag

"még 1* a kérdés:
ck one tartóssága?"

elöbb-utobb kiderül :)

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7328) sonkabence válasza slick-adam (#7327) üzenetére


sonkabence
csendes tag

Ck-t még németben lopkodtam a klinikáról a puccos sznob nyanyáktól. Mindig fújtam valamit magamra :) A ck tartósságával emlékeim szerint nem volt gond. Teljesíti azt ami elvárható.

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#7329) szab.tam válasza sonkabence (#7328) üzenetére


szab.tam
nagyúr

jól jártál volna, ha az egyikben átöltött intim fertőtlenítő lett volna. :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#7330) Azie


Azie
őstag

Faberlic: L'Estethe (M) Tartóssága nagyon gyenge, 2-3 óra; erőssége még ennél is rosszabb, olyan 20-25 cm. Maga az illat teljesen átlagos nekem, citrusos, púderes, könnyű illat - konkrét jegyeket nehéz volt megállapítani, mer olyan nem tudom rá a jó szót "massza" illata volt. Ára: 75ml / 4100 ft.

"Fragrance: fruit and woody with ozone notes. The stylish fragrance opens with a fresh concordance of tangerine, Italian lemon and yuzu notes. A sophisticated game of gorgeous violet and jasmine tints, flavored with sensual expression of nutmeg, emphasizes the selective taste of the fragrance owner. Ozone notes, framed by pineapple, petitgrain and green pear, highlight elegant key points, while the warm shades of cedar, ambergris and white musk add final touch to a true dandy image."

Faberlic: Beauty Café (F) Tartóssága átlagos 3-5 óra; erőssége 30-40cm+. Az illat vidám, virágos púderes, picit gyümölcsös - napi használatra alkalmas, nem bántó és nem is figyelemfelkeltő illat. Ára: 15 ml/ 1700 ft.

Fragrance: floral and powdery. The initial freshness of Litchi, Orange and Lime Blossom delicately changes into the floral and spicy heart flavored with Clove, Ylang-ylang and Freesia. The accord closes with a blend of Iris, Oakmoss, Tonka Beans and Ambergris in the trail.

Faberlic: Mama (F) Tartóssága 4 óra+, erőssége 40cm+. Púderes, virágos illat, nagyon domináns pipaccsal és szegfűvel, gyöngyvirággal. Nagyon jó tavaszi illat lehet annak, aki szereti, ázott mező-erdőszél illata van, beltérben nekem kicsit erős magamra fújva kis szobában :) Ár: 50ml / 3500 ft.

Delicate floral and powdery scent with a slight green tint. A tender, heartwarming aroma with love and gratitude draws the image of Mama nuances cyclamen, freesia, violet and honeysuckle blossoms. Heart notes are filled with familiar from childhood aromas of fresh baked with creamy shades of caramel, vanilla and berries that woke us up in the morning with her mother's gentle smile. Flex lulls powdery cloud with green tints, gentle and cosy, like a mother's lullaby.

Ja, csomagolás, flakon, szórófej elég gyengusz, az üvegek strapák, masszívak, ember ölésre is alkalmasak. :)

Remélem hasznos volt.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7331) slick-adam válasza Azie (#7330) üzenetére


slick-adam
aktív tag

a Mama-t Duchaufour keszitette, hmmm. bár szarbol nem lehet varat epiteni. nem mindegy mi all rendelkezesere.:D lehet egyszer kiprobalom, jo olcso.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7332) szab.tam válasza Azie (#7330) üzenetére


szab.tam
nagyúr

szép leírás, lesz még mit tanulnom. :)

lehet, hogy feljebb írtam. (nem tudom...)
én a '80-as évek második felében illatszerelmes voltam.
a kesztyűtartóban mindig volt legalább 10 illat.
az akkor itthon beszerezhető prémiumok. volt, amit "dollárboltban" vettem meg.
fiatal voltam, mentem a barátnőmhöz este, (fiatalok voltunk, szerelmesek, ő a induláskor 15, én 18 éves, és 4.5 évig tartott). és mindig a hangulatomhoz illőt választottam a megérkezés előtt.
ösztönszerűen váltogattam.
ez önmagában egy hihetetlenül izgalmas dolog lehetett a másik félnek.
nekem is az volt.
erre később jöttem rá. :) :))

arra akartam kilyukadni, hogy akkoriban nekem nagyon fontosak voltak az illatok.
és most valahogy ez az érzés kezd visszatérni.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#7333) slick-adam válasza szab.tam (#7332) üzenetére


slick-adam
aktív tag

ez jo. :C
ertem mar a Kouros-t. gondolom toltad akkoriban is.

a kerdesem inkabb az lenne, hogy miert tünt el az illat-szerelem? :(

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7334) szab.tam válasza slick-adam (#7333) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nyálas, egyszerre kijózanítóan prózai.
ő egy zsidó kislány volt, aki kiment izraelbe tanulni, és ottragadt.
én pedig nem. sem így, sem úgy.
az egész családja pedig utána.

ott nálam volt egy komoly reccs, és az utolsó dolog volt az illatok érzékelése, frissítése, és az ebből adódó plusz.
csak ezt több évtized után kiheverve, vén g*iként újból szeretném érezni.
kb. ennyi... :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#7335) slick-adam válasza szab.tam (#7334) üzenetére


slick-adam
aktív tag

es tudod meg melyik illatokat hasznaltad akkor? biztos agyadba egettek sok emleket (scent-memory). egy szippantas es visszajöhet csillio erzes akkoribol.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7336) szab.tam válasza slick-adam (#7335) üzenetére


szab.tam
nagyúr

brut
azzaro
bleu marine (pierre carcin)

így hirtelen-talan.... :D

egyszerű, markáns illatok.
akkor még nem voltak túlbonyolítva a dolgok.
az akkori illatok jól el voltak határolva.
volt egy dohányos csoda, asszem ronhill. vagy hasonló, de most nem találom.
azt nagyon szerettem, mert jól passzolt a cigihez.
vöröses-barna doboza volt.

de most már látom, hogy a piac megköveteli az újdonságokat, a fejlesztők tökét sarkantyúzzák:
-> ilyenkon jön az áltlam rendelt szörnyűség. vagy rakjuk bele egy kis citrust, az biztos jó lesz valakinek...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#7337) slick-adam válasza szab.tam (#7336) üzenetére


slick-adam
aktív tag

nem a Dunhill brand-re gondolsz? [link]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7338) szab.tam válasza slick-adam (#7337) üzenetére


szab.tam
nagyúr

ebből a linkből nem látom a dobozát.
így nem tudom eldönteni.
barnás, vöröses.

de szerintem volt benne valami "r" betű...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#7339) slick-adam válasza szab.tam (#7338) üzenetére


slick-adam
aktív tag

hat keresd ki evszam alapjan amelyik szoba jöhet aztan vagy mutatja a dobozt vagy rakereshetsz google (mar ha erdekel annyira :D)

esetleg a Dunhill Blend 30?

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7340) szab.tam válasza slick-adam (#7339) üzenetére


szab.tam
nagyúr

nem, nem.... :N

**

tuti, hogy '88, vagy sz előtti kiadás.
a dunhill-t 100%-ra nem zárom ki, de inkáb valami ronhill szerű fantázianév.
kibocsátó cég nincs meg az agyamban.... :(

igazi, éjszakai, dohányfüst szeletelést túélő illat volt.
beb*va, 2 doboz cigivel bepácolva mentél a csajjal, és megpuszilta a nyakad, mert muszáj volt neki.

orromban itt van az emléke, doboz mintáját nagyjából látom magam előtt, de a nevét nem tudom.
20-on év eltelt.. :U :D

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#7341) Mercutio_ válasza szab.tam (#7332) üzenetére


Mercutio_
félisten

"...akkoriban nekem nagyon fontosak voltak az illatok.
és most valahogy ez az érzés kezd visszatérni."

Az öregedéssel mind visszasírjuk az elveszett fiatalságunkat, aztán ki így (régi illatok/helyek/arcok), ki úgy (tini/korahuszas csajok hajkurászása) próbálja felidézni /megragadni.

"akkor még nem voltak túlbonyolítva a dolgok."
Inkább csak annyira drágák voltak a jobb parfümök, hogy a dollárboltba el se jutottak, vagy eszedbe se jutott megvenni, mert már a mai kommersz illatok akkori megfelelői is épp csak belefértek a keretbe.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7342) shaitus1


shaitus1
újonc

Eight and Bob Originalt próbálta már vki? Apropó.. 50ml Creed aventus érdekes lehet vkinek?

(#7343) Azie válasza shaitus1 (#7342) üzenetére


Azie
őstag

Az mindig érdekes lehet bárkinek, attól függ, mekkorát akarsz rajta bukni. :)))

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7344) mufi válasza shaitus1 (#7342) üzenetére


mufi
senior tag

Én próbáltam. Jó illat de nem tartós.
Azie kolléga, jó árban kapta shaitus1 így tuti nem buk rajta ;-)

más: az én csereüzletem ugrott. Ha esetleg érdekel valakit Amouage Reflection man az írjon, elsősorban csere érdekelne.

Megjött a notinos csomag, pár commes des gracons parfümmel és egy L Artisan noor exquis parfümöt. Tesztelem és jelentkezek!

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7345) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Nem tudja valaki véletlenül, hogy ezt az anyagot hogy hívják? Nem szigszalag, látszólag sokkal durvábban rátapad a felületre, nyomás nélkül is. Én az előbbit használom, miután teflonnal körbetekerem a menetet, hogy adjon egy plusz védelmet, de ez sokkal durvábbnak tűnik. THX!

(#7346) sonkabence válasza Jhonny06 (#7345) üzenetére


sonkabence
csendes tag

Autósboltban lehet kapni spéci gumi ragasztószalagot amit a lyukas vízcsövekre tekernek. Szerintem olyasmi lehet.

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#7347) Gallowgater válasza Jhonny06 (#7345) üzenetére


Gallowgater
tag

Zsugorcsőnek tűnik, kicsit nagyobb átmérővel. Egy kis melegítés, és pillanatok alatt felveszi a tárgy alakját, amire ráhúzzák, és akár légmentesen, illetve ebben az esetben szivárgásmentesen zár. Tápkábelek egyedi harisnyázásánál használtam hasonlót a végeken.

Z68X-UD7-B3 // Core i5-2500K // Noctua NH-D14 // G.Skill RipjawsX 16GB // MSI GTX 1070 gaming X // OCZ 60GB Agility 3 // WD 750GB Caviar Black // Corsair AX850 // Corsair 600T White // Corsair SP2500 // Roccat Tyon // Isku

(#7348) kk831228 válasza Jhonny06 (#7345) üzenetére


kk831228
addikt

Szerintem is zsugorcső... :) Van sokfajta méret, nem drága dolog...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7349) shaitus1 válasza mufi (#7344) üzenetére


shaitus1
újonc

Mufi Fórumtárs: parfümöt ennyien nem dícsértek még rajtam mint a Creed Aventust... Szórakozóhelyen mikor már rég nem éreztem 3 nő is érdeklődött mi ez az illat... :D szórakozóhely előtt a bárban ketten..XD
Fura... parfümöt ennyien még nem dícsértek rajtam,illetve nem kérdezték mi ez az illat... :)

(#7350) shaitus1 válasza mufi (#7344) üzenetére


shaitus1
újonc

Más! Mufi: Sajnálom hogy nem jött össze az üzlet..!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.