Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7551) Azie válasza slick-adam (#7528) üzenetére


Azie
őstag

hát tusfürdőt csak nem locsolhat magára, az hogy nézne már ki?
így meg 2 10mp-es rushsal megoldja a fürdést. :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7552) Azie válasza tibbike01 (#7530) üzenetére


Azie
őstag

jól hangzik, remélem árkád/westendben van. úgyis akartam már menni megszagolni a piros trussardit, valaki multkor ajánlotta

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7553) slick-adam válasza Azie (#7551) üzenetére


slick-adam
aktív tag

nemtom, sztem ha kakilnek egy nagyot es raboritenek egy üveg Habit Rouge-t, az attol meg büdi maradna.:D

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7554) mufi válasza paye (#7550) üzenetére


mufi
senior tag

Dutyfree Macedónia. Még most is érezni az illatot.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7555) tibbike01 válasza Azie (#7552) üzenetére


tibbike01
őstag

A prios trussardit és én ajánlottam :) az új Pradat is szagold meg :K

(#7556) pohár válasza slick-adam (#7553) üzenetére


pohár
félisten

hú, megtetszett ez az illat a jegyei alapján, szagolható valahol?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7557) Azie válasza slick-adam (#7553) üzenetére


Azie
őstag

nyilván, de nem hiszem, hogy elhinnék, ha ezt elmondanánk nekik :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7558) Safranek válasza Azie (#7552) üzenetére


Safranek
aktív tag

Westendben van. Ha jól rémlik piros trussardi is. :U

„Attól tartok, Safranek, hogy maga gúnyolódik velem. Jöjjön közelebb!″

(#7559) Azie válasza Safranek (#7558) üzenetére


Azie
őstag

köszi, árkádban viszont van müller is és a lalique amethystet is meg szeretném szimatolni, jó lenne ha lenne valamelyikben. :)

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7560) mufi


mufi
senior tag

Kryptonite juice

:Y :Y :Y

[ Szerkesztve ]

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7561) Azie válasza tibbike01 (#7530) üzenetére


Azie
őstag

A bőrömön nagyon aldehides, szintetikus, pont olyan, mint a ferragamo uomo. Cserébe tartós, 4-5h+

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7562) sonkabence


sonkabence
csendes tag

Na végre visszaírt a nose.fr Kritikán aluli egyébként a kommunikáció. Azt a megnyugtatást kaptam, hogy jelentették az ügyet a francia posta felé és 'kivizsgálják'. Állítólag több időt vesz igénybe mire a nemzetközi adatokat lekérik, ezért a türelmem kérik és, hogy nyugodjak meg, mert mindenképp megkapom a csomagom... Lehet paranoiás vagyok, de nekem ez ez még így is gyanús. Behúzásnak tűnik. Vélemény?

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#7563) slick-adam válasza sonkabence (#7562) üzenetére


slick-adam
aktív tag

nem az.
irtam mar: nem egy padlasrol üzemelö cigany üzlet.


csomagokkal barmikor lehet gebasz.
kommunikacio az tenyleg förtelem, de biztos lehetsz benne, hogy nem akarjak lenyulni a penzecskedet.

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7564) Jhonny06 válasza sonkabence (#7562) üzenetére


Jhonny06
veterán

Már ott faszság az egész, hogy "francia posta". Bármilyen olcsó parfümöt rendelsz, azt kapásból futárral kéne küldeniük, mint mindenki másnak. Ott nincsenek ilyenek, hogy nyomtalanul elvesznek a csomagok, hanem 5 munkanap alatt ideér és kész. Már itt sántít a sztori. De ha nem hazudnak, akkor szimplán iszonyatosan hülyék, hogy nem futárral dolgoznak. És feltételezem nem egy 50 dolláros cucc volt. Lényeg a lényeg, legközelebb hanyagolni kell őket, ilyen nincs..

Egy Aus Liebe zum Duft ilyen esetben már kétszer felforgatta volna a világot a csomagodért..

[ Szerkesztve ]

(#7565) sonkabence válasza Jhonny06 (#7564) üzenetére


sonkabence
csendes tag

Na ezt a mentalitást hiányolom! Igazából én akkor sem bízok bennük, ha akármilyen neves bolt... 30 nap után nem fogadnak rl semmilyen reklamációt és nagyon remélem, hogy nem ez miatt akarják húzni az időt. Jöv héten feladok egy elsőbbségi 'rendelés lemondása, pénzvisszafizetés' levelet plusz emailben is küldök nekik aztán b@sszák meg. Én alapból elvárom, hogy 2 napon belül nézzenek utána vagy rögtön küldjenek egy másikat.

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#7566) slick-adam válasza sonkabence (#7565) üzenetére


slick-adam
aktív tag

a posta nez utana, nem ök. es az eltart egy darabig. ha a nagy neves DHL lenne, akkor is több napig tartana (tapasztalatbol mondom)

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7567) pohár


pohár
félisten

ez melyik parfüméria? elvileg van vele szemben egy Caffé Perté is

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7568) ödönke válasza pohár (#7567) üzenetére


ödönke
aktív tag

Madison Perfumery

[ Szerkesztve ]

(#7569) mufi


mufi
senior tag

Creed Bois de Portugal-t ismeri valaki? Akinek esetleg bejön, benne lenne egy közös rendelésbe?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7570) sonkabence válasza mufi (#7569) üzenetére


sonkabence
csendes tag

Nekem az egyik személyes kedvencem, azonban még idáig nem szereztem be. Szerintem az egyik legrealisztikusabb fás illat, maga a szó szerinti értelmében. még lenne lehet egy jó iserősöm, akit érdekelhet a dolog. Engem addig biztosan nem, amíg ezekkel a mocskos nose.fr kókány Bt-vel meg nem oldódik a problémám.

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#7571) mufi válasza sonkabence (#7570) üzenetére


mufi
senior tag

Véletlenül régebben rendeltem egy csomó mintát, amit most találtam meg. Aztán mondom nah, miez, hadd lássam...hát mitnemondjak...seggre ültem. Nem mondok semmit mert nem használtam eddig DE, ez lehet jobb lesz mint az Aventus és EZT tényleg q kevesen ismerik. Hihetetlen az illat. Tényleg.

400 ft/ml-be jön ki az ára nekem most :Y a szállítás ingyenes :C Mivel innen rendeltem az első Aventus üveget. Annyi a gond, hogy 500 ml-es kiszerelést kell venni ha ilyen árat akarunk. Akit érdekel esetleg az írjon, szerintem ez q jó ár. Nekem 100 ml kellene kb.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7572) kk831228 válasza mufi (#7571) üzenetére


kk831228
addikt

Notino-n se túl drága a 120 ml... ;) (460/ml) Kíváncsi lennék rá... Lehet egy mintát rendelni kellene... :B

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7573) mufi válasza kk831228 (#7572) üzenetére


mufi
senior tag

Szerintem rendelj. Ha az Aventus bejött ez is nyerő lesz. Ez nem egy GIT vagy SMW...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7574) slick-adam válasza mufi (#7573) üzenetére


slick-adam
aktív tag

"Ha az Aventus bejött ez is nyerő lesz."

ERÖS tulzas.
szerintem van egy regies beütese a Bois-nak, ami mondjuk nem feltetlen rossz dolog, mert Guerlain Vetiver-nek is van, megis imadom. VISZONT nalam a szantálfa + levendula kombo nagyon nem passzol. utana lehet olvasni, hogy meg a Creed fanok köreben is relative megoszto illat, messze nem egy crowd pleaser.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7575) mufi


mufi
senior tag

Creed fanok? Melyik oldalon? Mass pleasing, mint pl? Relative...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7576) slick-adam válasza mufi (#7575) üzenetére


slick-adam
aktív tag

- a Creed parfümöket kedvelök
- nincs oldal (nem ertem). vagy internetes oldal? gondolom ismersz parat, ha ide is irsz :)
- mass pleasing: pl Aventus

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7577) mufi válasza slick-adam (#7576) üzenetére


mufi
senior tag

Basenotes vagy fragranticára gondoltam. Ja, Aventus sem jön ám be mindenkinek...múltkor mutattam egy csajnak erre Ő hogy milyen szar kínai cucc ez, kérdem neki mi jön be erre mondja, hogy axe mittiséntudommi... :W
Arra értettem hogy karakteres nem mindennapi illat. Egy próbát megér.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7578) Azie


Azie
őstag

Kezd idegesítő lenni, hogy minden héten küldi a notino a hírlevelet, meg az akciót, de kb. dec 10. óta nem változott sem a választék, sem az árak az "akcióknál".

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7579) Azie


Azie
őstag

Érkezik január végén 2 fölös Faberlic: Lancelot 4000 pénz/ üveg, ha valakit érdekel.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7580) r3dsnake válasza Azie (#7579) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Engem lehet érdekelne, de jó lenne szimatolni előtte.

(#7581) Safranek válasza Azie (#7579) üzenetére


Safranek
aktív tag

Csatlakozom az előttem szólóhoz. :K

„Attól tartok, Safranek, hogy maga gúnyolódik velem. Jöjjön közelebb!″

(#7582) Azie


Azie
őstag

Ha megjön ugyis írok reviewt, ha nagyon sz*r (nem tartós/bántó/gyenge), akkor meg elfújom szobába vagy szekrénybe. :)

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7583) #95590400


#95590400
törölt tag

mennyire reálisak ezek a teszter árak? szaglásztam jimmy choo man-t, é nagyon bejött... kb. egyszer vettem eddig tesztert olcsón neten, de az teljesen rendben volt... myparfum.hu-ról.
[link]
van ezek közül olyan, ami az olcóbbikból megbízható webbolt?

(#7584) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Mexx és Bruno Banani parfümök a DM-ben féláron vannak.

(#7585) Azie válasza -secret- (#7584) üzenetére


Azie
őstag

azok mindig.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7586) -secret- válasza Azie (#7585) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:N

(#7587) sonkabence


sonkabence
csendes tag

Egy jó barátom kérése keresek Creed Virgin Island Water-t, ha esetleg valakinek lenne.
Off: még most sem sikerült megoldásra jutni a nose.fr 'bolttal'. Szokásos várjak még türelemmel. (Jan. 3. óta)

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#7588) Azie válasza sonkabence (#7587) üzenetére


Azie
őstag

azóta kb kínából is ideért volna teveháton a csomag

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7589) kk831228 válasza Azie (#7588) üzenetére


kk831228
addikt

;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7590) moma válasza -secret- (#7584) üzenetére


moma
őstag

Érdemes ezekből venni? Nagyon régen nem használtam parfümöt és az elsőre nem költenék sokat. Ezek így árban jó vételek?

we all deserve a bit of luck.

(#7591) mufi válasza moma (#7590) üzenetére


mufi
senior tag

Nem akarsz sokat költeni? Akkor Axe vagy Nivea. Szépen be kell menni dákleszbe és ott megszagolni mindent.
Lanuit del homme, bleu de chanel edt, dg the one, dior sauvage, terre d hermes edt, csak egy pár ami jó ismert kedvelt...az olcsó néha q**** drága is lehet...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7592) Azie válasza moma (#7590) üzenetére


Azie
őstag

árban jó vételek _általában_. tartósságban, erősségben, komplexitásban... hát _általában_ nem.

definiáld: sokat

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7593) Azie válasza mufi (#7591) üzenetére


Azie
őstag

dáklekszbe nem szagolni kell menni, hanem példát venni hozé ármándóról. loccs ebből, loccs abból.

amúgy meg helyesen: lánüí dölom, blődösánel, dólcsegábáná döván, diorsávázs, terredermé.
de kihagytad a nagyágyút: pákorábán vánmiljön (ez amúgysimán lehetne valami marokkói holland bevándorló)

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7594) moma válasza Azie (#7592) üzenetére


moma
őstag

hát, ez a 3-4 ezer forint, amennyiért most ezek mennek, ez így OK tuti. Meg kis adag elég, hétköznap munkában tuti nem használnám.

axe niveaban van jó parfüm jó áron vagy csak poén volt? :P

we all deserve a bit of luck.

(#7595) jookomak válasza moma (#7594) üzenetére


jookomak
őstag

Komolyra fordítva olcsó parfümben én a Burberry-ket nyugodt szívvel ajánlom. Jó illatok (persze ízlés), kellőképp tartósak, és árban sincsenek elszállva annyira. 30 ml-esek 6-7 ezer körül vannak már.

(#7596) válasza jookomak (#7595) üzenetére



senior tag

Én Burberry Londont használok, nagyon jó illat, imádom, de azért a tartóssága elég szerényke.
Ha azt akarom hogy tartós illatom legyen, Fahrenheit :)

(#7597) slick-adam válasza (#7596) üzenetére


slick-adam
aktív tag

"Ha azt akarom hogy tartós illatom legyen, Fahrenheit"

tegyük hozza (bar ezt nyilvan nem csekkolja az ember minden nap, föleg ha mar megvette a sajat peldanyat): a jelenleg kaphato formulacio, minden, csak nem tartos. a legendas erejet reges-reg elvesztette mar. na jo, nem katasztrofalis a szitu, naggyabol egy normalisabb designer tartossagat hozza.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7598) moma válasza jookomak (#7595) üzenetére


moma
őstag

Köszi!

Akkor ez az 50% DM vonal ez teljesen felejtős akkor azt jól értem?

Így első körben szerintem azért lehet ami nektek nem számít olyan jónak, vagy tartósnak, nekem az is annak fog tűnni :DDD Bizonyos értelemben előnyben vagyok hozzátok képest, mert jóval durvább a mércém, abban mi a jó :B

we all deserve a bit of luck.

(#7599) slick-adam válasza moma (#7598) üzenetére


slick-adam
aktív tag

"Így első körben szerintem azért lehet ami nektek nem számít olyan jónak, vagy tartósnak, nekem az is annak fog tűnni"

butasag. idövel edzettebb lesz az orrod, ez teny, de "kezdökent" is el tudod dönteni, hogy valami jo-e vagy sem. tudnek mutatni olyan meregdraga parfümöt, amit azonnal a sarokba hajitanal (teljesen jogosan). illetve relative olcsot, ami egyszerüen fantasztikus.

a Müller/Douglas -50% akciorol annyit, hogy pl egy Notino.hu-n alapbol szinte minden parfüm a Müller/Douglas arak alatt van meg ettöl nagyobb "kedvezmennyel". s NEM azert, mert hamisitvanyok. nem azok.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7600) kk831228 válasza (#7596) üzenetére


kk831228
addikt

Nem rosszak a Burrberry - k... :R

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.