Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) Petyke77 válasza slick-adam (#9999) üzenetére


Petyke77
tag

Na mostmár tuti beszerzek belőle egy 5-10 ml-t valahonnan. ✌️

(#10002) F34R válasza slick-adam (#9999) üzenetére


F34R
nagyúr

2011-es Eau Sauvage-ra nem hiszem hogy azt mondanad hogy sima tusolos illat..
Kar, hogy az uj reformulation egy rakat x@r.

(#10003) kk831228 válasza F34R (#10002) üzenetére


kk831228
addikt

Nekem a sima tetszik valamennyire, az eau se rossz, de biztos igazad van hogy a règebbi sokkal brutálisabb!! :R :K

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#10004) slick-adam válasza F34R (#10002) üzenetére


slick-adam
aktív tag

en Sauvage-rol beszeltem.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#10005) Petyke77


Petyke77
tag

Közben jött egy-két érdekesség.
Galaghan-Amongst waves. Nagy reményeim voltak. Brutál erős brutál émelyítő sárgadinnye a köbön. Viselhetetlen sajna főleg férfiaknak.
Geir Ness. Na ez nagyon jó. Chanel AHS és Aqua di Gio keveréke, brutál tartós, nagyon kellemes illat. AHS niche változata. Nagyon tetszik.
Jött még Aventus is, friss batch. Érdekes módon ebben most az alma és a vanília dominál p és nem az ananász.Nagyon erős,tartóssága közepes de ez idővel úgyis változik.
Rasasi Daarej, erről már írtam ár/érték arányban verhetetlen.

(#10006) Azie válasza alienpapa (#9986) üzenetére


Azie
őstag

jujj, ebben csak 2 hiba volt: a 1M és a müller. :D jóétvágyat hozzá! ;)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#10007) alienpapa válasza Azie (#10006) üzenetére


alienpapa
senior tag

Köszönöm ezt az "igényes" véleménynyilvánítást! Igazán sokat segítettél...

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#10008) Paddington válasza slick-adam (#9988) üzenetére


Paddington
csendes tag

Ó, hát ezen nem kell csodálkozni. Peter (FragranceView) már kiképezte magát alapanyagokból, és az Oud Satin Mood videójában tökéletesen levezeti, hogy 3 szintetikumból lett kikeverve az elvileg török és bolgár rózsa. Mégis tökéletesen autentikus, így nem izgat. Nyugodt szívvel fogom megrendelni az Oud Collection-t és a Lumiére Noire-t.

Más.

Legyen szíves valaki berendelni ezt, hogy ne nekem kelljen: Schwarzlose discovery set. Egész jó ár ingyenes szállítással.

ui: Jól gondolom, hogy notino-n az I Love New York for All most nagyon jó áron van? Viszket a tenyerem, de blind buy lenne...van valakinek vele tapasztalata?

Steinhart Nav B Chrono II 44 mm és Davosa Argonautic eladó

(#10009) overclockerr


overclockerr
tag

Sziasztok!

DHI mellett tudtok javasolni valamit, ami jó felhővel s tartóssággal bír? Douglasban vagy Müllerben meg is nézném. Tobacco Vanille tetszik, de azért húzós. Tartósságra lehet badarságot írok, de jobb a Dior.

(#10010) Jhonny06 válasza overclockerr (#10009) üzenetére


Jhonny06
veterán

Csak ez a lényeg, hogy jó legyen a tartóssága, vagy van valami kategória, amit szeretsz? A Chanel-eknek pl. nagyon jó tartóssága van kb. kivétel nélkül.

(#10011) overclockerr válasza Jhonny06 (#10010) üzenetére


overclockerr
tag

DHI édessége tetszik, hasonló még a Black Orchid is, bár ki nem fújtam, kicsit ilyen rágószerűnek tűnt.
Pour Femme-ből volt notinos mintám, sokáig nem éreztem magamon.
Noir Extreme jobban bejön, de korábban írtad nem valami tartós.
Más illat, Grey Vetiver. Tetszik nagyon, de nem tartós. Talán a Hermes hasonlít hozzá.
Gyümölcsös, kicsit karakteresebb illatok is tetszenek.
Sauvage például elég szintetikus.

[ Szerkesztve ]

(#10012) kk831228 válasza Paddington (#10008) üzenetére


kk831228
addikt

Erre a hònapra mar letelt a minta rendelès MFK kipipálva, egyik se tetszik igazán talán a velvet, cashmere, ès apom homme ami nem rossz, de felejthetō... :B

Ez a schwarz nem rossz àr.....

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#10013) slick-adam válasza Paddington (#10008) üzenetére


slick-adam
aktív tag

azt tudom, hogy jo ar meg minden, csak epp zokni es rothadt sajt szagu a doboz es az üveg (NEM a parfüm benne). nem vicc. live streamben volt 2 napja, hogy vettek belöle 2-t Notino-tol es mindkettö büzlött. de ugy kemenyen. LOL. biztos ezert olcso.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#10014) slick-adam válasza overclockerr (#10009) üzenetére


slick-adam
aktív tag

ja, DHP. nuklearis es - szvsz - földbetiporja az összes többi DH flankert.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#10015) overclockerr válasza slick-adam (#10014) üzenetére


overclockerr
tag

Nekem a két illat közül az Intense jobban bejön.

[ Szerkesztve ]

(#10016) Jhonny06 válasza overclockerr (#10015) üzenetére


Jhonny06
veterán

Rajtam pl. nem erősebb a DHP, kb. hasonlóan brutál, mint a DHI. Viszont az illat kicsit más, meg mintha több anyag lenne benne. Sokkal sűrűbb, mint az Intense.

[ Szerkesztve ]

(#10017) overclockerr válasza Jhonny06 (#10016) üzenetére


overclockerr
tag

Tobacco Vanille megfogott, de drága nagyon. Komolyan mondom, alig vettem eddig parfümöt, de az ösztöndíjat el fogja égetni. ;]

Amúgy tartósságra jobb a Tobacco Vanille DHI-hez képest? Felhő azért számítana, mert napközben nem fújkálnám magam.

[ Szerkesztve ]

(#10018) Paddington válasza slick-adam (#10013) üzenetére


Paddington
csendes tag

Haha, pont az alapján lestem most rá. Ha más nem, a doboz menne a kukába. A vélemények megoszlanak az illatról. Elvileg megvan benne a New Haarlem palacsinta/waffel jellege, ami most szimpatikusan hangzik.

Valaki ismeri ténylegesen?

Steinhart Nav B Chrono II 44 mm és Davosa Argonautic eladó

(#10019) slick-adam válasza overclockerr (#10017) üzenetére


slick-adam
aktív tag

ugy tudom az is fel lett vizezve nemregiben, ugyhogy ne vegyel ra merget, hogy a te peldanyod is bika lesz.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#10020) mufi válasza alienpapa (#10007) üzenetére


mufi
senior tag

Nem is az illattal van a gondunk hanem az amennyit fizettél érte. Meg, hogy melyik illatért...meh hol...itt kb kétmillárdszor ki lett tárgyalva a notino. Megveszed. Megszagolod. Nem tetszik - használod még majd' 2 hétig azután indoklás nélkül visszaküldöd és még a posta árát is visszautalják...ha ezek után, bárkinek kétsége lenne az eu egyik legnagyobb online boltjával kapcsolatban, akkor sz ne csodálkozzon azon, hogy ha ilyen reakciókat kap, de tényleg és ezt nem bántásból mondom.
A közösség itt csak segít, nem húz le senkit hidd el...max azzal basztatjuk egymást, hogy ki mennyi mintát rendel :C

más: nasomato illatokat hol lehet szagolni vagy kinek van mintája?
más 2 : van egy 95 ml Commes des Gracon 2 unisex illatom, 15 rongyé' vihető.
más 3: szeretnék rendelni egy 250 ml-es Silver mountain watert, egy Heeley Cardinalt (ebből nekem kb 50 ml kellene)
más 4: kipróbálnék pár Ferrari parfümöt azt mondják rengetek q jó TF flanker van közöttük, de azt is osztanám csak.

Esetleg akit érdekel... :U

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#10021) overclockerr válasza slick-adam (#10019) üzenetére


overclockerr
tag

Melyikre gondoltál?

(#10022) slick-adam válasza overclockerr (#10021) üzenetére


slick-adam
aktív tag

TV

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#10023) kk831228 válasza mufi (#10020) üzenetére


kk831228
addikt

Madison-ban van Nasomatto kollekciò alatta pedig Orto Parisi... ;)

Èrdemes azon is vègigmenni, egy az "orr"... ;)

Overclockerr: Van A TV - nek mas megfelelője olcsòbban is... ;)

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#10024) Paddington válasza overclockerr (#10021) üzenetére


Paddington
csendes tag

A TV-ről vannak pletykák, a DHI-t már régebben, de továbbra is bika.

Hacsak nem sürgős, alternatívaként skubizz rá a Valentino Uomo Intense-re és Phaedon Tabac Rouge minta is rendelhető. Ha a Black Orchid üvegből bejött, megéri valóban ki is fújni. Az a legkomolyabb játékos, de valóban megosztó.

[ Szerkesztve ]

Steinhart Nav B Chrono II 44 mm és Davosa Argonautic eladó

(#10025) slick-adam válasza mufi (#10020) üzenetére


slick-adam
aktív tag

ugye nem a nemet Parfumdreams-röl (ott olcso most, föleg kuponnal) a SMW-t? sharing-ben vettünk 1-2 hete nehany arccal Parfumo-rol.
megkaptam a decantot es 5 perc mulva raktam fel ebay-re. fujas utan közvetlen alig ereztem valamit, 2 oraval kesöbb nyoma se volt a börön (20 perc utan volt skin scent). tompa, elettelen, ... zokniviz batch. konkretan felhaborito. a regi kis 5 ml-es probam joval elesebb, eröteljesebb, ... pedig az is epphogy csak surolja a "ok" tartomanyt.
de ha mashonnan veszed, akkor is gondold meg ketszer, mert masok is irtak hasonlot mostanaban.

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#10026) mufi válasza slick-adam (#10025) üzenetére


mufi
senior tag

Nem. Belgiumból. ismerem a batchet és Q jó. Mondom ezt úgy hogy rajtam reflrction 20 perc után kiad. Nem írnál parfumora hogy esetleg Heeley Cardinal kell e valakinek?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#10027) mufi válasza kk831228 (#10023) üzenetére


mufi
senior tag

Az meg pösten van szóval... :( :W

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#10028) slick-adam válasza mufi (#10026) üzenetére


slick-adam
aktív tag

hogy irnek? van külön Sharing opcio, indits egyet.:)

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#10029) mufi válasza slick-adam (#10028) üzenetére


mufi
senior tag

Nem beszélni dajcs...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#10030) slick-adam válasza mufi (#10029) üzenetére


slick-adam
aktív tag

ha www.parfumo.net -et irsz, akkor inglish ;)

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#10031) mufi válasza slick-adam (#10030) üzenetére


mufi
senior tag

Az EU vagy US? Nem nézegettem még azt az oldalat...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#10032) slick-adam válasza mufi (#10031) üzenetére


slick-adam
aktív tag

EU (de gyakorlatilag nemet, legtöbb felhasznalo az. es altalaban tudnak angolul ;) )

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#10033) alienpapa válasza mufi (#10020) üzenetére


alienpapa
senior tag

Persze, érzem én, hogy ez nem rosszindulatból megy. Csak ugye később találtam a topikra, mint ahogy megvettem az illatot. Így semmiféle információm nem volt a vásásrlás előtt, csak utána. Azt például, hogy a Notinohoz vissza lehet küldeni termékeket próba után ha nem tetszik, sosem gondoltam volna.

''Science has failed our mother Earth.'' - S.O.A.D.

(#10034) F34R válasza slick-adam (#10032) üzenetére


F34R
nagyúr

En meg angolul sem tudok perfectul, de eleg egyszerunek tunik ez a sharing funkcio, belemegyek soak, ott van hogy sharing a kis emberke icon meg jelzi hanyan vannak eppen benne az igenyleshez. Tok egyszeru.... Egyebkent nagyon szinpatikus ez az oldala a Parfumo-nak.

(#10035) slick-adam válasza F34R (#10034) üzenetére


slick-adam
aktív tag

ha decant, hasznalt üveg, ... vasarrol / eladasrol van szo, vagy altalaban kollekcio, wish list-ek, ... menedzseleseröl, akkor nalam Parfumo a nr.1 oldal. söt az adatbazis is hasznos, mert bar nincsenek az illatjegyek kepekkel illusztralva, de a diagrammos megoldas az illatkarakterröl, nem-röl, evszakokrol, ... baromi jo.

csekkolni az illatpiramist ott a fragrantica.

unatkozni / valaszolgatni a (legtöbbször) hülye thread-ekre ---> basenotes.

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#10036) sonkabence


sonkabence
csendes tag

Megérkezett a Viking és a Beach Hut mintám. A Viking az év csalódása lett. Nulla fantázia, mainstream vonalon is végletekig unalmas lenne, de itt niche vonalon vicc. Himalaya, Tabarome összekeverése szó szerint. Beach Hut: Nagyon jól beleillik a 'midnight flower' vonalba a többiek mellé. Érdekes, hogy ez sem sokkal másabb a Brackennél, annál vizesebb, kevésbé olyan zöld. Nagy egyéniségek ebben a túlkínálatban már nem születnek.

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#10037) Jhonny06 válasza sonkabence (#10036) üzenetére


Jhonny06
veterán

Dia és Beloved-ról vélemény? A Dia teszter szinte ingyen van most Notino-n, de a Beloved is elég olcsó, kíváncsi lettem.

(#10038) sonkabence válasza Jhonny06 (#10037) üzenetére


sonkabence
csendes tag

Dia az nagyon jó, nagyon jól leírták egy magyar blogon. Akinek sok a jubilation annak a dia jó választás lehet. Kicsit hasonlít a boucheron jaipur-ra. Ha érdekel van egy 100-as teszterem, amibe 50ml van. Jelenlegi teszterárral arányosam odaadom.

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#10039) F34R válasza Paddington (#10008) üzenetére


F34R
nagyúr

Csak ugye az a baj, hogy niche vonalon sok szintetikust hasznalni az ongyilkossaggal egyenlo..
Is is tartalmaz egy halom olyan vegyuletet ami nem epp egeszseges (ugye a termeszetes osszetevokkel szemben) Par szaz euros parfumnel szerintem eleg gaz.

(#10040) slick-adam válasza F34R (#10039) üzenetére


slick-adam
aktív tag

kutya se veszi eszre...

tudtatok, hogy a nagy Aventus-ban egy RAKLAPNYI ISO E Super van? mostmar tudjatok.:)

szintetikus cuccok nelkül natur olajok nem tartananak 1 oranal tovabb... es itt meg csak nem is a projection-re gondolok, hanem hogy komplett eltünik a francba.

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#10041) Azie


Azie
őstag

Ország Illata Nyertesei
Lancome La Vie Est Belle
Lancome
La Vie Est Belle
L'EDP 30 ml női
16 420 Ft
A Lancome 2012-ben hozta be a La Vie Est Belle illatot. Az illat az egyedi szépséget és boldogságot kívánta tükrözni, a maga természetességével és egyszerűségével.
Virágos-gyümölcsös illat jellemzi, egy kis vaníliával.
Paco Rabanne 1 Million
Pabo Rabanne
1 Million
EDT 50 ml férfi
13 510 Ft
2008-ben került a boltok polcaira az első 1 Million. Az illat megalkotója szerint az arany minden civilizációban elkápráztatta az embereket, így ennek a gondolatnak a mentén alkotta meg a parfümöt.
Fás-fűszeres illat jellemzi, főként fahéjjal hangsúlyban

Nincs több kérdésem, kérem kapcsojja' ki!

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#10042) Paddington válasza F34R (#10039) üzenetére


Paddington
csendes tag

Én személy szerint nem találok semmilyen kivetnivalót a szintetikumok használatában...nekem aztán édesmindegy, hogy az adott illatjegyért felelős molekulát(kat) áztatással/lepárlással/anyámkínjával vonják ki vagy vegyészek varázsolják kémialaborokban. Ha realisztikus, akkor realisztikus. Azért fizetsz, hogy természetesnek érezd és nem azért, hogy valóban az is legyen.

Szerintem nem létezik olyan parfüm, ami 100%-ban természetes lenne, legyen az Clive Christian, Roja Dove vagy egyéb top shelf brand.

[ Szerkesztve ]

Steinhart Nav B Chrono II 44 mm és Davosa Argonautic eladó

(#10043) mufi válasza Azie (#10041) üzenetére


mufi
senior tag

:(
No comment...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#10044) slick-adam válasza Azie (#10041) üzenetére


slick-adam
aktív tag

L'EDP 30 ml női
16 420 Ft

az 100ml-re szamolva kb 170 euro :D te jo eg, mit (vagy MIKET) lehet annyi penzböl venni... :D lol

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#10045) zs.tom


zs.tom
tag

Offtopic: Eladó jó áron Amouage Memoir Man üvegem, olyan 45-50ml van benne, vintage non-magnetic cap. Akit érdekel azzal privátban seftelünk ;]
Plusz továbbra is van kiadó DHI és DH decant!

Mostanság nagyon elmaradtam parfüm ügyben, sok volt az iskolai teendő, de egy novemberi niche tour Pestre esedékes lesz szerintem.

(#10046) Safranek válasza slick-adam (#10044) üzenetére


Safranek
aktív tag

Jöhetnek a tippek , ajánlások. :K

„Attól tartok, Safranek, hogy maga gúnyolódik velem. Jöjjön közelebb!″

(#10047) Poplacsek


Poplacsek
senior tag

Így a téli szezon előtt jellemző, hogy a nyári parfümökre nagyobb akciók vannak? :F Jövő tavaszra be akarok szerezni egy Tom Ford Mandarino di Amalfi 100 ml EDP-t. De csakis valami frankó akciós áron... Ebayen pár napja lecsúsztam egy aukción, 146EUR-ért vitte el a mázlista... :W

(#10048) F34R válasza Poplacsek (#10047) üzenetére


F34R
nagyúr

Mas.....

[link]

[ Szerkesztve ]

(#10049) bump3r111


bump3r111
tag

Vajon Aventust honnan lehet nagy kiszerelésben jó áron szerezni? Akár társulnék is ha valakit érdekelne!
Rendeltem belőle egy mintát és teljesen megbabonázott. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#10050) slick-adam válasza bump3r111 (#10049) üzenetére


slick-adam
aktív tag

www,parfumdreams.de -n 320 euro a 250ml-es flakon. most van ervenyes kupon kod is: "Pre2017" (-11 %), tehat ca. 285 euro. az egesz jo. posta Mo.-ra plusz 5 euro. azaz kb 1,1 € / ml. barati. aztan hogy milyen a batch... az mas kerdes. kurva szerencsejatek a Creed-el...

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.