Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8401) lazolkov


lazolkov
újonc

Sziasztok!
KERESEM:
L'Artisan Parfumeur - Passage D'Enfer
- Coeur de Vetiver Sacre
- Cote d’Amour
- Fleur de Liane
dobozával, üvegében...
Hálás köszönet

(#8402) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Egész kellemes ez a Terre Eau Tres Fraiche. Nagyon hasonlít az eredetire, talán szellősebb és a citrusos oldala jobban ki van hangsúlyozva. Simán elcserélném a Terre-mre, mindig bajban vagyok, hogy mikor hordjam. Nyárra kicsit "sok", de ez tökéletes lenne.

(#8403) ödönke válasza Jhonny06 (#8402) üzenetére


ödönke
aktív tag

mindig bajban vagyok, hogy mikor hordjam

MOST. Tavasz+eső+Terre= win

(#8404) mufi


mufi
senior tag

Van egy eladó Mefisto, 2 ml hiányzik belőle. Valahogy most a Gypsy water jobban bejön. Ha kell, decantolok is! Érdekldjetek priviben.
Szerintem a Gypsy meg a Mefisto azért nem működtek eddig mert nem volt elég meleg. Szerintetek normális, hogy pl eddig a gypsy max 1 órát érződött rajtam most meg 6+ órán keresztül? Ugyanígy a Mefisto is...kell a meleg levegő kell, hogy melegebb legyen a bőrünk...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8405) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Szakik!

Perry Ellis illatokat meg lehet valahol szaglászni?

Egyet kivéve notino-n nem találtam rendelhető 1-2 milis mintát :O

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8406) Azie válasza mufi (#8395) üzenetére


Azie
őstag

ruhában lehet, de a parfüm fronton egyre minőségibb cuccokat csinál - ami az ecsetfejűeknek nem elég mainstream. 2 fajta van: akinek a vánmiljön és lömál az isten és van aki még a 3k-t is sajnálja egy parfümre és inkább vesz egy ákszot.

a wood noir és a cuir vetiver (zara home) +pl Fig, amit nem is lehet kapni igazi minőségi cuccok, egyedi illattal és simán hozzák a nagy designerek tartósságát és erősségét.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#8407) Petyke77


Petyke77
tag

Kiton man-t próbálta már valaki? Nagyon sok jót olvastam róla hasonlóan a Hanae Mori-hoz ami bejöt mint blind buy. Lehet ezt is meglépem... 😀

(#8408) petr89


petr89
csendes tag

Fuck yeah :C

[ Szerkesztve ]

(#8409) Azie válasza Petyke77 (#8407) üzenetére


Azie
őstag

csak amíg HM 6k, a kiton 15 körül mozog. persze nem kell nagyot venni egyből :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#8410) Petyke77 válasza Azie (#8409) üzenetére


Petyke77
tag

A 125 ml teszter 8k körül van csak mi van ha sz@r? 😀😀😀 Most látom a Notinon van minta belőle csak akkor megint venni fogok egy csomót mert egyet csak nem rendelek 200 Ftért... 😀

(#8411) slick-adam


slick-adam
aktív tag

most, hogy Creed-ék megint árat emelnek (120ml-es üvegek mostantol 100ml-esek, 75ml-esek pedig 50ml, valtozatlan aron...), gondoltam keresek gyorsan egy Royal Oud-ot.
75ml-es kéne, 145 euroert talaltam legolcsobbat. tudtok esetleg ettöl olcsobbat (NEM tesztert)?

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#8412) Unsign


Unsign
tag

Sziasztok!
Kulonleges, modernebb és legfőképpen​ tartos édes női parfümöt tudtok ajánlani? Inkabb designer felso, vagy niche kategória.

[ Szerkesztve ]

(#8413) pohár válasza Unsign (#8412) üzenetére


pohár
félisten

ha édes, akkor Chanel Chance Eau Tendre EDT, régi hsz-eim közt ott a neve, a fogad is kirohad tőle, olyan édes :DDD

aahh, én is ma fújtam ki az utolsókat a Chanel Homme Sportomból, valami nyári illat után kell néznem, már csak mintáim vannak :(

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8414) Mercutio_ válasza pohár (#8413) üzenetére


Mercutio_
félisten

Perry Ellis 360 nem jó nyárra?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8415) pohár válasza Mercutio_ (#8414) üzenetére


pohár
félisten

jó kérdés, még hallani sem hallottam erről :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8416) Jhonny06 válasza Unsign (#8412) üzenetére


Jhonny06
veterán

Tom Ford Black Orchid EDP

(#8417) pohár válasza Jhonny06 (#8416) üzenetére


pohár
félisten

mielőtt még ki nem bannolnak téged, van valami jó dekantod nyárra nekem? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8418) Jhonny06 válasza pohár (#8417) üzenetére


Jhonny06
veterán

Áh, nem fognak, nekem volt igazam. :)

Megy pm.

(#8419) overclockerr


overclockerr
tag

Rendeltem egy Guerlain L'Instant de Guerlain Pour Homme Eau Extreme tesztert. Nem érzem az illatot, konkrétan semmit. Mintám már rég kifogyott, azt se érzem igazán most. Valami allergiára tippelek, de azért bennem van a félsz.
Hogy tudnám kideríteni, most mi az igazság?

(#8420) Jhonny06 válasza overclockerr (#8419) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én az EDT verzióval voltam így, mondjuk én éreztem kb. 30 percig, de utána semmi. Az Extreme viszont nagyon jól működik rajtam.

(#8421) overclockerr válasza Jhonny06 (#8420) üzenetére


overclockerr
tag

Minta nagyon megfogott, kakaó különösen tetszett benne. Elég tartós is volt rajtam. Kb egy hete fogyott ki a mintám, elérhető lett teszterként, így gyorsan rendeltem egyet.
Fújtam csuklómra, de nincs illat, konkrétan egy semmilyen szagot kapok (dohos papír illat kb)...
Mintás kis üvegbe beleszagoltam, de semmit nem érzek ott se.

[ Szerkesztve ]

(#8422) slick-adam válasza overclockerr (#8419) üzenetére


slick-adam
aktív tag

odadugod valaki orra ala...?

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#8423) zs.tom válasza overclockerr (#8421) üzenetére


zs.tom
tag

Honnan rendelted? Eléggé key issue.

(#8424) overclockerr válasza zs.tom (#8423) üzenetére


overclockerr
tag

Notino-ról rendeltem, ezért is találom furcsának.

(#8425) zs.tom válasza overclockerr (#8424) üzenetére


zs.tom
tag

Nem Te vagy az első aki így jár... Sajnos a Dior Homme amit rendeltem pár hete az is negyed óra alatt köddé vált a bőrömön, holott még a bolti reformulated is tart 5 órát szép hatósugárral. Visszakültem nekik, kétlem, hogy minden rendben lett volna az illattal, benne van a pakliban, hogy valami igényes hamisítvány. :U

(#8426) overclockerr


overclockerr
tag

Szerintem valami az orrommal lehet, mert nem érzek semmi mintát vagy abszolút olyan formában, hogy tudom nem ez az illata. Valami allergia lesz az okozó.
Vicc az egészben az, nincs bedugulva az orrom.
Mintának a kenő részén most érzem ugyanezt a dohos szagot, bízok benne akkor stimmelnek.
Bár, így nyári illatot nem tudom , hogyan fogok választani...

[ Szerkesztve ]

(#8427) Unsign válasza Jhonny06 (#8416) üzenetére


Unsign
tag

Koszi neked is az ajánlást. Ha tehetném ezt venném, de elég húzós, ugy, hogy csak én ertekelnem :)

[ Szerkesztve ]

(#8428) pohár válasza Unsign (#8427) üzenetére


pohár
félisten

viszont tudsz tőle venni decantot is, azért a 10ml/23$ jobb ajánlat már :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8429) pohár


pohár
félisten

hm, Beloved Mant próbálta már valaki? illatjegyei tetszenek, de a 2800ft-os illatminta húzós, így megfontolom 2x is, vakon nem feltétlen rendelném be :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8430) Tweaky


Tweaky
csendes tag

Van egy 100ml-es Boss Bottled EDT parfümöm amit ajándékba kaptam és megválnék tőle. Esetleg érdekel valakit ?

(#8431) sonkabence válasza pohár (#8429) üzenetére


sonkabence
csendes tag

Nekem van belőle mintám. Annyira jellegtelen 'mainstream' hatású illat, hogy szerintem sohasem fogom elhasználni. :/ Én nem ajánlom még próbára sem. Ha amouage akkor lyric, dia, journey, epic, memoir

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#8432) Unsign válasza pohár (#8428) üzenetére


Unsign
tag

Igaz, igy tényleg nem rossz. Még varok, hátha képbe jön valami.
Designer fronton nekem a Lancome la nuit tresor tetszett, el tudom képzelni az illetőn, mikor egyszer próbáltam, de lehet jó lenne valami különlegesebb. Női parfümöket nem nagyon ismerem.

[ Szerkesztve ]

(#8433) mufi válasza sonkabence (#8431) üzenetére


mufi
senior tag

Na meg a Bracken man.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8434) pohár válasza sonkabence (#8431) üzenetére


pohár
félisten

igazából valami friss, nyári, citrusos-gyümölcsös illatot kerestem, aztán megtaláltam ezt, de akkor nem jó :((

Epic és Journey nálam kilőve, nem az én világom egyik sem, főleg az Epic :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8435) kk831228 válasza pohár (#8434) üzenetére


kk831228
addikt

Xerjoff - okat pròbàlgasd vagy esetleg Creedeket inkább... 👌

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8436) pohár válasza kk831228 (#8435) üzenetére


pohár
félisten

a Mefistoból majd megnézek egy mintát, Aventusból csak a Creedet próbáltam, az viszont meh, nagyon nem tetszik

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8437) kk831228 válasza pohár (#8436) üzenetére


kk831228
addikt

Mephisto nagyon jò... Regio, Fiero: ezek is frissek... Creedekből a frisseknek nincs köze az Aventus - hoz szerintem... Mufi-nak van pár Creed...

Jah, mèg ha friss: Shay and Blue - t is szagold vègig...

Nekem a fügèsek tetszenek...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8438) pohár válasza kk831228 (#8437) üzenetére


pohár
félisten

igazándiból olyat keresek, mint a Chanel Allure Homme Sport, vagy a Prada Luna Rossája (bár ez kicsit édesebb, kevésbé citrusos), ha a kettőből lenne egy összegyúrva, az nagyon jó volna :D

Mefistora ránézek majd valahogy, az tetszik a fragrantica szerint

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8439) mufi válasza pohár (#8438) üzenetére


mufi
senior tag

Az allure h.s.extremet is nézd meg vagy az Altier Cologne narancs neroli vonalára!
Ha Mefisto bejön, írj rám ;-)

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8440) Gyick


Gyick
őstag

Hi! Montale-ekből melyiket érdemes kipróbálni?Konkrétan nem keresek semmit csak végre tudok mintákat rendelni és kiváncsiságból kiprobálnék párat de olyan sok van hogy nehéz dönteni.

[ Szerkesztve ]

(#8441) Jhonny06 válasza Gyick (#8440) üzenetére


Jhonny06
veterán

Az Intense Cafe egy baromi jó illat. Minimális feminin jegyek vannak benne, de lazán hordható és kb. levakarhatatlan (jó értelemben). Nekem mintából 2 fújással 12+ órán keresztül érződik erősen.

(#8442) kk831228 válasza Gyick (#8440) üzenetére


kk831228
addikt

Fűszeres : Intense pepper, Bőrös : Aoud cuir D arabie, Ròzsás Oud : Black Aoud

Amit kipròbàlnèk èn is : Wood and Spices, Greyland, Fougeres Marine, Red vetyver, Black Musk, Spicy Aoud, Aoud Leather Aoud Musk...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8443) Gyick válasza kk831228 (#8442) üzenetére


Gyick
őstag

Intense Pepper,Black Musk,Red Vetyver,Intense Cafe van eddig a kosárban.Még vmi bőrőset keresek hozzá, nem tudom melyiket lenne érdemes...

[ Szerkesztve ]

(#8444) Jhonny06 válasza Gyick (#8443) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ha a Terre d'Hermes megvolt, akkor a Red Vetyver-t nyugodtan hagyhatod, nagyon hasonló illatok. Az Aoud Melody még nagyon jó, ha bejön az MFK Oud-ja (ahhoz hasonló).

Ha bőr, akkor egyértelműen Aoud Leather.

(#8445) kk831228 válasza Gyick (#8443) üzenetére


kk831228
addikt

Hülye vagyok, Aoud Leather - t szagoltam, nagyon szintetikus szùròs illat... Nem tetszik, inkább az Arabie - t szagold meg, az nagyon kellemrs bőrös illat... :K

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8446) Kimmuriel


Kimmuriel
aktív tag

Ma lettem boldog tulajdonosa egy üveg Agonist Dark Saphir-nak. Nos, úgy látszik lehet ezt az oud-os témát jól is csinálni! :K Az üvegből frissen kifújva elviselhetetlenül borzalmas szaga van, viszont ami pár perc után történik vele a bőrön, az egészen hihetetlen átalakulás! Nagyon gazdag illat, rengeteg összetevővel, nagyon változékony, igazi kaméleon. Kifejezetten szórakoztató figyelni, ahogyan változik. Hónapok óta fájt rá a fogam, most végre megvan! :C

(#8447) pohár válasza Kimmuriel (#8446) üzenetére


pohár
félisten

úú, finomnak tűnik fragrantica alapján :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8448) kk831228 válasza Kimmuriel (#8446) üzenetére


kk831228
addikt

Úhh, biztos jò... Nem adsz ki belőle fùjòs mintát...?? :)) ;)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8449) ×HULK×


×HULK×
csendes tag

Én is gazdagodtam egy drágasággal.Nyárra kerestem egy friss fanyar illatot,ami felfrissíti az embert a nagy kánikulában.Ajánlottátok Villoresi mestertől a Yerbamatét,ami nekem túl nyersen zöld.Ez volt a másik ajánlat,és az is figyelemreméltó,hogy 2006-ban a neves Wallpaper magazin az Év illatának választotta.Így hát kipróbáltam.A rózsaszín bors és a zöldcitrom dominál,ami bármilyen meglepő,végig kitart(a citromra nem jellemző).A többi alkotó is jelen van(Bergamott,mandarin,moha vetyver,cédrus)amit én nem annyira érzek,mert elnyomja a Lime illata,de a környezetem szerint ott van minden.Nálam a tartóssággal sincs gond.

(#8450) zs.tom válasza ×HULK× (#8449) üzenetére


zs.tom
tag

Az ormányos jani jó szokott lenni csak a tartósság a fő bajuk, ezek szerint rajtad jó. Amit érdemes még kipróbálni az a Reminissence Rem. Meg van egy Profumo Roma Acqua di Sale.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.