Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8101) Jhonny06 válasza demars (#8100) üzenetére


Jhonny06
veterán

Egy amerikai srác, akitől rendszeresen veszek decantokat, véletlenül valaki más rendelését nekem küldte el. Tegnap hazamegyek, mondom mi ez a csomag. Kibontom, benne Aventus, Nio, Terre Parfum, Sauvage, stb.. :DDD Ha nem lenne lelkiismeretem, most nagyon örülnék. ;]

(#8102) zs.tom válasza demars (#8100) üzenetére


zs.tom
tag

Bezony, sajnos az Al Oudh volt, hogy kicsapta a bőröm és viszketett is. Mosd le azonnal lehetőleg valami kímélő szappannal és vízzel, mert ha megsüti a nap és izzadsz akkor rosszabb lesz csak.

(#8103) krisztianAMG válasza demars (#8100) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Alergiás vagy valamelyik összetevőre. Nekem kézkrémmel fordult ez elő.

(#8104) demars válasza krisztianAMG (#8103) üzenetére


demars
addikt

Van allergén mentes parfüm?
Sajnos nyáron gyakran előfordul a bőr pirosodás nálam. Még nagyon régen bőrgyógyász azt mondta nap allergia, de aztán elmúlt. Néha előjön még is. Szóval nem tudom.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#8105) F34R válasza demars (#8104) üzenetére


F34R
nagyúr

Akkor kenj fel napvedo kremet, es arra probalj parfumot fujni. (lehetoleg illatmentes valtozatot)

(#8106) ×HULK×


×HULK×
csendes tag

Alkohol és illatmentes testápoló.

(#8107) kk831228 válasza demars (#8104) üzenetére


kk831228
addikt

Páromnak az van, de neki olxankor èg is a bőre... :U

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8108) demars válasza kk831228 (#8107) üzenetére


demars
addikt

Nekem csak néha viszket. De az sem mindig.
Nagy melegben ja izzad az ember akkor gyakran előjön.
De nem gondoltam volna, hogy egy kis napsütéstől ami a hétvégén volt így kijön.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#8109) kk831228 válasza demars (#8108) üzenetére


kk831228
addikt

Ha kinn vagy sokat, elèg erős már ahhoz a nap... :K

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8110) mufi


mufi
senior tag

Miért punnyadt így be a topic...senki nem vesz semmit...senki nem ad el semmit...semmi ezt vettem nézzétek...decantot? valaki? beszállok mindenbe csak már induljunk be egy kicsit :DDD

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8111) demars válasza mufi (#8110) üzenetére


demars
addikt

Trussardi Black Extreme
Ezt kezdtem el használni. Nekem kicsit "pacsulis" de ismerősöm (csajszi) szerint isteni illata van!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#8112) Petyke77 válasza Jhonny06 (#8101) üzenetére


Petyke77
tag

Ez komoly! Szerencséje van! A minimum az hogy küld vmit ajándékba... 👍

(#8113) Jhonny06 válasza mufi (#8110) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én ajánlottam a Xerjoff 1888-at, nem kellett.. :DDD (Még mindig van.)

(#8114) Gyick válasza mufi (#8110) üzenetére


Gyick
őstag

Én a bipában találtam egy leértékelt Bvlgari Aqva Amarat 40eurért,nem bírtam ott hagyni :) Nagyon jó cucc,isteni illata van.5-6 óra után is még simán érzem magamon.De most már igy le kellene állni a parfüm vásárlással mert 12 van jelenleg :)

(#8115) kk831228 válasza Gyick (#8114) üzenetére


kk831228
addikt

Nekem egy sincs... :B :DDD vagyis van, de azokat kaptam...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8116) Bicskás


Bicskás
tag

Szervusztok szépjóestét kedves topiklakók ! :)

Segítséget szeretnék kérni.

Édesanyám megkért, hogy kérdezzem meg a szakértőket, hogy van-e olyan parfüm, amely szőlővirágból készül, vagy annak az illatát mímeli ?

A választ előre is köszönöm.

Üdv: Bicskás

(#8117) overclockerr


overclockerr
tag

Sziasztok!

Voltam tegnap Douglas-ban, tavaszi és nyári illat után kutattam.
Egy-két illat megfogott, de csomó parfümnél az alkoholos töménységen kívül nem éreztem mást. Ilyen volt a Versace Pour Homme, Terre Hermes, Montblanc Individuel.
Mit csinálhatok rosszul? Eddig mindig 20-30 cm távolságból két határozott fújást vittem fel a tesztcsíkra, amit kicsit meglegyeztem, majd megszagoltam.

Esetleg valami tartós s nem tucat illatot tudtok ajánlani?

[ Szerkesztve ]

(#8118) Mercutio_ válasza Jhonny06 (#8113) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én is a Mancera - Cedrat Boise-t, de érdeklődés hiányában... ;]

overclockerr: Ne papírra fújd, vagy ha igen tedd el és majd pár perc múlva szagold meg, de még inkább csukló belső oldala, alkar a könyök közelében szintén belül, és majd otthon szagold meg magad, hogy a bőrön mennyire tetszenek.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8119) mufi válasza overclockerr (#8117) üzenetére


mufi
senior tag

Ez velem is fordult mar elo a dugleszben. Szerintem ez azert van mert meghaltak az illatok. Abban a melegben nem is csoda. A dugleszben direkt melegek az uvegek attol a q vilagitastol a polcokon, nem hinnem hogy ez jot tenne az illatoknak...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8120) Gyick válasza overclockerr (#8117) üzenetére


Gyick
őstag

Én mindig úgy csinálom hogy a kézfejre,utánna az alkarra(belülre) meg esetleg a könyök közelébe fujok a teszterből,de max 4-5 fajtát többet nem mert többnél elfárad az orrom.

Nekem ezkek vannak nyárra:

Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme
Perry Ellis 360 red
Bvlgari Aqva Amara

Ezekből akármelyiket merem ajánlani.A Chanel az elég drága,sztem nem éri meg azt a pénzt amibe kerül bár nagyon jó illat.

(#8121) pohár válasza Gyick (#8120) üzenetére


pohár
félisten

ú, a jó kis Chanel... nekem az Extreme nélküli verzió van, de szerintem nincs sok már benne, lassan kereshetem az utódját, nehéz szülés lesz szerintem :(

valakinek ötlet esetleg, hogy mik jöhetnek szóba? (eddig Prada - Luna Rossa, és a Homme Sport volt nyárra, ebből lehet következtetni az ízlésemre)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8122) overclockerr válasza Gyick (#8120) üzenetére


overclockerr
tag

Tartósság terén milyenek az említett parfümök?
Amara-ban mennyire lehet érezni a narancsot?

(#8123) rayoliviero válasza overclockerr (#8122) üzenetére


rayoliviero
veterán

Az Amara 6-8 órát bír nálam, minél melegebb van, annál jobban érzem. A kedvenc parfümöm.

(#8124) kk831228


kk831228
addikt

Nem is olyan rossz egy idő után ez a dijor szavázs... Edzêshez egèsz jò... :B

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8125) Sanyi.il


Sanyi.il
aktív tag

Van valakinek eladó Aventus? privátban írjon már akinek van :)
végig próbáltam a Creed sorozatot mintákkal, egyik sem érte el bennem azt a hatást amit az Aventus.
Még a Mancera: Cedrat Boise-t is kipróbáltam, mert sok helyen azt írják, hogy hasonlít az Aventusra, hát nem, köze sincs a kettőnek egymáshoz.

(#8126) Gyick válasza overclockerr (#8122) üzenetére


Gyick
őstag

Chanel,Perry Ellis-re olyan kb 4 órát mondanék,Amara 5-6.
Nem narancs az vmilyen mandarin,lehet azért érezni...

(#8127) kk831228 válasza Sanyi.il (#8125) üzenetére


kk831228
addikt

Szerintem se sok koze van hozzá... :F

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8128) ×HULK×


×HULK×
csendes tag

Ez is Aventus klón: Bond No. 9 Uptown The Scent of Peace for Him

https://www.youtube.com/watch?v=OY1e3d78EaE

[ Szerkesztve ]

(#8129) Petyke77 válasza ×HULK× (#8128) üzenetére


Petyke77
tag

Azért az hogy klón szerintem erős túlzás. Inkább hasonló vonal mint az Aventus. Nekem van mindkettő,megférnek egymás mellett símán...

[ Szerkesztve ]

(#8130) ×HULK× válasza Petyke77 (#8129) üzenetére


×HULK×
csendes tag

Írhatnál a Bondról.Az érdekelne elsősorban,hogy milyen a tartóssága.

(#8131) Petyke77 válasza ×HULK× (#8130) üzenetére


Petyke77
tag

A tartóssága rajtam brutál. Ez talán az egyetlen parfüm amit nem hordok magammal nap közben mert nem kell ráfújni. Reggel max 3-4 fújás és estig megvagyok. Én nagyon szeretem. Van benne Aventus vonás de mégsem klón, megvan a maga karaktere. Fás gyümölcsös illat.

(#8132) ×HULK×


×HULK×
csendes tag

Mufi szerint ellaposodott a topik.Jön a nyár.Szerintem ez elég jó téma.Nyári parfümökről lehetne írni.Én pl. beszereztem egy Heeley Parfum-Sel Marint."James Heeley bestsellere: parfümrajongó körökben a legjobb, legegyedibb tengeri illatként tartják számon."Nekem nagyon bejön.Van Aqua di Giom,ami szintén egy "vizes"illat,de ez teljesen más.A Gio édeskés,a Sel Marin pedig fanyarabb,talán a bükkfa levél komponens miatt.Tényleg a tengervíz jut eszembe róla.Féltem tőle,hogy a tartóssággal gondok lesznek,mint álltalában a vizes ,friss,citrusos illatoknál,de nem.Egész napos használatot is kibír.

Próbáltam az Amouage Sunshine manját,ami egyre jobban tetszik.Ki akarom próbálni a Creedtől az Erolfát,és Jhonny06 álltal Azienek ajánlott Jardin d'Amalfit.Ajánlhatnátok még illatokat a nyárra.

(#8133) zs.tom válasza ×HULK× (#8132) üzenetére


zs.tom
tag

Nyáron Villoresi Yerbamate vagy Dyptique Philosykos, de hogy legyen miért megdobálni ganéval az Avon Essence is elő szokott kerülni ;] Nyári estéken pedig Amouage Honour, Dior Fahrenheit, Annick Goutal Le Sables.

(#8134) Petyke77


Petyke77
tag

Nyáron jó az Issey Miyake L'eau d'Issey,Dior Homme cologne, Bond no.9 SOPFH, Fahrenheit Acqua, Versace pour homme stb... stb...
Egyébként nekem a sunshine man brutál nem jött be főleg nyárra nem tudom elképzelni. Most a reflection-re vagyok rákattanva nagyon bejön valami miatt. A Dia-t próbálta valaki? Jó?

(#8135) sonkabence válasza Petyke77 (#8134) üzenetére


sonkabence
csendes tag

Biztosan elfogult vagyok, hisz nekem egyik szemelyes kedvencem, de az egyik legjobban viselhető amouage szvsz. Tavaszra, kora nyárra való könnyű virágos-vetiveres enyhén púderes illat. Hasonlít hozzá még a boucheron jaipur is.

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#8136) Petyke77 válasza sonkabence (#8135) üzenetére


Petyke77
tag

Köszi, akkor beruházom lehet egy 5-10 ml decantra ha találok valahol. Az Amouage-ok eddig nem jöttek be mert nagyon nehéz illatok, a reflection meg a jubilation xxv viszont nagyon. A dia-ról azt olvastam hogy egy könnyedebb jubixxv.

(#8137) kk831228 válasza Petyke77 (#8136) üzenetére


kk831228
addikt

Refi jò... 👌 Nekem eddig a legjobb az Amouage - bòl, mondjuk van egy pár amit nem szagoltam... :B

Ma voltam egy kis körùton megint, futoexpo közbe...

Amik jòk voltak : Oud wood (tobbaco oud), Ombre Leather, talán ez tetszett legjobban, lányos : Soleil Blanc ès balck orchid meg mindig... 👌

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8138) mufi válasza kk831228 (#8127) üzenetére


mufi
senior tag

Soha nem is értettem miért mondják, hogy hasonlóak. Mert vannak egyforma illatjegyek? Pfff...a trabantnak is vannak kerekei meg ülései, mégsem olyan mint egy audi...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8139) Bicskás válasza Bicskás (#8116) üzenetére


Bicskás
tag

Köszönöm szépen a segítséget. :R

Hol érdemes esetleg más felületeken utánaérdeklődni, ahol tudnak segíteni ?

A választ előre is köszönöm.

Üdv: Bicskás

(#8140) Petyke77 válasza Bicskás (#8139) üzenetére


Petyke77
tag

Szia! Szerintem ha megy az angol regisztrálj be és nyiss egy topicot a fragnatica vagy basenotes fórumain. Ott tuti kapsz ötleteket. Néztem a fragnatica keresőjén de nincs grape flower. Egyáltalán van a szőlővirágnak illata??🤔😃

[ Szerkesztve ]

(#8141) summersam


summersam
csendes tag

Frapin illatokat keresek 5-10ml kiszerelésben.
Ha van eladó privátban jelezd.

(#8142) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Az Atelier Cologne háza táján érdemes szétnézni nyári parfüm gyanánt. Vannak kevésbé tartósak is (bár nekem nyárra nem kell egész nap tartó), de amiket eddig próbáltam, azoknak mind jó tartóssága volt és brutálisan természetesek, kb. 0 szintetikus érzet, mintha szétnyomnál egy grapefruit-ot vagy más citrust a kezedben. Pl. Pomelo Paradis, Cedrat Enivrant, Bergamote Soleil.

(#8143) zs.tom válasza Petyke77 (#8136) üzenetére


zs.tom
tag

A Dia egy enyhe szilvás jeggyel kevert kissé púderes erősen klasszikus puha illat. Leginkább egy visszafogott régies illatnak gondolom, aminek az élei szépen le vannak kerekítve. Sajnos nagyon lineáris az 5 órás leszáradása során, nekem annyira nem a karakterem.

(#8144) mufi


mufi
senior tag

Creed Aventus project

Szeretnék nyárra venni egy nagyobb üveg decantot, a már szokásos olasz cégtől, vagy belgiumból, vagy fr.o-ból (ahol lesz majd). Nekem nem sürgős, várhatok vele 1-2 hétig is. Az ügy menete a már megszokott, itt írjon akinek kell (így hivatalos) aztán privátban folyt.köv. A mennyiség attól is függ, hogy mennyien jönnénk össze. Felőlem rendelhetünk mást is, GIT, SMW stb...nagy kiszerelésben olcsóbb...

A batchet természetesen megkérdezem vásárlás előtt...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8145) petr89 válasza zs.tom (#8133) üzenetére


petr89
csendes tag

Senki sem favorizálja a Virgin Islad Watert? Alig várom, hogy jöjjenek a 30 fokok és vehessek egy üveggel :D

(#8146) Sanyi.il válasza mufi (#8144) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

80ml Aventus a részemre! :)

(#8147) pohár válasza petr89 (#8145) üzenetére


pohár
félisten

azmilyenaz? :D

kéne nyárra valami finomság, de nem tudok dűlőre jutni az általam már szagolt illatok közül :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8148) slick-adam válasza petr89 (#8145) üzenetére


slick-adam
aktív tag

en spec nem birom a kokuszt (parfümkent), raadasul fel ora es tovabb is allt...

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#8149) Petyke77 válasza petr89 (#8145) üzenetére


Petyke77
tag

Nekem a kókuszos Hawaiian tropic naptej jut az eszembe róla. 😃 Nyaralás feeling,jó!!!!

(#8150) Petyke77 válasza zs.tom (#8143) üzenetére


Petyke77
tag

Tényleg JubilationXCV "light" ,mert az akár jó is lehet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.