Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) Mukucs válasza slick-adam (#11998) üzenetére


Mukucs
senior tag

Ebben a videóban miről beszél? Sajna nem megy annyira az angol, hogy megértsem a gondolatait, de nagyon érdekel. Összefoglalnád pár mondatban? :)

(#12002) Gyick válasza ToBeY (#11996) üzenetére


Gyick
őstag

Ez nem olyan ebben nincsenek csajok,az dzseremiség lényege :) ...Amúgy Invictus-t ajánl napközben-i parfümként többször is de egy Invictus Aqua üveg van a kezében... :)

(#12003) slick-adam válasza Mukucs (#12001) üzenetére


slick-adam
aktív tag

nagyon jo minösegü, bör+tömjén illat. nem pinavadászatra. névtelen hös

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#12004) ToBeY válasza slick-adam (#11998) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ő nem magyarul tolja a contentet...

(#12005) Gyick válasza Mukucs (#12001) üzenetére


Gyick
őstag

A parfüm marketingjét magyarázza,hogy azért anonimo mert nem kell hogy neve legyen nem kell hogy emlékezzenek rá olyan mint a névtelen hősők akik nem kérnek viszonzásként semmit csak teszik a dolgukat.később arról beszél hogy az ő életében a nők a hősők,anyák,barátnők,lányok stb mert ők adnak életet,örömöt,szerelmet stb.Meg hogy tisztelni kell a nőket és a fiát is arra fogja tanítani.kb két mondat van az illatról hogy borsos,tömjénes,bőrős,benzoinos ,meg hogy nagyon mély maszkulin illat.
Elég érdekes gondolatok...nekem már egy kicsit olyan többet belemagyarázunk egy parfümbe mint ami valójában dolognak tünik...
Amügy én mindig azt hittem hogy ezek a Loewe parfümök németből származnak de akkor ezek szerint nem :)

[ Szerkesztve ]

(#12006) Mukucs válasza Gyick (#12005) üzenetére


Mukucs
senior tag

Köszi a válaszodat!

Baromi kíváncsi lennék rá tulajdonképpen, kár, hogy nincs minta belőle notinón.

[ Szerkesztve ]

(#12007) kk831228 válasza mufi (#12000) üzenetére


kk831228
addikt

Naxos-t... :D + Xerjoff-ból még valami friss illatot... :)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#12008) mufi válasza kk831228 (#12007) üzenetére


mufi
senior tag

Te kis rohadt burzsuj :DDD há kinek van pénze erre :DDD :DDD óccóbra gondótam :DDD

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#12009) Jhonny06 válasza kk831228 (#12007) üzenetére


Jhonny06
veterán

A Naxos-nak mostanában jött ki a DUA klónja, elvileg elég jól eltalálták. Mondjuk én már kicsit meguntam ezeket a mézes-dohányos illatokat, de az kétségtelen, hogy a Naxos az egyik legjobb ebben a kategóriában.

[ Szerkesztve ]

(#12010) Petyke77


Petyke77
tag

Valakinek van tapasztalata a Rasasi Hawas-al? Nagyon beindult a hype,felverték az árát. Másik új hype ez,láttátok? 😀 [link]

[ Szerkesztve ]

(#12011) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Valaki tud valamit a notino.com-ról? Azt rebesgetik, hogy valamelyik szállító beperelte őket (?).

(#12012) Paddington válasza Petyke77 (#12010) üzenetére


Paddington
csendes tag

Van. Jóindulattal lebeszélnélek róla.

A PRM-et egy videóban ehhez hasonlították, illetve a Fico di Amalfihoz.

@Jhonny06

Nyilván a The Binge kontent miatt kérded. Szvsz adóoptimalizáció, társasági adóval való játék is belejátszik a történetbe. De ez csak kávéházi okoskodás, amihez nagyon értek.

Steinhart Nav B Chrono II 44 mm és Davosa Argonautic eladó

(#12013) Jhonny06 válasza Paddington (#12012) üzenetére


Jhonny06
veterán

Facebookos csoportban futottam bele, meg Basenotes-on is van pár topic, nagyon téma ez most. Mondjuk a honlap alapján nem úgy tűnik, hogy valami nagy gáz lenne.

[ Szerkesztve ]

(#12014) Azie válasza Mukucs (#11891) üzenetére


Azie
őstag

ocen wet wood nyárra, olyan mint azarro chrome, csak mégsem olyan. :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#12015) kk831228 válasza mufi (#12008) üzenetére


kk831228
addikt

Ezért nincs egy üvegesem sem... Mert burzsuj vagyok.... :DDD

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#12016) slick-adam válasza Jhonny06 (#12013) üzenetére


slick-adam
aktív tag

pedig ha atallas lenne, akkor azt elökeszitettek volna a hatterben es par nap alatt valtas.

helyette all az egesz amerikai biznisz, yt arcok kooperacio is leallt, ... szepen be lettek perelve en azt mondom. csomo markat csak hivatalos partner arulhat.

nemmellesleg mar regota mondogatom, hogy pl a nemet notino is epül le folyamatosan (gondolom itt rajuk neznek rendesen...). mar szo szerint csak 1-2 niche brand van jelen, Tom Ford-okat is aruljak kifele 15%-os koddal...

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#12017) Azie válasza slick-adam (#11907) üzenetére


Azie
őstag

4ből 2höz illik, hát az már jónak számít! ;)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#12018) kk831228 válasza slick-adam (#12016) üzenetére


kk831228
addikt

Akkor gyorsan vásárolj be magyar notino-ról... ;] :D

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#12019) kk831228 válasza mufi (#12008) üzenetére


kk831228
addikt

Az a baj designer nem is érdekel, megszagolom és valahogy semmi... Annyira semmitmondók lettek mostanában.... Nem mondom hogy a niche mind extázis, de nagyobb % vált ki meglepetést...

Inkább veszek 1 ml - t abból ami tetszik, mint 100 ml-t a számomra "semmiből"....

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#12020) Azie válasza slick-adam (#11933) üzenetére


Azie
őstag

eau de champagne instant buy lenne 40ért. :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#12021) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Notinora nincs valakinek fölös kedvezmény kuponja? Már ha létezik ilyen. Sose láttam.

(#12022) overclockerr


overclockerr
tag

Naxos olyat ütött, hogy két órán át mindenki csak az orrát piszkálta. :D
Sajnos a mintám nagyon hamar elfogyott.
1888 is elég kellemes, annyira nem tömény. Az a poén, semmi szőlő nincs benne, de mégis kiköpött rostos kékszőlő illata van.
Fiero az annyira mentás /gyógynövényes, hogy simán egy erdőbe képzelem magam.
Ha választani kéne nem lenne egyszerű, de Naxos lenne talán. Csak az a baj édes nagyon, mindennapra már lehet sok lenne.
Még a Mefisto volt kellemes, de abból mintát nem vettem.

Valaki Carner Barcelona illatait ismeri?

Még veszek mintát, aztán valamit utána vásárolok.

Müllerben a Gucci Oud megfogott. Meg a Men in Black is fasza.

[ Szerkesztve ]

(#12023) kk831228 válasza overclockerr (#12022) üzenetére


kk831228
addikt

Nem rossz, nem rossz de valóban édes egy picit, azért is keresgélek még... :B

Mephisto az mondjuk nem édes... 👌

Cuirs, D600 érdekes lehet, nem szagoltam még, de nyárra szerintem nem is fogom...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#12024) overclockerr válasza kk831228 (#12023) üzenetére


overclockerr
tag

Nyárra nem tudom mi lenne megfelelő, általában amik tetszenek nem valók a nagy melegbe.

[ Szerkesztve ]

(#12025) kk831228 válasza overclockerr (#12024) üzenetére


kk831228
addikt

Na ez a baj, nekem is...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#12026) overclockerr válasza kk831228 (#12025) üzenetére


overclockerr
tag

Legjobb a semmi lenne a pénztárcámnak :D

(#12027) mufi válasza overclockerr (#12024) üzenetére


mufi
senior tag

Gypsy water. Ennyi.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#12028) kk831228 válasza mufi (#12027) üzenetére


kk831228
addikt

Az meg mi...? 🤔 ;] :DDD

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#12029) -secret- válasza kk831228 (#12028) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

(#12030) kk831228 válasza -secret- (#12029) üzenetére


kk831228
addikt

Tudom, érti ő... ;] :DDD

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#12031) orrlyuk


orrlyuk
aktív tag

Egyre több fiatal fiú növeszt melleket a levendulaolaj miatt

Hogy mi van???

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#12032) mufi válasza kk831228 (#12028) üzenetére


mufi
senior tag

Nemcsakhogy burzsuj, még szemétkedik is :D

más: vicc az index...vicc...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#12033) Mukucs


Mukucs
senior tag

Valaki próbálta már?

Ha igen, mennyire érződik benne a tömjén? :)

link

(#12034) mufi válasza slick-adam (#12016) üzenetére


mufi
senior tag

Minap néztem ezzel kapcsolatban egy videót, hát remélem ez a magyar részt nem fogja érinteni. Már így is brutálul mennek fel a kicsit jobban hypeolt illatok, ha meg mindent csak márkakereskedések fognak árulni...viszlár nííís meg minden...én nem vagyok hajlandó felárat kifizetni sem döglesznek sem másnak...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#12035) Azie válasza mufi (#12034) üzenetére


Azie
őstag

alkoholtilalom parfüm verzió :D

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#12036) slick-adam válasza mufi (#12034) üzenetére


slick-adam
aktív tag

en nem dölök a kardomba, ha beszarik a Notino.
itt van a nem-grey-market Flaconi, Parfumdreams, ... alapvetöen olcsobbak, mint a Douglas es hasonlok, s szinte mindig lehet talalni 10-15%-os kuponokat online. Aqua Universalis Forte-t es nehany Comme des Garcons illatot is ilyen helyeken vettem, pedig ezek is voltak Notino-n... vagy dragabban, vagy csak nehany euroval olcsobban, akkor meg mar a rendes retail helyröl veszem a valszeg sokkal frissebb üvegeket (Notino ugye regi peldanyokat vasarol fel többnyire...). persze ha "vintage"-re vadaszok, akkor Notino... vagy Parfum-Zentrum, Easy Cosmetics, ... . mondom, nem kell felni, van alternativa eleg. es manapsag szinte mindenki szallit külföldre.

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#12037) mufi válasza slick-adam (#12036) üzenetére


mufi
senior tag

Csak arra vagyok kiváncsi, hogy valójában mi történik..tényleg egyre több helyen olvasom, hogy valami nem stimmel az illatokkal, lehet tényleg be bepróbálkoznának hamis cuccokkal? Meg mondjuk, mi van ha tényleg hamisat kapsz? Visszaküldöd erre azt mondják, hamis parfümöt küldtél vissza, nem olyan az üveg bla bla shit érted mire gondolok. Nekem eddig semmi gondom nem volt velük de pl mi van ha veszwk 150k értékben valamit és valami nem kóser az illatokkal...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#12038) Azie válasza mufi (#12037) üzenetére


Azie
őstag

én meg évi 1-2 designerre korlátoztam magam, szóval engem nem nagyon érint, az is mind régi illat, amit szeretnék.

de igen, ezek (is) elgondolkodtatóak.
meg az, hogy mekkora haszonért hajlandóak üldözni a grey marketet a gyártók, illetve mennyire jó az, ha mondjuk 20%-ra esik a jelenlegi forgalmuk és "luxus" lesz a 15k+ parfüm, a világoit meg elárasztja a mex meg a larive szintü "mocsok".

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#12039) Nova96


Nova96
őstag

Bearazas van a topicban?
Ha nincs bocsi , de azert megkerdezek Rasasi La Yuqawam 94-97% mennyit erhet ?

(#12040) Mukucs válasza Nova96 (#12039) üzenetére


Mukucs
senior tag

Nem tetszik az illat Eszkobár? :DDD

(#12041) Jhonny06 válasza Nova96 (#12039) üzenetére


Jhonny06
veterán

15e simán

(#12042) pohár válasza Mukucs (#12040) üzenetére


pohár
félisten

a pénz/kokó illatát jobban csípi ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12043) Nova96 válasza Mukucs (#12040) üzenetére


Nova96
őstag

A Tusclan Leatherből volt mintám, ez is jó de ez inkább erőteljebb a bör illat mint a málnás édes illat. :F

Jhonny06
Köszönöm. :R

(#12044) overclockerr


overclockerr
tag

Sziasztok!

Jazz Club-ot honnan tudnék rendelni? Minta is lehet, de illatjegyek alapján egyre jobban meg szeretném illatolni. Black Afgano hasonló egyébként hozzá?

Hivatalos honlapnál nem lehet kosárba tenni, pedig van Mo. szállítás.

[ Szerkesztve ]

(#12045) Peterzon94


Peterzon94
tag

Sikerült szereznem egy 2010es La Nuit De'l Hommeot. Boldogság van :DDD

KÉP

(#12046) Jhonny06 válasza overclockerr (#12044) üzenetére


Jhonny06
veterán

Semmi köze a Black Afgano-hoz. A Jazz Club egy viszonylag light-os, rumos-dohányos-mézes illat. Kicsit viaszos, mint a Chergui. A tartóssága jó, de nem egy erős cucc.

(#12047) overclockerr válasza Peterzon94 (#12045) üzenetére


overclockerr
tag

Decant ? :D

[ Szerkesztve ]

(#12048) summersam


summersam
csendes tag

Ebayről rendeltem parfümöt(Byredo),de hamisat kaptam.Az eladónak jeleztem,persze baszik válaszolni,majd az ebayhez fordultam.Azt írja küldjem vissza a parfümöt,amit igazolnom kell,aztán várjak és az ebay rendezi nekem a pénzt.Miért kell visszaküldenem?
Még én baszakodjak a postával,ugye ami kurva drága külföldre?Lehet valamit csinálni,hogy ne kelljen visszapostáznom?

(#12049) Fr0z3n válasza summersam (#12048) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Vissza küldesz egy üres dobozt. Nekik csak a feladó szelvény kell.

(#12050) -secret- válasza summersam (#12048) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

PP állja a visszaküldés díját 16x egy évben azt hiszem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.