Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8801) slick-adam válasza mufi (#8800) üzenetére


slick-adam
aktív tag

kurvara nem birom a hajpot, mert legtöbbször otvar löttyöket nyomatnak a YT-on is, de a La Nuit tenyleg jo illat. neha hasznalnam tuti. ha visszaerösödött, tuti veszek egy kis üveggel.
nem egy regi peldany volt?

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#8802) Gyick válasza mufi (#8798) üzenetére


Gyick
őstag

Én a télen vettem és annyira nem gáz mint ahogy irják elég tartós és erős sztem.2016 12.havi.Ebben is enyhén sárga lötyi van ahogy nézem.Én nem tudom sajnos összehasonlitani a régivel mert azt nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

(#8803) mufi válasza Gyick (#8802) üzenetére


mufi
senior tag

Csinaltam kepet a dobozarol meg az uvegrol kesobb feltoltom.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8804) ToBeY válasza mufi (#8798) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem lehet,hogy az üveg festett és ezért láttad sárgábnak a löttyöt?(sok ilyen youtube videót láttam)

(#8805) Gyick válasza ToBeY (#8804) üzenetére


Gyick
őstag

A tetejénél áttetsző,lefele meg egyre sötétedik.Ha megforditod akkor látszik a lé szine.

(#8806) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Meg kell szabadulnom az új illatomtól.

Caron - Pour Un Homme

Sajnos nem tűri meg rajtam az asszony. Tudtam, hogy nem tetszik neki a levendula illata, virág formájában, de bíztam benne, hogy más jegyekkel párosítva elviseli majd.
Nah ez elmaradt.

Mint feljebb láthattátok 3-an vettünk 500 millit.
Még 180 milli maradt meg az üvegben, miután 200-at orrlyuk, 100-at Mercutio vett meg, 10 millire kollégám tartott igényt és 10-et azért eldugok magamnak is. :P

Eladnám vagy cserélném. Mehet akár bontva is, de inkább egyben "szabadulnék" tőle.

Nem nyerészkedni akarok rajta. Akciós áron vettük 17 ezerért,akciós áron adom is tovább: 200 milli ára volt 6800 Ft. Így kb. 6700 Ft a 180 milli ára.

Vagy cserébe érdekelhet más illat. Cedrat Boise, Intense Pepper, vagy Versace Eros, Eau Fraiche, Boss Bottled, ilyesmik egyeztetve.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#8807) mufi válasza Fr@nkieWilde (#8806) üzenetére


mufi
senior tag

Helyileg merre vagy? Megszagolnám aztán ha bejön megbeszéljük....

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8808) Fr@nkieWilde válasza mufi (#8807) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Tapiószecsőn, Budapesten, jövőhét végén Egerben leszek.

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#8809) mufi


mufi
senior tag

Erről beszéltem. Szerintetek?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8810) slick-adam válasza mufi (#8809) üzenetére


slick-adam
aktív tag

böcskódot leolvastad az aljarol?

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#8811) mufi válasza slick-adam (#8810) üzenetére


mufi
senior tag

:W :W f****, nem.... :W :W hülye fejemmel a vonalkódot fényképeztem le...de kupakja sem volt, arról ugye megállapíthattam volna... :W

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8812) slick-adam válasza mufi (#8811) üzenetére


slick-adam
aktív tag

majd legközelebb.:) csak jarsz meg arrafele.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#8813) Jhonny06 válasza mufi (#8809) üzenetére


Jhonny06
veterán

Kizárt, hogy ez vintage legyen, de ettől függetlenül a tartósságnak jónak kell lennie az új esetében is, igazából az illat az, ami sokkal gyengébb az eredetihez képest.

(#8814) slick-adam válasza Jhonny06 (#8813) üzenetére


slick-adam
aktív tag

hatööö... rajtam a tavaly tesztelt aktualis La Nuit SZO SZERINT 30 percet birt. lehet, hogy gyengebb is lett maga az illat, de mindig is longevity problemaktol "zeng(ett)" a közösseg.

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#8815) Gyick válasza mufi (#8809) üzenetére


Gyick
őstag

Ami nekem van 3-4 órát bír kb.Elöző posztban rosszul irtam 2015.12 havi nem 2016. 62MD02 batch.Szinre meg olyan sárga mint a sima L'homme kb.Annyira nem gáz a tartóssága,átlagos, mint a legtöbb designernek.

[ Szerkesztve ]

(#8816) slick-adam


slick-adam
aktív tag

megneztem a helyi Müllerben a La Nuit-ot. olyan sapadt volt, hogy fujni is feleslegesnek véltem.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#8817) Mercutio_ válasza Fr@nkieWilde (#8806) üzenetére


Mercutio_
félisten

Egyébként jól látom, hogy egy 1934-ben megalkotott illat?:Y Bár nem ennyire, de egész jó árban van most notino-n több más Caron illat is.

r3dsnake: Yatagan van 125ml 13,5k-ért, de ez megosztónak tűnik, látatlanban nem mernék bevállalni 50ml-t belőle :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8818) Jhonny06 válasza slick-adam (#8814) üzenetére


Jhonny06
veterán

Persze, olyan van, hogy valakin nagyon nem működik, de azért a 30 perc általánosan nem jellemző, még az új esetében sem. A La Nuit azért alapvetően egy elég erős parfüm.

(#8819) Fr@nkieWilde válasza Mercutio_ (#8817) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Igen, elég régi illatok a Caron-ok.
Nézd csak meg a többit is fragrantica-n! :K

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#8820) sonkabence


sonkabence
csendes tag

Érkezett a Neroliból Parfum MDCI Invasion Barbare. Ha valakinek esetleg kellene, adok ki egy keveset.

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#8821) kk831228 válasza sonkabence (#8820) üzenetére


kk831228
addikt

Beleszagoltam, nem rossz friss illat de mem hagyott mèly nyomot...

Viszont a Fate Man, egyre jobban tetszik...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8822) mufi válasza Fr@nkieWilde (#8819) üzenetére


mufi
senior tag

Azé' durva azon a poszteren hogy az a szőrös makinak lóg a nyelve :C

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8823) Fr@nkieWilde válasza mufi (#8822) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Jah... és nem igazán tudom eldönteni róla, hogy egy valami kimért, űber férfias, macsót látok benne. Azaz magát a FÉRFIT (ahogy a nők láthatják, vagy akarják, szeretnék látni a férfiakat), vagy már-már inkább egy kicsit átfordult a dolog a ló túl oldalára, és feminin jegyekkel felvértezett paliról van szó.

Mint maga az illat is: férfi illat, ugyanakkor levendula és a vanília is simán hordható női illatként is. (sőt...)

Nagyon sok esetben az élet más területeire is igaz, hogy egy valamitől, egy dologtól a 180 okos fordulatot csak egyetlen hajszál választja el.

[ Szerkesztve ]

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#8824) mufi válasza Fr@nkieWilde (#8823) üzenetére


mufi
senior tag

Nagyon megszagolnám de már kib*sz az asszony annyi parfümöm van... :U

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8825) Fr@nkieWilde válasza mufi (#8824) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Hát ha minden igaz holnap adom el.
De azért tettem félre magamnak 15 millit, csak az asszony meg ne tudja, lássa ÉREZZE! :DDD

Ezek a nők...
Lehet mi is átesünk a másik oldalra? És többet fogunk foglalkozni magunkkal (szépészet terén), mint ők???

[ Szerkesztve ]

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#8826) mufi válasza Fr@nkieWilde (#8825) üzenetére


mufi
senior tag

Még csak kozmetikushoz sem tudok eljutni...nemhogy más szépítkező gyárba...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8827) slick-adam válasza Fr@nkieWilde (#8825) üzenetére


slick-adam
aktív tag

en ugy vettem eszre, hogy a parfümert rajongo ferfiak összessegeben SOKKAL lelkesebbek es fanatikusabbak, mint a parfümös csajok. szal at vagyunk mar esve reg.:)

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#8828) Fr@nkieWilde válasza slick-adam (#8827) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

@ mufi: mi csak a jéghegy csúcsánál járunk, odébb lesz mikor fordul a kocka :D

Nekem lét nő ismerősöm van, akik imádják az illatokat. Őket mondjuk én nem tudom, meg nem is akarom űberelni. De van benne valami, amit mondasz. :)

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#8829) Gyick


Gyick
őstag

Notino-hoz simán vissza lehet küldeni parfümöt gyengeségre hivatkozva ugye?

(#8830) mufi válasza Gyick (#8829) üzenetére


mufi
senior tag

Igen. Mit vettél?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8831) zs.tom válasza Gyick (#8829) üzenetére


zs.tom
tag

Igen, nem megfelelő minőségű terméknek kell jelölni. 14 napok belül veszik csak vissza, bankszámlára utalják a pénzt. Egyszerű reklamáció pont alatt találsz erről információt.

(#8832) Gyick válasza mufi (#8830) üzenetére


Gyick
őstag

Bond No.9 Scent Peace for Him-ből volt egy mintám amit még a magyar notino-ról rendeltem,próbálgattam pár napig,nagyon tetszett,baromi tartós volt meg nagyon jó illat(igazából jobban tetszik mint az Aventus).Rendeltem egy 50ml-set az osztrák notino-ról de ami jött az vmi kegyetlen szar.Illatra se olyan,sokkal gyengébb.A tartóságga meg kb 2 óra.Közben basenote-on találtam pár posztot akik ugyanígy jártak.Ami érdekes egyébként hogy nem találok se az üvegen se a csomagoláson sehol batch kódót.Mondjuk úgyse tudnám értelmezni mert még nem jöttek rá hogy kell.De akkor is.Mekkora egy gyökér gyártó ez a Bond No.9,felvizezik azt megszüntetik rajt a jelölést.New York-ban ez nem kötelező vagy mi?Mindegy már irtam a Notinonak azt visszaküldöm a p...ba.

(#8833) Petyke77 válasza Gyick (#8832) üzenetére


Petyke77
tag

Szia, én a Magyar notino-ról vettem és brutál erős. Igazából már kezd is elegem lenni belőle,soha nem fogom sztem elhasználni.Szerintem ezen sincsen batch kód de majd ha hazaérek megnézem ha gondolod.

(#8834) Gyick válasza Petyke77 (#8833) üzenetére


Gyick
őstag

Basenotes-on van egy topik ahol találgatják mit jelent a négyszámjegyű batch az üvegen.Ezért gondoltam hogy régen volt rajta.De nem is ez e bajom hanem hogy egy 150eur/100ml-es "niche" parfümöt felvizeznek semmi fajta figyelem felhívás nélkül.És így még nem is lehet tudni hogy akkor ez honnan kezdődőtt ...Komolyan mondom a 3000ft-os dm-es bruno bananikkal nem csinálnak ilyet csak mindig ezekkel a "minőségi" k...va drága parfümökkel.

(#8835) orrlyuk válasza Fr@nkieWilde (#8828) üzenetére


orrlyuk
aktív tag

Kicsit lemaradtam a Caron Pour Un Homme-vásárlással kapcsolatos eseményekről. kovesli fórumtársnak nyilvánosan is megy a köszönet, amiért önként jelentkezett az egész procedúrára - és épp neki nem vált be...

Az én feleségem nagyon szereti, régebben volt mintám, és azért is őszintén lelkesedtünk - bár elsőre számomra is furcsa volt, egyáltalán nem élt bennem ilyen elképzelés férfi illatról. Ugyanakkor rajta, vagy bármilyen más nőn sem tudom elképzelni.

Most, hogy van 200 ml ( :D :DD :DDD :B :R ) és eszméletlen a meleg, lehet vele kísérletezni: nem, nagyon robban szét a 3 komponens: az elején tiszta levendula csak, a továbbikaban a vanília és ámbra is végig jelen van. Nagyon szép egyensúly, és nagyon tiszta, természetes az egész: rém szintetikusnak érzek kb. bármit mellette. Amúgy nekem annyira nem áll jól ebben a melegben, ősszel-télen fogom inkább szeretni, úgy érzem.

Néha keresgélek, keresgélünk női illatokat, de legtöbbször azt találom, hogy sokkal kevésbé változatosak, érdekesek: csak designer vonalon pl. egy Habit Rouge vagy Azzarro Pour Homme (vagy akár Lagerfeld Classic) szintjén érdekes, bevállalós, megosztó illatokat nem találok. Direkt írtam aránylag olcsó anyagokat.

Ő kikötött a Coco Mademoiselle-nél, ahogy, azt hiszem, nagyon sokan. Hihetetlen okosan van összerakva, nem hasonlít semmire, viszont piszok drága - ahhoz képest, hogy egy tömegillatról beszélünk.

[ Szerkesztve ]

No hay banda! Il n'est pas de orquestra!

(#8836) Fr@nkieWilde válasza orrlyuk (#8835) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

Örülök, hogy hozzá tudtam járulni, hogy Neked és Mercutionak örömet szerezzek, meg az asszonyoknak is. :D
Azért rosszul én sem jártam, mert 15 milleit félretettem magamnak, valamint a ma eladott "maradékon" még kerestem is pár forintot. :D
Szóval a kecske is jól lakott, meg egy kis káposzta is maradt. :)

Ha lesz még valami, szoljatok nyugodtan, ha másban nem is, de a beszerzésben bármikor tudok segíteni. :K

Én pedig sonkabencének köszönöm az Acqua di Sale parfümöt, amit már az asszonypajtás is elvisel. (Jobb a békesség. Jóban kell lenni a nőkkel, mert náluk az összes p**ci!) :DDD

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#8837) mufi válasza Petyke77 (#8833) üzenetére


mufi
senior tag

Hm, én dutyban fújtam magamra és q-ra nem volt tartós... :F

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8838) Petyke77 válasza mufi (#8837) üzenetére


Petyke77
tag

Na ha majd lesz egy kis időm lehet hogy rászánom magam hogy csináljak belőle decantokat vagy eladjam. Nem sok ilyen parfümöm volt eddig amelyik szó szerint reggeltől estig érződött. Lehet hogy bőrfüggő is... Rajtam a Reflection is kitart ennyi ideig.

(#8839) Petyke77


Petyke77
tag

Ezek az MFK friss illatok nekem baromira bejönnek. Nagyon elegáns illatok,le a kalappal! 👍

(#8840) fernando9


fernando9
csendes tag

Sziasztok!

Erről mi a véleményetek? eMag marketplace partner, elég jó árakkal. Viszont semmi infót nem találok a vállalatról...

[link]

[ Szerkesztve ]

(#8841) kk831228 válasza Petyke77 (#8839) üzenetére


kk831228
addikt

Melyikek...?? :))

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8842) ToBeY


ToBeY
nagyúr

MO-n beszerezhető Armaf Club De Nuit Intense,vagy csak külföldről rendelhető be pl ebay?

(#8843) Jhonny06 válasza Petyke77 (#8839) üzenetére


Jhonny06
veterán

Kb. 1-1,5 évvel ezelőtt vettem meg ennek a korábbi változatát, 3 aqua is van benne (a legújabb kivételével), szerintem is baromi kifinomult illatok, nem találkoztam még hasonlóval. Vannak benne citrusos/aquás jegyek, de mégse azok az unalmas nyári illatok, mindegyik fel van dobva valamivel. Ezeken tényleg érződik, hogy nem tucat illatok. Most ezeket váltogatom az Aventus mellett.

[ Szerkesztve ]

(#8844) kk831228 válasza Jhonny06 (#8843) üzenetére


kk831228
addikt

Grand soir tetszett... Viszont az nem nyári... Meg kell szagolnom ezeket "friss" Mfk illatokat.... Miket ajánlasz?

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8845) Mercutio_ válasza orrlyuk (#8835) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nálam is ősztől tavaszig lesz elsősorban bevetésen;] de hűvösebb nyári estéken is el tudom képzelni.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8846) Jhonny06 válasza kk831228 (#8844) üzenetére


Jhonny06
veterán

A Grand Soir tényleg brutálisan jó, szeptember környékén kéne venni közösen, majd kiírom ide.

A nyáriakkal nagyon nem lehet mellélőni, Aqua Universalis vagy Vitae. A Forte verziók nekem kevésbé jöttek be, de érdemes mindegyiket kipróbálni.

(#8847) Petyke77 válasza kk831228 (#8841) üzenetére


Petyke77
tag

Aqua vitae,Aqua Universalis,Amyris Homme,Baccarat Rouge 540- ez az utolsó kicsit határeset talán de még elmegy nyáron. Nagyon elegáns parfümök,az jut az eszembe hogy arisztokratikus,kifinomult illatok. Ne számítson senki arra hogy kifüstöl velük mindenkit az irodában de jól érezhetőek kb 1 méteren belül.. Érdemes kipróbálni őket,nem nagyon találkoztam hasonló parfümökkel eddig.

(#8848) slick-adam


slick-adam
aktív tag

viszont az MFK Petit Matin tenyleg nem nagy durranas. Mugler Cologne kategoriaba esö citrusos szappanos cumo. annyi a különleges benne, hogy kategoriajan belül erösnek / tartosnak szamit. viszont az ara is magas, szal...

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#8849) mufi válasza Petyke77 (#8838) üzenetére


mufi
senior tag

Áhh f*szomat, refi rajtam 20 perc volt :W imádtam az illatot de annyiért, hogy fél óránként fújjam magam, az q-ra kizárt, már bocsánat...
Hozzunk össze pesten egy officijel PHarfüm találkozót a csudába már! Nem merek többet költeni parfümökre de még csak mintákra sem :DDD

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8850) zs.tom válasza mufi (#8849) üzenetére


zs.tom
tag

Támogatom, de hol(valami teaház vagy nagy kávézó kéne) és mikor?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.