Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8151) kk831228 válasza mufi (#8144) üzenetére


kk831228
addikt

Èn most egyelōre elengedem az Aventus-t... Van mèg belőle de szerintem tovább állok, nekem kezd " kevès" lenni... :)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8152) petr89 válasza pohár (#8147) üzenetére


petr89
csendes tag

kóksz+lime+rum :)) tényleg nem tart túl sokáig, de nem egy tömegillat (még nőiben sem találtam kókuszos illatot dögiben, pedig kerestem) és eszetlen király :DD ja és uniszex.

ruhára fújva amúgy meglepően sokáig tart, sajnos a másik kedvencemről a szintén nyári Millesime Imperialról ez nem mondható el :(

(#8153) mufi válasza kk831228 (#8151) üzenetére


mufi
senior tag

Igen, nekem is. De lassan már signature scent lesz és így kelleni fog belőle...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8154) zs.tom válasza Petyke77 (#8150) üzenetére


zs.tom
tag

Egyáltalán nem az, hasonlítani sem lehet a kettőt! Az xxv inkább egy szintetikusabb likőrös szárított gyümölcsös könnyen emészthető illat a dia meg olyan aminek leírtam, kicsit régimódi.

(#8155) ×HULK× válasza zs.tom (#8133) üzenetére


×HULK×
csendes tag

A Villoresi Yerbamatenek,és amúgy a Villoresi parfümöknek milyen a tartóssága?Mivel EDT félek tőle,hogy nem elég tartós,habár vannak kivételek(L'Artisan EDTparfümök).

[ Szerkesztve ]

(#8156) zs.tom válasza ×HULK× (#8155) üzenetére


zs.tom
tag

Yerbamate olyan 4-5 órát bőrközelben elvan, te magad érzed, de nem fordulnak le a székről a melletted lévők. Alapvetően elég jó tartósságúak, bátyám pl a Musk-ot használja 5 éve, az kifejezetten nagy hatósugarú. Amit javasolok még az a Spezie és a Piper Nigrum, régi klasszikusok.

(#8157) pohár válasza petr89 (#8152) üzenetére


pohár
félisten

lime & rum jöhet, a cuba librét szeressük ;]

a kókusz érdekes lehet férfin, valahogy meg kéne szaglásznom, valami jóféle citrusos illatot jó lenne bezsákolni a meleg időkre :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8158) zs.tom válasza petr89 (#8145) üzenetére


zs.tom
tag

Annyira a Creed nem szívem csücske, de az általad említett illatot speciel nem ismerem.
A kókuszt én sem szeretem parfümben, engem a kondis lányok igénytelen egyen testápolójára emlékeztet ami terjengett a teremben. Sajnos fügés parfüm sincs kókusz nélkül, maximum kevés van némelyikben ezért szeretem a Diptyque illatait.

Valaki tud nekem mondani olyan illatot ami frissen vágott fű illata élethűen megfogva? Kush vetiver olaj közel áll a témához, de nincs meg benne a vizes vibe amitől frissen vágott ózonos illat lenne.

(#8159) Petyke77 válasza zs.tom (#8154) üzenetére


Petyke77
tag

Köszönöm az infokat!! 👍

(#8160) petr89 válasza zs.tom (#8158) üzenetére


petr89
csendes tag

igen, egyértelműen love/hate ilaat a VIW. az emberektúl függ, milyen emlékeket hoz elő a kókusz illat. jó esetben a vízparti nyaralást, rosszabb esetben lépcsőzőgépen izzadó lányokat :D

a kérdésedre talán az armani privé amethyst-et mondanám, de lehet hogy rosszul emlékszem:/

(#8161) Petyke77 válasza zs.tom (#8158) üzenetére


Petyke77
tag

Bár írtad a Creed nem a jedvenc márkád de sztem a Green Irish Tweed az egyik legjobb frissen vágott fűre emlékeztető illat.

(#8162) Azie válasza ×HULK× (#8132) üzenetére


Azie
őstag

Nyár. Hát jelenleg van egy raklap nyárra fújható zarám, dsq: OWW, guerlain biosée,rasasi zebra.
Amin gondolkodok, de főleg csak birtoklási vágy: amara, roma, meg talán red360.
Ja meg irodára van xeryusom meg 1881-em, rossz időre meg a tavaszi illatok. :P Én inkább az őszön agyalok, hogy mi legyen majd.

Még wishlisten van a dunhill icon és az enteeba, esetleg még a gyümölcsös hermes.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#8163) Azie válasza zs.tom (#8158) üzenetére


Azie
őstag

Még nem szagoltam, de szerintem a Patrick ilyen lehet. - fű
A zara fig és a ferrari is kókuszmentes. Az előbbi nagyon jó, édes, de közben fanyar, amilyen a füge és a levele.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#8164) Kimmuriel válasza zs.tom (#8158) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

Füge kókusz nélkül? Pofon egyszerű: Dior Dune Homme! Méltatlanul keveset említik, pedig szerintem az egyik legjobb designer illat.

Ami pedig a másik kérdésedet illeti: Olfactive Studio Panorama.

[ Szerkesztve ]

(#8165) Gyick válasza petr89 (#8145) üzenetére


Gyick
őstag

Nekem van mintám belöle de abszolut nem tetszik,teljesen olyan illata van mint akármelyik napolajnak..Sztem baromira nem egyedi illat hiába niche.

(#8166) zs.tom válasza Kimmuriel (#8164) üzenetére


zs.tom
tag

Grazi mille :)

(#8167) sonkabence válasza petr89 (#8145) üzenetére


sonkabence
csendes tag

Nálam nincs nyár viw nélkül. Már most is elő-elő kerül. :) Egyik legautentikusabb nyári nyaralásos illat.

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#8168) summersam


summersam
csendes tag

Ismeri valaki Bois 1920 Sushi Imperiale ?

(#8169) overclockerr


overclockerr
tag

Akarok rendelni pár mintát, nincs fújó rajtuk. Önteni kell ezt vagy a képen, ahogy látom pipettával kell felvinni?
Hogyan oldjátok meg ilyenkor ezt a "kényes" feladatot?

[ Szerkesztve ]

(#8170) Jhonny06 válasza overclockerr (#8169) üzenetére


Jhonny06
veterán

Pipettával kell felvinni. Érdemes amúgy nyakra applikálni és nem a csuklódról, közelről szagolgatni (utóbbi esetben sokkal töményebb és sokszor rosszabbnak hat az illat, meg magadon hordva se közelről szagolod, ugye).

[ Szerkesztve ]

(#8171) ×HULK×


×HULK×
csendes tag

Kókuszos témához hozzászolva:

(#8172) zs.tom válasza Jhonny06 (#8170) üzenetére


zs.tom
tag

Én mindig kézfejre kicsit kenek pipettával és végig a leszáradás során szagolgatom időnként, második round az nyakra megy.

(#8173) Petyke77


Petyke77
tag

Ma voltam a Douglasban és fújtam a L'eau D'Issey Fraiche-ből. Baromi jó nagyon tartós és brutál erős. Mondjuk én nagyon szeretem az eredetit is de ez egy modernebb interpretáció és talán jobb is. Nyárra tökéletesnek tűnik, próbáljátok ki!

(#8174) summersam


summersam
csendes tag

Szeretnék rendelni FRAPIN PARFUMS L'HUMANISTE 100ML,de csak 50ml kellene.
Akit érdekel a maradék 50ml,szívesen betársulna,privátban jelezze.

(#8175) Petyke77 válasza summersam (#8174) üzenetére


Petyke77
tag

Szerintem el fogod tudni használni a 100 ml-tmert kb 10 percig tart ha befújod magad. Egyébként nagyon jó ilat!

[ Szerkesztve ]

(#8176) mufi válasza Petyke77 (#8175) üzenetére


mufi
senior tag

+1.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8177) zs.tom válasza Petyke77 (#8175) üzenetére


zs.tom
tag

True, sajnos az az illat elég halovány. :(

(#8178) 4ron


4ron
senior tag

Sziasztok!

10k alatt, kicsivel felette milyen fiatalos, nyári illatot tudnátok ajánlani? Főleg inkább nyári estékről lenne szó. :)

[ Szerkesztve ]

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#8179) Jhonny06 válasza 4ron (#8178) üzenetére


Jhonny06
veterán

A Nautica Voyage-ra sokan esküsznek, nekem megfájdult tőle a fejem, szerintem nem túl természetes illat. De ettől függetlenül próbáld ki, elég olcsó. Aventus-ból kapsz ennyiért 20ml-t, ez verhetetlen.

Még az Encre Noire Sport-ot érdemes kipróbálni.

(#8180) kk831228 válasza Jhonny06 (#8179) üzenetére


kk831228
addikt

Vagy Sauvage decant... 👍

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8181) Mercutio_ válasza 4ron (#8178) üzenetére


Mercutio_
félisten

Valaki írta itt korábban az aktuális Zara illatokat, ha pesti vagy azokat is megnézheted.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8182) 4ron válasza Jhonny06 (#8179) üzenetére


4ron
senior tag

Ezeket mindenképpen ki fogom próbálni, remélem van a Douglas parfümériában, mert a közelben nincs Müller... Köszi.

(#8181) Mercutio_: vettem egyszer Zara Gold-ot, illatra nagyon kellemes, amolyan "bulizós", esti illatnak mondanám. Viszont roppant gyorsan elillan, egyáltalán nem tartós. Az aktuális illataikat nem ismerem, de Szegeden az Árkádban van Zara, lehet megnézem a jövő héten, újítottak-e valamit.

[ Szerkesztve ]

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#8183) Petyke77 válasza 4ron (#8178) üzenetére


Petyke77
tag

Szerintem ebben a kategóriában minden szempontból verhetetlen a Versace pour homme. Próbáld ki mindenképpen!

(#8184) rayoliviero válasza 4ron (#8178) üzenetére


rayoliviero
veterán

Bvlgari Aqva vagy Aqva Amara.

(#8185) Petyke77


Petyke77
tag

Valakinek van Amouage-Reflection man 5-10 milli eladó? Vagy esetleg nem teli üveg?

(#8186) Jhonny06 válasza Petyke77 (#8185) üzenetére


Jhonny06
veterán

mufi hirdette korábban, ha jól emlékszem.

(#8187) kk831228 válasza Petyke77 (#8185) üzenetére


kk831228
addikt

Mufi ;) mondjuk neki pár fùjás hiányzik belőle 90 ml kb...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8188) Petyke77 válasza Jhonny06 (#8186) üzenetére


Petyke77
tag

Igen de nekem nagyon max fél üveg vagy kevesebb kellene. 90 ml-t soha nem használok el ebből... 😀

(#8189) Gyick válasza 4ron (#8178) üzenetére


Gyick
őstag

Ha kicsit visszaolvasol én ezt a kettőt ajánlottam nyárra, mindkettő elég pénztárca barát és zseniális illat [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#8190) fernando9


fernando9
csendes tag

Sziasztok!

A Dior Homme Intense-ről mi az általános vélemény? 150Ml-es változat 26.000Ft-ért szerintetek jó vétel lehet?

(#8191) zs.tom válasza fernando9 (#8190) üzenetére


zs.tom
tag

DHI egyik designer nagyágyú, igaz személy szerint nekem a régi reformulation előtti DH a kedvencem, nem is sorolom a designer illatok közé olyan karakteres. Érdemes a nagyobb kizserelést venned, viszont arról, hogy ez az ár reális-e nem tudok nyilatkozni.

Voltam ma müllerben és az Armani Eau de Cédre elég kellemes tavaszias jellegű illat friss citrusokkal. Nem az én karakterem, de aki szereti az ilyesmit annak must check :K

(#8192) Jhonny06 válasza fernando9 (#8190) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nagyon különleges, viszont inkább télre (vagy max őszre) való. Az ár nem rossz pl. egy parfümériához képest (szerintem a Douglas-ben kb. ennyi vagy még drágább az 50ml-es), viszont annyira erős cucc, hogy én biztos nem vennék ekkora kiszerelést. Persze ez függ attól is, hogy hány parfümöd van. De kb. 2 fújással el lehet kergetni mindenkit a közeledből. :)

(#8193) zs.tom válasza Jhonny06 (#8192) üzenetére


zs.tom
tag

Really? Azt tapasztaltam, hogy az újabb batchekből való juice nem ennyire erős, ez inkább a régi pre-reformulation verziókra volt igaz, legalábbis amit Szhelyen szoktam fújkodni az nem erős annyira.

(#8194) Jhonny06 válasza zs.tom (#8193) üzenetére


Jhonny06
veterán

Lehet, hogy romlott a tartósság, de kb. annyi a jelentősége, hogy kiba... erős volt, most meg csak nagyon erős. :D Én újabb batch-ből vettem 10ml-t, de 2-nél több fújást tuti nem tolnék.

(#8195) zs.tom válasza Jhonny06 (#8194) üzenetére


zs.tom
tag

Kettőnél többet egyetlen parfümből sem tolnék :D A régi 2011-2012 batch az nagyon állat volt, a Calais dutyifrí sopban fújt egy fújás papírcsíkon elállt kabátzsebben 3 hónapot...

(#8196) fernando9


fernando9
csendes tag

köszi a válaszokat! :) engem is inkább az tart vissza a Dior Homme Intense-el kapcs. hogy inkább téli illatnak tartom. Esetleg egy Dior Aqua Fahrenheit jó alternatívája lehet nyárra/tavaszra? Kifejezetten az ilyesmi illatokat kedvelem, mint a DHI is :)

(#8197) zs.tom válasza fernando9 (#8196) üzenetére


zs.tom
tag

Kérlek ne :D Fahrenheit megcsúfolása az az "illat" IMO.

(#8198) fernando9 válasza zs.tom (#8197) üzenetére


fernando9
csendes tag

ajjajjj :D akkor esetleg mit tudnál javasolni, hasonló kategóriában?

(#8199) ToBeY válasza fernando9 (#8198) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Versace eau fraiche tökéletes nyárra. :K

(#8200) Petyke77 válasza fernando9 (#8196) üzenetére


Petyke77
tag

Szia, írtam privit a DHI-vel kapcsolarban. Szerintem érdemes még megpróbálnod a Tierry Mugler illatokat is ezen a vonalon főleg a pure malt-ot. Egyébként a Fahrenheit aqua nekem nagyon bejön sztem jobb mint az eredeti... 😀👍

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.