Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20001) El Gringo válasza jolti (#19986) üzenetére


El Gringo
senior tag

a dobozon az összetevőknél (jobb alsó sarka felé) van a formuláció kódja. Hasonlítsd össze a videókon lévőével! valószínű új formula lesz.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#20002) pohár válasza El Gringo (#20001) üzenetére


pohár
félisten

az nem csak a Dioroknál van?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#20003) El Gringo válasza pohár (#20002) üzenetére


El Gringo
senior tag

[link]

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#20004) jolti


jolti
senior tag

Voltam ma Szolnokon és beugrottunk a Müllerben.
Olyan sok csalódás volt a "nagy nevek" között. ( Mármint a designerek között. )
Pl. az új Jean Paul Gaultier Le Male edp elég nagy csalódás volt. Még az eleje el is ment, de leszáradás után olyan kommersz valami volt.
Az Eros Flame az viszont nem volt olyan rossz.
Erőre, tartósságra az Armani-k vitték a prímet.
Kár, hogy niche illatokat nem lehet itt a környéken szagolni. ( Vagy hál istennek.... :D , több pénz marad. )

#20001El Gringo
Teszter... :D
Fehér doboz.
A batch kód szerint 2020. januári

(#20005) pohár válasza El Gringo (#20003) üzenetére


pohár
félisten

jé, tényleg... eddig nem figyeltem, mert sok Guerlainem nem volt, csak ez a L'Homme Cologne

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#20006) danielgalaxy válasza jolti (#20000) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Eredeti. Az újabb batch-ek üvegei már nem festett oldalúak, hanem ilyenek, mint a tiéd, no worries!

[ Szerkesztve ]

(#20007) medica válasza danielgalaxy (#20006) üzenetére


medica
senior tag

Bvlgari Man Glacial Essence: csak én érzem leszáradás után izzadtságszagúnak? Pedig jól indít.

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#20008) jolti válasza danielgalaxy (#20006) üzenetére


jolti
senior tag

Ok.
Thx!

(#20009) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Hogy tudom megállapítani, h mennyi van egy üvegben, ha az nem átlátszó? Pl Lalique White?

(#20010) El Gringo válasza KisTücsök (#20009) üzenetére


El Gringo
senior tag

átvilágítod egy lámpával a sötétben, vagy berakod a hűtőbe, és a párás kicsapódáson meglátod a szintet.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#20011) Vamos92 válasza KisTücsök (#20009) üzenetére


Vamos92
csendes újonc

Amúgy nekem az átlátszott napfénybe tartva :D

(#20012) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Köszi!

(#20013) niof


niof
addikt

Kinek mi volt a legjobb bilnd buy vétel, amiről csak olvasott, megvette, és aztán megszerette. Olcsó, drága, mindegy. De csak blind buy ér! ;)

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#20014) tibbike01 válasza niof (#20013) üzenetére


tibbike01
őstag

Interlude és Rasasi Zebra :R

[ Szerkesztve ]

(#20015) Mercutio_ válasza Vamos92 (#20011) üzenetére


Mercutio_
félisten

Megerősítem :K

niof: Lalique White, Rassasi Dareej

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#20016) bbdzyx válasza niof (#20013) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Lalique White és amikor elfogyott megvettem a hasonló, de niche PdM Galloway-t. Egyiket sem bántam meg, legjobb nyári illataim.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#20017) KisTücsök válasza bbdzyx (#20016) üzenetére


KisTücsök
addikt

Galloway hasonlít a white-ra? uh, akkor azt kihagyom.. Gondolkodtam decanton belőle pedig.

(#20018) Misogi válasza niof (#20013) üzenetére


Misogi
aktív tag

Rasasi Hawas

(#20019) niof válasza niof (#20013) üzenetére


niof
addikt

Nekem az Encre Noir, és az Oud Palao. :K

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#20020) El Gringo válasza niof (#20013) üzenetére


El Gringo
senior tag

Gucci Envy 10k-ért ;]

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#20021) hdanesz válasza niof (#20013) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Rochas Moustache :)

(#20022) ak76 válasza niof (#20013) üzenetére


ak76
senior tag

Montale Red Vetyver.
Montale Amber & Spices.
Mancera Cedrat Boise.
Armani Code A-List
Mind vak vásárlás volt, mind maradt, sőt a CB az egyik jelenlegi kedvenc.

(#20023) pohár


pohár
félisten

Xerjoff Uden Overdose :D (na jó, kis csalással, mert a sima Udent ismerem, egyszerűen nem tudok betelni vele)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#20024) jolti válasza niof (#20013) üzenetére


jolti
senior tag

Majdnem az összes... De a legkedvencebb a Spicebomb Extreme
Mondjuk egy pár nem is jött be, azokat el is cseréltem.

(#20025) danielgalaxy válasza niof (#20013) üzenetére


danielgalaxy
aktív tag

Valentino Uomo Intense, Z & V This is Him!, Banana Republic Vintage Green

(#20026) niof


niof
addikt

Jó sok válasz érkezett, nem számítottam ennyire! Ennek örömére még egy kérdés! :D
Kinek mi a legmegosztóbb illata? Amit sokan esetleg furának (vagy "büdösnek") mondanak, de ti mégis szívesen viselitek, mert egyedi és tetszik, vagy éreztek benne olyat, ami csak mélyebb megismerés, odafigyelés esetén érthető/szerethető meg. Olyan is lehet, amit ez miatt a "nagyközönség" előtt nem hordotok, de pl. otthon nagyon szívesen. Remélem érthető, mire gondolok!...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#20027) tibbike01 válasza niof (#20026) üzenetére


tibbike01
őstag

Montale Full Incense

(#20028) Vamos92 válasza niof (#20013) üzenetére


Vamos92
csendes újonc

TF Ombré leather, Bvlgari man Black Orient :DD

(#20029) ak76 válasza niof (#20026) üzenetére


ak76
senior tag

Gucci Guilty Absolute
YSL Kouros

(#20030) Unsign válasza niof (#20026) üzenetére


Unsign
tag

Carter - Declaration. Gázszag forrását keresték az irodában :D Imádom nagyon.

(#20031) niof válasza niof (#20026) üzenetére


niof
addikt

Nekem a Nishane - Mūsīqá Oud. Ahogy megéreztem a minta illatát, valami elindult bennem. Múlt hét végén próbaképp magamra fújtam, majd 2 napon keresztül csak ezt szaglásztam, minden más megszűnt. Aztán meg is rendeltem. Most is ez van rajtam. Kolléganőm csak simán le WC illatósítózta, de hát nem ért hozzá angyalom... :DDD

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#20032) Misogi


Misogi
aktív tag

Nektek nem veszi el a kedveteket a parfümöktől ez a covid helyzet illetve a maszkozás, home-office egyvelege? Azért kérdezem mert múlthéten vettem parfümöt és elgondolkodtam azon hogy mégis minek...

(#20033) niof válasza Misogi (#20032) üzenetére


niof
addikt

Egyszer csak vége lesz! A másik meg, hogy én otthon is szoktam használni, mert élvezem. :DDD

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#20034) Mercutio_ válasza Misogi (#20032) üzenetére


Mercutio_
félisten

Magamnak veszem/fújom.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#20035) Misogi


Misogi
aktív tag

Foxpost-al múlthét szerdán adtak fel nekem egy csomagot és azóta se jött meg, ez így mennyire normális?

(#20036) El Gringo válasza Misogi (#20032) üzenetére


El Gringo
senior tag

én már kinőttem, sőt nem is voltam abban, hogy másoknak vegyem a parfümjeim. Abba bele se estem, hogy majd parfümmel fogok nőt meg feleséget találni :D hogy majd Aventust fújok, és lesz.p a discóban egy nő, meg másnap az oltár előtt állok. :D
ha le se sz.rnak, mert randa vagy unalmas az ember, illatosan is marad a helyzet.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#20037) Jhonny06 válasza Misogi (#20035) üzenetére


Jhonny06
veterán

Simán, nagyon lassú a Foxpost a legtöbb esetben. Nem tudom miért használják annyian. Postán maradó és kész.

[ Szerkesztve ]

(#20038) medica válasza Misogi (#20035) üzenetére


medica
senior tag

elég sokat rendelek vele, 2 nap alatt megjött eddig - ma is pl. Jelezte a foxpost vagy csak az eladó?

[ Szerkesztve ]

Két pont között legrövidebb út ha el sem indulsz

(#20039) El Gringo válasza Misogi (#20035) üzenetére


El Gringo
senior tag

postaautomata a legjobb, ha van. olcsóbb, és 1 nap az egész.
Fox a Covid óta retek lassú, általában 2-3 nap nagyobb városok között is.

[ Szerkesztve ]

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#20040) Misogi


Misogi
aktív tag

Pont most jött az SMS hogy megjött.. :DDD

(#20041) -secret- válasza Jhonny06 (#20037) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Azert mert eddig jok voltak a tapasztalatok, viszont mar telitettek nagyon.

(#20042) ak76 válasza Jhonny06 (#20037) üzenetére


ak76
senior tag

Azért mert nálunk pld a retek postára képtelenség bejutni, a covid miatt, egy egy csomag feladása félórás produkció, a Fox viszont két perc, és igaz hogy manapság szét vannak csúszva, de az ügyfélszolgálatuk jól működik, ha véletlenül el van cseszve valami cím vagy adat, felhívom, és felveszik, ami manapság kuriózum, és szó nélkül javítják.
Egyébként igen, lassú, és drága is.

(#20044) #86883328


#86883328
törölt tag


Volt itthon egy kis tesztelés.

[ Szerkesztve ]

(#20045) bbdzyx válasza #86883328 (#20044) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Kíváncsi lettem volna miket próbáltál, de sajnos egy krumplival csináltad a képet.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#20046) Jhonny06 válasza bbdzyx (#20045) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ezért büntiből most fel kell sorolnia az összeset (olyan sorrendben, ahogy a képen van), különben nem posztolhat többet a topicba.

(#20047) niof válasza #86883328 (#20044) üzenetére


niof
addikt

És volt közben szünet, babkávé szaglászás, meg ilyesmi? Vagy csak végigrohantál az összesen?

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#20048) Sanyi.il válasza niof (#20047) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

egy levegővétellel.

(#20049) #86883328 válasza niof (#20047) üzenetére


#86883328
törölt tag

Volt 5 vagy 6 szünet. Amikor egy erősebb illat után egy gyengébb következett ott szünetet tartottunk. Instant kávé volt itthon, de inkább az ablakon kihajolva a friss levegőzés segített. Mivel a párom nem nagyon díjazza már a hobbimat ezért áthívtam a másik nőt aki legjobban ismer az anyámat. Ő volt az aki tesztelt. Jó ízlése van, és megérzi a szagát egy bogárnak ha bejött a szobába. :)) Ez nem vicc tényleg megmondta, hogy bejött egy büdös bogár a lakásba. Nem találtuk sehol, kinyitottuk az ablakot és ott volt az ablak és a keret között. 3 kérdésem volt. Mennyire jó az illat? (rossz, semleges, jó) Mennyire férfias? (nőies, semleges, férfias) És mennyire illik hozzám? Utóbbi miatt kellett, hogy nagyon ismerjen a tesztelő. Volt még egy extra kérdés is. Ha olyan illatot érez ami extrém jó jó akkor külön szóljon.



(#20050) bbdzyx válasza #86883328 (#20049) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Hát, tényleg nem lehetett egyszerű átrágni magatok ennyi mintán, de elég széles a repertoár: olcsóbb designertől az egészen különleges niche illatokig.
Mi lett a verdikt, ha szabad tudni? Az X-szel megjelölt Eau Sauvage EDP?
Valamint leginkább arra lennék kíváncsi hogyan oszlottak meg az értékelések a designer vs. niche vonalon.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.