Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) Jojo5 válasza bandus (#1000) üzenetére


Jojo5
őstag

homme intense, szerintem is sokkalta jobb, nekem ezek a ráírom, hogy "sport" me' rakok bele citrusos cuccot, az nem mérvadó változtatás a szememben...

Xero: a nagy baj az intense-el, hogy EDP és 50ml 30-35k.. :R

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1002) bandus válasza Jojo5 (#1001) üzenetére


bandus
veterán

a homme sport hamarabb kijött szerintem mint az intense ;)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1003) Jojo5 válasza bandus (#1002) üzenetére


Jojo5
őstag

általánosságban értettem, de amúgy elvileg 2 féle homme intense van, EDP illetve EDT is ha jól láttam a boltokban és mind2 előbb jött ki mint a Sport tudtommal ;)

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1004) Xero válasza Jojo5 (#1001) üzenetére


Xero
nagyúr

Valamit valamiért nyilván. Írtam is, hogy kissé magasabb az ára a többi játékosnál. Én egyébként is EDP párti vagyok. Ezért szagoltam az Aqua-ból is az új essenza-t de az valahogy nem győzött meg.

(#1000) bandus: Nekem a Diorok közül egyedül az Intense ami tetszik, de az nagyon. :B

[ Szerkesztve ]

(#1005) Angelo69


Angelo69
senior tag

Nálam ez egy örök klasszikus...

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#1006) Xero válasza Angelo69 (#1005) üzenetére


Xero
nagyúr

Nálam is második a sorban, de az EDP verziót szerintem elcseszték. :(((

(#1007) turbobusa válasza Xero (#1006) üzenetére


turbobusa
senior tag

EDP verzió drágább? Egyaránt tartósabb is EDT-vel szemben? Mindig Edt-t vettem, így nem tudom mi a különbség a kettő közt, talán több a természetes alapanyag?

(#1008) wertigo1984 válasza turbobusa (#1007) üzenetére


wertigo1984
őstag

Az alap a parfum olaj vagy esszencia, ezt "higitjak" kicsit alkohollal es egyeb anyagokkal ebbol lesz az eau de parfum (intenziv). Ha ezt tovabb "alkoholizaljak", ebbol lesz a toalet vagyis eau de toilette, majd ha ezt is felhigitjak,akkor lesz az eau de cologne vagyis kolni viz. Utobbi nem a tartossagarol hires. Minel nagyobb aranyban van benne alkohol, annal hamarabb illan el vele az illat. Ha pl csuklodra fujsz egy keveset, probald ki, hogy nem dorzsolod szet, hanem ugy hagyod, meglatod tovabb marad rajta az illat. Ha szetkened, azzal osszetorod az illatmolekulakat, igy azok a bennuk rejlo osszetevok is hamar elilannak. Vannak olyan illatok, amelyeknek nem tudjak a parfum valtozatat megcsinalni. Az edp tartosabb de nem sokkal.

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1009) wertigo1984 válasza bandus (#1002) üzenetére


wertigo1984
őstag

Jojo mondta jol, Dior Homme volt az alap, majd Intense es vegul a Sport. ;)

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1010) turbobusa válasza wertigo1984 (#1008) üzenetére


turbobusa
senior tag

Elképzelhető, hogy egy adott parfümöt kiadnak edt-be s edp-be is? Edp-t ezek szerint érdemesebb venni, mondjuk drágább s nincs valami sok belőle, mert a legtöbb az általad említett jobban hígított sémán alapszik.

(#1011) wertigo1984 válasza turbobusa (#1010) üzenetére


wertigo1984
őstag

Igen vannak olyan parfumok, amelyek edt alapon jonnek ki. Tobbnyire en is eft formaban hasznalom oket, van az az egy bizonyos, amit csak alkalmakra es csakis edp formaban veszek az a Chanel. Az edt is lehet tartos, csak lehetoleg parfumeriaban kell venni, igaz dragabb de szvsz megeri. Irtam egy korabbi hszembe, hogy a mi borunk azert vastagabb mint a noknek, igy rajtunk tovabb tart az illat mert nehezebben parolog a bor miatt.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1012) turbobusa válasza wertigo1984 (#1011) üzenetére


turbobusa
senior tag

Parfümöt még ha drága is csak Douglas-ba vagy Marionnaud-ba veszek, esetleg Rossmann vagy DM megbízható forrás lehet még, de a többi internetes huszár hirdetése túlnyomó többségben mindig hamishoz vezet. Azért is rossz az utóbbi eljárás, mert sokan elvannak ájulva, Hugo Boss meg ezeregy nagy cég termékéhez jutnak viszonylag potom áron, majd később rádöbbenek, hogy nem is akkora durranás, nem egy ilyen esetről hallottam már. Csávókám megvolt győződve róla, hogy amit én vettem majdnem 20k-ért, ő meg 6k-ért az ugyanaz csak kamionról leesett áru... én hülye meg kiadtam érte több tízezret :DD

(#1013) pohár


pohár
félisten

az előbb "megkóstoltam" az emlegetett piros Boss-t (Hugo Boss Red, kulacsformájú üveg), édeskés illat, de 11 ezret adjon ki a kicsiért az, akinek két anyja van :D

az Orange Man még mindig rohadt jó :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1014) bandus válasza pohár (#1013) üzenetére


bandus
veterán

30-asat vagy 50-eset értesz kicsi alatt? mert ez utóbbi szerintem jó ár lenne érte.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1015) pohár válasza bandus (#1014) üzenetére


pohár
félisten

a 30-as ennyi, az 50-es bő 17k, a legnagyobbat meg se mertem nézni :D
ha az 50-es lenne ennyiért, az teljesen korrekt lenne nálam is

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1016) turbobusa válasza pohár (#1013) üzenetére


turbobusa
senior tag

Legtöbb 30ml-es 9-13k közt van, részemről a 50-es kiszerelés a legjobb. Nem szoktam ettől nagyobbat venni, mert sokáig elég meg így is húzós... :D

(#1017) bandus válasza turbobusa (#1016) üzenetére


bandus
veterán

én is jobban preferálom az 50-est :K 100-asom van a play, a bleu de chanel és a dior homme sport, 50-es meg most az issey és a gucci sport, és ezeket így nem unom meg. ha több parfümje van az embernek, érdemes az 50eset venni inkább. a play-ből még mindig van, pedig így kiszámolva 3 és fél éve vettem. a bleu szintén még negyedig van, és több, mint két éves.

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1018) wertigo1984 válasza pohár (#1013) üzenetére


wertigo1984
őstag

Bizony jó az a narancs Boss :K , de ez a piros sem rossz...

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1019) Butcher-HUN válasza pohár (#1013) üzenetére


Butcher-HUN
senior tag

En egyszer vettem Orange Man-t es ha jol emlekszem 50ml volt. Izlesek es pofonok ugye de nekem nem jott be az illata se a tartossaga. Nekem a favorite a Versace Eau Fraiche Man. Mikor ez rajtam van mindenki fel figyel az illatra :D nagyon bejon a csajoknak.

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#1020) wertigo1984 válasza pohár (#969) üzenetére


wertigo1984
őstag

Tudsz németül? Jöhetnél velünk ;] , mert amikor angolul kérdezek valamit odaát, csak néznek rám mint borjú az új kapura. Németül sajna nem tudok egy árva kukkot sem.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1021) pohár válasza wertigo1984 (#1020) üzenetére


pohár
félisten

úgyszint angolos vagyok, a némettudásom erősen konvergál a 0-hoz :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1022) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Munkahelyem drogériája :)

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1023) pohár válasza wertigo1984 (#1022) üzenetére


pohár
félisten

én még láttam a képet, jóféle :))
lehet tudni, hogy mit melózol? külön öltözőszekrény, tusfürdők, borotvahab, mint valami kolesz :D

csütörtökön eltettem a két illatcsíkot, amire kifújtam a parfümöt a Douglasben (Boss Orange & Boss Red), most elővettem őket a kabátom zsebeiből (gondosan elkülönítve, nehogy keveredjenek az illatok :D ), az Orange-t itt szagolgatom már 10 perce, olyan jóóóóó (igaz, a Red se kutya, de valahogy nem sikerült olyan jól, mint az Orange)

elkezdtem kutakodni neten, hogy mibe kerül az Orange, erre ezt találtam, hámostmiez? :D

ez elég eredetinek tűnik, és ekkora kiszerelés ilyen áron elég csábító :))

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1024) wertigo1984 válasza pohár (#1023) üzenetére


wertigo1984
őstag

Ó basszus pont másik fórumon kérdeztem meg, hogy hogyan lehet a feltöltött képeimet törölni, ha nem akarom hogy a tárhelyem megteljen, erre sikerült kitörölnöm. :((( Újra feltöltöm. :B
Persze nem titok, opk/biztonsági őr vagyok egy francia lánc 4*-os szállodájában.

Ugye hogy az Orange kicsit erősebb, nekem is jobban tetszik mint a Red. :K Árban tényleg jó az utóbbi linked, de az első is tuti hamis, én az origi híve vagyok. ;)

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1025) pohár válasza wertigo1984 (#1024) üzenetére


pohár
félisten

az opk az mi?

persze, hogy hamis szutyok az első, de a google az elsők közt dobta ki... itt szagoltam a Redet is (neten még nem is találtam webshopot, ahol árulnák, bár ugyan ez volt az Orange-dzsal is anno), de annyira nem fogott meg, bár ettől függetlenül szívesen fújkálnám magamra, ha valaki meglepne vele :K :D

sőt, ahogy látom, 16-ért van csomag is az Orange-ból (100-as parfüm & 75-ös deo), bár szerintem ~3 ezresért a deo nagyon nem éri meg :(

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1026) wertigo1984 válasza wertigo1984 (#1024) üzenetére


wertigo1984
őstag

Sikerült kitörölnöm...

(#1025) pohár: ObjektumParancsnoK :) Közben megkérdeztem a nőt, 14 rugó náluk a 40 millis Orange. :K

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1027) wertigo1984 válasza pohár (#1025) üzenetére


wertigo1984
őstag

Ez náluk asszem 5 vagy 6 ezer.

Jojo05: láttad már?

(#1028) pohár: akarja... ez jóóó :DDD :C

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1028) pohár válasza wertigo1984 (#1026) üzenetére


pohár
félisten

uh, igazi bolti ára van :))

hát ezesetben megéri a pakk, aki nagyon akarja a deot is :K

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1029) Jojo5 válasza wertigo1984 (#1027) üzenetére


Jojo5
őstag

nekem ez a szépség volt még a parfümös korszak kezdetén... :U

szerettem csak az volt a bajom vele, hogy gyorsan elillant mint ahogy boss orange is teszi ezt :F
kifújom az illatot a csíkra és estére semmit se érezni belőle jóformán míg az armani attitude\burberry\dior simán tart a csíkon... :U

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1030) pohár válasza Jojo5 (#1029) üzenetére


pohár
félisten

én még most is itt szipogom a csíkot (Orange), hol fújtad rá?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1031) Jojo5 válasza pohár (#1030) üzenetére


Jojo5
őstag

müller\douglas

szerk: egyet fújtam rá, de a többiből is egyet fújtam csak és azok tovább tartottak, jóval tovább :K

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1032) pohár válasza Jojo5 (#1031) üzenetére


pohár
félisten

az enyém is Douglas-os, akkor nem tudom... én 2-t fújtam rá, te? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1033) wertigo1984 válasza Jojo5 (#1029) üzenetére


wertigo1984
őstag

Én vele, vele, és vele kezdtem. Carolina 212-ből ezt használtam, jobban tetszik az illata mint a bordó Sexy Men-nek. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1034) Jojo5 válasza wertigo1984 (#1033) üzenetére


Jojo5
őstag

a legelején én vele ,vele és vele kezdtem, a bordó vaníliásabb\édesebb illat, de annyira azok nem jönnek be, túl édesek és azok is gyorsan elillantak :F

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1035) luckyboi82


luckyboi82
tag

Ezt az oldalt kifejezetten ajánlom a topic olvasóinak!..ha még nem ismernétek, bejelentkezés után el lehet menteni az illatokat, mik vannak, voltak, szeretnétek ... Meg rengeteg user's review, cikk, egyéb nyalámságok! Tom Ford illatokkal ki-hogy áll?

(#1036) wertigo1984 válasza Jojo5 (#1034) üzenetére


wertigo1984
őstag

Puma Jamajica illata erősen hajaz erre, de jó mindkettő. Giorgio nálam nem játszik :(

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1037) Jojo5 válasza wertigo1984 (#1036) üzenetére


Jojo5
őstag

Nekem se jött be annyira az az armani, ellenben az új attitude extreme és a code ultimate toronymagasan kurv@ jó :K

luckyboi82:ismerem az oldalt, regisztráltam már rég, de azért a basenotes se rossz azért ;)
nem használtam még az általad említett márkát

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1038) wertigo1984 válasza luckyboi82 (#1035) üzenetére


wertigo1984
őstag

Ha úgy irod hogy Ford T-modell, úgy ismerem... ;] Nem hallottam még róla :( Neked van ilyen? Milyen illata van?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1039) luckyboi82 válasza wertigo1984 (#1038) üzenetére


luckyboi82
tag

Sajnos nem, azt sem tudom hol lehetne megillatolni megillatolni őket, elég exkluzív, de kíváncsi lennék milyenek annyi pénzért!

http://parfumblog.hu/tom-ford/

[ Szerkesztve ]

(#1040) wertigo1984 válasza luckyboi82 (#1039) üzenetére


wertigo1984
őstag

Nem lehet egy fos minőség...én is megszaglásznám szivesen. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1041) pohár válasza wertigo1984 (#1040) üzenetére


pohár
félisten

iszonyat áruk van :Y

na erre kíváncsi leszek :D

jaj, hát most jut eszembe, hogy régen volt még egy Diesel - Fuel for Life-om, de szerettem...

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1042) wertigo1984 válasza pohár (#1041) üzenetére


wertigo1984
őstag

Biza drágák. :K
Ez is még használható kategória nekem, a többi változata erős.

Erre a Davidoffra én is kiváncsi leszek. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1043) Jojo5 válasza pohár (#1023) üzenetére


Jojo5
őstag

megszaglásztam ezt a Red-et, hááááát.... egyáltalán nem nyertek meg mint ahogy a Boss Bottled Sport-al sem... :(

Viszont az Orange-ot rávarázsoltam a karomra és abban van valami még mindig :K

Szaglásztam prada luna rossa-t, meg még 1-2 illatot, de most nem vittem tollat és nem tudom melyiknek van ilyen kegyetlen görény illata... :O :( :DDD

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1044) turbobusa válasza Jojo5 (#1043) üzenetére


turbobusa
senior tag

Boss Bottled-el nem volt dolgod még? Anno nekem volt egy fás-citrusos Boss-om, sárgás-zöld volt a folyadék színe ezüst dobozba. Nem volt rossz, de vénebb embernek való ~40 év :DD

(#1045) Jojo5 válasza turbobusa (#1044) üzenetére


Jojo5
őstag

most is van egy 100 ml-es Boss Bottled-em, és már 2db 50ml-est kivégeztem belőle... :U
ez a sport akkor is gagyi lett szerintem, valahogy elb@sszák az alap jó illatokat nagy általánosságban vele...

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1046) turbobusa válasza Jojo5 (#1045) üzenetére


turbobusa
senior tag

Bottled Night-ra gondoltam csak hirtelen nem tudtam, mi a neve a citrusosnak, amit említettem...

[ Szerkesztve ]

(#1047) wertigo1984 válasza Jojo5 (#1043) üzenetére


wertigo1984
őstag

Prada szerintem is gagyi, siman felejtheto illat. :K Lassan kene menni orr turara nekunk ;)

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#1048) pohár válasza Jojo5 (#1043) üzenetére


pohár
félisten

én se vennék saját erőmből Redet, az illatcsíkon is alig érzem már, az Orange-os még igen jól kivehető, tízpercenként itt szipuzom még mindig :D

a Prada parfümökről eddig csak jót gondoltam az anyamárka miatt, na de akkor ezt is "megtanultam"

na és akkor jöjjön kis NFL estére :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1049) Jojo5 válasza turbobusa (#1046) üzenetére


Jojo5
őstag

van belőle itthon egy 100-as teszter, de annyira nem hatott meg... igaz elfujgáltam szép lassacskán, de akkor is az eredeti nálam a bejövős meg a collector's edition :K

wertigo1984: meg edzeni is el kéne menni együtt... :K amúgy jövőhéten egy teremben ingyen hétvége van... :U

pohár: a csuklómra fújtam armani code ultimate-t illetve oranget, de utóbbit illatcsíkra is, a csíkon már nem erős, a csuklómon még érezhető, így ~5 óra távlatában is :K

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#1050) pohár válasza Jojo5 (#1049) üzenetére


pohár
félisten

az úgy eléggé okés, ruhán akkor tovább marad meg :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.