Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8351) Jhonny06 válasza petr89 (#8344) üzenetére


Jhonny06
veterán

38e a 100ml-es teszter? Az baromi olcsó.

(#8352) mufi válasza Jhonny06 (#8351) üzenetére


mufi
senior tag

Szerintem elírás...utoljára 45re emlékszem....

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8353) petr89 válasza Jhonny06 (#8351) üzenetére


petr89
csendes tag

Nem elírás, múlt héten hívtam őket, hogy van-e már 30-as, akkor mondták, hogy csak 100-as teszter van 38500 forintért.

@Mufi: valószínűleg a doboz is sokkal kisebb, nem hinném, hogy hamisítvány lenne, ennyire azért bízok a parfümériában. de ha megjön össze tudom hasonlítani a mintámmal, hogy biztos legyen, hogy nem kamu.

(#8354) Ati.Inc válasza petr89 (#8353) üzenetére


Ati.Inc
tag

A Mefisto 30 millis uvege illetve csomagolasa is elter a 100 milis valtozattol.Pl nincs rajta az a bojtos valami :)
Nem lesz az hamisitvany ;)

(#8355) ×HULK×


×HULK×
csendes tag

Én a Bracken Manra kérdeztem rá náluk(Kriszti&Zoli).A teszterre 40e,a teljes parfümre 48ezret mondtak.Azért az sem rossz ár...!

[ Szerkesztve ]

(#8356) petr89


petr89
csendes tag

Az mennyire meredek, hogy van már fél literes Terre is? :DDD

(#8357) Jhonny06 válasza petr89 (#8356) üzenetére


Jhonny06
veterán

Anno volt 2 literes Black Afgano is, 6000 dollárért. [link]

[ Szerkesztve ]

(#8358) mufi válasza Jhonny06 (#8357) üzenetére


mufi
senior tag

Na ez már Q pofátlanság. Emlékszem arra a filmre, ki sem mondom a nevét, mikor visszajöttekajövőből oszt' fürdés közben magára locsolt talán egy liter chanel no5-t :DDD
Viszont 6000 usd jó ár érte ha megnézed a ml/ár értékarányát. 2 liter. Ettől egy temetőnyi halott is felébredne :DDD

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8360) Oliii


Oliii
tag

Sziasztok!

Barátnőmnek keresek szülinapja alkalmából valami márkásabb női parfümöt, ami nem túl édes, kicsit inkább kesernyésebb. Olyat ami nem vág hanyatt mert annyira édes, szval nem rózsaszín köd, de elég karakteres. 26 éves sportosabb hipszteresebb alkat, de kifejezetten nem szeretni a megaédes dolgot. Fontos, hogy tartósabb is legyen.

Nagyon szépen köszönöm.

Üdv,

Oli

Üdv, Oli

(#8361) mufi válasza Oliii (#8360) üzenetére


mufi
senior tag

Dior Addict. Karakteres női illat. Vagy....Aventus for her, Gucci Rush 2.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8362) Oliii válasza mufi (#8361) üzenetére


Oliii
tag

Nagyon szépen köszönöm a gyors választ!!

Üdv, Oli

(#8363) sonkabence válasza Oliii (#8360) üzenetére


sonkabence
csendes tag

Chanel chance eau fraiche, d&g light blue, hermes voyage.

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#8364) Azie


Azie
őstag

megjött ma a black pepper minta

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#8365) kk831228 válasza Oliii (#8360) üzenetére


kk831228
addikt

Douglas vagy Müller... Inkább szagolgass meg párat... ;)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8366) kk831228 válasza Azie (#8364) üzenetére


kk831228
addikt

Nekem mèg nem... :((( Milyen? :))

Rendeltem pár mintát...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8367) Oliii válasza kk831228 (#8365) üzenetére


Oliii
tag

Rendben nagyon köszi! Eddig ilyen volt nerki amúgy [link]

Üdv, Oli

(#8368) kk831228 válasza Oliii (#8367) üzenetére


kk831228
addikt

Jimmy Choo - Flash nem rossz...
Miss Dior...
Poison mondjuk èdesebb, de szagold meg...
Ysl - Manifest
Mugler-Angel muse : ezt is kedvelt...

Az a baj most hirtelen nem jut eszembe mik vannak douglas-be nőik amik jòk... :U

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8369) kk831228 válasza Oliii (#8367) üzenetére


kk831228
addikt

Viszont ha ràm hallgatsz, nem veszel neki olyat amit nem szagolt Ő is meg...

Ja ès mindenkèpp a bőrèn is pròbàljátok ki, azt amelyik tetszik.. Utána ha tetszik mèg mindig lehet venni belőle mintát, majd ha utána tènyleg jò, akkor jöhet az üveges...

Tudom hogy ùgy nem olyan nagy meglepetès de azert nem annyira olcsòk ezek a parfümök , ahhoz hogy ne hasznàlja ès ott legyen a szekrénybe...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8370) Jhonny06 válasza kk831228 (#8369) üzenetére


Jhonny06
veterán

"Viszont ha ràm hallgatsz, nem veszel neki olyat amit nem szagolt Ő is meg..."

Na igen.. lehet bármilyen jó a parfüm, 50:50, szereti-e vagy sem, ezzel nagyon mellé lehet nyúlni. Előtte érdemes "véletlenül" bemenni együtt egy parfümériába, kideríteni, hogy mi tetszik és az alapján dönteni.

(#8371) kk831228 válasza Jhonny06 (#8370) üzenetére


kk831228
addikt

Ráadásul kellemetlen mindkèt fèlnek... Vagy elmeri m9ndani hogy nem tetszik vagy unkább hazudik hogy ne legyen kellemetlen... :B

Szòval a parfüm ajàndèknak jò, de meglepetêsnek semmiképp nem ajánlott rèszemről...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8372) Oliii válasza kk831228 (#8371) üzenetére


Oliii
tag

Rendben, nagyon szépen köszönöm mindkettőtök hozzájárulását a dologhoz. Természetesen igyekszem úgy intézni, hogy neki is bejöjjön, de annyit a javamra, hogy van még két lánytestvére :DD szóval hármójuk közül, ha még meglepetésnek is veszem és mellé menne akkor már nagyobb az esély, hogy nem a polcon és hazugságok között landol! :D

Üdv, Oli

(#8373) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Olvasmány!

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#8374) Petyke77


Petyke77
tag

Nekem is megjött a free CDG minta. Egyelőre nem tudom hova tenni, igazi bors illat kicsit poros,dohos aztán a leszáradása Dior Sauvage-ra emlékeztet gyümölcsösebb. (Abban is van feketebors) Összességében mégsem mondanám hogy rossz,van benne valam de egész üveget nem vennék belőle. Olyan kicsit fura illat mint a ház többi darabja, nem mainstreem...

[ Szerkesztve ]

(#8375) overclockerr válasza Petyke77 (#8374) üzenetére


overclockerr
tag

Nekem ma jött meg a minta, érdekes. Illat rajtam az első 15 percben nagyon borsos, utána inkább bőr közeli. Bár két pöttyöt fújtam, nem szór sokat a minta.

Esetleg valami hasonló, de jóval tartósabb borsos parfümöt ismersz?

[ Szerkesztve ]

(#8376) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Hozzám is ideért, szerintem nagyon lineáris, borsos illat. Elvileg van benne tonka, de ez nem igazán érződik, a cédrus viszont igen. Kellemes, de pénzt nem adnék érte, a tartóssága se túl jó. Ezek az új CdG illatok amúgy kinyírják rendesen a márka hírnevét. A régieket érdemes kipróbálni, pl. Jaisalmer, Kyoto, Avignon.

[ Szerkesztve ]

(#8377) ödönke


ödönke
aktív tag

Aki tud Escentric 04-ből decantot (10ml érdekelene) az írjon rám pls. Nagyon jókat mondanak róla, fel lettem csigázva.

[ Szerkesztve ]

(#8378) kk831228 válasza Jhonny06 (#8376) üzenetére


kk831228
addikt

Mindenkinek ma vittèk? Akkor lehet már otthon van nekem is... :))

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8379) Petyke77 válasza overclockerr (#8375) üzenetére


Petyke77
tag

Montale-Intense pepper, de szerintem a Dior Sauvage is megér egy próbát. Először ki nem állhattam aztán minden próbánál egyre jobban tetszett végül vettem egyet.
Egyébként ennek van a legjobb fújórésze amivel valaha találkoztam. Nagyon profi!

Escentric 04 engem ks érdekelne! ✌️

[ Szerkesztve ]

(#8380) kk831228 válasza Petyke77 (#8379) üzenetére


kk831228
addikt

2 montale can ami tetszik az egyik ez... :R

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8381) Azie válasza Jhonny06 (#8376) üzenetére


Azie
őstag

hasonlóan érzek. tartóssága lóf*sz (1-1,5 óra se, pedig több mint felét felfújtam). még az F black is sokkal tartósabb, pedig az sem arról híres.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#8382) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Szakik!

A jelenlegi női GIO-k közül melyiknek egyezik - és mennyire - az illata a '95 körülivel?

Illetve hasonló illatot kedvelőknek mit javasolnátok (lehet olcsóbb is :D )

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8383) kk831228


kk831228
addikt

Na megjott nekem is a black pepper... Hát felejthető... :B Valami borotvahab vagy aftershave illat... :DDD Ehhez kèpest az Intense Pepper... :B nem egy kategòria... Most már értem miert volt ingyen... :B

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8384) sonkabence


sonkabence
csendes tag

Semmi extra ez a black pepper... egy agyoncsépelt, unalmas borsos illat, több tucat azonos jellegű illat van már a piacon. Most lett még egy. Ennél unalmasabb, kiégetőbb illat már csak az oud.

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#8385) mufi válasza sonkabence (#8384) üzenetére


mufi
senior tag

Nekem bejön kb 20 perc múlva, de az eleje semmi extra...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8386) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Zara Wood Noir

Na ilyet tuti veszek. Kipróbáltam ma, EDP, baromi tartósnak tűnik, ráadásul nem is tucatillat, hanem elég egyedi, kicsit füstös. 6ezer forint 100ml belőle. Nagyon nem ilyenre számítottam ezért az árért. Érdemes megesni.

(#8387) mufi válasza r3dsnake (#8386) üzenetére


mufi
senior tag

"nem is tucatillat, hanem elég egyedi, kicsit füstös. 6ezer forint 100ml belőle."

Nem tucatillat, 6000 forint 100 ml. Mesélj még. :U

Amúgy ettől lehet jó. Csak a tucatillat/ár dolog nem stimmel.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8388) r3dsnake válasza mufi (#8387) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Próbáld ki.

(#8389) Mercutio_ válasza r3dsnake (#8388) üzenetére


Mercutio_
félisten

mufi szerintem arra utalt, hogy bár még új illat, így még nem jött veled szembe annyi mint a többi tucatillatból,de mivel 6k-ért kapsz 100ml-t az összes kis ecsetfej rá fog cuppanni és ezt locsolja majd magára idén / jövőre;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8390) ödönke válasza Mercutio_ (#8389) üzenetére


ödönke
aktív tag

az összes kis ecsetfej rá fog cuppanni és ezt locsolja majd magára idén / jövőre

Miről beszélsz? Azt sem tudják, hogy van Zara parfüm..

(#8391) Mercutio_ válasza ödönke (#8390) üzenetére


Mercutio_
félisten

Zarába is járnak ám, ott meg a gyengébbek kedvéért a pénztárnál van kipakolva, el se téveszthetik ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8392) sonkabence válasza Mercutio_ (#8391) üzenetére


sonkabence
csendes tag

Az a sanda gyanúm, ha pl. az ecsetfejűek mind Aventust használna és mi parfümmániások is rendre elővesszük, akkor is egyedi illatunk lenne azokban a körökben, ahol mozgunk. Felteszem: itt senki nem tartozik az ecsetfejűek táborába. :D

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#8393) r3dsnake válasza Mercutio_ (#8389) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ebben van valami, de ecsetfej egyrészt nem fog 6ezret se költeni, ha van 3ezerért valami aquás lötty az alatta lévő polcon. Másrészt az is tuti, hogy nem tudatosan fog parfümöt választani.

(#8394) zs.tom válasza r3dsnake (#8393) üzenetére


zs.tom
tag

Van ott a vánmilliön ami tuti befutó és nem lehet mellényúlni vele :DDD Nem túl drága, minden drogériában kapható kedvenc designer illatom mindössze egy alkalommal jött szembe velem 11 év alatt az utcán egy 50-es üzletemberen...Szal erről ennyit...

ui: niche illat külföldön többször is volt, hogy megütötte az orromat, de általában olyan embereken akiknek van stílusa(stílus és nem divat!), de nekik vélhetően az sem okoz gondot, hogy 2500 eurót fizessenek a varrott cipőért.

[ Szerkesztve ]

(#8395) mufi válasza Mercutio_ (#8391) üzenetére


mufi
senior tag

Ez így van. A zara sajna a 25-30-as korosztályról leugrott az ecsetfejűrkhez...és a helyzet egyre rosszabb, konkrétan Győrbe inkább be sem megyek oda annyi pisis van ott...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8396) zs.tom válasza mufi (#8395) üzenetére


zs.tom
tag

Bécsben is nyugi... Van pénze a szülőknek, ők meg olyan egyéniségek, hogy mind ugyan azt hordja.

(#8397) ×HULK×


×HULK×
csendes tag

Voltatok már úgy,hogy spontán beugrott egy parfüm illat?Semleges,ingerszegény környezetben?Nem tudtam konkrétan meghatározni hogy melyik parfüm,de tudtam,hogy már szagoltam/használtam.El is kezdtem keresni a minták között,mire megtaláltam...!Ez már függőség?!

(#8398) zs.tom válasza ×HULK× (#8397) üzenetére


zs.tom
tag

Nekem számtalanszor van ilyen, van amikor olyan illat ugrik be ami szerintem nem is létezik van megfogalmazódik bennem. Tegnap L'artisan Al Oudh ugrott be, este egy eseményen ezt fogom viselni. :DDD (lehet valami égi sugallat volt)

(#8399) kk831228


kk831228
addikt

Vègig szagolgattam az õsszes mintát.

Sorrend : Oud Wood, Godolphin, Shagya, Odin 04... A Thundra nagyon èrdekes, nőies de mègis tetszik valamennyire kúlönleges... Pl. Az amyris - nèl jobban tetszik. Nekem az is Feminin picit... ;)

Creed Erolfa csalòdàs

Mdci : Topkapi nem rossz de nem átütő... Mondjuk a többi se az hanyattesès, de nem rosszak... 👌

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8400) kk831228


kk831228
addikt

Ha valakit erdekel valamelyik fujci akkor privibe jelleze... :))

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.