Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) Jhonny06 válasza zs.tom (#7999) üzenetére


Jhonny06
veterán

Dior Bois d'Argent!

(#8002) zs.tom válasza Kimmuriel (#8000) üzenetére


zs.tom
tag

Mindegyik megvolt már. Nem hiszem, hogy niche illat lenne.

(#8003) Kimmuriel válasza zs.tom (#8002) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

Amik még eszembe jutnak: Frederic Malle Lipstick Rose, L'Artisan Drôle de Rose (reformulálták sajnos), Chanel Misia, Dsquared She Wood.

(#8004) kk831228 válasza Jhonny06 (#7993) üzenetére


kk831228
addikt

Na és a satin mood? Azt sokan "nyomják"... :U :)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8005) jookomak válasza kk831228 (#8004) üzenetére


jookomak
őstag

Én oud silk mood mintát vettem, nekem nagyon bejön. A sima oud-nál izgalmasabb, van benne némi plusz. Az említett Lumiere Noire is jó, talán az tetszik a legjobban az általam rendelt Kurkdjian pakkból (oud, silk mood, lumiere, aqua universalis forte).

(#8006) kk831228 válasza jookomak (#8005) üzenetére


kk831228
addikt

A sima oud nem rossz, de nekem inkább edeskes feminin illat... Inkább rápróbálok a többi oudra... Hátha férfiasabbak... Nekem a TF oud wood megközelítés jobban tetszik... Inkább férfiasabb... :)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8007) zs.tom válasza Kimmuriel (#8003) üzenetére


zs.tom
tag

Köszi a tippeket, utóbbi kettő közül valamelyik esélyes lehet. Kérdés hol tudom ezeket megszagolni, mert átlag müllerben tuti nem lesz. Igaz Shalimar van :DDD

(#8008) Paddington válasza zs.tom (#7996) üzenetére


Paddington
csendes tag

A Geo. F. Trumper ibolya illatú borotválkozási termékei mellé kihozott kölnit is. Nincs tapasztalatom róla, de minőségi termékeket gyártó márka.

Itt a kölnivíz is szóba kerül.

[ Szerkesztve ]

Steinhart Nav B Chrono II 44 mm és Davosa Argonautic eladó

(#8009) Kimmuriel válasza zs.tom (#8007) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

Dsquared She Wood a Douglas-ban szokott lenni, a Chanel Misia-val sosem találkoztam, szerintem Magyarországon nem is lehet kapni, de sok ibolyakedvelő esküszik rá.

(#8010) zs.tom válasza Paddington (#8008) üzenetére


zs.tom
tag

Nekem van tőlük borotválkozós krémem amit pamaccsal fel kell keverni. Hideg, száraz púderes régivágású ibolya, nem rossz de az sem az amit keresek sajnos. :U

(#8011) Jhonny06 válasza kk831228 (#8004) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nekem az a kedvencem a szériából jelenleg, csak nagyon erős, nehezen hordható. A Silk hasonlóan, csak talán még különlegesebb a kamillával.

(#8012) mufi válasza mufi (#7992) üzenetére


mufi
senior tag

A telefont sem veszik fel....

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8013) Jhonny06 válasza mufi (#8012) üzenetére


Jhonny06
veterán

biztos lecsapott a nav

[ Szerkesztve ]

(#8014) gamegod


gamegod
senior tag

Nem gondoltam volna a Joop! márkáról hogy ilyen jó illatai vannak.. a Jump baromi jó nem olyan édes mint a rózsaszín homme, tavasz nyárra nagyon jó lesz. A nightflight komolyabb kivitel.

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#8015) Kimmuriel


Kimmuriel
aktív tag

Kurkdjian-tól a Baccarat Rouge 540-et próbáltátok már? Itt hüledezek a Fragranticás véleményeken: egy csomóan írják, hogy gyomorforgatóan édes, vattacukor/égetett cukor illatú. :Y Basszus, ezek mit szagoltak? Én egy fikarcnyit sem érzem édesnek! Rajtam vérnarancsos, gyantás illat. Totális anozmiám lenne az édes összetevőire? :U Még papírról sem érzem édesnek, nemhogy a bőrömön! :F

(#8016) mufi válasza Jhonny06 (#8013) üzenetére


mufi
senior tag

Valami már van mert se mail se fb se telefon...

más: kísérteties hasonlóságot véltem felfedezni Xerjoff Mefistoja és a Parfüm c. filmben. Aki megnézi a Mefistót található "képet", mármint az üvegen, hasonlítsa össze a filmben a jelenettel amikor a "vöröst" hozzáönti a "többihez".
Zseni vagyok, tudom. Ja, film 2006, parfüm 2009 - ki tudja... :DDD

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8017) Jhonny06 válasza Kimmuriel (#8015) üzenetére


Jhonny06
veterán

Kaptam egy 5ml-es kiszerelést ajándékba, amikor a Ciel de Gum-ot vettem, én konkrétan alig érzek valamit.. egy nagyon enyhe édeskés illat, de csalódás alapvetően.

(#8018) kk831228


kk831228
addikt

ma jött 2 by Kilian minta... :))

Back to black : Édes méz szinte semmi különlegesség nincs benne, egy túlhype-olt cucc... Ezért ennyit kiadni... :F

Straight to heaven: Nem rossz, könnyed kellemes illat... Tartóssága gyengusz lesz úgy érzem, de még tesztelem... :))
.

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8019) mufi


mufi
senior tag

Megpróbálom felpörgetni a topicot..ha más nem, csorgassátok a nyálatokat :D Megválnék a felesleges parfümjeimtől (a lista kb u.a, mint amúltkor, párat eladtam már...).

Chanel Allure HSE, 120 ml (megnézzük a 150 ml árát aztán arányosan számolunk, persze én odaadom egy picit olcsóbban ofkorsz)
Givenchy V. Irresistible 99 ml ( fix áras, 25k)
Amouage Reflection man 90 ml (35K)
Jacques Fath Pour homme 25 ml (5K)

+ az összes mintámat amim csak van (41 niche parfüm és 28 designer). A nieche lista:

Amouage: Honor man, Epic man, Lyric man, Reflection man
Creed: Royal water, Selection Verte, VIW, SMW, GIT, BDP,
Montale: Red Aoud, Roses Musk
Histories de Parfums: 1725, 1899
Comme des Gracons: Blue santal, Wonderwood, Amazingreen, CdG 2 man
Heeley: Cardinal, TF: Tobacco vanille, JCT: CommanDante!, Serge Lutens: Chergui, Byredo: Oud immortel, Grey Flannel, Masculin Plunel, Wood n Spices, Ormonde man, Pegasus, Aoud leather, Isfarkand, Bond no9 Downtown, Altier Cologne Vetiver fatal, Penhallgons Bohem Bouquet, Monsieur (Nem Chanel), Neroli Sauvage, Vetiver Extraordinare, Sel de Vetiver (+1 amit nem tudok azonosítani), Eight and Bob (original), Nasomatto Black Afgano.

90% 1 ml, a többi mondjuk 0.6 ml, de vannak 1+ ml-es kiszerelések is...CdG 2 man pl 10 ml. Ehhez jön a 28 designer mintám (lusta vagyok összeírni őket...) A mintákat kizárólag egyben szeretném eladni - nincs rájuk szükségem, ettől függetlenül nem sürgős az eladás és aprópénzért sem szeretném eladni őket...akit érdekel, bátran írjon, tegyen ajánlatot...

[link]

[ Szerkesztve ]

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8020) mufi válasza mufi (#8019) üzenetére


mufi
senior tag

Az előbb nem sikerült rendesen belinkelni...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8021) Petyke77


Petyke77
tag

Nincs valakinek véletlenül Aventus for her decantja? Érdekelne 10-15 ml...

(#8022) mufi válasza Petyke77 (#8021) üzenetére


mufi
senior tag

Az én párom is szeretne olyat...nekünk 50 ml kellene...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8023) gubabela


gubabela
senior tag

Sziasztok!
Ingyenes mintát lehet kérni a comme des garcons blackpepperből csak ki kell a videók végén tölteni a megrendelő űrlapot. [link]
Nálam ie és chrome böngészővel nem akart továbblépni, de operával működött.

[ Szerkesztve ]

(#8024) tibbike01 válasza gubabela (#8023) üzenetére


tibbike01
őstag

Király! Köszi! Már küldik is a mintát teljesen ingyen :C

(#8025) kk831228 válasza gubabela (#8023) üzenetére


kk831228
addikt

Én is köszi!!!! :R :))

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8026) Petyke77 válasza gubabela (#8023) üzenetére


Petyke77
tag

Király,köszönjük! 👍

(#8027) rizso


rizso
addikt

Egyik esti sörözésnél az egyik kollégámon éreztem egy baromira kellemes illatot. Megkérdeztem mi van rajta: Dior Sauvage. Mondom azt hogyan, mert emlékeim szerint az egy olyan illat, amit nem bírok elviselni magamon, olyan...nem is tudom, valami olcsó pacsulis arcszeszre emlékeztet, de semmiképpen sem egy nagyon kellemes parfümre. Ismét kipróbáltam, és jó pár óra után végre enyhül az illat, és előjön az, ami baromira tetszik, és ráadásul isssszonyat tartós illat, nem is tudom mikor találkoztam utoljára ilyen tartós darabbal. Páromnak természetesen nem jön be, szerinte büdös, nem is engedi, hogy kidobjak érte 25-30eFt-ot. DE! Találtam Zara-ban egy "klónt", Aromatic Future néven fut, kb 3000Ft. Nyilván nem olyan tartós, mint a Sauvage, de nem is olyan gyenge, kb délután 2 körül fújhattam be magam, és este 10 körül még mindig meg-megcsapott az illata.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#8028) mufi válasza rizso (#8027) üzenetére


mufi
senior tag

Azt tudni kell a Sauvage-ról, hogy nem mindenki bőrén egyforma. Van egy nálam 2-3 évvel idősebb kollégám, aki dohányos, "férfiasabb" hímegyed (anyukámtől örököltem ezt a lányos arbőrt stb...). Ő használt Diort és rajta pl nagyon fura volt, kellemesnek egyáltalán nem mondható illattá alakult. Panaszkodott is, hogy mekkorát csalódott, mert egyszer érezte valakin aztán berendelt belőle és nem adta magát. Aztán én csak elsiklottam az illat felett majd miért, én sem tudom, dögleszes körök alkalmával mindig fújtam belőle és minden egyes alkalommal jobban bejött. Párom meg is lepett egy üveggel, örültem is. Ami meglepett, mikor egyszer magamra fújtam, a kollégám szinte kitört magából, hogy mi ez a finom illat..mondom ez a Sauvage, erre ő nem akarta elhinni...szóval, ez a Dior tényleg már csak ilyen...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8029) Unsign


Unsign
tag

Ha valaki készül a jó időre és szereti a citrusos illatokat, akkor a Terre D'Hermes Eau Tres Fraiche 5 ml minta most 1e ft a Notinon. Én most kaptam meg pár flaskával ;)
(egyébként a sima Terre edt 5 ml-is csak 960 Ft, ami ugyancsak verhetetlen ár és jó kiszerelés)

Jött még egy Montale Intenese pepper is, ami szintén nagyon meggyőzőnek tűnik, ezt korábbról nem ismertem. Szeretem a Montale-t.
Ez jó kör volt :)

(#8030) rizso válasza mufi (#8028) üzenetére


rizso
addikt

Magamon is ugyanolyan kellemesnek érzem, mint a kollégán, csak ki kell várni azt a jó néhány órát, hogy elmenjen a kezdeti bukéja :D

Update: Zara parfümöt kicsit még most is érzem a bőrömön, kabát ujján meg elég durván. Jó lesz ez, ma vissza is megyek, veszek egyet :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#8031) Azie válasza rizso (#8030) üzenetére


Azie
őstag

szerinte a rich leathert és a wood noirt szagold meg, mielőtt ezt megveszed, minőségben ár/értékben sokkal jobbak

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#8032) mufi válasza rizso (#8030) üzenetére


mufi
senior tag

Neke az a szerencsém ezzel a Diorral, hogy a kezdettől a végéig ugyanolyan. Bármennyire is hihetetlen, de a kezdet és a vég ugyanaz az illat.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8033) slick-adam


slick-adam
aktív tag

ide is elert a Zara mánia? :DDD

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#8034) rizso válasza Azie (#8031) üzenetére


rizso
addikt

Szerintem azokat is néztük, de engem nem fogtak meg, párom sem mondta egyikre sem, hogy na ez tetszik - bár az Aromitic Future-nél szerintem minden jobban tetszene neki.

mufi: nekem az elején nem jön be, utána viszont okés, nagyon kellemes lesz. Egy másik Zara parfümnél meg pont fordítva volt, az elején kellemes citrus bomba volt, utána viszont ellaposodott, és már-már átment egy édeskés női illatba.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#8035) zs.tom válasza mufi (#8028) üzenetére


zs.tom
tag

Rajtam egy undorító savanyú szaggá válik, mintha megizzadtam volna, pedig a kezdeti illatot nyári időszakban kifejezetten szeretem.
BTW Zara mánia, el sem tudom képzelni mi lesz ha beüt kis hazánkban is, FGN tele volt a zarás posztokkal 1 hónapig.

(#8036) Jhonny06 válasza zs.tom (#8035) üzenetére


Jhonny06
veterán

Mentségükre legyen, hogy az a Rich Warm Addictive cucc tényleg korrekt 4000huf-ért, próbáltam.

(#8037) zs.tom válasza Jhonny06 (#8036) üzenetére


zs.tom
tag

Szhelyen és Fehérváron sincs zara szóval erről ennyit :U

(#8038) Mercutio_ válasza zs.tom (#8037) üzenetére


Mercutio_
félisten

Elég sokan járnak naponta dolgozni szfvárról, szerintem tallász embert aki vesz neked, bukni sokat nem lehet rajta.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8039) zs.tom válasza Mercutio_ (#8038) üzenetére


zs.tom
tag

Pl fater is :D Mintát nem adnak amúgy?

(#8040) Mercutio_ válasza zs.tom (#8039) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ja, az a legjobb:)

Nemtom, nem vagyok egy Zara arc :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8041) Mercutio_ válasza Unsign (#8029) üzenetére


Mercutio_
félisten

Rendel valaki innen esetleg pestre?

Ha igen a lenti két 5ml-es Terre-vel betársulnék, ha így megúszható a postaköltség :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8042) Azie válasza slick-adam (#8033) üzenetére


Azie
őstag

hát ha nem is mánia, az általam említettből vettem 3-3-at, mert nagyon jók és 6k-ért ingyen van, elég lesz 10 évre (vagy eladom, ha hypetrain lesz)

Amin erősen gondolkodok, hogy vegyek-e az az al haramain l'aventure, mert nem biztos, hogy kell még egy ananászos illat a zara, guerlain és rasasi mellé. :)

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#8043) Azie válasza Unsign (#8029) üzenetére


Azie
őstag

TDH ETF: 14k a 125-ös teszter, szóval az 1k/5ml nem tipikusan a verhetetlen ár. :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#8044) slick-adam válasza Azie (#8042) üzenetére


slick-adam
aktív tag

viszont az uj l'aventure BLANCHE is jo vetel (Creed Silver Mountain Water klón).

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#8045) Azie válasza slick-adam (#8044) üzenetére


Azie
őstag

rábeszéltél, azon is gondolkodtam :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#8046) mufi


mufi
senior tag

KrisztiZoli parfümériával mi a helyzet? Vett mostanában valaki bármit is tőlük? Hogyan lehet őket elérni? :(

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8047) Azie válasza mufi (#8046) üzenetére


Azie
őstag

gondolom ahogy eddig, telefon

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#8048) petr89 válasza mufi (#8046) üzenetére


petr89
csendes tag

én a vezetékesen mindig elérem őket. rendeltek nekem 30ml mefistot, azért szoktam kérdezősködni.

(#8049) kk831228 válasza petr89 (#8048) üzenetére


kk831228
addikt

Mennyi volt?? Lehet gondolkzom rajta én is, friss illatbòl eddig a legjobb amit szagoltam... :K

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8050) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Rendeltem pár mintát próbaképp, majd írok véleményt:

Hermès Terre D'Hermes eau de toilette férfiaknak 5 ml minta
Parfums De Marly Hamdani Royal Essence eau de parfum unisex 2 ml minta
Caron Yatagan eau de toilette férfiaknak 2 ml minta
Yves Saint Laurent Body Kouros eau de toilette férfiaknak 1 ml minta
Bvlgari Black eau de toilette unisex 1 ml minta
Bentley Bentley for Men Intense eau de parfum férfiaknak 1 ml minta
Thierry Mugler A*Men eau de toilette férfiaknak 1 ml minta
Paco Rabanne Invictus eau de toilette férfiaknak 5 ml minta
Bentley Infinite Intense eau de parfum férfiaknak 1 ml minta
Dior Fahrenheit eau de toilette férfiaknak 5 ml minta

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.