Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) 4m@15


4m@15
tag

Berendeltem egy Black XS-t és egy Prada (hölgy illat) az egyik online áruházból, holnap ér ide. Kíváncsi vagyok mennyire genuine, ha esetleg nem az akkor érdeklődnék, hogy honnan szoktatok ti rendelni.

Jómagam csak a Paco Rabanne fújom magamra, mert ezeket az illatokat szeretem a legjobban. :W

iMac 5K | PlayStation | Nintendo | Xbox | iPad | iPhone | Apple Watch

(#4002) Sanyi.il válasza 4m@15 (#4001) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

Honnan rendelted? Nekem az elitparfümtől van paco rabanne black xs, eredeti.

(#4003) EG0


EG0
aktív tag

Semmi újdonság, csak kicsit rendezgettem a meglévőeket. :-)
Bocs az ócska képminőségért.


De hogy legyen hasznos is:
A DIOR - Sauvage szerintem pont azért kap annyi negatív szavazatot, amiért anno a Guerlain - L'homme is kapott: mert nem hasonlít a korábbi, mások által istenített, általam meg büdös szarnak tartott illataihoz a neves parfümháznak.
Szóval nekem speciel bejön, mert nem kell minden illatnak "különlegesen furcsának" lenni, néha jó egy "már éreztem hasonlót, de amúgy kellemes" illat is a kollekcióba.

Ha meg valaki a mostani kínálatból alkalmibb, bőrös illatot keres, akkor a CH - Men Prive szerintem is jól sikerült darab.

[ Szerkesztve ]

(#4004) rayoliviero válasza EG0 (#4003) üzenetére


rayoliviero
veterán

Komoly. :R

(#4005) bbuffy válasza EG0 (#4003) üzenetére


bbuffy
senior tag

Jó látni hogy van más őrült is, nem csak én:) :C

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#4006) Sanyi.il


Sanyi.il
aktív tag

Elitparfüm logisztika 1 alá... direkt írok nekik hétvégén, hogy ha szerdára akarom a kiszállìtást, mikor adjam le a rendelést, hétfő reggel 9ig, de írjam a megjegyzésbe hogy szerdára kérem, oké megtettem, erre most jön az sms, hogy ma jön a futár.. :))

(#4007) Tomi0703 válasza Sanyi.il (#4006) üzenetére


Tomi0703
őstag

Még mindig jobb mint a Luxoryn... Múlt héten kedd délelőtt rendeltem. Másnap küldték az email, hogy a feldolgozás folyamatban és a várható kiszállítás 2-5 munkanap. Azóta semmi... :F

(#4008) Sanyi.il válasza Tomi0703 (#4007) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

Hát igen... a luxury köztudottan gyatra kommunikációs képességekkel bír, levelet ne írj nekik, eltüzelik :D

(#4009) Kimmuriel


Kimmuriel
aktív tag

Az Elitparfümnél a múltkor hamis/romlott Chanel-t akartak rám sózni, úgyhogy én őket is bojkottálom (pedig korábban semmi problémám nem volt velük, de ez kiverte a biztosítékot). :(((

(#4010) Ezekiel Ston válasza Kimmuriel (#4009) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Hol érdemes manapság jó minöségü parfümöt venni? Gondolok itt chrome,he wood, gucci pour homme II és társaira?

(#4011) bbuffy válasza Ezekiel Ston (#4010) üzenetére


bbuffy
senior tag

Iparfüméria teljesen jó pl.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#4012) 4m@15 válasza Sanyi.il (#4002) üzenetére


4m@15
tag

Parfümotthontól rendeltem őket, ma meg is érkeztek, de még nem szagolgattam őket. Igazából túrtam egy darabig a netet, erre esett a választásom. A későbbiekben kiderült, hogy egy cimborám és sokan mások is inkább Eliteznek. Mindegy, majd legközelebb :)

iMac 5K | PlayStation | Nintendo | Xbox | iPad | iPhone | Apple Watch

(#4013) Tomi0703 válasza Sanyi.il (#4008) üzenetére


Tomi0703
őstag

Csak irnom kellett. Holnap megjon a cucc. :D

(#4014) Sanyi.il válasza Tomi0703 (#4013) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

Nekem megjött a vakon vásárolt CH - Chic, fúúú imádom, 2 kedvenc parfümöm keveréke, Yves Saint Laurent L'Homme és CH - 212.

(#4015) Scale


Scale
őstag

Ma jött meg a Hugo Boss Red-em az iparfümériáról, hát ez itthon is, nem csak ahol próbáltam, nagyon jó illat :K

(#4016) Sanyi.il válasza Scale (#4015) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

jó illat bizony, használd egészséggel, én most hagytam abba a használatát, 150ml-es ből maradt kb 30ml, elteszem későbbre :)

(#4017) Scale válasza Sanyi.il (#4016) üzenetére


Scale
őstag

Én 125miliset rendeltem, szerintem el fog fogyni :K Bár ebből egy fújás is rendesen árasztja az illatot. Emelett azért van még 2 másik parfüm amit használok, bár a Black XS lassan elfogy, a Lacosteból meg 4 fújás olyan intenzitású mint a Red :DDD

(#4018) 4m@15 válasza 4m@15 (#4012) üzenetére


4m@15
tag

Megérkeztek, bőven eredetiek, zuhany után is érzem az illatot. Azért majd szemezgetek a többi webshopban is :-)

iMac 5K | PlayStation | Nintendo | Xbox | iPad | iPhone | Apple Watch

(#4019) Maksifül válasza Maksifül (#3998) üzenetére


Maksifül
senior tag

Senki nem találkozott még üzletben Tom Ford parfümökkel? Nem forgalmazzák ezt a márkát egyik boltban sem? :F

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#4020) válasza Maksifül (#4019) üzenetére



senior tag

Itthon még nem láttam boltban sajnos.
Multkorjában az eindhoveni repülőtéren szaglásztam végig az egész kollekciót, ahogy írtam is.

(#4021) bbuffy válasza Maksifül (#4019) üzenetére


bbuffy
senior tag

Iparfumeria. Bar webshop.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#4022) bb0t


bb0t
senior tag

Sziasztok! Barátomnak majd szeretnék parfümöt venni és tippeket szeretnék kérni, hogy mit lenne érdemes megszaglásznunk. Szereti a Hugo Boss Element-et, szerette a Mexx Black-et, meg tetszett neki az én személyes kedvencem a Versace Blue Jeans. Olyan nagyon sok más férfi illattal nincs tapasztalatunk szóval megköszönném ha ajánlanátok egy-két márkát, vagy konkrét típust. :B ( női illat is jöhet esetleg, az én arzenálom Dalí - Laguna, Bvlgari - Crystalline és T.M. - Angel. )

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#4023) Jhonny06 válasza Maksifül (#4019) üzenetére


Jhonny06
veterán

Itthon egyáltalán nem jellemző. Mintát lehet külföldi oldalakról rendelni, de nem olcsó sajnos. De attól is függ, hogy melyik érdekel. A Private Blend kollekció nyilván neccesebb, de a designer vonalból nem vészes mintát szerezni, pl. Grey Vetiver, Tom Ford for Men, Noir, stb.

[ Szerkesztve ]

(#4024) Kimmuriel


Kimmuriel
aktív tag

Ma vettem egy üveg Guerlain Homme EDT-t, mert megijedtem, hogy rövidesen nem lesz kapható, hisz nemrég kivonták a forgalomból. Isteni! :C

(#4025) jookomak


jookomak
őstag

Ma megérkezett a Burberry brit rythm emag-ról. Baromira bejön, kollegának volt, így meg mertem venni szinte látatlanba. Eddig armani aqua di gio, eau pour homme, bvlgari man, soir, christian dior homme cologne, azzaro chrome, illetve cerruti si voltak a normálisabb parfümjeim.
Nem vagyok túl tudatos parfümös egyelőre, esetleg tudnátok még javasolni a fentiek alapján valamit még? Általában szeretem, ha több illatom is van, amik azért különböznek.
Paco rabanne invictust szagoltam a múltkor, tesztcsíkon jónak tűnt az is. Boss bottled-t vettem egyszer, boltban még tetszett, de aztán magamon sokkal kevésbé szerettem.

(#4026) Maksifül válasza Jhonny06 (#4023) üzenetére


Maksifül
senior tag

Igazából csak a Tobacco Vanille érdekelne. A Herod-hoz hasonlítják, az meg tetszett, mikor kipróbáltam.

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#4027) válasza Maksifül (#4026) üzenetére



senior tag

A Noir pl. irtó jó, a designer vonalból, de szerintem a Private Blend ahol az igazán ütős cuccok vannak.

A Neroli Portofino, a Costa Azzurra, az Oud Wood .... :R

A Tobacco Vanille-t sajna nem szaglásztam :(

[ Szerkesztve ]

(#4028) pohár


pohár
félisten

csütörtöktől szombati Glamour-napok a Douglas-ben is, 20+5% a megjelölt illatokra (az 5% a törzsvásárlói kártyával érvényes, de ha nincs, azonnal csinálnak egyet, így megkapod azt az 5-öt is)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4029) Tomi0703 válasza Tomi0703 (#4013) üzenetére


Tomi0703
őstag

Tegnap írta a luxory, hogy ma hozza a futár, de hogy még email is jön tőlük, meg ott tudom variálni a szállítási időt... Hát email sem jött, talán a futár volt itt mert mikor jöttem fel az utcába szembe jött a GLS-es autó. De se egy telefon, se semmi... :W

(#4030) Kimmuriel válasza Maksifül (#4026) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

A Tom Ford Tobacco Vanille alternatívái: Phaedon Tabac Rouge (vagy Turkish Blend néven szerepel), Odori Tabacco, Reminiscence Tonka. Előbbi kettő Iparfümériás mintaként elérhető, a Reminiscence pedig Zólyomi Zsolt parfümériájában illatolható tudtommal.

Ezek közül egyedül a Phaedon Tabac Rouge-hoz volt szerencsém. A véleményem róla az, hogy bár finom, tartós illat, a világon semmilyen alkalmat el nem tudnék képzelni a viseléséhez, így számomra nem több, mint olfaktív kuriózum. :U

(#4031) Mercutio_


Mercutio_
félisten

eMag akcióban bármi érdekes? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4032) bb0t válasza Mercutio_ (#4031) üzenetére


bb0t
senior tag

eMag olyan drága, máshol akció nélkül is olcsóbb :F

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#4033) Mercutio_ válasza bb0t (#4032) üzenetére


Mercutio_
félisten

CK Eternity 100ml-t nem láttam olcsóbban, és eMag ingyen kiszállít úgy emlékszem.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4034) bb0t válasza Mercutio_ (#4033) üzenetére


bb0t
senior tag

Az ingyenes szállítás... jogos. De még úgy se biztos, hogy jobban kijön az ember. 10 fölött már máshol is sok helyen ingyenes a szállítás. Persze ki lehet fogni, köszi a linket. :R

[ Szerkesztve ]

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#4035) bbuffy


bbuffy
senior tag

Amúgy nem. Néha emagon is atom akciók vannak mikor épp kiszórnak valamit. Többször belefutottam.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#4036) Sanyi.il válasza bbuffy (#4035) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

tavaly volt 1+1 akció, a párom vett 2 db Gucci Rush 2-őt, egy áráért, 13k tán.

(#4037) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Nautica parfümökre Glamour kupon akcióban 25% engedmény van Rossmann és Müller üzletben, van ennek a gyártónak említésre méltó illata, amit érdemes megnézni? :R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4038) setom válasza Mercutio_ (#4037) üzenetére


setom
tag

Nekem Nautica Voyage-om van, elég kellemes illat, inkább nyárias időre való szerintem de azért nézd meg hátha bejon :)

(#4039) Kimmuriel válasza Mercutio_ (#4037) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

A Nautica Life szerintem nagyon szuper illat! :K

(#4040) Jojo5


Jojo5
őstag

megszaglásztam a CH Men Privé-t, és azt kell mondjam az eredeti CH Men szerintem még mindig a legjobb, viszont ez az új Dior Sauvage, szerintem így most első blikkre nem rossz, különleges, de nem rossz :C

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#4041) ildi_ válasza pohár (#4028) üzenetére


ildi_
csendes tag

Nem 30 ezer Ft vásárlás felett jár törzsvásárlói kártya? A honlapon legalábbis így van.

(#4042) pohár válasza ildi_ (#4041) üzenetére


pohár
félisten

na, ezt biza nem tudom neked megmondani, meglehet... épp karácsonyra vásároltam be, 45 ezret hagytam ott, lehet akkor ezért mondták egyből, hogy csinálnak törzsvásárlóit :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4043) Kimmuriel válasza ildi_ (#4041) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

30000 Ft-ot kell elérned, de nem feltétlenül egyben. Ha jól emlékszem 5000 Ft-onként adnak egy pontot egy kis plecsnis füzetbe, és ebből kell összegyűjteni összesen hatot.

(#4044) hentes555


hentes555
senior tag

Sziasztok!

Parfümöt szeretnék vásárolni, viszont nem tudom, mi illene hozzám. Valaki tud ebben segíteni vagy tanácsot adni, hogy pl. milyen személyiséghez milyen parfüm illik, vagy hogy mitől függ hogy milyen illat illik az adott személyhez?

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#4045) ToBeY válasza hentes555 (#4044) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Szia

Ha elmész egy parfumériában,biztosan tudnak segíteni ott.Vagy szimplán elkezdesz "szaglászni" és eldöntöd melyik tetszik (én ezt az utóbbit javaslom) :K

[ Szerkesztve ]

(#4046) hentes555 válasza ToBeY (#4045) üzenetére


hentes555
senior tag

Köszi a választ :)

Itt Szolnokon csak egy konkrét parfüméria van, a többi mind ilyen DM, Rossmann, Müller stb. Meg Auchanos újságban láttam ilyen STR8 50 ml-es EDT-ket, ezeket érdemes egyáltalán megnézni vagy nem sokat érnek?
Valamint még annyi kérdésem lenne, hogy olyan 6-7k a max., amit most rászánnék. Ilyen áron lehet venni valami jobb fajtát vagy nem érdemes ilyen árban venni?

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#4047) Scale válasza hentes555 (#4046) üzenetére


Scale
őstag

Jobb fajtát tuti lehet, max kicsi kiszerelésben :)

(#4048) bb0t válasza hentes555 (#4046) üzenetére


bb0t
senior tag

kremmania.hu-n keress rá egy-egy parfümhöz nagyon sok véleményt írnak, abból lehet következtetni rá, hogy neked bejönne-e. +mnej be szaglássz meg minél több típust és egy idő után kirajzolódik majd, hogy mi jön be neked, fűszeres illatok, friss vagy édes stbstb.

Talán azoknak való leginkább a hatalom, akik nem vágynak rá. Azoknak, akiket (...) a sors állít az élre, akik szükségből öltik fel a palástot, s aztán maguk is meglepődnek rajta, mennyire jól illik a vállukra.

(#4049) Mercutio_ válasza hentes555 (#4046) üzenetére


Mercutio_
félisten

Rossmann / DM egyéb helyeken is van pl. Diesel az bőven belefér a keretbe és ha tetszik nem rossz választás, de ott a zárt üvegszekrényben lévő többi illatot is megnézheted, ha megmondom az eladónak melyik tetszik ahhoz hasonlókat tud mutatni .
Str8-at hanyagolnám, annyi erővel Adidas / Puma illatokat is megnézheted, hasonló árban.
Esetleg rendelj neten 15-20 illatmintát a pénzből, bár az lutri lesz.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#4050) bbuffy válasza hentes555 (#4046) üzenetére


bbuffy
senior tag

A muller jó, ott kezdj, minden van.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.