Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8051) Jhonny06 válasza Unsign (#8029) üzenetére


Jhonny06
veterán

A sima Terre-hez képest milyen? Jó lenne valami könnyedebb ennél, aminek hasonlóan jó az illata. A Terre-t még sok éve vettem, de kb. az egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor használtam.

(#8052) Azie válasza Jhonny06 (#8051) üzenetére


Azie
őstag

grépfrus, citrusos

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#8053) slick-adam válasza r3dsnake (#8050) üzenetére


slick-adam
aktív tag

Hamdani-ra kivancsi vagyok!

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#8054) mufi


mufi
senior tag

Köszönet HULK kollégának a segítségért. Tényleg nagyon kevés ember van aki nem felejti el, ha segítséget kérnek tőle.

Viszont ami ezt a már említett ominózus parfümériát illeti, tényleg semmire nem válaszolnak. Se mailekre, se telefont nem veszik fel. Akkor mi a f*sznak van ott az elérhetőség? :W :W :W

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8055) petr89 válasza kk831228 (#8049) üzenetére


petr89
csendes tag

még nem jött meg a 30ml, az 15ezer lesz. teszter van most, az 40ezer.

@mufi: biztos jó számot hívsz? nekem 2 csöngés kb és válaszolnak

(#8056) mufi válasza petr89 (#8055) üzenetére


mufi
senior tag

Kuldd el privibe a szamot...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8057) ×HULK×


×HULK×
csendes tag

Az említett Parfümériáról annyit,hogy csak kb.10%-al adják olcsóbban a Notinóhoz képest a parfümöket.Szerintem az a 10% megér annyit,hogy "biztosabb"forrásból szerezzem be a kiválasztott parfümöt.Én ezért inkább úgy döntöttem,hogy hanyagolom a boltot.Inkább a Notino.

(#8058) ×HULK×


×HULK×
csendes tag

Mindenki figyelmébe ajánlanám az Ajmar új parfümjét,ami nálam nyerő lett(A páromnál is).Ár-érték arányban is verhetetlen.Szerintem próbáljátok ki.

(#8059) ×HULK×


×HULK×
csendes tag

A másik amit érdemes kipróbálni férfi kategóriában(én nem éreztem benne a kávét,viszont a könnyen viselhető tömjén,nagyon igaz)És az ára Niche parfümhöz képest nagyon jó!:

[ Szerkesztve ]

(#8060) ×HULK×


×HULK×
csendes tag

Női kategóriában pedig ez jött be:

(#8061) kk831228 válasza ×HULK× (#8060) üzenetére


kk831228
addikt

Ajmal-ok jó arba szoktak lenni... :R

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8062) zs.tom válasza ×HULK× (#8059) üzenetére


zs.tom
tag

Ilyen alacsony árakat max Geo F Trumpernél szoktam látni :D Érdekesnek tűnnek a jegyek alapján, érdemes lesz kipróbálni úgy érzem. Köszönjük a tippet!

(#8063) Jhonny06 válasza zs.tom (#8062) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én is visszanéztem az árra, mondom mi van? :DDD A Neroliban ez finoman szólva nem a megszokott árkategória.

(#8064) zs.tom válasza Jhonny06 (#8063) üzenetére


zs.tom
tag

Biztos csóró prolinak néznének ha levennék egy ilyet a polcról.........(az vagyok btw :DDD )

(#8065) Azie válasza ×HULK× (#8057) üzenetére


Azie
őstag

Nekem meg megér annyit, hogy megszagoljam előtte amit néhéz megtenni a csehországi logisztikai központ távolságára tekintettel. :)

Amit már ismersz, annál nyilván 10% belefér a kényelem oltárán jó eséllyell.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#8066) Azie


Azie
őstag

Megjött a L'Aventure Blance, elsőre tényleg jó, még öcsém se wcillatosítózta le egyből :) Holnap kipróbálom rendesen.

Más: A mai melegebb időben a MB: Individuel sokkal tartósabb volt, mint a téli száraz hidegben.

Kérdés: neroliban van kirakva az "alap" (MI, GIT, SMW, Aventus, Erolfa, Himalaya, BDP) creedekből teszter? 1-1 fújást szeretnék csak, hogy legyen viszonyítási alapom. Ileltve még melyiket érdemes megszagolni?

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#8067) Jhonny06 válasza Azie (#8066) üzenetére


Jhonny06
veterán

Szerintem igen, a legtöbb Creed ki van rakva. Amit nagyon érdemes kipróbálni: Spice and Wood és Jardin d'Amalfi. Nekem a kedvencem továbbra is a Royal Mayfair, azt se hagyd ki. :)

(#8068) ×HULK× válasza kk831228 (#8061) üzenetére


×HULK×
csendes tag

"Az Ajmar az arab fűszeres,orientális illatokra koncentrált eddig inkább.Mostanában kezd nyitni a nyugati izlés,és a nyugati trend felé,úgy illatban,mint designben egyaránt."Szerintem ez az új kollekció már ezt célozza meg:Accord Boise,Aurum,Vanille Celeste,Orchidee Celeste,Ambre Pimente.Persze azért kiadtak új,az arab izlésnek megfelelő újdonságokat is:Qafiya,Tanaasuq.

(#8069) Paddington válasza Azie (#8066) üzenetére


Paddington
csendes tag

Ma pont a L'Aventure Blanche-t teszteltem, nekem is most jött. Egy nap után a tapasztalatom:
- első 20 perc intenzíven, de nem zavaróan vagy feminin módon virágos;
- később a bergamott és bogyós gyümölcsök veszik át a főszerepet;
- a virágos felhang végig marad, de könnyen viselhető, légies, tipikusan tavaszi-nyár eleji illat;
- fémes felütést nem érzek; viszont az SMW-nél sokak által megénekelt tinta illat a leszáradás végén megjelenik, de csak nagyon közelről és ruhán vehető ki.

Nem tolakodó; sokoldalú; alkalomhoz, napszakhoz, korhoz vagy nemhez nem kötött. Tartóssága megfelelő, de hatósugara kb. 2 óra után sebesen csökken, egyre bőrközelibbé válik. Akinek a "beast mode" fontos, a beszámolók alapján az Al Wisam Day jobb választás lehet. Ez inkább a reggel fújok délelőttre, ebédidőben ráfújok felfrissítve délutánra típus.

Steinhart Nav B Chrono II 44 mm és Davosa Argonautic eladó

(#8070) Mercutio_ válasza Azie (#8066) üzenetére


Mercutio_
félisten

Melegebb van, a bőröd is kevésbé száraz.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8071) Mercutio_ válasza Mercutio_ (#8041) üzenetére


Mercutio_
félisten

Előzményre senki? :O

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8072) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Ezért a Terre d'Hermes-ért oda-vissza vagyok tavaszra. :)

(#8073) Azie válasza Mercutio_ (#8071) üzenetére


Azie
őstag

Nem annyira jött át szerintem senkinek az "innen". :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#8074) mufi


mufi
senior tag

Rendeltem néhány mintát a neroliból, a fentebb említett olcsó parfümökből, majd meglátjuk..közben megérkeztek a notinos byredo és egyébb minták, valamint belgiumból is kaptam 5 mintát ahonnan az utolsó üveg aventust rendeltem.
Byredo:

Bal d afrique - nagyon fűszeres a vetiver miatt, érezni benne a sok virágot is de édes..átmegy édesbe és ez elrontja az egészet

Mr. Marvelous - ez csak simán sz@r. Pisi szagú, nem tudom miért de az...

Citiver - tudom ez nem Byredo - citrusos chilli mix. Nem adja magát...

Belgiumból:

Etat Libre - Remarkable people - röviden, majdnem olyan számomra mint a gypsy water.
Penhaligons - Lord George - na ez q jó. Q jó, tavaszi / nyári illat. Nem tudom semmihez hasonlítani.
Mizensir - perfect Oud - mondjuk nem olyan mint aMontale Black Aoud-ja, ez annál sokkal fásabb/édesebb kompozíció, nézzetek utána fragranticán...inkább AT LADDM..
- Bois de Mysore - az egyik legkelemesebb tavaszi illat de rajtam nem volt tartós, párór után már csak 5-10 centiről lehetett érezni, citrusos (narancs/mandarin, érzem benne a jázmint is)
B683 – Marc Antoine Barrois - igazi nehézbombázó, tipikus bőr, fás illat, kizárólag télre.

Mai nap nyertese Byredo Gypsy water - csak azért is elővettem. Láss csodát, ahogy melegebb az idő tartós is! igaz, 4-5 óra után bőrközeli de q jó!

Rendeltem egy üveg Le Galion Vetyvert, az egyik legjobb vetiver amit szagoltam, nekem a red vetiver és ez a best of the best. Nagyon eltér a kettő, nem tudom megmondani melyiket miért szeretem, de Le Galionban érzem a levendulát és azt imádom (Lehet ezért jön be a Mefisto is).

Most ennyi. Hamarosan (remélem) megjön a cigányvíz is, és mefistót is találok emberi áron.

más:
A gyűjteményből megmaradt még a Refi, a Very irresisible és a Jacques Fath ha valakit érdekelne.

[ Szerkesztve ]

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8075) kk831228 válasza mufi (#8074) üzenetére


kk831228
addikt

Montale - Oudmazing, nem ez lesz a kedvencem... Tùl èdes...

Mufi: Mehpistobòl ha lenne decantod valamikor, èrdekelne egy 10-20 ml...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8076) zs.tom válasza mufi (#8074) üzenetére


zs.tom
tag

Cigóvíz nekem is az egyik favorit biredóéktól, még a Pulpot próbáld ki az is marha jó.

(#8077) mufi válasza zs.tom (#8076) üzenetére


mufi
senior tag

Azt nem ismerem de lehet rendelek belole mert rakattantam egy van cleef amber vagy ambre inperial nevu illatra, abbol is akarok most venni, huvosebb estekre fogja a noir de noirt levaltani.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8078) gubabela válasza mufi (#8074) üzenetére


gubabela
senior tag

Vetyverből nálam az escentric molecules 03 a nyerő. Semmi extra, viszont eléggé tartós, nap végén is érezni. Viszont csak melegebb időben működik igazán.

(#8079) mufi válasza gubabela (#8078) üzenetére


mufi
senior tag

Nekem attol faj a fejem...az osszes Essentric illattol...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8080) Kimmuriel


Kimmuriel
aktív tag

Nekem a kedvenc vetiveres illataim: Mona di Orio Vetyver és Atelier Cologne Vétiver Fatal.

(#8081) mufi válasza Kimmuriel (#8080) üzenetére


mufi
senior tag

A fatál rajtam nem tartós. Van belőle 2 ml-es mintám - egyszer fújtam, azóta pihen. Még az ívszrosés cuir vetiver is tartósabb rajtam mint az :U :B

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8082) lazolkov


lazolkov
újonc

Ajánlom mindenki figyelmébe az malaysiai Auphorie céget...Eau de Nyonya és a Binturong a két kedvencem...

[link]

(#8083) r3dsnake válasza lazolkov (#8082) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Hol lehet ezekbe "belefutni"? :)

(#8084) lazolkov válasza r3dsnake (#8083) üzenetére


lazolkov
újonc

az internet és a nemzetközi postaszolgálatok csodákra képesek...meglepő egyébként, hogy alig 1 hét alatt itt az anyag Kuala Lumpurból...

(#8085) mufi válasza lazolkov (#8084) üzenetére


mufi
senior tag

Nekem ez nem tűnik meggyőzőnek.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8086) lazolkov válasza mufi (#8085) üzenetére


lazolkov
újonc

mivel győzhetnélek meg?
...a mámorító illatokon túlmenően... küldeményezek néhány linket...nem akarván meggyőzni...

[link]

[link]

[link]

(#8087) mufi válasza lazolkov (#8086) üzenetére


mufi
senior tag

Ez lesz a heti olvasmányom, köszönöm! Kár, hogy nem küldenek ingyen mintákat...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8088) Azie válasza mufi (#8081) üzenetére


Azie
őstag

pedig annak a tartóssága kb vetekszik a csapvíz illatával

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#8089) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Erre kíváncsi vagyok, az illatjegyek alapján nem lehet rossz. Bár a Kilian eléggé 'hit&miss".

(#8090) kk831228 válasza Jhonny06 (#8089) üzenetére


kk831228
addikt

Straight az tetszene, de a tartòssága nem valami pèldàs... :((( Kicsit tùlárazottak gondolom ezeket a Kilian - okat...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8091) Jhonny06 válasza kk831228 (#8090) üzenetére


Jhonny06
veterán

Refill-t kell venni, az 50ml asszem 105 euro volt, amikor a Back to Black-et vettem. Azóta kicsit emeltek az árakon, de ez még olyan lenyelhető kategória. Meg adnak hozzá jóféle 10ml-es üveget.

Bár szerintem ez drágább lesz, mint a normál széria.

[ Szerkesztve ]

(#8092) zs.tom válasza Jhonny06 (#8089) üzenetére


zs.tom
tag

Kiliantől egyedül a Cruel Intentions volt ami említésre méltó, többi olcsó lötty hatását kelti legalábbis bennem.

lazolkov
Ezek a kualalumpuri illatok érdekelnének, sosem hallotal még róluk... Neked esetleg van valamelyikből?

[ Szerkesztve ]

(#8093) Jhonny06 válasza zs.tom (#8092) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ja, nem egy nagy kaland, de van néhány jó: Apple Brandy, Back to Black, Smoke for the Soul (ez amennyire egyszerű, annyira jó, eukaliptusz + gandzsa :DDD ).

[ Szerkesztve ]

(#8094) lazolkov válasza zs.tom (#8092) üzenetére


lazolkov
újonc

van mintám szinte mindegyikből...Eau de Nyonya istenasszonyomból pedig vagy 29,5 ml még...de nem sokáig, mert függőséget okoz, ez a niche szférának egy nagyon underground-kultikus-szférája...alkoholmentes tömény, már-már fullasztóan gourmand, ehető virágszirmokkal megspékelt tejberízs, vajjal, sok-sok vajjal, éteri szubjektív felhangokkal...

(#8095) mufi válasza lazolkov (#8094) üzenetére


mufi
senior tag

Magyarul eleg edes illatok?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8096) summersam


summersam
csendes tag

Próbálta már valaki Byredo Oliver Peoples?

(#8097) Petyke77 válasza summersam (#8096) üzenetére


Petyke77
tag

Igen elég jó. Nem nagyon tudnám hasonlítani semmihez talán kicsit Aventus kategória,friss illat. Vettem egy 10ml decantot pár hónapja Amerikából de szerintem,több mint a fele megvan még ha érdekel írj. A Madisonban meg tudod szagolni.

(#8098) Gyick


Gyick
őstag

Vki küldött már vissza parfümöt notinohoz?Ilyenkor a visszaküldés árát visszafizetik?

(#8099) mufi válasza Gyick (#8098) üzenetére


mufi
senior tag

Nekem volt hogy visszafizettek, volt, hogy nem.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8100) demars


demars
addikt

Sziasztok!

Tapasztalt már valaki olyat, hogy bőrpirosodást okozott volna neki egy parfüm?
Néhány napja használok egy új szerzeményt és ma többen szóltak, hogy piros a nyakam.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.