Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8501) kk831228 válasza mufi (#8500) üzenetére


kk831228
addikt

Egy ml - t is mèrsz ki mindenből??

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8502) mufi válasza kk831228 (#8501) üzenetére


mufi
senior tag

Igen. Most nem gond mert jött vagy 30 tölcsér meg 50 üveg :DDD

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8503) kk831228 válasza mufi (#8502) üzenetére


kk831228
addikt

Fùjòsok?

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8504) mufi válasza kk831228 (#8503) üzenetére


mufi
senior tag

Áhh, nem, azok olyan b*szott árban voltak pont amikor rendeltem, hogy azt nekem senki nem fizette volna meg. Sőtt, még csak nem is pálcásak...de legalább jól zár, ez volt az elsődleges szempont...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8505) kk831228 válasza mufi (#8504) üzenetére


kk831228
addikt

Nasomatto - bòl biztos kell majd, csak azt nem tudom hogy a Black Afgano - n kìvül Hindubòl meg Musk - bòl vegyek - e... :U Milyenek ezek...?? :))

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8506) mufi válasza kk831228 (#8505) üzenetére


mufi
senior tag

Nekem pl a Silver musk jobb mint az Afgano - szemelye valogatja nyilvan. A hindu az en boromon friss, fuves viragos illat, van egy enyhe edes beutese. Erdekes illat, tavaszi/nyari idore van az afganoval ellentetben.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8507) tibbike01


tibbike01
őstag

Na voltam a Neroliban. Kár volt bemennem...mostmár végképp nem csikolnak a designer illatok.
A sorrend: Aventus, Mefisto és Cedrat bois. Mindhárom nagyon jó illat, de az Aventus a kevdencem is lett. Douglesbe pedig a Tom Ford Oud Wood tetszett a legjobban.
Az Aventus klónok mennyire jók? Gondolok itt erre és erre. Volt már valakinek tapasztalata ezekkel?
Itt a fórumon mennyiért is szokott "menni" az Aventus decant? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8508) ×HULK× válasza tibbike01 (#8507) üzenetére


×HULK×
csendes tag

És a többi?Xerjoff,Ormonde,Shay&Blue,stb.?Az Aventus egy álltalánosan jó parfüm...

[ Szerkesztve ]

(#8509) kk831228 válasza tibbike01 (#8507) üzenetére


kk831228
addikt

Változò, ârfolyamtòl függő... ;) Nekem ketd feledèsbe merülni az aventus... Majd mesèlek, ha lesz időm leìrni.... :)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8510) mufi válasza tibbike01 (#8507) üzenetére


mufi
senior tag

Ha érdekel Mefisto, nekem van egy 100 ml-es kiszerelés. Aventus. Hát mikor mennyiért...ártól is függ, ki mennyiért tudja beszerezni. Akár 350 ft/ml árban is lehet találni. :B

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8511) tibbike01 válasza mufi (#8510) üzenetére


tibbike01
őstag

Köszi, de inkább Aventust vennék most, bár a Mefisto sem rossz.

(#8512) Azie válasza tibbike01 (#8507) üzenetére


Azie
őstag

cdni-t macerás beszerezni, i2p szokott lenni fragranceXen kulturált áron, nekem rasasi zebrám van, azt lehet notinorol rendelni, illetve még a zara rich leather is hasonló

attól függ, a füstössége vagy a gyümölcsössége, azon belül az édesség vagy a savanykásság a fontos-e :)

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#8513) tibbike01 válasza Azie (#8512) üzenetére


tibbike01
őstag

Füstös-savanykásra vágyok. :P
Melyik milyen?

[ Szerkesztve ]

(#8514) Azie válasza tibbike01 (#8513) üzenetére


Azie
őstag

zarám és rasasim van, a zara savanykás, de nem füstös szerintem, a rasasi meg édes gyümölcsös, olyan ananászkonzerv szerű

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#8515) tibbike01 válasza Azie (#8514) üzenetére


tibbike01
őstag

és mennyire tartósak ezek a parfümök?

(#8516) Azie válasza tibbike01 (#8515) üzenetére


Azie
őstag

olyan 5-6 órák nekem, de másoknál kevésbé tartós a kommentek alapján, viszont rajtam van egy csomó, ami mások szerint beast meg 12h+ és már kifújáskor is alig érzem.

https://www.fragrantica.com/perfume/Zara/Rich-Leather-43903.html 6k/100ml boltban, ha még van
https://www.notino.hu/rasasi/pour-lui-eau-de-parfum-ferfiaknak/ 9k/50ml

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#8517) Jhonny06 válasza tibbike01 (#8515) üzenetére


Jhonny06
veterán

Gondolom a klónok is hasonlóak az Aventus-hoz: egyszer érzed, egyszer nem. :D De viccen kívül, szerintem még batch-enként is nagyon eltér, meg sokszor magamon egyáltalán nem érzem, de mások mondják, hogy nagyon erős rajtam.

(#8518) sonkabence válasza Jhonny06 (#8517) üzenetére


sonkabence
csendes tag

Tervezek venni egy 100ml-s Heeley Sel Marin-t. Jelenleg 40k a Neroliban. Valakit érdekelne a fele?

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#8519) Jhonny06 válasza sonkabence (#8518) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ha a fele nem is, de ha még lenne 1 jelentkező a negyedére, akkor nekem jöhet 25ml.

(#8520) kk831228


kk831228
addikt

Üdv!!

Na nem múlt el nyomtalanul ez előző két nap... :)) Pesten voltunk párommal ünnepeltük az évfordulónkat és lett egy ilyen kis csomag... : :)

Majd következő nap végre eljutottunk a Madison-ba... :C Nagyon jó kis hely ,hangulat ,illatok,választék : nagyon jó. Hálistennek az eladók is normálisak. Szagolgattunk vagy 2 órát... mondjuk ki nem nagyon fújtunk semmit, csak amit az eladó csajszi mutatott pár illatot...Azt is Ő fújta... :)

Jó hogy bementünk mert így egy pár illat kiesik, amit Mufi-tól szerettem volna rendelni.,.. :DDD ;]

Nasomatto: Black Afgano: Nem rossz de szerintem nagyobb a hype egy kicsit... Hindu annyira nem jön be... Ami tetszik az a China White, Absinth,talán még a Duro de ebbe nem vagyok biztos... Legjobb még mindig a Blamage nekem... :K

Creedből előző nap amit megtetszett GIT, OV,ViW se rossz...Ezekből szerintem veszek mintát...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8521) kk831228


kk831228
addikt

Folyt....

Tom Ford: Oud Wood ,lecserélve Tobacco Oud-ra... :B

Eredetileg friss illatot kerestem volna ,ebből lett L'artisan-Figuier, Tom Ford- Venetian Bergamot, Na meg a Zoologist-Panda is belefér a friss illatba... :K

Zoologist: Na erről nehéz mit mondani... :Y Brutál egyszerűen... :Y 3 illatból lett minta ,finoman szólva is ütősek... :B

Madison: Picit olyan érzésem van, hogy sokkal több különleges illat van, mint a Neroliba... :U

Nagyon jó ,nagy a tér ,simán ellehet nézelődni és közbe nem zavarsz senkit... :B Nagyon sok jó illat volt de nem jegyeztem sajnos meg , majd ha többször végigszagolom őket ,meg ha több idő lesz... :D Egy 2 házat megjegyeztem... : By Kilian ,jó ez nem ismeretlen, viszont a Federic Malle elég sok jó illattal rendelkezik...Orto Parisi sem rossz, stb., stb.

Az biztos, hogy az oud, az nagyon sok háznál képviselteti magát ,nagy arányban...

Páromnak : Zoologist -Hummingbird, Etat -Charogne lett a befutó

Az biztos hogy az Aventus nagyon a végét járja nálam,talán a Reflection még előrébb van de azt is a sor vége felé kullog már... ;] :B :N

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8522) lapoe válasza tibbike01 (#8507) üzenetére


lapoe
csendes tag

Szia!

Nekem ilyen Aventus klónom van.. szerintem az egyik legjobb, minden tekintetben:
https://www.notino.hu/al-haramain/laventure-eau-de-parfum-ferfiaknak/

(#8523) Petyke77 válasza lapoe (#8522) üzenetére


Petyke77
tag

Ezt. Em ismerem de rendeltem mintákat köztük a Rasasi Zebra asszem ez volt a neve. Na ez brutál hasonló a régi,még nem ennyire gyümölcsös Aventusokhoz. Valaki ismeri? Fura hogy nem találkozni vele fórumokon...
Mufi milyen az Aventus amit most rendeltél?

(#8524) mufi válasza Petyke77 (#8523) üzenetére


mufi
senior tag

Az én orromnak eddig ez a legananászosabb. Bár nem volt időm tesztelni mert olyan helyekre utazgattam, ahol tilos fújni magamat...tegnap hazafelé dutyban meg TF Neroli prtofino aqua-t nyomtam magamra...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8525) Petyke77 válasza mufi (#8524) üzenetére


Petyke77
tag

Érdekes,mindenütt azt írják ez a "legsötétebb" batch 2016-ban... 😀
Nem tudom nekem ezek a Tom Fordok a TV meg a TL-en kívül kicsit túlhypeoltnak. tűnnek. Mondjuk nem szagoltam még mindet csak a 2/3át kb.

(#8526) mufi válasza Petyke77 (#8525) üzenetére


mufi
senior tag

Mi az, hogy "legsötétebb"? :F

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8527) Petyke77 válasza mufi (#8526) üzenetére


Petyke77
tag

Nem annyira friss,gyümölcsös, inkább a füstös,fás,pacsulis "sötétebb" illatjegyek dominálnak benne.

(#8528) mufi válasza Petyke77 (#8527) üzenetére


mufi
senior tag

Amit a töltéskor éreztem az csak ananász volt meg valami krémes (?!) édeskés beütés. Egyik pillanatban nagyon emlékeztetett Dior Sauvage-ra.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8529) Petyke77


Petyke77
tag

A krémmánián valaki árult még reggel 10ml Amouage Reflection man-t 5 rugóért meg Aventust. Mostanra eltűnt ha magára ismer esetleg írjon már rám vennék az Amouageból. Köszi! 👍

(#8530) kk831228 válasza Petyke77 (#8525) üzenetére


kk831228
addikt

Szerintem, majdnem annyira jòk, mint amennyire tùlhypeoltak... :K
Miket szagoltál eddig...?? :U

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8531) Petyke77 válasza kk831228 (#8530) üzenetére


Petyke77
tag

Designer line:
Grey Vetiver,Noir,Noir Extreme,For Man,Black Orchid
Niche:
Azure Lime,italian cypress,Noir de Noir,Oud wood,TV,TL,Venetian Bergamot,Mandarino di Amalfi,MDA Acqua,Neroli Portofino,NP Acqua,NP Forte. Asszem ennyi. Nem sok maradt meg. Neroli Portofinonál nekem jobban bejön pl a Mugler Cologne. Nagyon hasonló illat csak jobb és tartósabb.

(#8532) lapoe válasza Petyke77 (#8529) üzenetére


lapoe
csendes tag

Szia! Ismerem a kollégát.. pont tegnap voltam nála 10ml Reflection Man-ért.. mondta, hogy van még jelentkező 2X10ml-re és lehet be is fejezte mert neki nem marad.. :D
Ha gondolod megkérdezem, hogy van-e még egy utolsó eladó 10ml..

(#8533) lapoe válasza Petyke77 (#8523) üzenetére


lapoe
csendes tag

Ha valaki kíváncsi az Al Haramain - L'Aventure illatára, Diósdon (hétvégén) vagy a Savoya parknál (17.00.-18.00.ig) össze tudunk futni.. szívesen megmutatom.

(#8534) Petyke77 válasza lapoe (#8532) üzenetére


Petyke77
tag

Szia köszönöm szépen úgy néz ki megtaláltam közben!

(#8535) Master_Pubi válasza Petyke77 (#8531) üzenetére


Master_Pubi
csendes tag

Ha Mugler Cologne bejön, akkor talán a Rive d’Ambre is tetszene Tom Fordból. Igaz, nagyon panaszkodnak az "erősségére", de melegben egy kicsit felerősödött rajtam!
Mugler Cologne másik alternatívája a Creed Original Vetiver. Szinte ugyanaz a két illat, de a Creed nekem kicsit "tisztább", frissebb, viszont ötször annyiba kerül! :D

[ Szerkesztve ]

-

(#8536) ödönke


ödönke
aktív tag

Valaki tud Grey Vetiver decantot adni, vagy látott valahol?

(#8537) válasza tibbike01 (#8507) üzenetére



senior tag

Oud Wood jófajta. Nekem most jött Creed Royal Oud minta, az is kellemesnek tűnik. Majd télen kipróbálom.
Illetve jött még Creed Erolfa (az olyan semilyen :F ) meg végre rászántam magam az Eccentric Molecule 01-re is, erről még nem tudok nyilatkozni.

(#8538) zs.tom válasza (#8537) üzenetére


zs.tom
tag

Molecule 01-ről nincs mit beszélni :)) sok élményt nem ad, csak egy halvány ambroxanhoz hasonló illatot érezni(tudom, hogy iso e super és nem ambroxan, de utóbbinak sem különbözik nagyban az illata ekkora higításban).

(#8539) válasza zs.tom (#8538) üzenetére



senior tag

Igen, de annyi helyen hájpolják, hogy gondoltam teszek egy próbát. :)

(#8540) zs.tom válasza (#8539) üzenetére


zs.tom
tag

Ebayről vettem három éve 50ml iso e supert 20%-os higításban, két fújás elég és ugyan az a hatás mintha molekjúlból 5-öt nyomnál magadra és ez 10 font körül volt anno. Sosem kaptam egy complimentet sem rá(igaz más parfümre is csak közeli hölgy baráttól), de ennek itthon nincs is nagy kultúrája, mondjuk posh angolszász kultúrában sincs, de egy német-olasz-osztrák tengelyen hamarabb kapni dicséretet.

(#8541) r3dsnake válasza zs.tom (#8540) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Érdemes lenne EBBŐL rendelni egyet?

(#8542) zs.tom válasza r3dsnake (#8541) üzenetére


zs.tom
tag

Erről beszéltem :D így nem tudom megmondani neked, hogy érdemes-e vagy sem, illatát sem tudom körbeírni neked. Én már csak azért is vennék a helydben, mert gyengébb tartósságú illat alá fújva némileg kitolja a tartósságot, igaz picit módosít az eredeti illaton, de többet nyújt mintha 1 óra alatt nem érzel semmit.

(#8543) r3dsnake válasza zs.tom (#8542) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Vagyok annyira kíváncsi, hogy úgyse bírjam ki. Pláne ennyiért. :)

(#8544) kk831228 válasza Petyke77 (#8531) üzenetére


kk831228
addikt

Ebbe benne van a nagyrèsz de mèg a Touscan Leather, Tobacco Oud nincs... Azok is jòk... Nekem tetszenek ès elèg egyediek is meg tartòsságuk se rossz... Na jò az àruk se rossz..
😂
Pè: Oud Wood nem rossz de szerintem a Tobacco oud jobb... Creed - Erolfa nekem semmi extra, "aftershave" ... :B Ami nem rossz nekem: original vetiver, virgin island water, green irish tweed...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8545) kk831228 válasza r3dsnake (#8541) üzenetére


kk831228
addikt

2 ève vettem " tiszta" ISO E super-t, csak be kell keverni gyògyszertári alkohollal... :)

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8546) r3dsnake válasza kk831228 (#8545) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ez alapból 25-75-ös arányú, gondolom azt nem kell piszkálnom.

(#8547) kk831228 válasza r3dsnake (#8546) üzenetére


kk831228
addikt

Azt nem... :R

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8548) mufi


mufi
senior tag

Parfümök elpostázva.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8549) válasza kk831228 (#8544) üzenetére



senior tag

Húú a Green Irish nekem nagyon nem :( A Tuscan Leatherhez meg a Tobacco Oudhoz sajna még nem volt szerencsém, pedig a leírásuk alapján elég ígéretesnek tűnnek. Ugyanúgy szívesen megszaglásznám a Hermés Bel Ami-t, de sehol nincs belőle polcon, Iparfümériából meg csak nagy kiszerelés van ha jól emlékszem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.