Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7951) kk831228 válasza Azie (#7949) üzenetére


kk831228
addikt

Ott picit máskép fogadnak...De mondom jobban jártok ha be se mész a saját érdekedben... :B Onnantól kezdve kukába dobod az összes parfümödet... :B

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7952) sonkabence válasza Azie (#7949) üzenetére


sonkabence
csendes tag

A köcsög kurva akkor is kinéz, amikor otthagysz nekik 100e forintot! Tök mindegy veszel-e vagy nem... Én ha a Neroliba járok már mindig végigfújom az egész palettát. A csaj már sík ideg, szarok rá... Nyugodtan menj be, ne foglalkozz velük.

[ Szerkesztve ]

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#7953) Azie válasza kk831228 (#7951) üzenetére


Azie
őstag

igen, emiatt nem mentem be, pedig tegnap arra jártam :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7954) tibbike01


tibbike01
őstag

A Nerolin kívül nincs más parfümeria, ahol elérhetők a niche parfümök?

(#7955) kk831228 válasza tibbike01 (#7954) üzenetére


kk831228
addikt

Madison...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7956) petr89 válasza tibbike01 (#7937) üzenetére


petr89
csendes tag

A Terre egy mestermű, talán a legjobb designer. Niche-ben ami hasonló azok nem érnek fel hozzá (legalábbis amiket én ismerek). Amit ki kellene próbálnod, hasonló liga az az Amouage Memoir. Esetleg valami halványabb oud-osat, mint pl a Tom Ford Oud Wood.

Ha meg valaki csajozni akar, akkor egy BMW kulcs váárlása talán előbbre viszi mint egy jó niche parfüm :DDD

Én amikor bemegyek a Neroliba pár mintát szoktam venni, de azt is csak az első pár alkalommal nézték jó szemmel mondván "valamelyikért bizts visszajön", utána már inkább olaj volt a tűzre :D

@Mufi: nekem mondták az üzletben, hogy fb-on ne is próbálkozzak csak telefon.

@sonkabence: szvsz ne aljasítsuk a fórumot kurvázással, amúgy a mondandóval egyetértek. engem mondjuk a fintorgó bokanadrágos fültetkós hipszterszemüveges selyemfiú sokkal inkább kinéz, mint a lányok.

@tibbike01: a madison is nagyon jó, a választék más, de a kiszolgálás ég és föld a nerolihoz képest. (decemberben még így volt)

(#7957) zs.tom válasza kk831228 (#7955) üzenetére


zs.tom
tag

Na ha valahol kinéznek akkor még csak ott :U Még a puccos rózsadombi nőket is kinézte onnan a faszi és olyan undorító lekezelő hangnemmel beszélt az emberrel, hogy máshol kirúgnák miatta...

(#7958) kk831228 válasza zs.tom (#7957) üzenetére


kk831228
addikt

na igen... :R Azt azért hozzáteszem hogy amikor én voltam., akkor azok a "rózsadombi nők" finoman fogalmazva nem az eszükről voltak híresek... mondjuk úgy hogy más réteg... kb. ugyanez volt most, hogy snowboardozni tanulgattam, és az ott lévő sielők is kicsit másvilág volt, az az igazi idegesítő, kotsog stb. réteg. legalábbis nekem... :B :D

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7959) Jhonny06 válasza tibbike01 (#7933) üzenetére


Jhonny06
veterán

Eleve minek veszel 100ml-t bármiből is, soha nem fogy el.

(#7960) kk831228 válasza Jhonny06 (#7959) üzenetére


kk831228
addikt

na lesz 1888..??? :)) Mennyi ember kellene? rákérdezzek face-en, nem-e kell valakinek 10 ml?? :)

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7961) Jhonny06 válasza kk831228 (#7960) üzenetére


Jhonny06
veterán

Megköszönném. :) Eddig 2 ember jelentkezett, még nem ártana 1-2. De majd én is linkelem a parfümös csoportokba. Megrendelem amúgy ettől függetlenül, valószínűleg ma este vagy legkésőbb holnap, remélem jövő héten már itt lesz.

[ Szerkesztve ]

(#7962) zs.tom válasza Jhonny06 (#7959) üzenetére


zs.tom
tag

Csak a signature illatból volt egyszer 100ml de úgy is három év kellett hogy elfogyjon hogy majd miden nap két fújást nyomtam. Én még nem tapasztaltam, hogy elromlott volna parfüm de volt aki írta már korábban, ez is egy issue lehet.
Btw valaki nem ismeri véletlenül d'Orsay Le Dandy-t? Érdekelne vélemény, hogy megéri-e mintát szerezni.

(#7963) Petyke77


Petyke77
tag

Mont Blanc Individuelt próbalta már valaki? Mit gondoltok róla,nem nagyon látom parfümériákban...

(#7964) Azie válasza Petyke77 (#7963) üzenetére


Azie
őstag

édes, málnás, 3-4 órát bír. kellemes, de ha minden nap azt kéne hordanom, sok lenne

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7965) Petyke77 válasza Azie (#7964) üzenetére


Petyke77
tag

Köszi lehet beruházok egyre hátha akciós valahol bár ez nem egy drága darab.
Valaki próbálta már JPG Ultra male-t? Baromi jó nekem nagyon bejött. Édes de kicsit friss gyümölcsös is egyben (körte) és baromi erős/tartós! Nem nyárra való de tavasszal még elmegy sztem! A többi Le male nem jött be ez más!

(#7966) sonkabence


sonkabence
csendes tag

Ha már ennyire benne vagyunk a mainstream illatokban, akkor valakinek tetszik, akar trussardi my land illatot?

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#7967) tibbike01 válasza sonkabence (#7966) üzenetére


tibbike01
őstag

Nekem bejön, régen próbáltam, de a tartóssága nagyon silány.

(#7968) mufi válasza petr89 (#7956) üzenetére


mufi
senior tag

Akkor mi a francnak a FB oldaluk? Gondolom egyből megértik a mailcímem és máris küldik az árlistát.... :W

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7969) Gyick válasza Petyke77 (#7963) üzenetére


Gyick
őstag

Én pont most rendeltem nemrég.Az a durva hogy pont ugyanolyan illata van mint az ariel mososzernek amivel mosok :) nem vicc :) Szerintem nagyon szintetikus,nekem annyira nem jött be.Az viszont pozitiv hogy meglehetősen tartós.Ezt rendeltem vakon meg a Perry Ellis 360 red-et.Az viszont telitalálat volt,abból a következő 200ml-s lesz.

(#7970) Petyke77 válasza Gyick (#7969) üzenetére


Petyke77
tag

Közben szereztem egy mintát. Valóban szintetikus kicsit de valami miatt mégis nagyon tetszik. Néha nap közben megcsap az illata és baromi jó, nem szabad közelről szagolni.
A PE az az Aqua di Gio klón ugye? Sok jót hallottam róla!

(#7971) Gyick válasza Petyke77 (#7970) üzenetére


Gyick
őstag

kb 95%-ban ugyanaz mint az ADG,talán van bent vmi kis édéskés illat még a végén. Tartósságra én 4-5 órát mondanék ami citrusos parfümtől nem rossz szerintem.

(#7972) kk831228


kk831228
addikt

na rég jártam itt... Vannak fejlemények... :))
Rendeltem p@r mintát, teszt alatt vannak, meg még talán holnap jön 2, by kilian... :C

Eddig :
1.Initio-Blessed Baraka... Édes - virágos, inkább nőkön tudom elképzelni...

2. Odin 10 Roam : Húhh, ezt még nem tudom hovatenni... 😮 Nagyon különleges, fogalmam sincs hogy mihez tudnám hasonlítani... 😮

3. Xerjoff - Mephisto... : Á á á á... 😮😮😮 Nem szeretem a citrusos/ friss illatokat, de ez annyira tiszta, zöld illat!!! Azt hiszem ez viszi egyelőre a friss illatot... Na de még, van egy kettő minta a tarsolyba... ☺

4. Xerjoff - Regio... : Nem bírtam holnapig várni kentem egy kicsit a kezemre... Tengepart, naptej... 😮 Teljesen az jut eszembe ... Nagyon hasonlít az illata valamelyik naptejre. Nagyon kellemes... ☺👌 Eddig is tudtam hogy ezek a Xerjoff - ok nem rosszak, de most aztán még "erősebb" lett a tudat... ☺ Mondjuk a naptej az olcsóbb volt ha jól emlékszem... :D

to be continued... ;)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7973) sonkabence


sonkabence
csendes tag

Végre megérkezett az Aventusom a Nerolitól. 16k11 kiváló, szupergyümölcsös batch. Ha valakit érdekel tudok korlátozott mennyiségben kiadni.

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#7974) kk831228 válasza sonkabence (#7973) üzenetére


kk831228
addikt

milyen ár és mennyi az a korlátozott mennyiség? :)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7975) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Megjött a Xerjoff 1888, aztapicsa.. :Y nagyon minimálisan feminin, de valami eszméletlen. Ha még kell valakinek, jelezze privátban, a többieknek megy a pm, akik jelentkeztek.

(#7976) kk831228 válasza Jhonny06 (#7975) üzenetére


kk831228
addikt

nekem is feminin, de zasszonyon jó szokott lenni... ;)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7977) sonkabence válasza kk831228 (#7974) üzenetére


sonkabence
csendes tag

Hát max 50 milit szeretnék még kiadni. 250-est vettem, így pont 400ft ml-re jött ki. Annyi plusz költség van, hogy a fújós 10ml üvegcse +300ft

[ Szerkesztve ]

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#7978) kk831228 válasza sonkabence (#7977) üzenetére


kk831228
addikt

egy 20-25 ml jöhet... annyi hogy megnézem mennyi van még utána írok hogy mi legyen...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7979) Goddyevil válasza sonkabence (#7977) üzenetére


Goddyevil
tag

10, esetleg 20 ml. engem is érdekelne.

Notebook, laptop cpu-k olcsón.

(#7980) kk831228 válasza Goddyevil (#7979) üzenetére


kk831228
addikt

20 jöhet... ;)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7981) Goddyevil válasza kk831228 (#7980) üzenetére


Goddyevil
tag

Meggyőzhető vagyok. :)

Notebook, laptop cpu-k olcsón.

(#7982) kk831228


kk831228
addikt

5. Xerjoff - Fiero : Friss illat, de nem igazán tetszik...

6. Nasomatto - Blamage : Fúhh, nem gyengén összetett illat... 😮 Igazi luxus illat... Pont illik az olajos munkásruhámhoz... 👌👍😂 Gondolom a Black Afgano is hasonlóan összetett lehet... Nem egy hétköznapi illat... 👌

to be continued... :))

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7983) F34R válasza kk831228 (#7982) üzenetére


F34R
nagyúr

Autoszerelo vagy? :DDD

(#7984) zs.tom


zs.tom
tag

Valaki körülírná nekem esetleg az MFK Oud nevű illatát? Sosem szagoltam még, csak az Absolue Pour le Soir volt terítéken mindig. Megköszönném ha valaki elborult hasonlatokkal leírná a fázisokat :DDD

(#7985) kk831228 válasza F34R (#7983) üzenetére


kk831228
addikt

nem, de nem áll túl messze... ;] :DDD

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7986) kk831228 válasza zs.tom (#7984) üzenetére


kk831228
addikt

Nem egyszerű leírni.... inkább vegyél mintát, nem fogsz mellé... ;)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7987) summersam válasza zs.tom (#7984) üzenetére


summersam
csendes tag

Nagyon kellemes,selymes,lágy parfüm.Én imádom az arab parfümöket,és ezzel sem fogsz mellé.
A sáfrány és az oud kifejezetten jó kombináció.Leszáradás után marad egy kellemes,édeskés illat.Csak ajánlani tudom.

(#7988) Jhonny06 válasza zs.tom (#7984) üzenetére


Jhonny06
veterán

Oud nincs benne.. ;] (de tényleg)

(#7989) mufi


mufi
senior tag

KrisztiZoli parfümösök alszanak? Irtam nekik mailt, facen, sehol nem valaszolnak...tenyleg ilyen amatőrök vagy csak engem szivatnak? Vagy egyik nem zárja ki a másikat....?

[ Szerkesztve ]

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7990) Mercutio_ válasza mufi (#7989) üzenetére


Mercutio_
félisten

Vagy a viszonteladók nagyobb prioritást élveznek ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7991) zs.tom válasza Jhonny06 (#7988) üzenetére


zs.tom
tag

Na ez aztán a logic :C Mondjuk nem is vártam volna valódi oudot de az, hogy még szintetikus montale féle sincs benne az érdekes. Minden esetre azért teszek majd vele egy próbát :) Mostanság designert használok, ennek egyik oka, hogy állandó rohanás van és nem tudok komolyabb illatokra koncentrálni, másrészt szépen kifogyasztottam a mintás szekrényt... ALZD-ről nem fogok rendelni, mert nagyon felvitték az árakat, abszolút nem éri meg, még egy három éve elment. Tavaszra nekem a Philosykos és a Yerbamate a két naturál kedvenc, de Amouage Honour sem megvetendő részemről. Még az is lehet beadom a derekam és teszek újból egy próbát az Aventussal, ugyanis első találkozásunk alkalmával(2012) nem győzött meg és akkor elzárkódtam teljesen.

(#7992) mufi válasza Mercutio_ (#7990) üzenetére


mufi
senior tag

Akkor ez q kedves a részükről...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7993) Jhonny06 válasza zs.tom (#7991) üzenetére


Jhonny06
veterán

Amúgy szerintem nagyon jó illat, de nem érződik benne az oud, sokkal inkább egy könnyű, édesebb, virágosabb kreálmány. Ha oud-ot szeretnél, akkor Cashmere vagy Velvet Mood, de ezek mondjuk brutálisak.

(#7994) sonkabence válasza zs.tom (#7984) üzenetére


sonkabence
csendes tag

Legyen ellenvélemény is: :D Szerintem egy átlagos designer beütés jó minőségű alapanyagokkal összehozva. Nekem van benne valami, ami a legtöbb kófic oudos illatban is benne van. Szeretném magasztalni Kurkdjiant, de a Petit Matin ill. Grand Soir-on kívül nekem a próbált illatai nagyon designer beütésűek. Nem is hiába, hisz rengeteg mainstream illatot alkotott. Sokan biztosan megköveznek ezért. :D

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#7995) Jhonny06 válasza sonkabence (#7994) üzenetére


Jhonny06
veterán

Próbáld ki az Oud-széria többi tagját, ezek nem hogy nem mainstream illatok, hanem a spektrum másik vége. :D

Amúgy szerintem a nyári Acqua széria is baromi jó. Kevés ilyen nyári illat van a piacon, aminek nincs átlagos beütése és érződik rajta a minőség. De pl. a Lumiere Noire is brutálisan jó.

[ Szerkesztve ]

(#7996) zs.tom válasza sonkabence (#7994) üzenetére


zs.tom
tag

Volt vele egy interjú ahol mondta is, hogy mittomén hány százaléka szintetikum a kreálmányainak. Én sem vagyok MFK fan, az APLS nem rossz illat, de számomra inkább régi elhagyott méhkaptár szaga van mintsem pézsmás. A exclusive szériát nem ismerem sajnos, de el tudom képzelni milyen ára lehet. Néha párommal ha eltévedünk Szhelyen a müllerbe akkor a női részleget néhezegetm inkább valami uniszex illat után kutatva, múltkor meglepetés volt a GA Sí intense. Finom édeskés szilvalekvár illat, kezdetben erősen olajos niche jelleggel, késöbb kissé púderessé válik, de abszolút nem nőies egyik fázisban sem. Csak hogy legyen niche is Bécsben csorgattam nyálam egy Margiela-Jazz Club-ra, elég szokatlan karakter volt számomra, de meggyőző.

BTW valaki nem ismer tömény ibolya illatot? 2 éve keresek egy édes szirupos tiszta ibolya illatot és már minden lehetőséget kilőttem majdnem(Annick Goutal, Fragonard, L'artisan, Guerlain, Lush)... Lényeg, hogy nem ibolyás, hanem tiszta ibolya illat.

(#7997) Jhonny06 válasza zs.tom (#7996) üzenetére


Jhonny06
veterán

A Jazz Club-ot hol árulják Bécsben? Illatjegyek alapján érdekes lehet. :)

(#7998) Kimmuriel válasza zs.tom (#7996) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

Ibolya? Akkor Serge Lutens De Profundis! Viszont rohadtul nem édes, pláne nem szirupos, sokkal inkább zöld, egy kis krizantémmal. Viszont messze a legautentikusabb, amit valaha éreztem!

Vagy egyszer valahol illatoltál egy ilyet, és konkrétan azt a parfümöt keresed?

[ Szerkesztve ]

(#7999) zs.tom válasza Kimmuriel (#7998) üzenetére


zs.tom
tag

Lush Violet is zöld minden édesség nélkül, konkrétan egy édes ibolyát keresek. Egyszer éreztem vonaton, egyszer pedig utcán, de nem tudtam eldönteni kin van, hogy megkérdezzem. :U

(#8000) Kimmuriel válasza zs.tom (#7999) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

Guerlain-t is említettél lentebb, akkor gondolom az Insolence EDP/EDT is megvolt, ugye?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.