Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) mufi válasza Petyke77 (#15999) üzenetére


mufi
senior tag

A gypsy akkor jo ha konkret szemelyt celzol meg vele. Diszkoba nem jo. Klubbokban pl ahol nincs cigizes ott 7-8 fujas az mar rendesen, 4-5 oran keresztul tart. Irodaba en negyet szoktam fujni.
Ilyenkor meg jo, de ha kimelegszik az ido akkor mar nem biztos... En kora oszkor szoktam hasznalni... Nem eri meg az arat, mondom en, aki imadja..

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16002) Petyke77 válasza tibbike01 (#16000) üzenetére


Petyke77
tag

Régebben volt egy pici kenős mintám úgy nem volt jó. Most krémmánián vettem 10ml decantot. Egész nap kitart de 2-3 fújás max,az is a nyakam hátsó részére mert túlfújva émelyítő lesz. Kellemes cucc,nem tudom milyen batch.

[ Szerkesztve ]

(#16003) Petyke77 válasza mufi (#16001) üzenetére


Petyke77
tag

Köszi! Akkor majd ősszel visszatérek rá.

(#16004) pohár


pohár
félisten

skacok, Parfums de Marly-ból mit érdemes megszagolni? vennék pár mintát, eddig a Carlisre - Godolphin duó bejövős az illatjegyek alapján (Layton, Herod, Oajan, Pegasus mind volt már)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16005) Jhonny06 válasza pohár (#16004) üzenetére


Jhonny06
veterán

A Godolphin nagyon hasonlít a Tuscan Leather-re, csak kicsit gyümölcsösebb és sokkal gyengébb. Ha ismered a TL-t, akkor ez simán kihagyható.

Én a magam részéről a Habdan-t mondanám.

(#16006) mufi válasza pohár (#16004) üzenetére


mufi
senior tag

Akaster.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16007) kk831228 válasza pohár (#16004) üzenetére


kk831228
addikt

Godolphine nem fog tetszeni...😬. A Hamdani meg főleg... :D Füstös bőr mindekttő a hamdani meg + még egy kis istállószag... :B Ha jól emlékszem... :D

Az akaster talán már k{zelebb állhat hozzád a jegyek aLpján...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#16008) pohár válasza Jhonny06 (#16005) üzenetére


pohár
félisten

& mufi & kk831228

sajnos nem volt még szerencsém a TL-höz, de parfumo-n van egy jó ajánlat, 4ml-s maradék 7+1,45€-s áron, azt lehet bepróbálom majd, az Akaster rózsája kicsit eltántorít a dolgoktól, nem vagyok nagy rajongója parfümben :D (bár lehet csak a Black Aoud miatt, más rózsát nem próbáltam még)

Habdan tényleg jónak tűnik, a Godolphin bőrje gyümölccsel lehet nem olyan vészes, majd meglátom... :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16009) Mercutio_ válasza tibbike01 (#16000) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én tuti nem írtam ilyet, egyik kedvenc :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#16010) Jhonny06 válasza Mercutio_ (#16009) üzenetére


Jhonny06
veterán

Itt mindent szidnak, aminek nincs 2 napos tartóssága.. :D Mintha ez lenne a legfontosabb dolog egy parfümben.

(#16011) tibbike01 válasza Jhonny06 (#16010) üzenetére


tibbike01
őstag

Nem a legfontosabb, de nagyon fontos tud lenni, mert hiába van jó illata egy parfümnek, ha azt nem érzed és a körülötted lévők sem érzik.

(#16012) mufi válasza pohár (#16008) üzenetére


mufi
senior tag

Az Akaster rozsaja az nem annyira dominans rozsa. Inkabb ugy mondom, ennyi kell bele, ez a csavar.

Mas: havertol elkertem az EN Sport uveget volt meg benne. Kiprobaltam. Pfuuu de mas most ilyen idoben...lehet tenyleg kell egy kis para a levegoben...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16013) El Gringo


El Gringo
senior tag

mivel lófüttynek sincs MFK-maradék, így rendelnék megint mintát. Végtelenszer lehet 15 eurós mintát rendelni? gondolom nem unják meg, és feladják mindet?! :)

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16014) niof válasza Jhonny06 (#16010) üzenetére


niof
addikt

Hát, ne haragudj, lehet bármilyen frankó illata egy parfümnek, de ha csak 2 órát tart ki, azt egyszerűen pazarlás megvenni. 5-6 óra intenzív illat a minimum, amire szerintem érdemes áldozni. 8-10 óra már elismerésre méltó, ez felett pedig prémium. De persze arra költ mindenki, amire akar...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#16015) mufi


mufi
senior tag

Ma kimertem valakinek 10 ml-t az omani Interludebol. A spriccbol kifolyt a nyomas miatt olyan 1 ml az asztalra. Most jottem meg a varosbol egy uj asztalteritovel. Lehet masik asszonyt is keresnem kell.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16016) tibbike01 válasza mufi (#16015) üzenetére


tibbike01
őstag

Már nagyon várom azt a 10ml-t :)

(#16017) pohár válasza tibbike01 (#16016) üzenetére


pohár
félisten

nem tőled vettem én 10ml ománi Interlude-ot? :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16018) tibbike01 válasza pohár (#16017) üzenetére


tibbike01
őstag

Nem! :) Nekem még nem volt Interlude-om. :N

Más: épp ma próbáltam a Debreceni Douglesben az új Montblanc Explorert. Jó, jó de már uncsi ez az Aventus vonal nekem. Egyébként tartós és ugyanolyan mint a többi klón. Semmi extra, de az L'hamarain kicsit karcosabb, erőteljesebb, én azt válszatanám.

Viszont a Versace Oud Noir brutál jó. Pont mint a TF Oud Wood. Télre lehet beszerzek majd egy üveggel.

[ Szerkesztve ]

(#16019) pohár válasza tibbike01 (#16018) üzenetére


pohár
félisten

akkor neki is lehet ez az avatarja van itt, fene tudja már... :D

brutális egy cucc, az hótziher... isten kegyelmezzen annak, akire rácsöppen töményen akár 1 csepp is :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16020) Peterzon94 válasza pohár (#16019) üzenetére


Peterzon94
tag

Jelen :B

(#16021) mufi válasza tibbike01 (#16018) üzenetére


mufi
senior tag

Sajna nem olyan jo a Versace oudja. Huzamosabb ideig teszteltem dutyban. Sok oud illatom volt, harmat emlitenek meg: oud immortel, oud intense es oud wood. Aki batrabb annak oud essenziel... Masert nem erdemes penzt adni...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16022) pohár válasza Peterzon94 (#16020) üzenetére


pohár
félisten

ó hát tényleg, hogy felejthettem el! :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16023) El Gringo válasza tibbike01 (#16018) üzenetére


El Gringo
senior tag

Az a Versace nekem is "tetszett", főleg a pour Homme után, amiből semmit nem éreztem. A sima Man és a Dreamer is "tetszett", így megmentette a becsületét a márka nálam. De egyikből se próbálom tovább a mintákat. Egyiknél se volt WOW effektus.
+
Ha már oud: Armani Eau de Nuit Oud: Nekem valamiért a Man in Black ugrott be róla elsőre, és Fragrantica alapján is van pár közös jegy, szóval talán nem vagyok nagyon hülye. Majd letesztelem őket egymás után. Emlékeim szerint az Armani fincsibb. :D Be is jelöltem, hogy hasonlóak. :DDD

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16024) kk831228 válasza tibbike01 (#16018) üzenetére


kk831228
addikt

Oud : Nekem Kilian ami hordható is... 👌

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#16025) AH-Thfrstmkd válasza mufi (#16015) üzenetére


AH-Thfrstmkd
csendes tag

:DDD

Ment PÜ.

(#16026) Misogi


Misogi
aktív tag

Sziasztok!

Mit ajánlanátok esküvőre / lakodalomra, 21 éves férfinek? Rendelni akarok 5 vagy 10 ml-t valamiből vagy valamikből de a bőség zavara.. :D

A lényeg hogy erős legyen, tényleg ne csak én érezzem az este folyamán és ne legyen túl "niche". Gondolkodok azon hogy valami fásabb kellene vagy frissebb de fogalmam sincs.

Köszi!:)

(#16027) tibbike01 válasza Misogi (#16026) üzenetére


tibbike01
őstag

Mancera Cedrat Boise, Amouage Reflection men, Aventus vagy valamelyik Klónja.

"Ne legyen túl niche"
Ezt hogy érted?

[ Szerkesztve ]

(#16028) Misogi válasza tibbike01 (#16027) üzenetére


Misogi
aktív tag

Igazából kicsit rosszul fogalmaztam, úgy értettem hogy legyen "mass appealing" és igen tudom, niche parfümöknél is vannak ilyenek csak úgy gondolom hogy a mainstream parfümöknél jellemzőbb.

(#16029) pohár válasza Misogi (#16026) üzenetére


pohár
félisten

Parfums de Marly Layton is nagyon jó lehet, ha szereted az olyasmi illatokat :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16030) mufi


mufi
senior tag

SOD: Amyris homme es Sel Marine. Az Amyrisnal szamomra meg az Allure HSE is izgalmasabb kompozicio, ennyiert pedig tavugrasban egylabbal, messzirol elkerulom. Az izlesekrol nem nyitok vitat. De.. Mosolygok csak...

A Sel Marine az mar mas. Nagyszeru illat. Meg azt mondom, hogy ha tartosabb lenne siman beruhaznek ra aztan Ibizan magamra locsolnam. De igen gyengusz hatosugara van sajna... Nyilvan ha a penz nem szamitana mas lenne a helyzet... De igazabol nem mert akkor meg mast vennek...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16031) Yszapos


Yszapos
tag

Sziasztok! Az alábbi paramétereknek megfelelő parfüm ajánlatot szeretnék kérni max. 5000 Ft-ig.

Fejjegy: patchouli, bergamot, mandarin, narancs
Szívjegy: virginiai cédrus, ámbra, fahéj
Alapjegy: bőr, pézsma

(#16032) El Gringo válasza Yszapos (#16031) üzenetére


El Gringo
senior tag

gondolom, ezt nem hasraütésszerűen raktad össze, hanem valamelyik parfüm krémmániás adatlapjáról nyúltad. Egyszerűbb, ha megmondod, melyikről :) hátha tud valaki klónt.
Részben fedi az Aramis Devint, de az 10k felett van szerintem.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16033) Jhonny06 válasza Yszapos (#16031) üzenetére


Jhonny06
veterán

Max 5000 ft-ig normális parfüm? Nem igazán létezik. Esetleg ha találsz valami Zara-s parfümöt. Menj be valamelyik Zara-ba és próbáld ki őket.

[ Szerkesztve ]

(#16034) Yszapos válasza El Gringo (#16032) üzenetére


Yszapos
tag

Nem magamtól raktam össze. A DMben nézegettem a parfümöket és ez nagyon megtetszett:

link

De sajnos ehhez hasonlót még csak nem is találtam sehol, se olcsót se drágát.
Ezert a 30 milliért meg sajnálok 10ezret kiadni. Azért írtam ide, hogy hátha tudok ajánlani valami olcsobb alternatívát erre.

(#16035) tibbike01 válasza Yszapos (#16034) üzenetére


tibbike01
őstag

Jézusom! 30 mili 10ezer. Ennyiert Mancera Cedrat Boiset is kapsz kremmanian. 3000ft - 10ml. :D

Notinon allitsd be ar szerint novekvore a parfumoket, amelyik tetszik vegyel mintat, majd a vegen a legjobban tetszobol arukereson keresztul vedd meg a legolcsobbat.

Rasasi, lalique, guerlain, montblanc, cartier...stb 5ezer lehet keves lesz de 5 es 10ezer kozott mar talalni igazan jo veteleket. Ja es persze 50 v 100ml.

Ez pl jó cucc, 9400 - 125 mili

Vagy ez.

[ Szerkesztve ]

(#16036) tibbike01 válasza tibbike01 (#16035) üzenetére


tibbike01
őstag

De, ha mindenképp a Chevignont akarod, akkor itt 4600 a 30 mili......itt meg 8500 a 100 mili.

[ Szerkesztve ]

(#16037) Misogi


Misogi
aktív tag

Bűn lenne megvenni ezt a Chevignon-t. :DDD

(#16038) El Gringo válasza Yszapos (#16034) üzenetére


El Gringo
senior tag

mivel Fragranticán azt írják, hogy ez egy 1 Million klón, így keress más 1 Million klónt. Ott a Cuba Royal, ami szintén van DM-ben, és 3000 / 100 ml.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16039) El Gringo


El Gringo
senior tag

Sebastian a friss review-jában aszonta, hogy Declaration D'un Soir discontinued... :O

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16040) mufi


mufi
senior tag

Jol indul ez a nap is...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16041) El Gringo válasza mufi (#16040) üzenetére


El Gringo
senior tag

nem volt jó a terítő? ;]

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16042) mufi válasza El Gringo (#16041) üzenetére


mufi
senior tag

Lassan atmegyunk oldspajz topicba..

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16043) El Gringo válasza mufi (#16042) üzenetére


El Gringo
senior tag

és ez neked miért fáj? így is halott a topic, szóval mindegy :)
nem mindenki igényli a 30 ezres parfümöket. Milyen processzort vegyek topicból se üldözzük el az embereket, mert neki elég egy netezős gép. A nem létező társkereső topicban sem kéne leoltani valakit, mert dagadt nőt keres :DDD

amúgy ennyiért is vannak jó illatok, csak meg kell találni.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16044) Yszapos válasza El Gringo (#16038) üzenetére


Yszapos
tag

Cuba Royalt már néztem, köze nincs az általam linkelt chevignonhoz.

tibbike01: köszi a tippet, notinon szétnézek, hátha találok valami olcsóbbat.

(#16045) mufi válasza El Gringo (#16043) üzenetére


mufi
senior tag

5000-ért? :U Na ne altass...kérlek hogyan lehet egy netezős gépet egy löttyhöz hasonlítani? Aki 5000 ft-ot szán egy parfümre miért nem megy el egy DM-be, Zarába, Müllerbe és néz körül, hogy neki mi tetszik és nem másnak, meg másnak mi a véleménye...egy igényes parfümnek nem kell 30 ezerbe kerülni! Ezt már számtalanszor letisztáztuk. Míg itt megy a témázás, s ezt nem azért mondom mert zavar, addig elmehetne megszagolni a "kínálatot".
Egy netezős géppel nem csak netezni lehet...ellenben egy 5 ezer forintos illattal...(s itt ne kezdjünk bele a milis kiszerelésekbe....)
Ez az én véleményem. Írj a kávés topicba, hogy szeretnél egy kávégépet 30-ért ami minőségi presszót készít...vagy gyúrós topicba, hogy 30 ezerért szeretnél olyan kúrát amely hoz 10 kiló száraz izomtömeget...azt meglátot mi lesz ;]

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16046) El Gringo válasza mufi (#16045) üzenetére


El Gringo
senior tag

rögtön mutatok tízet, ha nem is ötért, hétért biztos, tízért meg százat :D de ez mindig közelebb van az öthöz, mint az olcpájszhoz.
mi lenne? nem olcpájszoznak le, az biztos. :) ajánlanak egy kapszulást :D a gyúrósba meg rám ír privátban egy román díler

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#16047) mufi válasza El Gringo (#16046) üzenetére


mufi
senior tag

Hajrá ;)

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#16048) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Notino

10% kedvezmény a niche illatokra. Használja az allnichehu kódot!

(#16049) Misogi


Misogi
aktív tag

Vélemény "Encre Noire Sport"-ról? Mennyire tartós, erős, hordható illat?

(#16050) Azie válasza El Gringo (#16038) üzenetére


Azie
őstag

vagy lidlis

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.