Hirdetés

2024. szeptember 13., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31001) Piftuka válasza donbig (#30987) üzenetére


Piftuka
veterán

"Pólókat mennyire fogja meg? Általában sötét pólókat hordok és hónaljban hamar kifehérednek. Ezzel kapcsolatban van valami tapasztalatod?"

Az eddigi tapasztalataim alapján bátran használhatod sötét ruhához is, mert nem hagy foltot.

Ebben az előd, a "Caring Touch" is kiváló volt már. No és persze a hatásában is.

Egyelőre tényleg örülök, hogy ismét használhatóak a Bionsen termékek! Bízom benne, hogy most egyhamar nem változtatnak (legalábbis negatív irányba) a formulán...!

Egyébként azóta a hajtógázas deo változatot is használom. Hol ezt, hol azt, hol kombinálva a kettőt... Elmondhatom, hogy hozza az elvárt minőséget az is.

"Aquila non captat muscas."

(#31002) colosV8 válasza Zsoltp0k (#31000) üzenetére


colosV8
csendes tag

Semmi. Tiszta auto illat, kitakaritva-ozonnal fertotlenitve.

(#31003) donbig válasza Piftuka (#31001) üzenetére


donbig
tag

Köszönöm szépen, kipróbálom!

"Ember, most jövök ki a templomból!"

(#31004) gergo5991 válasza Zsoltp0k (#31000) üzenetére


gergo5991
őstag

[link]
ebből eddig az angel's share és a boss bottled intense volt, nagyon adta

[ Szerkesztve ]

(#31005) Elektrosokk


Elektrosokk
addikt

Áldassèk! 🙏 :D

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#31006) F34R válasza Elektrosokk (#31005) üzenetére


F34R
nagyúr

Miota lett ez a Jerry fiu hivo?

(#31007) Elektrosokk válasza F34R (#31006) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Azt nem tudom, de elèg komolyan tolja, templomokat látogat, a bibliát idèzi.

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#31008) F34R válasza Elektrosokk (#31007) üzenetére


F34R
nagyúr

templomszagu fustos oudokat mikor promozik? :DDD

(#31009) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Az aréna notinoba milyen a kínálat? Liquides imaginaires érdekelne konkrétan, hogy van e . :R

(#31010) Elektrosokk válasza Fr0z3n (#31009) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Szegényes, inkább telefonálj.

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#31011) Elektrosokk válasza F34R (#31008) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Azt nem tudom, de vannak durva képei. :DDD

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#31012) tibbike01 válasza Fr0z3n (#31009) üzenetére


tibbike01
őstag

Olyannyira szegényes, hogy bezártak :D pont múlt héten csodálkoztam, hogy le van húzva a roló. Szóval nincs már Notino az Aréna plázába.

[ Szerkesztve ]

(#31013) Elektrosokk válasza tibbike01 (#31012) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Az komoly. :Y

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#31014) dirtboy86 válasza tibbike01 (#31012) üzenetére


dirtboy86
tag

Csak tataroznak vagy iluesni :)

[ Szerkesztve ]

(#31015) Elektrosokk válasza dirtboy86 (#31014) üzenetére


Elektrosokk
addikt

:R

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#31016) dirtboy86


dirtboy86
tag

Valaki nem tud olyan helyet ahol kiokoskodják, hogy szép kártyával lehessen parfümöt venni? :D Annyi vackot lehet már vele venni - felgyűlt némi della rajta és egy új illat sosem jön rosszkor :))

(#31017) Memmaao


Memmaao
addikt

Ma megjött az idei nyaram kedvenc illata.
Imádás van.

My name is Bond, James... Dean.

(#31018) whbear válasza Memmaao (#31017) üzenetére


whbear
senior tag

Grat! Érdekes, majdnem ilyen üvegben vannak az Iroshizuku tintáim.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#31019) yazoo1


yazoo1
tag

MTI a vélemény az új Issey Miyake le sel Dissey- ről…?!
vett már vki?

[ Szerkesztve ]

(#31020) d4d


d4d
tag

Jó estét

Egy gyors kérdésem lenne. Böngészem itt a topicot és 10en éves parfümökről is szó esik időnként, máshol is láttam hogy valaki direkt egy rég nem gyártott darabra vadászik. Hogy lehet ezt összeegyeztetni azzal hogy máshol meg azt írják hogy ezeknek az edp, edt, edc-nek azért mégiscsak van szavatossági ideje hiába "úsznak" az alkoholban, esetleg bontatlanul tovább elálhat, de ha valaki már fújt ki belőle akkor 2-3 éveket írkálnak. Mi az igazság? Köszi.

elemlampa.blog.hu

(#31021) colosV8 válasza d4d (#31020) üzenetére


colosV8
csendes tag

Baromsag. Fenytol vedett, normal homersekleten tarolva elall. Ha berakod a 60 fokos kocsiba a tuzo napra, megdoglik. Evek alatt veszithet valamennyit az erejebol, de nem fog eltunni.

[ Szerkesztve ]

(#31022) fl4nder válasza Piftuka (#30982) üzenetére


fl4nder
csendes tag

Köszi a tippet, kipróbáltam én is és eddig valóban nagyon hatásosnak tűnik.

(#31023) d4d válasza colosV8 (#31021) üzenetére


d4d
tag

Tehát akkor nem kell betojnom, ha 2-3 éve gyártott cuccot kapok? Vagy most kibontani egy frissen vásárolt 150 milis Chanel edt-t? Most még használnám, amíg ilyen idő van, de aztán lehet el lesz téve jövő tavaszig, nyárig vagy akár még 2026-ra is. A tárolás nem gond, nálam télen nyáron 20-22 fok van és amióta megvannak a sötétítők az ablakok előtt, elemlámpával közlekedek nappal is a szobában :D
Amúgy tök kezdő vagyok, nem is ismerem az itt olvasott parfümök nagy részét csak az úgymond divatmárkák (bvlgari, chanel stb) cuccaival vagyok képben, persze nagy idézőjellel.

elemlampa.blog.hu

(#31024) colosV8 válasza d4d (#31023) üzenetére


colosV8
csendes tag

Dehogy, hajra. Olvass sokat, probalj ki minel tobbet, vegyel dekantokat fb csoportokban (csak aktiv/megbizhato tagoktol), kremmanian, koltsd a dollart.

(#31025) pohár válasza d4d (#31023) üzenetére


pohár
félisten

sőt, inkább örülj neki, amennyi alapanyagtiltás van sokszor, lehet jól is sül el a dolog, hogy régebbi batchet kapsz valamiból :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31026) dirtboy86 válasza d4d (#31023) üzenetére


dirtboy86
tag

Abszolùt nem kell félni. Tudom már leírtam többször de nekem minden illatom el van téve 17 éves korom óta - köztük sok olcsóbb designer mely némelyike (piros lacoste pl) 20 éves! Kb 30ml lehet a 100ml ûvegemben ès nemrég fújtam belőle , ami a csőben volt 1-2 fújás picit talán más illatú volt de utána időutazás - ugyanaz (megjegyzem sötétben volt de légkondink akkoriban nem volt). Ne tedd ki melegnek, napfénynek és semmi baja nem lesz. Némely illatot pl kifejezetten tartogatom mert kuriózunok a régebbi darabok - ahogy pohár is írja , folyamatos alapanyag tiltások miatt sokszor a régebbiek sokkal jobbak :) .

Persze vannak esetek , azaz olvastuk itt a forumon h bedöglött az illat de szerintem ne parázz :) - sok forumtársnak szerintem bőven tõbb milliós gyűjteménye van sok 10-100 parfümmel , és nem adogatják őket el ha 2-3 évesek lesznek.

(#31027) d4d


d4d
tag

Köszi a válaszokat. Néztem az összefoglalót is. Ha nem ütközik szabályzatba, pár tényleg megbízható, hazai webshopot tudtok ajánlani, ahonnan tuti eredeti terméket kap az ember? Tudom hogy van árukereső stb, de ez mégiscsak egy specifikus hely itt láthatóan nem amatőrökkel.
Egyáltalán ez a hamisítás téma mennyire komoly? Úgy értem egy látszólag megbízható (sok vásárló, visszajelzés), szépen összerakott hazai oldalról is jöhet fake, vagy olyan ez, mint a hamis motorolaj az autóknál, a kamu castrollal az élen, hogy beszélnek róla, de igazából senki se látott még ilyet?

Szerk. Dirtboy ez elég megnyugtató válasz volt.

[ Szerkesztve ]

elemlampa.blog.hu

(#31028) tibbike01


tibbike01
őstag

Vegye meg gyorsan valaki pls. Nem akarok most parfümre költeni. ;]

(#31029) Elektrosokk válasza tibbike01 (#31028) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Jobb most megvenni, ki tudja mit hoz a jövő! :D

Én is épp ma veszek valamit... :D

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#31030) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Kilian Old Fashioned közös rendelés valaki? Őszre baszó lesz :D

(#31031) colosV8 válasza Jhonny06 (#31030) üzenetére


colosV8
csendes tag

Leiras alapjan nagyon finom.. hogy jon ki az uveg? :C

(#31032) ricsik válasza dirtboy86 (#31026) üzenetére


ricsik
őstag

Nekem van egy Nike parfümöm, olyan 25-30 éves lehet, minap szagláltam, még teljesen rendben van. Kicsit változott, de 90/100.

Viszont nem használtam vagy 5 éve és a fújóka beragadt. Ez azt jelenti, hogy lenyomott állásba ragadt. Próbáltam levenni a kupakot, tisztogatni, meg ilyenek, de 1-2 lenyomás után újra lent ragad. Ezzel mit lehet csinálni?

(#31033) bbdzyx válasza tibbike01 (#31028) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Uhh, melyik csopi? :C múltkor vettem női Amyrist 40ert Balázstól

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#31034) pohár válasza Jhonny06 (#31030) üzenetére


pohár
félisten

lehet nekem is azt kellene majd fújnom az eredeti Single Malt üvegem koptatása helyett... :U :DD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31035) tibbike01 válasza bbdzyx (#31033) üzenetére


tibbike01
őstag

Parfümmánia add-el veszek (vagy mi a tököm)

(#31036) dirtboy86 válasza ricsik (#31032) üzenetére


dirtboy86
tag

Sajnos nem tudom. Nem lehet, hogy a szerkezeten belül a pici rugó ami a kis "golyót" lezáró állapotba tolja vissza elpattant / eltört --> ezèrt érzes hogy beragadt közben nem beragadt csak a rugó megadta magát és nem topja vissza a helyére? :)

(#31037) Jhonny06 válasza colosV8 (#31031) üzenetére


Jhonny06
veterán

A 100ml-es refill-t nézem, annak van a legjobb ár-érték aránya, 114k. Szóval topiclakóknak mondjuk 11k/10ml. Ha mondjuk 40ml-re van jelentkező, az már jó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#31038) colosV8 válasza Jhonny06 (#31037) üzenetére


colosV8
csendes tag

+1

(#31039) hdanesz válasza niof (#29823) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Ma kipróbáltam a Tiliát.....ugyanez az érzés jött rám. Emlékeztet valamire....de fogalmam sincs mire.
Az elején nagyon tetszett...kifújás után és olyan 5-15 perccel utána. Aztán 30 perc elteltével mocsok édes lett, majd 1 óra környékén beállt valami nagyon finomra. :D

A B683 Extrait az nekem nagyon nem jött be. Olcsó, valami Denim dezodorféle illat lett rajtam.

Azóta próbálta más is a Tiliát?

(#31040) Elektrosokk válasza hdanesz (#31039) üzenetére


Elektrosokk
addikt

A B683 Extrait az nekem nagyon nem jött be. Olcsó, valami Denim dezodorféle illat lett rajtam.

Van gyári mintám, eddig nem nyúltam érte, de most kipróbálom. :D

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#31041) hdanesz válasza Elektrosokk (#31040) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Na, mire jutottál? :D

A Tilia rajtam kb. 10 órát tart. Egészen jó...rosszabbra számítottam. Vettem is egy üveggel. :)

[ Szerkesztve ]

(#31042) Memmaao


Memmaao
addikt

Lehet egy darabig most be kell húzzam a kéziféket parfüm téren. Jött egy nem várt, impulzív kiadás. 🙈

ehhez vajon milyen illatot lehet felfújni? :DDD

My name is Bond, James... Dean.

(#31043) Misogi


Misogi
aktív tag

Vettem nem rég egy üveg Dior Sauvage EDP-t mert annyira jó árban volt meg egy ismerősöm árulta. Megjött, fura volt kicsit maga az üveg meg az illat sem volt olyan erős...mondom ez mi? Át lettem b*szva? :D

Na, tegnap voltam az Auchan-ban, fújtam az egyik csuklómra egy 1500 forintos gagyi klónt, "poénból". Nem volt annyira vészes. Elmentem egy közeli Müllerbe is, mondom megszagolom már milyen a Dior Sauvage az üzletben. Fújtam a másik csuklómra, ugyanúgy egyet.

Kb. félóra múlva alig lehetett érezni a Sauvage-t, az 1500 forintos Auchan-os parfüm erősebb meg tartósabb volt. :DDD :DDD

Nem hittem el komolyan hogy ilyen van...már vagy legalább 5 éve nem használok Sauvage-t, mert már akkor is komolytalan illat volt sok szempontból és most jól ráfáztam mert rábeszélt haverom és illat sem olyan jó, meg gyenge is mint a harmat...viszont ez sokat mond a mai designer parfüm tematikáról / filozófiáról.

Designer vonalon szerintem érdemesebb az olcsóbb parfümökre menni, mert hiába fizetsz többet, kb. semmivel sem leszel előrébb, csak a márkát fizeted meg. Kis filozofálás, vasárnapi reggeli kávé mellett. :)

[ Szerkesztve ]

(#31044) colosV8 válasza Memmaao (#31042) üzenetére


colosV8
csendes tag

Impulziv 20-24M, igy kell. :K

[ Szerkesztve ]

(#31045) Memmaao válasza colosV8 (#31044) üzenetére


Memmaao
addikt

24.9 😅🙈

My name is Bond, James... Dean.

(#31046) hdanesz válasza Memmaao (#31045) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Az szép kifizetve.

(#31047) gergo5991 válasza Misogi (#31043) üzenetére


gergo5991
őstag

egy batch kódot esetleg tudsz mondani?
az enyém 2h01 és elég erős
bevallom a minta amit először rendeltem papíron és kézen is sokkal jobb volt mint a teljes üveg. Az üvegben lévő kb 10x erősebb, és csak órák után hozza azt, mint a minta, mikor már lecsillapodott

[ Szerkesztve ]

(#31048) Misogi válasza gergo5991 (#31047) üzenetére


Misogi
aktív tag

3A55

(#31049) dirtboy86 válasza Misogi (#31043) üzenetére


dirtboy86
tag

Nekem első kiadásból van EDT-m de az 3-4 fújás és egész napos, sőt mikor megvettem párszor fejfájást is okozott annyira hosszan intenzív volt az illata. Nagyon ritkán használom mióta nép illat lett :) az viszont 100% hogy a performance -al nem volt gondom. Valszeg, ahogy a hype nőtt, és egyre többet gyártottak belőle valamiért neki is a minőségre ment...

(#31050) pohár válasza Memmaao (#31045) üzenetére


pohár
félisten

oszt' még itt sírnak az egészségügyisek, hogy szarul keresnek... ;]

szép jószág nagyon :C (a rendszámban a "DR" épp jól jött ki :D)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.