Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7101) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Na megjött a csomag. A mintákat még "ízlelgetem, de uhh. Ezek a L'Artisan illatok elég vadak. (Jó értelemben). A Kouros nekem kicsit nagypapás, nyárra esetleg el tudnám képzelni. A M/Mink meg brutál. Még nem tudtam eldönteni, hogy jó-e vagy rossz. De más, az biztos. :D

(#7102) slick-adam válasza r3dsnake (#7101) üzenetére


slick-adam
aktív tag

franc Notino-ba, hogy ev vegere felvittek az árakat. Al Oudh-ot szivesen kiprobalnam en is (itt nem arulnak probakat)... :(
Kouros nem mai darab, teny. legenda. KING Kouros. haha. kircsi, hogy te is nyari illatkent eled meg, hiszen az is. megis rengetegen téli parfümkent tekintenek ra. furi...
közben en "megbontottam" vegre a 100ml-es M/Mink-em. ahhh, micsoda szepseg! ;] imádom.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7103) Azie


Azie
őstag

Faberlic parfümökkel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7104) tibbike01 válasza r3dsnake (#7101) üzenetére


tibbike01
őstag

Miket rendeltél az L'Artisan-tól?

(#7105) r3dsnake válasza tibbike01 (#7104) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Al Oudh - Ez egész kellemes illat, bár kissé szúrós
Dzing - Na ez vadállat! Szerintem ez inkább taszítólag hatna, mint vonzónak, de valami különös oknál fogva mégis folyton előveszem megszimatolni. Női parfümnek írják, de szerintem épp ellenkezőleg, ez inkább egy "kanos" illat. :D

[ Szerkesztve ]

(#7106) zs.tom válasza r3dsnake (#7105) üzenetére


zs.tom
tag

Őőőőőőő még most ismerkedtek a L'artisannal? Wat? Amúgy Al Oudh elég szintetikus sajnos, hajaz a Jubi 25-re a base note. Nekem Dzing, Navegar, Numero 10, Passage d'Enfer amik igazán tetszenek, de egyik longetivity-je sem egy bajnok. Most a hidegebb napokon amúgy új Annick Goutalt használok meg Ambre Sultant.

(#7107) slick-adam válasza zs.tom (#7106) üzenetére


slick-adam
aktív tag

Passage borzadaly rövid ideig tart. rajtam konkretan 20 perc. vissza is küldtem 1-2 proba utan. szerencsere nem balheztak.

Mon Nr. 10-et nem probaltam meg. mennyire édes? erdekesnek tünik.

melyik Annick-ot hasznalod? en most az Encens Flamboyant-ra kattantam ra, vettem is egy hasznaltat (45/100ml). talan ide is er meg a heten. :))

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7108) Jhonny06 válasza zs.tom (#7106) üzenetére


Jhonny06
veterán

A Mon Numero 10 elég átlagos szerintem, teljesen a Spicebomb/Bvlgari MIB vonalra hajaz, csak talán egy kicsit fűszeresebb/különlegesebb.

(#7109) zs.tom válasza Jhonny06 (#7108) üzenetére


zs.tom
tag

Érdekes, nekem a reformulation előtti mintám van, igaz nem túl bonyolult a 10, de szerintem korántsem olyan kommersz amilyennek írod(legalábbis amiből nekem a mintám van). A Passage d'Enfer meg olyan amilyen tartósság szempontjából. Legnagyobb kedvenc a tífortú, kéne venni egy üveggel belőle, szívem mélyén csak ez amit megvennék, de ez nem a cég érdeme, hanem a parfümőr hölgyé, akinek az összes illata lenyűgöző.
Most az Ambre Sauvage-ra vagyok rákattanva, kaptam belőle egy jó nagy mintát, így azt használgatom. Nem éri meg az eredeti árát, talán 20 körül lenne beneveznék egyre Ambre Sultan helyettesítőnek.
Nagy kedvencem is előkerült a a sok minta közül, a MPG Cuir Fetiche :))
BTW kinek miből van teljes üvege? Nekem sajnos kevés niche-ből an teljes a szűkös anyagiak miatt, de pl decantot vennék ebből-abból ha valakinek lenne. pl. Phaedon

(#7110) slick-adam válasza zs.tom (#7109) üzenetére


slick-adam
aktív tag

úgy lám Notino-n 24300 ft a 100ml-es Tea For Two (+ posta)
nekem van egy 3 honapos 100ml-es üvegem, 2-3ml hianyzik belöle. sötet es hüvös szekrenyben tarolom a parfümöket.

20-asert megkapod, ha érdekel. és ebböl állom a postat (kb. 4000 ft, biztositott DHL csomag) innen Fritzböl. csak annyi, hogy PayPal-al müködne a fizetes.

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7111) sonkabence


sonkabence
csendes tag

Rasasi la yuqawam. Tom Ford tuscan leather-je lehuzhatja a rolot. A 2 illat 95 % ugyanaz, minőségben abszolut ott van, mint a tf. Mmég jó, hogy nem vettem egy teljes üveg tf-ot. :D al oudh: akárhányszor probáltam felfedezni a hasonlóságot a jub 25 és al oudh közt, nekem nem sikerült. :/ lehet az orrommal van valami. Passage d enfert én nagyon szeretem de csak tavasszal. Ilyenkor túl légies, gyenge ebbe a hideg télben. Mainstream: kezembe akadt egy régi boucheron jaipur minta. Mennyire csodálatos elfelejtett illat. Valaki ismeri még?

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#7112) slick-adam válasza sonkabence (#7111) üzenetére


slick-adam
aktív tag

en a Montale Aoud Leather mellett tettem le a voksom. az is nagyon hasonlit TL-re, de megvan a sajat karaktere, jobban adja.

mas
-------------
most jöttem Müller-böl, megszaglasztam ket illatot:
- Chanel No.19 EdT - ez ujraszaglás volt. nagyon kellemes, fás, virágos, zöld illat. nem mai krealmany ez se (1970), nöinek indult, söt meg mindig az hivatalosan, de siman arulhatnak unisex-kent is.
- Givenchy Gentleman (a klasszik, nem az Only): basszus, hogy ezt miert kerültem eddig! en marha. csak azert voltam ra kivancsi, mert sok helyen irtak mostanaban, hogy klasszikus pacsuli illat (megha gyengusz es pöppet mas is sajnos a mostani verzio). hajjaj! nem csak a pacsuli üt be, hanem ebben is ott figyel a civet és méz kombó. állatias, macho DÖG. egyböl Kouros effekt ez is. ujabb illat a kivansaglistan...:(

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7113) kk831228 válasza sonkabence (#7111) üzenetére


kk831228
addikt

Igen azért nem ugyanaz az az ár mint a Touscan Leather... :R

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7114) zs.tom válasza sonkabence (#7111) üzenetére


zs.tom
tag

A leszáradt elhaló alapillatban keresd a hasonlóságot :) A tea for two ajánlatodon még agyalok egy kicsit, nem tudom megengedhetem-e az ónnepek előtt vagy csak utána :DD
Jaipurt még nem szagoltam sosem, de többek elmondása szerint nagyon szép vaníliás jellegű orientál 24h lasting kíséretében.
PS: Mennyire komplex és kifinomult ez a La yusuahdjfi kimondhatatlan nevű illat? Blind buy kategória vagy azért nem?

[ Szerkesztve ]

(#7115) slick-adam válasza zs.tom (#7114) üzenetére


slick-adam
aktív tag

csak nyugodtan, nem hirdetem sehol.:) maradhat is akar, csak eszembe jutott, hogy nem nagyon hasznalom es nagyon mas iranyba tart mostanaban az izlesem. pittyegj ram barmikor!

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7116) Azie


Azie
őstag

Megjött ma a vak-pakkom, haza is értem vele és mind az első kettő mindenképpen jó választásnak tűnik, a tartósságukat és erejüket meglátjuk. :)

Bentley: Bentley for Men Intense
Jacques Bogart: Bogart Pour Homme
Franck Olivier: Black Touch
Rasasi: Daarej
Rasasi: Rumz al Rasasi - Zebra 9325

Az első kettő annyira durván erős, hogy a többit fel se fújtam...

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7117) Azie válasza zs.tom (#7114) üzenetére


Azie
őstag

A la yuddfgmdl-n már 2 hónapja agyalok, mert dícsérik sokan, meg hogy hasonlít TL-hez. Na a rasasit ugye nem lehet sehol szagolni, TL-t sem nagyon. Így azért eléggé nem merem berendelni. Mi az amit lehet boltban szagolni és hasonlít a kettő közül valamelyikre? :)

Más: lehet valahonnan "note-mintákat" rendelni? :) Vagy csak olajok?

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7118) tibbike01 válasza Azie (#7116) üzenetére


tibbike01
őstag

Ezek minták vagy teljes parfümök? Honnan rendelted? Hol laksz?

(#7119) Azie válasza tibbike01 (#7118) üzenetére


Azie
őstag

teljes, notino, 13. kerület, 2 órája, 13 perce és 47 mp-e voltam wc-n - ja ezt nem kérdezted :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7120) tibbike01 válasza Azie (#7119) üzenetére


tibbike01
őstag

Szívesen megillatoznám a parfümöket. Kár hogy nem lehet belőlük mintát kapni.
Csábító az alacsony ár és a viszonylag jó minőség.

Ritkán járok Pesten. Eszembe jutott egy merés gondolat, írok pm-et.

(#7121) tibbike01 válasza Azie (#7119) üzenetére


tibbike01
őstag

Szívesen megillatoznám a parfümöket. Kár hogy nem lehet belőlük mintát kapni.
Csábító az alacsony ár és a viszonylag jó minőség.

Ritkán járok Pesten. Eszembe jutott egy merész gondolat, írok pm-et.

(#7122) zs.tom válasza Azie (#7119) üzenetére


zs.tom
tag

Mekkora troll :C Note-ot szintetikusban tudsz rendelni ebay-ről ha még ne tiltották le. Amúgy nekem van egy TL decantom, de kocsiban fújkálom néha mert nem szeretem...(Igen lehet kövezni, állok elébe) Valahogy nekem hamar elmúlik belőle a különlegesség és egy alap szintetikus illat lesz belőle valami idegesítő alappal.

(#7123) Azie válasza zs.tom (#7122) üzenetére


Azie
őstag

Meglesem ebayt. Nem szereted és ezzel fújkálod a kocsit? Kívülről? :))) Mert különben nem értem a logikát. :P Miért nem olyannal fújkálod, amit szeretsz? o.O

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7124) Azie válasza Azie (#7123) üzenetére


Azie
őstag

350 EUR a 3x 21 minta, de out of stock

Fincsi árak itt USD-s, de legalább lehet rendelni

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7125) zs.tom válasza Azie (#7123) üzenetére


zs.tom
tag

Mert magamra nem fújnám, hogy egész nap érezzem. Kocsiban még elmegy nekem, ott meg nagyon is királyi :DDD
Abban az esetben, ha tudod mi a szerves kémiás neve az adott összetevőnek úgy tudsz olcsó dealt találni ebay-en.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#7126) Azie válasza zs.tom (#7125) üzenetére


Azie
őstag

értem, így már logikusabb. :P
hát a szintetikus sem tűnik olcsóbbnak, annyi hogy egyesével lehet összeválogatni :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7127) zs.tom válasza Azie (#7126) üzenetére


zs.tom
tag

Ez egy példa volt, több ilyen lelőhely van, van ahol 10 miliket dobálnak centekért, de most sajnos nem találom neked.

(#7128) sonkabence


sonkabence
csendes tag

Rasasi mintákat ingyenes szállitassal rendeltem notinotol. Volt par napja egy akcio, hogy 2 napig ingyenes szallitas kupont adtak. Na ennek mar egy hete es meg mindig ervenyes volt a rendszerukben a kupon kodja :D Holnap delutan reszletes beszamolot irok 7 rasasi illatrol. Egyebkent ez a la yuqawam messze a legjobb a 7 minta kozul. Most mar erzem a minimalis kulonbseget. A rasasi fustosebb, sotetebb. Tartossagra boven hozza az elvarhatot. Husz ezerert engem megvett. Varok meg kicsit, elhasznalom a mintat es az uj evet ezzel nyitom szerintem. Gyorsan vegigszaglasztam ma a tobbit is. Hat ahhoz kepest hogy 2-7 ezer forintos illat a tobbi, durvan jo a minoseguk. Van meg par nagyon jo alternativajuk nagy illatokra, hat en kifogom probalni, mert ha hasonlo szinvonal mint a la yuqawa, akkor nagyon elszomorodok, hogy mennyi folosleges forintot dobtam ki a felfuttatott parfumokre :D
Ui: bocsi, telorol irtam.

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#7129) szizoka válasza Azie (#7116) üzenetére


szizoka
csendes tag

Szia!:)

A bogartrol irnál nekem véleményt?
Mennyire ajánlanád?(20 éves vagyok)
A bentley nekem nem tetszett, ebben a stílusban viszont imádom a bvlgari man in blacket

(#7130) Azie válasza szizoka (#7129) üzenetére


Azie
őstag

na-gyon-durva: mindkét kezemnek koppra ugyanolyan az illata (2,5-3 óra telt el). nem viccelek. távolról nem érzem őket, viszont a bogart illata ~10-15cm-ről a legerősebb, a bentley-é 5-10 között, viszont a bentley ebben a zónában erősebb. a bogart nagyon-nagyon-nagyon picit fűszeresebb (kis szerecsendió?), a bentley halványan édesebb, talán vanilia/füge/mazsola jegyek. de mondom, ha vakon fújták volna, dobásom se lenne melyik melyik. egyiknél sincs szintetikus érzés. ja és ugye leginkább füstös, fás, kicsit alkoholos, bőrös a drydown, aki nem nézett volna rá a 2 illatra.

más: ez a korhoz válasszunk parfümöt egy baromság szerintem. egy 20 éves is lehet komoly, öltönyös, határozott stb vagy lehet laza, pulcsis, deszkás, vagy gamer, vagy simán tök random/átlag whatever. és ez csak az öltözködés. :) és ha már költesz parfümre, nem csak 1-et használsz, amit kaptál valakitől, akkor olyat fújj, amilyen kedved van (vagy szeretnéd, hogy legyen) :) Azt is tartom, ellentétben dzseremi-dö-olmájtival szemben, hogy magamnak kell tetsszen az illatom napközben - nyilván nem baj, ha másnak is tetszik, de az csak azt mutatja, hogy neki is jó az ízlése. :D Nem szeretem a hivalkodó, szétterülő 2-3-4 méteres illatokat (több okból: vagy mainstream, már unalmas illatok (jó, nekem - metrón kb hetente ha 1x érezni bármit is, munkahelyen dettó), vagy olcsó gagyi rövid ideig nagyon durva, zavaró illat, aztán annyi/újrafújja/whatever - de ebben az esetben inkább jó, hogy rövid). Itthon meg kb kurva mindegy milyen illatod van, nem dícsérik meg - vagy én járok rossz emberek között. Szóval inkább nekem legyen kellemes illatom, amitől jó kedvem lesz napközben.

Erről mi a véleményetek?

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7131) slick-adam válasza Azie (#7130) üzenetére


slick-adam
aktív tag

parfümöt maganak vesz az ember. ahogy irtad, vagy nyugtatolag kell hasson, vagy hangulat fokozokent / kapcsolokent. az tök mellekes, hogy mas mit gondol. söt, nagy valoszinuseggel amugy se erzi senki az illatodat. most öszinten... naponta vagyok belvarosban csillio ember között, naponta többször allok liftben rengeteg különfele ember mellett, megis szököevente fordul elö, hogy megcsapjon egy parfüm illata EGY MASODPERCRE. tehat ez velem is igy van bizonyara. hat ezert valasszon az ember crowd pleaser löttyöt, amit adott esetben meg csak nem is szeret?
persze ha bunko "oversprayer" az illetö, akkor mas a szitu...

ha szorakozni megy az ember, kevesbe komoly helyre, akkor jöhetnek a "dzseremi" illatok, bar en oda is különleges, nem-tucat-illatot valasztanek (nem feltetlen niche-t...). es akkor mehet a pssz-pssz-pssz vegtelen.

multkor is amikor "beef" volt YT-on, valami kis 14 eves mexikoi hulyegyerek posztolt videot Dzseremi vedelmere, hogy majd ö megmondja... jezusisten! ez a celközönseg? ez sajnos, ezek teszik ki a 100+ ezer feliratkozojat. az szamit nekik, hogy azok a 2bites lanyok mit mondanak. felfujjak a kölnit es kapjak a compliment-et. haha.

mondjuk azt csinal mindenki, amit akar. mit okoskodok en "sznob" seggfej? :)

ma esti illat: letusoltam, keszitettem egy kanna gyogynöveny teat, kis ragcsaval bevagtam magam a teve ele, hangulatfokozonak pedig ultra-cozy Gucci Pour Homme II. :))

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7132) Azie válasza slick-adam (#7131) üzenetére


Azie
őstag

+1

Én macaronos + gyümis likvidet vapelek gép előtt, meg szagolgatom a két kezem, hogy mi a különbség a 2 fujás között. Öcsém megjött, azt mondja ő is, hogy ua. a 2, bentley érzi erősebbnek :)

Hát igen, nem a sznob seggfejek tartják el a mainstream parfümcégeket, hanem igléziasz eduárdó aki bemegy dagleszbe és megveszi ami ki van pakolva ajándékszettbe. :)

Más: TVben van nálunk parfümreklám? Vagy mi alapján választ a jónép (a halandók) illatot karácsonyra ajándékba? :) :)

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7133) slick-adam válasza Azie (#7132) üzenetére


slick-adam
aktív tag

ár, üveg design (komolyan), meg amit epp tolnak a Müllerben. ma is beleptem az ajton, tornyokban alltak a Cool Water, 1 Million, ... ajandekcsomik (parfüm+tusolo+akarmi). kirakatban is szinten. azok mögött meg a nénik Dior Sauvage és Marc Jacobs Decadence (huhuuu, ezt EPP ajanlotta a Dzseremi is! fikkenzigg!) üvegekkel, hogy összefujkaljanak minden szerencsetlent, aki megall legalabb 1 mp-re.

vagy veszik a mar bevalt illatokat. ma rakerestem egyik oldalon Givenchy Gentleman-re, megneztem unalmamban mit irnak a vasarlok. pl: "1980 ota ezt viselem". férfi. 60-70év között.:D

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7134) ToBeY válasza Azie (#7130) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Én is magamnak választok illatot.Az csak bónusz,ha egy női ismerősöm megjegyzi hogy "ez de jó"(volt már ilyen többször)

(#7135) Azie válasza slick-adam (#7133) üzenetére


Azie
őstag

Decadence mondjuk pont nagyon tetszik, kevés olyan gyümis illat van, ami nem émelyítően édes. :)

Más: bentley reggel is érezhető volt nyomokban, bogart eltűnt teljesen.

Reegel Daarejt fújtam. Kellemes, nem tömény, könnyed légies. Dominál a kékszőlő, málna, feketeribiszke. Nem édes, inkább olyan, mint amikor szódát öntesz a BB kékszőlő gyümölcsléhez (aki még emlékszik rá). Kint jobban érezhető, irodába beérve már nem igazán érzem sajnos (kb 2 óra elteltével), majd kiderül, hogy délután jön-e néha hullámokban.

A fragranticán felsorolt jegyeket egyáltalán nem érzem.

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7136) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Parfums de Marly-kat elég olcsón szórják most Notino-n, konkrétan még a teszter is drágább, mint a sima.. :DDD

(#7137) kk831228 válasza Jhonny06 (#7136) üzenetére


kk831228
addikt

Van olyan PDM ami nem édes?? :D

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7138) slick-adam


slick-adam
aktív tag

van itt valakinek regebbi (mondjuk 2+ eves) Lalique Encre Noire-ja?
mert mindenhol azt olvasom, hogy milyen bika erös (vagy legalabbis hosszan tarto) illat, de az enyem ca. 1 ora utan nagyon bekussol, aztan 4 ora elteltevel el is tünik teljesen. ennyire felvizeztek ezt is? 12 orakrol szolnak a legendak...

pedig az illat tetszik, de igy lehet ajtotamasztek lesz belöle. eladni nem lehet, mert ujonnan is lohugyert vesztegetik.:(

szerk.: és ha mar EN... szaglasztatok mar a Sport és az "uj" Extreme verziokat?

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7139) sonkabence válasza Azie (#7116) üzenetére


sonkabence
csendes tag

Rasasi Pour Lui Ennek milyen az illata? Összevetve aventussal milyen?

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#7140) Jhonny06 válasza kk831228 (#7137) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ja, van 1-2 istállószagú illatuk, ha az bejön. :DDD Pl. Hamdani

(#7141) kk831228 válasza Jhonny06 (#7140) üzenetére


kk831228
addikt

Nem ismerem... :DDD Nem annyira tetszik az a "ház" , mint amennyire felkapott... :U

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7142) Azie válasza slick-adam (#7138) üzenetére


Azie
őstag

Nekem van, most szeptemberben vettem, nem néztem mikori maga a cucc. Teszter, rajtam 8+ órát simán hoz. Szeretem nagyon. Flankereket nem szagoltam. Parfümériában nem túl gyakori, a l'extreme pedig még hiánycikk is. Vagy a bőröd nagyon más, vagy átb*sztak. :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7143) Azie válasza sonkabence (#7139) üzenetére


Azie
őstag

Aventust nem ismerem - szóval összehasonlítási alap nélkül rendeltem be, hétvégére fogom felfújni a luit, holnapra a black touch van tervben. :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7144) slick-adam válasza Azie (#7142) üzenetére


slick-adam
aktív tag

teszter lehet regi... no mindegy. böröm szar akkor (ez mondjuk teny, de a 12+ orasnak mondott illatok vizezes nelkül azert a 6-8-at hozni szoktak).
átba##tak? :D anyagi csöd lenne egy ilyen olcson pörgö parfümöt hamisitani :D

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7145) Azie válasza slick-adam (#7144) üzenetére


Azie
őstag

olcsón? ok. pörgő? :) barokkos túlzás. :)
majd otthon nézek neked batch kódot

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7146) slick-adam válasza Azie (#7145) üzenetére


slick-adam
aktív tag

nem Müller-Gonzáleszre gondolok.:D
ha megnezed Basenotes "Popular with the boys" listajat (barmilyen szüresben), elegge ott van a top-ban. tehat nyilvan fogy is belöle eleg. parfüm-buzik szeressek, na.:)

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7147) r3dsnake válasza Jhonny06 (#7140) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ezeket a PDM-eket ki lehet próbálni itthon valahol?

(#7148) mufi


mufi
senior tag

Kellene a topic elejére egy amolyan nyitóbeszéd+ felírhtnánk, hogy melyik illat melyiknek lehetne az alternatívája. Így esetleg aki talál egy méregdrága parfüm alternatívát, lehet másnak is jól jönne a spórolás. ;)

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7149) Azie válasza mufi (#7148) üzenetére


Azie
őstag

Akár. Bár 1000+1 ilyen topik review stb van a fragranticán yt-n basenoteson. :) Jó dolog ez a similar to XY niche, csak amíg nem szagolta béla a nicsét, addig kb pusztába kiáltott szó. :) Pont nem hiszem, hogy valaki szagol egy 50k-s illatot és utána akar venni egy 5k-sat, ami hasonló. Életszerűbb, hogy talál/szagol valahol valami középkategóriásat/olcsó gagyit és szeretne tartósat/komolyabbat. :) Szívem szerint inkább arra terelném a népet, hogy bátran szagoljanak, fújjanak, ismerkedjenek - ha eddig nem tették, mint beskatulyázni 1-1 menő parfümöt, mint a yt-os díszmajmok. :)

tldr: akadálya nincs szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7150) tibbike01 válasza mufi (#7148) üzenetére


tibbike01
őstag

Egy első oldali jól megfogalmazott topic indító tényleg nagyon jó és hasznos lenne. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.