Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7651) sonkabence


sonkabence
csendes tag

Notinon mikor várjató már végre készlet frissítés? Kb december óta az égvilágon semmi változás niche vonalon. Több tucat termék nincs raktáron vagy ami igen azoknaknaz ára az egekben... :(

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#7652) kk831228 válasza zs.tom (#7648) üzenetére


kk831228
addikt

Jók ezek a minták... :R Szinte mindegyik tetszik... ;) Nem az a hanyatvágós, de kellemesek... Az opus is nagyon jó, a Myths is Montale is... :D Gyűjtögessél, aztán majd bizniszelünk megint mintákat... :DDD A memoir se rossz de van benne valami ami nem tetszik, később már kellemesebb... :F

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7653) Léolo válasza kk831228 (#7624) üzenetére


Léolo
csendes tag

Pl arra gondolok, hogy vajon ez a kvázi recept nagyjából tetszetős eredmény hoz - e "30%illatolaj, 60-65%DPG 5-10%, alkohol (96%-os)"?
mert állandóan azzal jönnek, hogy gyógyszertári alkohol, v. vodka + a kedvenc illóolajaid = DIY parfüm. Ami hülyeség, mert kezdjük ott, hogy nem is oldódik. :)
Meg egy csomó egyéb érdekes téma, de ha nincs itt más rajtam kívül, aki próbálkozott, vagy /-na, akkor próbálkozom máshol. :)

(#7654) kk831228 válasza Léolo (#7653) üzenetére


kk831228
addikt

ISO E super-t kevertem gyógyszertári alkohollal... Ha minden igaz Molecule 01 ennyiből áll... :U Ennyi volt eddig a pályafutásom... Face-en van egy csajszi aki keverget, majd rájérdezek mennyire bonyolult, gyanítom nem annyira... :B

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7655) sonkabence


sonkabence
csendes tag

Helyzetjelentés: jövőhéten talán talán a franciák visszautalják az elkeveredett csomagom árát. Remélem nem csak hitegetnek, mint eddig.
Más: Aventust honnan érdemes venni? Neroliban nincs, fogalmuk sincs mikor lesz újra. Medisonba március közepén érkezik. Notino felejtős 90 ezerért. Valakinek ötlet?

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#7656) zs.tom válasza sonkabence (#7655) üzenetére


zs.tom
tag

FGN

(#7658) sonkabence


sonkabence
csendes tag

Friss: Esetleg valakit érdekelhet: "Az Aventus nincs készleten, mivel megújul az üveg, és már mi is abból kapunk, amint megérkezik. A kiszerelések űrtartalma is változik. Ahogy a gyár elkezdi szállítani az új verziókat, azonnal kapható lesz. Ez várhatóan február első heteiben lesz."
Ezek szerint igaz a pletyka, hogy a creed üveg megváltozik és 50 illetve 100 ml kiszerelések váltják a 75 és a 120 ml üvegeket. Állítólag az árazás változatlan marad...

[ Szerkesztve ]

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#7659) mufi válasza sonkabence (#7658) üzenetére


mufi
senior tag

Ezért kell mindig 250 vagy 500 ml-es kiszerelést venni. Annak az ára "változatlan". És, hatványozottabban olcsóbb mint egy 30, 75 vagy 120 ml-es eredeti üveg ára. Csak lenne még p Gipsy water, Mefisto vagy sok más jó parfüm 250 vagy 500 ml-es üvegben.... :U

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7660) zs.tom válasza mufi (#7659) üzenetére


zs.tom
tag

Honnan szerzed a nagy kiszerelést?

(#7661) mufi válasza zs.tom (#7660) üzenetére


mufi
senior tag

Olaszoktól, franciáktól, svájc....mikor hol van 5-10 százalék kedvezmény. Most olaszországból tudnék BDP-t nagyon jó áron venni, 500 ml-es kiszerelést, ingyen is postáznának egy előző vásárlás miatt.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7662) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Aventus-t gyári kiszerelésben soha.. itt pl. 100ml $115 + néhány dollár a posta. Én még anno sokkal drágábban vettem, de még az is messze volt az ilyen 70-80k-s áraktól, amennyiért egy 120ml-es üveget utánad dobnak, röhejes..

Még az 500ml-es kiszerelést sem érdemes megvenni, mert ha 400-at eladsz belőle, akkor is ugyanúgy jössz ki pénzben (vagy még rosszabbul), mintha simán rendelnél egy 100ml-es decant-ot + úgy neked kell bajlódnod az eladással (ha egyáltalán el tudod adni), addig áll benne a pénzed, stb., semmi értelme.

[ Szerkesztve ]

(#7663) mufi válasza Jhonny06 (#7662) üzenetére


mufi
senior tag

Pár dollár posta? Az pontosan mennyi? Meg tudod, nem mindenki "keresni" akar itt a parfümön. Bajlódni az eladással? Én pl addig meg sem rendelem a 250 vagy 500-as kiszerelést még nincs meg legalább 450-re vevő.
Az már más ha valaki ezzel akarja finanszírozni ezt a hobbit, de nekem sose volt ez a célom (nem veszem amúgy magamra).
Viszont az azért érdekes, hogy ezek a srácok honnan tudnak ennyivel olcsóbban ilyen parfümöket szerezni. Nem hiszem, hogy ők többet tudnak eladni, mint más üzlet, s így nem gondolom, hogy a Creed adna nekik annyi kedvezményt...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7664) zs.tom válasza mufi (#7663) üzenetére


zs.tom
tag

Közel-Keleten vannak gyárak ahol ezen illatok minőségi másolására rendezkednek be. Olyan minőséget állítanak elő, amiről nem mondod meg, hogy nem az eredetit szagolod.

[ Szerkesztve ]

(#7665) Jhonny06 válasza mufi (#7663) üzenetére


Jhonny06
veterán

Senki nem mondta, hogy keresni akarok rajta, de minek szenvedsz 500ml-es kiszereléssel, ha a végén ugyanúgy jössz ki, ha simán rendelsz egy 100ml-es decantot? Még ha 10-15 dollár is a posta, annál pedig biztos nem több.

Ez egyébként nem "annyival olcsóbb", csak szimplán normál ár. Amúgy ismerek olyat, aki nagy tételben vásárol, vagy olyan forrásból, hogy olcsóbban tudja megszerezni. Ezek mind megbízható emberek, évek óta csinálják (ha erre akartál esetleg utalni, hogy fake).

(#7666) ödönke


ödönke
aktív tag

Nem kell ide Aventus! :)

Ez nekem bejött, 9700-ért nagyon megérte. Tiszta Aventus tartós jó cucc.

http://www.ebay.com/itm/Club-De-Nuit-Intense-Man-By-Armaf-3-6oz-Edt-Spray-New-In-Box-MADE-IN-FRANCE-/252591293658?

(#7667) mufi válasza Jhonny06 (#7665) üzenetére


mufi
senior tag

Nem azt mondom, hogy fake, csak nem értem, hogy lehet annyival olcsóbban megszerezni, nagy tétel ide vagy oda.
Ami meg a klónokat illeti, én nem mernék ilyen löttyöket magamra fújni...még a gyártó sem tudja mi van benne...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7668) sonkabence


sonkabence
csendes tag

Igen nekem sem világos, hogy mi az üglet abban, hogy rettentő olcsón mennek ebayen az aventus decantok. Lehettséges, hogy kis százalékban felnyomják alkohollal? Szó szerint "anyag áron". A lényeg, hogy pont az aventus az, amit nem akarok semmiképp decantként megvenni. Rászánom a 'bolti' árat. Nekem már sajnos romlottmeg. :/

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#7669) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Ezt a csodát láttam tegnap a szegedi Tesco-ban :D

(#7670) tibbike01 válasza ödönke (#7666) üzenetére


tibbike01
őstag

Honnan lehetne ilyen mintát szerezni? Szívesen kipróbálnám.

(#7671) ödönke válasza tibbike01 (#7670) üzenetére


ödönke
aktív tag

Mintában nem tudok segíteni. Én a linkről rendeltem. Vámügyintézésre ugyan bekérték a papírokat, de hál isten nem kellett se áfát, se postai ügyintézést fizetni.

A csajok olvadnak tőle, nagyon erős max. 2 fújás, ruhán több mint egy napig érezni. Vakon rendelésre bátran ajánlom. Közelről rászagolva főleg kifújás után, igen kissé szintetikus kissé citrusos, de fél óra múlva, már csak el-el kapva az illatot isten.

Rizsonak lehet megvan még:
https://prohardver.hu/tema/ki_milyen_parfumot_hasznal_felmeres/hsz_6292-6292.html

(#7672) zs.tom válasza ödönke (#7671) üzenetére


zs.tom
tag

OMG még mindig itt tartunk, hogy mitől döglenek a csajok? :U Azt hittem niche-ben már a művészetet keresik az emberek, nem a sztereotípikus imidzset... Sorry ha beleléptem valaki önérzetébe ezzel.

(#7673) ödönke válasza zs.tom (#7672) üzenetére


ödönke
aktív tag

Dehogy léptél, sőt inkább mosolyogtató. Erről a niche "művészet"-ről mindig Roja Dove selyemsállal arannyal kirakva kép jut az eszembe amitől kiráz a hideg. :)

[ Szerkesztve ]

(#7674) zs.tom válasza ödönke (#7673) üzenetére


zs.tom
tag

Amiről Te beszélsz az a ló túl oldala sznobsággal és fura identitással spékelve, az szerintem mindenkinek sok... Az meg,hogy valaki azt hiszi, hogy a parfümmel kell csajozni annak hajrá :))

(#7675) slick-adam válasza ödönke (#7666) üzenetére


slick-adam
aktív tag

ugy hallottam az Al Haramain L'Aventure meg jobban hasonlit az Aventusra. mar-mar tulsagos. hasonlo arban van, igaz többnyire nem rendelhetö. multkor volt Notino-n egy ideig.

tenyleg, ha mar L'Aventure...
most latom, hogy van viszont Notino-n egy uj flanker (gondolom uj, mert meg Fragrantica-n sincs listazva): L'Aventure Blanche. vajon milyen lehet? :F

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7676) slick-adam válasza slick-adam (#7675) üzenetére


slick-adam
aktív tag

aaa, most latom, hogy ez nöi parfüm (csak ferfinak van listazva).

valszeg "Aventus for Her"

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7677) sonkabence


sonkabence
csendes tag

Még mindig keresek egy jó barátomnak Creed viw-t, illetve amouage reflection-t. Ha valakinek lenne... :)

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#7678) Léolo válasza kk831228 (#7654) üzenetére


Léolo
csendes tag

Ismerősöd az illető? Ezt a receptet megkérdezhetnéd tőle + hogy érdemes - e 750 ft-os illatolajakat használni.

Neked hogy sikerült a kotyvasztás? Elkeveredett?

a concernek, nagyon tömören, hogy nem is keveredik el, opálos lesz, nem lesz különösebb sugara, tartóssága, etc. a szokásos adalékanyagok (limonén, linalool,etc) úgyis kimaradhank DIY-nál...

Azon is gondolkoztam, hogy bármit is kotyvasztok, barna üvegben rázogatom, illetve hagoym állni sokáig, majd kávéfilter közbeiktatásával öntöm a célüvegbe. Így talán szép átlátszó lesz, de az illatos anyagok egy jó része is fennakadhat. Csak spekuláció, persze.

(#7679) kk831228 válasza Léolo (#7678) üzenetére


kk831228
addikt

Elkeveredett, de nem lett az igazi... Gyenge, nem tartós... Lehet sokkal töményebbre kellene keverni... Volt egy ajánlás 20%-os töménység volt megadva kb... Küld el privibe hogy mit is szeretnél pontosan, és megpróbálom megkerdezni a csajszit... ;)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7680) ×HULK× válasza Léolo (#7678) üzenetére


×HULK×
csendes tag

Ez nagyon sufni-tuning.Olyan mintha otthon akarnál atombombát csinálni.Bocs az öszinteségért.Ezt tudnám ajánlani:

[ Szerkesztve ]

(#7681) mufi válasza sonkabence (#7668) üzenetére


mufi
senior tag

Szerintem felhigítják. Vagy valami saját keverés. Nekem van otthon egy 1.5 éves meg egy majdnem 1 éves 500 ml-es üvegem és 20-30 ml-y hagytam benne, hogy lássam mi lesz belőle. A régebbi az alapból sárgább volt, ott egy picit erősebb az ananász, a másikban valami mást érzek.
Mindkettő ugyanolyan tartós, nem tudom eldönteni gyakoribb használatra egyiket sem, mindkettő jó.
Én kizártnak tartom, hogy valaki olcsóbban szerezze be a nagyobb kiszerelést. Nem ennyivel olcsóbban.
Nekem még megvan a reflection ha érdekel...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7682) sonkabence


sonkabence
csendes tag

Tele van a f@szom a parfumo.de közösséggel. Felteszek valamit egyből rám ír 3-5 német a csomagolásról kérdezve. Rájottem, hogy miért: nem-e teszter... Visszaírom tagadva ahogy kell és persze már őt nem érdekli a termék. Pl hirdetem a sunshine-t 100€ ért erre a dúsgazdag svéd, norvég csak cserét akar egy 40ml bond new york-ra. A másik szintén csak cserét szeretne 50 ml ambre sultanra. A németnek drága a 20-22€ posta, nézzek olyan ami 4-5 euro. Azt hiszem likvidál magam abból a cigány közösségből, de előtte módosítom az összes eladó illatomat teszterre... :D

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#7683) Azie válasza sonkabence (#7658) üzenetére


Azie
őstag

TLDR: áremelés, mint a dobozos söröknél

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7684) Azie válasza r3dsnake (#7669) üzenetére


Azie
őstag

1k? hát annyiért 1dl minőségi pálinkát sem kapsz. :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7685) Azie válasza zs.tom (#7674) üzenetére


Azie
őstag

"Az meg,hogy valaki azt hiszi, hogy a parfümmel kell csajozni annak hajrá"

^THIS

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#7686) zs.tom válasza Azie (#7685) üzenetére


zs.tom
tag

WTF r u sayin' playa? I dunno tha pidgin...

(#7687) sonkabence válasza Azie (#7685) üzenetére


sonkabence
csendes tag

egyébként egy illattal lehet garantáltan. Amouage lyric. :D Azt hiszem Johnny kolléga másolta be Notinoról azt a csodálatos, ismerkedős kommentet :D Talán Szabinának hívták, aki azt akarta, hogy benyomjuk neki... :D

[ Szerkesztve ]

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#7688) Jhonny06 válasza mufi (#7681) üzenetére


Jhonny06
veterán

600 dollár nem kifejezetten olcsó 500ml-ért. :) És, de az Aventus-t is meg lehet szerezni olcsóbban, meg ők nagyobb tételben veszik + ismeretség. Nyugodtan lehet fake-ezni, de a basenote-on azonnal kibasszák azt, aki ilyennel próbálkozik. Néhány éve benne vagyok, azt hiszem tudom miről beszélek.. :)

(#7689) mufi válasza Jhonny06 (#7688) üzenetére


mufi
senior tag

Ezen logikával a Creed ház a saját vevőjeivel b*szna ki. "ismerősöknek" olcsóbban, a boltoknak drágábban adja a parfümöket. Ráadásul, basenotes ide vagy oda, egy parfümériában kizárt, hogy higítsák a parfümöt, míg a hasonló oldalakon sose lehet tudni.
Mi nem zárja ki, hogy valami flanker parfümmel higítják az eredetit, de most komolyan...? Nem fikázok, csak próbálom megérteni a logikát főleg ugye mert azért vannak nekem is ismerőseim akik már panaszkodtak, hogy a decant elszíneződött meg más mint amit tőlem kaptak...tőlem már rékérdeztek, hogy tudom ilyen árban adni az Aventust (és nekem azon kívül nagyobb mennyiség nincs, csak ez az egy parfüm) - szóval, még én vagyok gyanús, mert nem akarok rajta keresni...és azért az számít, hogy pl nálam még senki nem reklamált hogy "megromlott" a lötty...
Tényleg nem vitatkozni akarok, csak próbálok rájönni, mit csinálok rosszul.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7690) sonkabence válasza mufi (#7689) üzenetére


sonkabence
csendes tag

Nekem az lehet a gyanúm, hogy akik decantolnak azok adó mentesen jutnak beszerzési áron az illatokhoz. Elég ha pl jóhavernak van parfümériája és ő beszerzési áron áfanélkül odaadja nekem óccsóért. Így már elképzelhető, hogy a 600$ illatból lesz 400$

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#7691) Jhonny06 válasza mufi (#7689) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nyilván nem a Creed adja nekik oda közvetlenül, hanem olyan forrásból szerzik, nagy mennyiségben, hogy megérje mindenkinek. Ahogy más Creed-eket is lehet fillérekért beszerezni a retail árhoz képest (tipikusan VIW, Millesime Imperial, stb.), úgy Aventus-t is lehet, csak ez nyilván ritkább. Ez nem úgy működik, hogy bemész egy üzletbe, hanem kapcsolatok alapján.

Mindegy, aki ismeri a Basenotes-ot az tudja, hogy ott nem árulnak higított löttyöt. Esetleg eBay-en, de onnan soha nem rendelek és nem is ajánlom senkinek.

(#7692) mufi válasza sonkabence (#7690) üzenetére


mufi
senior tag

Akkor sem lehet annyira olcsón...dolgoztam hasonló helyen, ads vétel beszerzési ár...akkor sem lehet annyival olcsóbban megkapni valamit...meg ha a haverom vagy, elküldlek a p*tschába, hogy rajtam élősködsz és nem engeded, hogy hasznot termeljen a cégem :C :DDD

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#7693) kk831228 válasza mufi (#7692) üzenetére


kk831228
addikt

Jhonny06-nak is igaza van, nemigen hamisítják ahonnan Ő veszi... Viszont téged is megértelek ez a legtutibb amikor te bontod fel, és méred szét mindenkinek... :R Téged is megértelek... :K Az hogy besárgul, meg nem jelent semmit, neroli mintából is volt ami 2 hét múlva besárgult, a másik meg 2 év múlva se...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#7694) Unsign


Unsign
tag

Mancera Sand Aoud nem érdekel valakit? Akár cserélném is. Nekem sok az a min. 100 ml a meglevők mellett, amik vannak.

(#7695) ödönke válasza zs.tom (#7674) üzenetére


ödönke
aktív tag

Annak meg aki azt hiszi, hogy ez művészet vegyen selyemsálat meg pár ékszert és hajrá :))

*btw ha nem veszed észre hogy elferdíted más mondanivalóját az a te szegénységi bizonyítékod

[ Szerkesztve ]

(#7696) Petyke77 válasza mufi (#7692) üzenetére


Petyke77
tag

Basenoteson Fb csoportokban tuti eredetit kapsz. Krva profik szépen labelezett üveg bombabiztos csomagolás stb... Van olyan aki már 30 500ml-es üveget szétdobott. Egyébként eleinte a Neroliban vettem az Aventusomat és egyszer az üvegen nem volt batch kód. Az illata ok volt de a fene tudja ott elment a bizalmam. Ebay tele van gagyival de ezekben a csoportokban nagyon könnyen kiszűrik a csalókat.

(#7697) Léolo válasza kk831228 (#7679) üzenetére


Léolo
csendes tag

Írtam!
Köszi! :)

(#7698) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Hogy lehet basenotes-on keresztül vásárolni?
Profumumot szeretnék nyárra venni, de nem kell 100 milli és amúgy is túl sokba kerül. Ha tudnék kisebb kiszerelést, de tuti eredetit, akkor onnan vennék. Tudtok ebben segíteni?

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#7699) Jhonny06 válasza Fr@nkieWilde (#7698) üzenetére


Jhonny06
veterán

Simán regisztrálsz egy user-t, a fórumon pedig a marketplace-en belül a split-nél találod a parfümöket. Ha szimpatikus valami, írsz pm-et az eladónak. PayPal kell hozzá, általában azzal szokás fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#7700) Fr@nkieWilde válasza Jhonny06 (#7699) üzenetére


Fr@nkieWilde
senior tag

És valóban megbízható? Eredeti a termék, csomagolás rendben van?

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.