Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23001) Maksifül


Maksifül
senior tag

Eladó üveges Paco Rabanne Black XS L'Exces for Him parfümöt kersesek, ha valakinek lenne elfekvőben, s megunta. Priviben jöhetnek az ajánlatok. :R

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#23002) gergo5991


gergo5991
őstag

sziasztok, tavaszi-nyári parfümöt keresek tippekért jöttem (mindennapi hasznáaltra + alkalmi, ünnepségre vagy esti sörözés stb)
26f
árban olyan 10-20k ig hajlandó vagyok elmenni.
farmer + (fekete) trikót hordok csak, itt-ott flanel ing
fizikai melós vok, sokat pakolok, sok emberrel találkozok egy nap
bármilyen tipp jöhet mit érdemes kipróbálni
igy első gondolatra valami mély óceán illatu, ilyen frissitő, sportosra gondoltam
topikot átolvasva eddig ezekből gondoltam hogy rendelek 1ml-es tesztert, de lehet nagyon rossz irányba keresgélek, bár néztem ilyen bestseller listát és onnan is 1-2őt beválogattam:
YVES SAINT LAURENT La Nuit De L Homme - ezt csak azért mert elég nőcsábász google reviewek alapján ;] ;]
Paco Rabanne 1 Million Parfum - mert toplistás eladásokban
Versace Eros
Christian Dior Sauvage
Versace Dylan Blue
sajna nálunk nemigen tudok helyet ahol be lehetne menni megszaglászni a dolgokat, ezért is kérek itt segitséget

[ Szerkesztve ]

(#23003) Putyin90 válasza gergo5991 (#23002) üzenetére


Putyin90
senior tag

Szia!

Paco Rabanne 1 Million felejtős. Egyrészt, mert minden jött-ment ilyet hord, szerintem kifejezetten ciki illat, másrészt, mert nem nyári illat.

YSL La Nuit De L Homme is inkább téli illat.

Versace Eros sem kimondott nyári illat, de ettől függetlenül tavaszra elmegy és egy mintát megérhet.

Dior Sauvage is megérhet egy mintát, bár ez is mondhatni tucatillat már.

Versace Dylan Blue kellemes illat, megérhet egy mintát.

Amit én tudok neked javasolni nyárra:
Issey Miyake lL'eau D'issey Pour Homme. Nagyon szuper citrusos, frissítő illat. (mindennapi illatnak)

YSL Y. Mondhatni 4 évszakos illat, de tavaszra és nyárra is nagyon jó. (beülős, sörözős illatnak)

Gucci Guilty Pour Homme. Kellemes levendulás, édeskés illat. Mindennapi illatnak, de akár alkalmi illatnak is jó.

Jó még: Versace Pour Homme

Vizes illatok:
Bvlgari Aqva
Versace Man Eau Fraîche
Montblanc Legend Spirit
Acqua Jeanne en Provence - Ez egy olcsó illat, de szerintem egy próbát megér.

(#23004) Misogi válasza gergo5991 (#23002) üzenetére


Misogi
aktív tag

Ha csak az a lényeg hogy friss legyen, mondhatni tartós és lehessen locsolni, illetve beleférjen a kitűzött árba, akkor Light Blue Forever.

[ Szerkesztve ]

(#23005) Freddycom


Freddycom
őstag

Sziasztok! Ha Albániaban jár az ember, van ott vmi helyi (?) parfüm, amivel érdemes próbát tenni? Elég ha márkát mondtok esetleg.

(#23006) tibbike01 válasza gergo5991 (#23002) üzenetére


tibbike01
őstag

Felejtsd el azokat a parfümöket.

Mancera Cedrat Boise
Guerlain Homme EDP
Rasasi Zebra
Montale Fruite Boise
Armaf Club de Nuit Intense
Armaf Sillage

Kb ebben a sorrendben, de egyikkel sem lősz mellé.

Ha nagyon Acquát keresel akkor Acqua Di Parma Blue széria.

Picivel lehet túl lógnak 20k-n, de megéri.

[ Szerkesztve ]

(#23007) gergo5991 válasza tibbike01 (#23006) üzenetére


gergo5991
őstag

köszönöm mindenkinek a válaszokat, tippeket, jöhet a vadászat, üzlet keresés ahol meg tudnám őket szaglászni vagy mintát rendelni, (itt sk-ban felénk elég szűkös ez a boltban szagolós lehetőség)

(#23008) tibbike01 válasza gergo5991 (#23007) üzenetére


tibbike01
őstag

Kremmanian és facebook csoportokban tudsz venni decantokat. ;)

(#23009) Azie válasza gergo5991 (#23007) üzenetére


Azie
őstag

Azzaro chrome. rossmanban dmben is van, csak ne ott vedd :)

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#23010) tibbike01 válasza Azie (#23009) üzenetére


tibbike01
őstag

Miért ajánlod neki a világ egyik legunalmasabb, legsemmitmondóbb, tucat parfümét? :U
Gondolom azért jött ide a kérdező, mert nem akar beállni a sorba...

(#23011) Azie válasza tibbike01 (#23010) üzenetére


Azie
őstag

Azért, mert ma már kb retro kategória, és még mindig az ár/érték bajnokok egyike.
De akkor ajánlom a guerlain homme, homme leau boisée, Lalique white. 😊

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#23012) Jhonny06 válasza tibbike01 (#23010) üzenetére


Jhonny06
veterán

"Gondolom azért jött ide a kérdező, mert nem akar beállni a sorba..."

Nekem nem ez jött le a komentjéből :D

(#23013) Azie válasza Jhonny06 (#23012) üzenetére


Azie
őstag

én is hasonlót akartam válaszolni, de akkor elitista g*ci lettem volna, így viszont te lettél az! :D :D :D

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#23014) gergo5991


gergo5991
őstag

na megjött a 16 minta, de covid óta 1ik nap van szaglásom másik nap nincs, hát igen asszem a dior sauvage az, amit 10ből 9 pasin érezni este a bárokban. Nyilván most csak végig szagoltam az összesen, de az lessz, hogy minden nap vagy 2-3 naponta egy másikat fujok majd magamra hogy jobban leteszteljem őket.
igy megjegyzés yves meg a versacék első szippantára husvéti locsoló illatuk van, elég nehéz volt őket megkülönböztetni egymástol, mintha ugyan az lenne mind1ik üvegben..utolsónak még egy lacoste essential-t is kosárba tettem, na az kegyetlen wc illatositó illat, ilyen zöld füves rét jut eszembe róla..montblank explorer-nek volt még eléggé más illata a többihez képest, pozitiv irányban

amúgy hogy kell tárolni ezeket hogy lehető legtovább megmaradjon az illatuk? száraz huvos helyen szekrényben?

(#23015) bluntside


bluntside
csendes tag

Valaki csinált már olyat, hogy parfümolajat felhigított alkohollal, és így spricnizte? Ha igen kérem RÉSZLETESEN írja le hogyan csinálta, (milyen alkohol, mennyi, milyen arányban stb), mert szeretném megtudni. köszi

(#23016) niof válasza gergo5991 (#23014) üzenetére


niof
addikt

Jól lezárva, fénytől, hőtől védve. Kb. ennyi.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#23017) niof válasza bluntside (#23015) üzenetére


niof
addikt

Bár nem csináltam ilyet, de nyilván tiszta alkohol (95+%-os), az atomizerrel kísérletezni kell, mert az ahány, annyi féle, hogy milyen viszkozitású elegyet tud porlasztani. Tehát kicsit rakj az üvegbe (ha van rá mód, akkor pontosan kimérve), majd szerintem 50% arányban kezdd el. Ha túl sűrű, nem porlaszt, akkor még kell hozzá tenni. Nagyjából ennyi.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#23018) Misogi


Misogi
aktív tag

Szerintem az ombre leather és a ganymede a világ legjobb illatú parfümjei. Meg kell szagolnom őket mindennap. :DDD

(#23019) csupafüles válasza gergo5991 (#23014) üzenetére


csupafüles
újonc

tibbike01 által ajánlottakat nyugodtan próbálhatod, bár én a sillage-t ki nem állhatom, de elismerem, hogy az is jó. A többi meg tutti.

(#23020) bbdzyx válasza luckyboi82 (#21833) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Meglepetett, hogy van Kilian a Duty Free-ben. Nem most van itt az ideje, de a repülős klimában nagyon jól működött, jövő télre lehet lesz belőle egy 5 ml decant, de nagyon billeg az uniszex határán a feminin felé.

Más: az új Givenchy Gentleman Privée hypeolva van netszerte, de semmi különös, 80%-ban DHI.

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#23021) pohár válasza Misogi (#23018) üzenetére


pohár
félisten

mióta tervezem már a Ganynede-et kipróbálni... majd összejön egyszer :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23022) tibbike01


tibbike01
őstag

Szerintetek melyik a legjobb office friendly illat? Mostanában Tiziana Terenzi Orion-t használok, de egyre inkább soknak gondolom az ananászt körülöttem ;]

(#23023) ToBeY


ToBeY
nagyúr

CDNIM EDT és EDP között nagy különbség van?Csak mert árban elég nagy a difi kettő között,és érdekelne megéri-e a felárat?!

[ Szerkesztve ]

(#23024) volvoguy


volvoguy
addikt

Sziasztok!

Aki nálam jobban képbe van....

Mit tudnátok ajánlani ami illatjegyekben hasonló a Bleu de Chanel, Dior Sauvage és Acqua Di Gio Absolu illatokhoz. Ezek voltak, tetszettek. Köszi! :)

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#23025) Misogi válasza volvoguy (#23024) üzenetére


Misogi
aktív tag

Hasonló árkategóriában, illetve hasonló illatvilággal kapcsolatban talán egy parfümöt tudnék ajánlani, designer téren: Yves Saint Laurent Y EDP.

(#23026) tibbike01 válasza volvoguy (#23024) üzenetére


tibbike01
őstag

Érdemes lehet kipróbálni ezt, pont hogy Dior, Chanel, Armani 3as szüleményének gondolják sokan :) Office For Men Fragrance One

(#23027) Jhonny06 válasza volvoguy (#23024) üzenetére


Jhonny06
veterán

Bvlgari Tygar, ami eléggé BdC és Sauvage jellegű, csak citrusosabb/nyáriasabb kicsit.

Office for Men-re +1.

[ Szerkesztve ]

(#23028) bbdzyx válasza Jhonny06 (#23027) üzenetére


bbdzyx
senior tag

A Bvlgari-nak kemény az ára.

Office-ra még egy up! Nem olcsó, de tartós és masszív cucc abban a kategóriában amiben nézelődsz.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#23029) rushty válasza bbdzyx (#23028) üzenetére


rushty
senior tag

Most 50 eur...

Revolut meghívó pü-ben

(#23030) Elektrosokk válasza rushty (#23029) üzenetére


Elektrosokk
addikt

Hol? :R 😍

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#23031) Jhonny06 válasza bbdzyx (#23028) üzenetére


Jhonny06
veterán

Mindkettőből tudok fújóst adni, akit érdekel.

(#23032) bluntside válasza Jhonny06 (#23031) üzenetére


bluntside
csendes tag

Fent vagy krémmánián mint eladó? Ha igen, milyen néven?

(#23033) Jhonny06 válasza bluntside (#23032) üzenetére


Jhonny06
veterán

(#23034) Swatchboy75


Swatchboy75
csendes újonc

Sziasztok!

Szeretnék valami ütős parfümöt venni a nyári meleg napokra .
Kedvelem a vizes friss citrusos illatokat .
Az erős édes illatok egyáltalán nem jönnek be .
Ezeket néztem ki :
Xrjoff Nio
Mefisto
A két parfüm közül ti melyiket ajánlanátok, melyik a frissebb és tartósabb illat nyárra?

(#23035) pohár válasza Jhonny06 (#23033) üzenetére


pohár
félisten

na, te is rámartál a Tygarra?

régóta mondom én, hogy kurva jó cucc :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#23036) rushty válasza Elektrosokk (#23030) üzenetére


rushty
senior tag

A hivatalos oldalán, csak 5-ös csomagban.

Revolut meghívó pü-ben

(#23037) tibbike01 válasza Swatchboy75 (#23034) üzenetére


tibbike01
őstag

A Mefisto 100% siker, de egy jóféle Aventus vagy Aventus Cologne is bomba.
A Xerjoff Nio is jó, de szerintem túlárazott és az én orromnak túl csajos.

Amouge Reflection man vagy Sunshine man is jó lehet.
Esetleg a Tom Ford Neroli P. megosztó, de szerintem brutál jól működik melegben.

[ Szerkesztve ]

(#23038) volvoguy


volvoguy
addikt

Sziasztok! Olvasom itt hogy a Bleu de Chanel már nem az a Chanel.
Pláne hogy egy 2010-es kiadású edt jobb mint egy friss kiadású.

Találtam a Parfüm.hu-n edt-t 2010es a leírás szerint és edp-t 2014es kiadású. Melyikkel próbálkozzak?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#23039) jocoka75


jocoka75
tag

Sziasztok !

Vettem a Neroliban egy 50 ml-es Xrjoff Uden parfümöt , sajnos nem jön be az illata rajtam beédesedik kb 10- 12 fújás hiányzik belőle .
Hol tudom én ezt eladni ?
Előre is köszi a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

(#23040) niof


niof
addikt

Tudnátok ajánlani egy-két friss, gyümölcsös illatot nyárra? 3 kritériumom lenne.
1. Ne legyen geil, édes.
2. Ne Aventus klón legyen.
3. Tényleg inkább a friss illatok közé tartozzon, de nem feltétlenül citrusos.

Előre is köszi!

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#23041) tibbike01 válasza niof (#23040) üzenetére


tibbike01
őstag

Byredo Gypsy Water vagy Amouage Sunshine vagy Relfection man...

(#23042) Jhonny06 válasza niof (#23040) üzenetére


Jhonny06
veterán

Fentebb ugyanezt kérdezték, Tygar vagy Office.

(#23043) tibbike01 válasza jocoka75 (#23039) üzenetére


tibbike01
őstag

Kremmanian, facebook csoportokban.

(#23044) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Megjött a CDNIM EDT és picit csalódott vagyok,mert 1:1-ben Montblanc Explorer illata van.
Nem tudom ,hogy átesett egy 'reformulated'-en vagy ez alapból ilyen.

(#23045) raven24


raven24
tag

Sziasztok! Van egy Fahrenheit- Le Parfum a birtokomban, de nem lettünk barátok, valakinek esetleg?

 iPhone 14 Pro Max Deep Purple  Eladó parfümök!! Nézz be hozzám!

(#23046) bbdzyx válasza ToBeY (#23044) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Olyan. Mit vártál egy Aventus klóntól, hogy nem hasonlítanak egymásra?

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#23047) ToBeY válasza bbdzyx (#23046) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Valamiért azt gondoltam kicsit másabb lesz az illat,de azért a sillage elég jó.Beléptem egy egy helységbe és rögtön mindenki érezte,pedig csak próba volt (egy fújás a csuklóra.)

(#23048) metrion válasza ToBeY (#23044) üzenetére


metrion
aktív tag

Hmm ez érdekes, nekem is van mindkettő. De szerintem más a CDNIM erősebb, szúrósabb, irodában nem dicsérték az illatot még az Explorerre több dicséretet is kaptam, kellemesebb illat, de nekem nem jut róla eszembe az Aventus, se a Sauvage az ambroxán miatt. Viszont a CDNIM közelebb áll az Aventushoz véleményem szerint.

(#23049) Jhonny06 válasza metrion (#23048) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én is úgy emlékszem, hogy a CDNIM egy szúrós, fűszeresebb illat, bár én nagyon rég próbáltam, a megjelenéshez közel. Azóta elvileg változtattak rajta.

(#23050) ToBeY válasza metrion (#23048) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nekem Explorer kb egy éve volt,így nem tudom összehasítani most.De ez az első fél órában nem túl jó,elég szúrós erős,de utána elég kellemes az illat bör közelében.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.