Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29001) sherlock82


sherlock82
senior tag

Került esetleg mostanában valakinek a látóterébe A & F Fierce eladó parfüm?

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#29002) Tibu 75 válasza Jhonny06 (#28988) üzenetére


Tibu 75
újonc

Szereztem belőle pár milit és kiegészíteném annyival, hogy a teljesítménye igen gyatra. Kis túlzással óránként fújkálom. Ezt leszámítva igen kellemes illat ahogy mondod, nyitás egész jó, leszáradás ami kb egy óra nálam az.....elmegy.

(#29003) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Valaki vágjon fejbe, kedvet kaptam egy Joop Homme-ot rendelni :DDD :DDD

(#29004) pourri válasza Fr0z3n (#29003) üzenetére


pourri
aktív tag

Melyiket? :D Én most rendeltem a Le Parfum verziót, tűrhető. Bár mondjuk én fél óra múlva mikor már kellemes lenne a leszáradás már nem érzek semmit.

(#29005) whbear


whbear
senior tag

Sziasztok, megválnék a mostanában vásárolt Turathi Blue-től. Mindössze egy próba fújás hiányzik belőle. Sajnos a citrus nem jön be. Ha valakit érdekel privátban keressen.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#29006) Dzsedáj


Dzsedáj
tag

Notinon -20% néhány niche-re :B

''Az én akarásom nem bolondság,hanem tövig kalászos táblája a tibennetek még csak csirázó búzaszemeknek!''

(#29007) NYJ75


NYJ75
csendes tag

Sziasztok!

Az Orto Parisi Megamare milyen illat , haszálja e valaki ez a parfümöt a csoportban?
Esetleg egy kis véleményt kérhetek róla ?
Az ilyen tengeri vizes illatokat szeretem a legjobban.

Előre is köszönöm a segítséget.

(#29008) Misogi válasza NYJ75 (#29007) üzenetére


Misogi
aktív tag

Szia, én használom nyáron. Egyik örök kedvenc illatom amit szagoltam. Nagyon, nagyon erős és tartós.

Kb. úgy képzeld el mintha az óceán fenekén lennél és lenne egy olyan barlang amibe ha bemész, nincs víz és tudsz levegőt venni, de tele van rozsdás roncsokkal, kagylókkal, hínárral, stb. Aztán minél tovább maradsz ebben a barlangban annál mocskosabb, koszosabb leszel, ahogy a barlang is egyre sötétebb lesz. :C

A lényeg: hogy nem egy átlagos tengervizes illat, viszont nagyon különleges. Az tény, hogy nyáron ha ezt magadra fújod és mondjuk elmész nyaralni, esetleg strandra vagy csak simán a városba, akkor egész nap ez a nagyon különleges, érdekes tengervizes, óceáni feelinged lesz.

10ml szerintem bőven elég egész nyárra, 1 maximum 2 fújás és megvagy. :)

[ Szerkesztve ]

(#29009) NYJ75 válasza Misogi (#29008) üzenetére


NYJ75
csendes tag

Szia!
Nagyon szépen köszönöm ezt a részletes beszámolót, mindenképpen ki fogom próbálni,de a leírtak alapján szerintem nekem is be fog jönni.
Utoljára ami számomra különleges vizes tengeri illatot használtam az a Heeley -től a Sel Marin volt nekem ez is nagyon bejött rajtam tartós volt ,persze itt is megosztóak a vélemények .

Még egyszer köszönöm szépen a részletes beszámolót :R

(#29010) tibbike01 válasza NYJ75 (#29009) üzenetére


tibbike01
őstag

Próbáld ki a Zoologist Seahorset le fogod dobni a láncot. Jó a Megamare is de nekem fájt tőle a fejem, nyomasztó és nehéz tud lenni. Ellenben a Seahorse megmarad könnyed, algás, vizes, mocsáros illatnak, pont olyan mintha egy régi csónakban ülnél a víz felett. :)

[ Szerkesztve ]

(#29011) bbdzyx válasza Misogi (#29008) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Végre valahára én is kipróbáltam szombaton a Neroliban. tényleg brutálisan erős, Cthulhu illat :D
Ennyire erős, orrbamászó cucc, amit próbáltam az a Rasasi Shurah volt. Az mondjuk egy füstölt coccolino öblítő szag volt, de azt sem lehetett lemosni a kezedről.
Egyszer újrapróbálom nyáron is, mert kíváncsi vagyok a melegben hogy viselkedik, de nem a kislányom közelében.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#29012) dirtboy86 válasza daqwsq (#28486) üzenetére


dirtboy86
tag

Korábban beszéltetek az Azzaro Wanted By Night -ról, hogy discontiued lett, most viszont pár helyen láttam, hogy árulnak belőle. Lehet annak aki szereti érdemes lecsapni rá :). Bár nem értem tavaly ősszel akartam én is venni, majd szó szerint sehol nem volt , most pedig rejtélyes módon előkerült pár boltban valahogy :).

(#29013) Cxgrav


Cxgrav
senior tag

Sziasztok!

5/10ml szórófejes fiolákat honnan érdemes rendelni?

Köszi

Picture me Rollin' by 2pac

(#29014) colosV8 válasza Cxgrav (#29013) üzenetére


colosV8
csendes tag

(#29015) pohár válasza Cxgrav (#29013) üzenetére


pohár
félisten

tőlem, ha végre ráveszem magam, hogy megrendeljem a kínai forrásomtól... :DDD

de a minimum rendelés nála 500db-os, szóval lenni kell rá vevőnek rendesen

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#29016) NYJ75 válasza tibbike01 (#29010) üzenetére


NYJ75
csendes tag

Ma voltam kipróbálni a neroliban a megamare- t fújtam a kezemre nekem tetszik egész jó és tartós is ,viszont kiakadtam úgyanis már nem lehet venni helyben mintát csak rendelni tudsz pedig jó lett volna egy két illatot próbálni pár napig :W .

(#29017) NYJ75 válasza tibbike01 (#29010) üzenetére


NYJ75
csendes tag

Köszi szépen jó ,hogy mondod mindenképpen ki fogom próbálni.

(#29018) C_hris válasza NYJ75 (#29016) üzenetére


C_hris
tag

A Superz Endless sea majdnem ugyanaz az illat, talán egy kicsit lágyabb.

(#29019) Petyuska111


Petyuska111
tag

Thé Basilic Molinard: nagyon zöld, nagyon erősen bazsalikomos, kesernyés herbálos parfüm zöld teás lecsengéssel. Torino21 vonal egyértelműen, nagyon közel van hozzá! Nyilván a T21-et nem éri el minőségben, tartósságban, de árához képest brutál jó, ez egy budget T21, nyugodtan mondhatjuk. Uniszexként árulják, de talán inkább férfias a kesernyés illata miatt, bár ki tudja... Nekem nagyon bejön, de tényleg csak szélsőségesen green/herbal vonalat kedvelőknek ajánlott. Valamint T21 pótlására:-)

(#29020) Amilo02


Amilo02
aktív tag

Sziasztok!
Vettem egy férfi [YSL] EDP-t és egy [YSL] Le Perfüm-öt.
Az illóolaj mennyiségével van kérdőjel a fejemben. Az EDP illóolaj mennyiségének a tartalmával tisztában vagyok(15-20%), viszont a Le Parfum kérdőjel nálam. A Le Parfum megegyezik a Parfum illóolaj mennyiségével(20-30%)?

(#29021) Misogi válasza Amilo02 (#29020) üzenetére


Misogi
aktív tag

A "Le Parfum" csak egy elnevezés...semmi jelentősége, csupán marketing.

(#29022) Amilo02 válasza Misogi (#29021) üzenetére


Amilo02
aktív tag

Tehát akkor minek felel meg? Parfum vagy EDP ketagóriának? Csak mert EDP nem szerepel rajta.

[ Szerkesztve ]

(#29023) Misogi válasza Amilo02 (#29022) üzenetére


Misogi
aktív tag

A YSL Y Le Parfum egy EdP koncentráció.

(#29024) Amilo02 válasza Misogi (#29023) üzenetére


Amilo02
aktív tag

Értem, köszönöm. Azért csodálkozok, h nem írják rá az üvegre és vagy a dobozra, h EDP :F

(#29025) colosV8


colosV8
csendes tag

Jean Paul Gaultier Le Beau Paradise Garden, illatozta valaki? Milyen élőben?

(#29026) dirtboy86


dirtboy86
tag

Rirana illatokkal valakinek tapasztalat / valaki hallott róluk?
Malajziaról nem a niche illatok jutottak eszembe első sorban :)) - és azt írják a Rirana az első majáj jand crafted niche illatokat gyártó cég.

Olvasgattam róla mostanaban és elég érdekesnek tűnő illatokat csinálnak, személy szerint a Coconut Nanas-r lennék kíváncsi. Nyárra már keresek egy tropusi, mindenképpen kókuszt is tartalmazó illatot ami picit gyümölcsös is , nem bántó és 1 óránál jobb a performance. (Le beau pl opcio lehet de sokan hordják). Official website

(#29027) pohár válasza dirtboy86 (#29026) üzenetére


pohár
félisten

régebben volt felkapva YT-on a márka, de nem pörögtem nagyon rá, mert hát nem igazán láttam az EU-ban még akkor... :U

ha kókusz, próbáld ki az ATH Ozone-t, elvileg Virgin Island Water szteroidokon :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#29028) dirtboy86 válasza pohár (#29027) üzenetére


dirtboy86
tag

Köszi! :)
Kíváncsiságból lehet berendelek majd egyet - aztán megnézzük mit tud.

(#29029) Fr0z3n válasza dirtboy86 (#29028) üzenetére


Fr0z3n
őstag

lorenzo pazzaglia summer hammer :K Ezt akkor neked találták ki. Nyárihoz képest brutálisan tartós.

(#29030) dirtboy86 válasza Fr0z3n (#29029) üzenetére


dirtboy86
tag

Ahh kiraly - koszi!! :) megnézem.

Pohár: ATH Ozone ahogy látom nem egy könnyen beszerezhető cucc :DD tegnap vagy órán át keresgéltem.

(#29031) pohár válasza dirtboy86 (#29030) üzenetére


pohár
félisten

legfőképp saját webshopjából, azon kívül a MaxAroma forgalmazza :(

tegnap pont láttam egy német emberkénél 215€-ért, de idén megszüntették, szóval most kell ráugrani bármilyen mennyiségre, míg lehet :DD (még láttam egy kis 10ml-s gyári üvegcsét - 9ml-vel benne - 50€-ért)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#29032) Misogi válasza pohár (#29031) üzenetére


Misogi
aktív tag

Szerintem ilyen árakon nem éri meg Aaron Terence Hjúúúz. :DDD Bírom a palit, nézem a videókat amiket felrak, de na...

(#29033) pohár válasza Misogi (#29032) üzenetére


pohár
félisten

hát tőle rendelve 80-90 font körül van a nem Oud szériás illat, de onnan postaköltség, vám/áfa, szóval nem olcsó, mire ideér :(

ha valaki tartósságra vágyik, nála megkapja, sok illata levakarhatatlan kb :DD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#29034) iatti válasza Misogi (#29032) üzenetére


iatti
aktív tag

pár éve láttam 1-2 videnyóját. szépen ki van pingálva a nyaka :DD /tudom, retró csávó vagyok/

(#29035) lurid


lurid
csendes tag

Sziasztok,

tudja esetleg valaki, hogy a 2020-tól Dior Homme Original a 2005-ös Polge-féle, vagy a 2011-es Demachy-féle kiadáshoz hasonlit inkább? Esetleg próbáltátok ezeket? Neten teljesen vegy véleményeket találtam, van aki a 2005-ös verziót látja benne, van aki szerinte csak szimplán átcsomagolták a 2011-est.

(#29036) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Bianco latte-t esetleg próbálta valaki? Mármint pasi :DDD

(#29037) whbear


whbear
senior tag

Ti hogyan tároljátok a decantokat? Van már jópár darab és szeretném egy helyre rendezni őket. Olyasmire gondoltam, mint a lőszer doboz. Van ilyen?

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#29038) dirtboy86 válasza whbear (#29037) üzenetére


dirtboy86
tag

(#29039) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Sziasztok!

Nem lakik véletlenül valaki innen Németországban, aki jár is haza gyakran, vagy tovább tudna küldeni egy csomagot? :D Egy eladó valamiért nagyon nem akar Magyarországra postázni. :(

[ Szerkesztve ]

(#29040) Jhonny06 válasza Misogi (#29032) üzenetére


Jhonny06
veterán

Még nem próbáltam tőle semmit, de olyan gagyik az üvegei, hogy kb. minden második rendelést kifolyva kapnak meg az emberek, ez eléggé eltántorít. Bár amúgy se láttam még tőle szimpi illatot, általában valamelyik aktuálisan népszerű illatot utánoz (és az árai is nagyon túlzóak).

(#29041) whbear válasza dirtboy86 (#29038) üzenetére


whbear
senior tag

Köszönöm!

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#29042) dbius válasza Jhonny06 (#29039) üzenetére


dbius
veterán

Mailboxde nem jöhet szóba?

(#29043) Elektrosokk válasza Jhonny06 (#29040) üzenetére


Elektrosokk
addikt

jól hangzik... :DD

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#29044) dirtboy86 válasza dbius (#29042) üzenetére


dirtboy86
tag

Ez megbizhato? Sokat rendelek No bol és az elmúlt pár hónapban sajnos én is azzal szembesülök hogy a németek nem akarnak magyarországra postázni régen sose volt ezzel gond...

(#29045) dbius válasza dirtboy86 (#29044) üzenetére


dbius
veterán

Igen, itt a ph-n ajánlották korábban. Sok cég van, ami ezzel foglalkozik, a mailbox az egyik első közülük. (anno mailbox.de címen indultak)

(#29046) Azie válasza dirtboy86 (#29044) üzenetére


Azie
őstag

mailbox megbizhato, én még nem próbáltam, mert amikor beregeltem, akkor amit rendelni akartam, nem küldte ki a bolt :D

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#29047) dirtboy86 válasza dbius (#29045) üzenetére


dirtboy86
tag

köszi - akkor nyugodt szívvel oda mersz rendelni bármit? :) fényképezőgépet pl nagyobb értékben?

(#29048) dbius válasza dirtboy86 (#29047) üzenetére


dbius
veterán

:K

(#29049) dirtboy86 válasza dbius (#29048) üzenetére


dirtboy86
tag

köszi!

(#29050) Azie válasza dirtboy86 (#29047) üzenetére


Azie
őstag

igen. a királyi posta mindig a vékony keresztmetszet

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.