Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8251) sonkabence válasza overclockerr (#8250) üzenetére


sonkabence
csendes tag

Az egyik legtartósabb Creed illat a GIT. 5-6 óra után válik csak bőrközeli illattá rajtam.

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#8252) Jhonny06 válasza overclockerr (#8250) üzenetére


Jhonny06
veterán

Most csak 1 fújás volt, így 100%-osan nem tudok nyilatkozni, de viszonylag jó a tartóssága. Az elején elég erős, aztán lecsendesedik. Néhány óra múlva bőr közeli, de magadon sokáig érezhető, körülötted valószínűleg kevésbé. Nyilván 2-3 fújással egészen más lehet.

(#8253) overclockerr


overclockerr
tag

Egy ideje foglalkoztat az illat, több helyen olvastam friss liget, frissen vágott fű illatát idézi, amit kedvelek.

Ezeket a batch-eket mennyire kell komolyan venni? Néztem Aventus-nál egy ember írta, hogy a régi flaska 6 óráig nagyon erős nála, az újabb meg csak 2-3-ig.

Reformulation jelenség az edp-ket mennyire szokta "rongálni"?

(#8254) ×HULK× válasza Jhonny06 (#8249) üzenetére


×HULK×
csendes tag

Kár hogy nincs Like gomb,mert most rányomtam volna. :)

(#8255) ×HULK× válasza overclockerr (#8253) üzenetére


×HULK×
csendes tag

Ha frissen vágott fűre és zöldre vágysz,akkor Lorenzo Villoresi-Yerbamate.Én is nyári illatot keresek friss,gyümölcsös,vizes aqvás stilusban és ezt (is) ajánlották (zs.tom).A frissen vágott fűröl jut eszembe:Neroliban szaglásztam a Heeleytől a L'Amandieret,ami igaz hogy női illatnak minősitettek,de olyan mintha egy fűnyíróba szagolnál bele fűnyírás után.Szerintem simán unisex,és zöld illat.

(#8256) Petyke77 válasza bump3r111 (#8246) üzenetére


Petyke77
tag

Szia a Notinon van az megbízható. Egyébként nekem ez az egyetlen a 200+ kipróbált parfümből ami instant fejfájást generált...
https://www.notino.hu/nautica/

[ Szerkesztve ]

(#8257) Kimmuriel válasza ×HULK× (#8255) üzenetére


Kimmuriel
aktív tag

Nem frissen vágott fű, hanem hársfavirág illata van, erősen hajaz a D'Orsay Tilleul-ra, és brutálisan sokkal többe kerül.

(#8258) lazolkov válasza sonkabence (#8238) üzenetére


lazolkov
újonc

detto...

(#8259) Ati.Inc válasza overclockerr (#8253) üzenetére


Ati.Inc
tag

Hermes Jardin Sur Le Nil-t is erdemes megszagolni ha zold friss illatra vagysz.
Szerintem nagyon jo nyari illat!

(#8260) mufi


mufi
senior tag

Kellemes húsvéti ünnepekt mindenkinek. Ehhez még jön egy Mefisto és remélem hamarosan egy gypsy water.

Bocs a képminőségért, meghalt a telóm oszt' csak ez volt.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8261) Petyke77


Petyke77
tag

Valakinek van ezzel tapsztalata?
Hanae Mori HM-edt
https://www.fragrantica.com/perfume/Hanae-Mori/HM-1579.html
A vélemények alapján szerintem berendelek egyet vakon. Nagyon jónak tűnik...

[ Szerkesztve ]

(#8262) kk831228 válasza mufi (#8260) üzenetére


kk831228
addikt

Black Afgano - bòl nem adsz el egy cseppet...?? :B :) Blamage nagyon tetszik, az egyik legjobb, legösszetettebb illat.... :K

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8263) mufi válasza kk831228 (#8262) üzenetére


mufi
senior tag

A múltkor tönkreb*sztam egy parfümös üveget, mert belenyomtam a tűt a csőbe ami átlyukasztotta és ezután már nem fújt...ha megmondod a know-how részét akkor valamennyit adhatok.
A silver musk az brutál...a hindu grass az nekem nagyon női illatra húz, párom imádja, úgyhogy az marad neki :D

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8264) Jhonny06 válasza mufi (#8263) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én ezt használom, simán belefújod egy decant-ba. A Royal Oud-ot mostanában kezdtem el használni, először nem tetszett, de rájöttem, hogy baromi jó. Bár kicsit "érettebb" illat.

(#8265) mufi válasza Jhonny06 (#8264) üzenetére


mufi
senior tag

Hjuh, és mi lesz a körülötted álló/ülő emberekkel :D gondolom a levegőbe száll az illat de rendesen.
Az a gond, hogy ennek semmi köze az oud-hoz de tényleg baromi jó illat-de érettebb, ezt aláírom. Számomra van benne egy kis rosszfiús rész, ez tetszik benne. De ez a Nasomatto ez méreg. Mondom kipróbálom, egy-egy fújás...ez tényleg extract, simán megéri az ár/30 ml, fényesedik a bőr ahova fújtam belőle.

Itt a linket 10 db se 1 dolcsi? vagy darabja 0.84 usd?

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8266) Jhonny06 válasza mufi (#8265) üzenetére


Jhonny06
veterán

10db 0.84 dollár. Amúgy baromira függ attól, hogy az adott márka milyen szórófejet használ. Pl. a Parfums de Marly-t vagy Byredo-t lehet úgy fújni ebbe a tölcsérbe, hogy gyakorlatilag nem is érződik és alig veszett el néhány csepp. A Nasomatto nem a legjobb ebből a szempontból, de tapasztaltam már rosszabbat is.

[ Szerkesztve ]

(#8267) bump3r111


bump3r111
tag

Megjött a Jacques Bogart Bogart Pour Homme.
Külföldi tesztek alapján rendeltem, vakon, mint olcsó de tartós "beast mode" parfüim.

Finoman szólva is igazak a róla szóló tesztek.
Az eleje eléggé szintetika, fél óra elteltével viszont egy nagyon kellemes egész napon át tartó édes dohány vanília cherry illat FELHŐVÉ változik.

[ Szerkesztve ]

(#8268) kk831228 válasza mufi (#8263) üzenetére


kk831228
addikt

Nem csinàltam mèg ilyet, sajna... :( Persze nem akarom hogy baja legyen a szòròfejnek...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8269) mufi válasza kk831228 (#8268) üzenetére


mufi
senior tag

Már gondolkodok azokon a tölcséreken...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8270) kk831228 válasza mufi (#8269) üzenetére


kk831228
addikt

Majd ha lesz valamikor, gondolj ràm!! ;) :R

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8271) mufi válasza kk831228 (#8270) üzenetére


mufi
senior tag

Megoldom. Rendelek. Többit priviben.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8272) zs.tom válasza mufi (#8263) üzenetére


zs.tom
tag

Nem az első vagy akitől ezt hallom, nekem eddig szerencsére egy üveg sem ment tönkre emiatt. Amouage és Dior üvegekkel csináltam.
A Royal Oud nekem abszolút nem tetszik, de ha magamra fújom akkor amellett, hogy nem tetszik marha jó :DDD na ezen igazodjon el valaki...Van benne valami olyan karakter ami pótolja azt a rést amit eddig egy illat sem tudott.

(#8273) ×HULK×


×HULK×
csendes tag

Írnátok egy pár sort a Black Afganoról?Összetevők alapján érdekel,de sehol nem tudom megszaglászni.Mintáért nem akarok kiadni 4200Ft.-ot(Notino).A Madisonban tartanak ugyan Nasomattót,de pont Black Afganojuk nincs.

[ Szerkesztve ]

(#8274) kk831228 válasza ×HULK× (#8273) üzenetére


kk831228
addikt

Na ezt várom èn is... :R

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8275) zs.tom válasza ×HULK× (#8273) üzenetére


zs.tom
tag

Nekem volt egy üveggel még öt éve, de hamar túladtam rajta. Zöldes gazszag van benne amit a réten lehet érezni mikor kimész hajnalban, mellé jön egy tömjénes édeskés illat. Sajnos nekem keverte a gyomrom, nem bírtam elviselni magamon.

(#8276) Jhonny06 válasza ×HULK× (#8273) üzenetére


Jhonny06
veterán

Őszintén? Nekem csalódás. Valószínűleg ebben közrejátszott az is, hogy túl sokáig vártam a kipróbálásával és ugye mindenhol azt olvasod, hogy hűde brutál, ennél töményebb parfüm nincs, stb. Szerintem egy kevésbé tapasztaltabb (nem mintha én annyira tapasztalt lennék) embernek, mondjuk egy Cool Water után tényleg brutál lehet, de én már jó néhány Nasomatto-t, Orto Parisi-t meg Slumberhouse parfümöt kipróbáltam, szóval tudtam objektíven értékelni. Maga az illat szerintem egyáltalán nem brutális, még csak nem is tömény, sőt. Láttam pár review-t arról, hogy kifejezetten "crowd-pleaser" illata van és én is erre fejé hajlok. Van benne egy kis "feketeség", de inkább zöld, tényleg nem éreztem semmi extrát, amikor hordtam. Ellenben a Pardon baromi jó, tényleg különleges illata van és tele van anyaggal.

(#8277) mufi válasza ×HULK× (#8273) üzenetére


mufi
senior tag

Számomra egy régebbi batch olyan volt mint a DG the one, csak volt benne valami extra. Ez most füstös, tömény és komoly illat, van benne valami dark dolog. Love or hate, pont mint minde niche.

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8278) kk831228 válasza Jhonny06 (#8276) üzenetére


kk831228
addikt

Ettōl fèlek èn is... Amennyire Istenìtik, annyira lesz csalòdàs... :B :R Blamage az nagyon tetszik azert lennèk kìváncai a többire is...

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8279) zs.tom válasza Jhonny06 (#8276) üzenetére


zs.tom
tag

A Pardon meg egy az egyben Guerlain L'instant PH Extreme IMO, de a Pardon szebben magnolia.

(#8280) Kimmuriel


Kimmuriel
aktív tag

A Nasomatto-k közül eddig csak az Absinthe-ot és a Baraondát próbáltam, ez utóbbi különösen tetszett, viszont az ára túlságosan horror. :(

(#8281) kk831228 válasza zs.tom (#8279) üzenetére


kk831228
addikt

Akkor azert tetszik Jhonny06-nak... :K :D

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8282) Jhonny06 válasza zs.tom (#8279) üzenetére


Jhonny06
veterán

A Pardon mellett az említett Guerlain az egyik kedvenc parfümöm, rengeteget hordom/hordtam mindkettőt, én tudok különbséget tenni. :) Előbbi kevésbé gourmand (étcsoki) és inkább fás, míg a Guerlain-ban sokkal "ehetőbb" a kakaós jegy és a pacsuli/csillagánizs a domináns.

Kb. ugyanazt nyújtja a két illat, de számomra nagyon különbözőek. Talán a Pardon kicsit jobban bejön, ezen érződik, hogy mindent beleraktak, amit lehetett.

kk831228: Ja, nem véletlen.. ;)

[ Szerkesztve ]

(#8283) zs.tom válasza Jhonny06 (#8282) üzenetére


zs.tom
tag

Akinek van mindkettő és összehasonlítja annak könnyű :D Én is szeretem mindkettőt, de nekem akár lehetne jobban magnoliás. Guerlain-től nekem a Vetiver ami még tetszik.

(#8284) mufi válasza zs.tom (#8283) üzenetére


mufi
senior tag

Melyik Guerainről van szó?

más: eze a Creedek már csak tényleg ilyenek. Q jó illat, 1-2 óráig jól projektálnak aztán inkább bőrközeli illat lesz belőe...Royal oud nekem jobban bejön mint a Millesime imperial...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8285) kk831228 válasza mufi (#8284) üzenetére


kk831228
addikt

[link] 👌 :K Nagyon jò, az áráròl nem is beszèlve... ;)

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8286) summersam


summersam
csendes tag

Different Companytól próbált már valaki valamit?

(#8287) mufi válasza kk831228 (#8285) üzenetére


mufi
senior tag

GIT 250 ml 250 eur, Selection Verte 250 ml 270 eur, Original Vetiver 250 ml 260 eur discount jár nekem egy üveg Aventus vásárlása után. Akit érdekel, írjon privit (nekem az original vetiverből kellene 25 ml).

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8288) ödönke válasza mufi (#8287) üzenetére


ödönke
aktív tag

25ml OV jöhet ide is.

(#8289) mufi válasza gubabela (#8023) üzenetére


mufi
senior tag

A q anyját, hogy nem akarja elfogadni a címet :W
Kapott tőlük valaki valamit már? Ismerősöm 1,5 hónapja töltötte ezt ki, még semmi...

ödönke
felírtalak.

[ Szerkesztve ]

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8290) kk831228 válasza mufi (#8287) üzenetére


kk831228
addikt

Le kellene tsztelnem, utána tudok mondani valamit... ;) Nem tudom melyik a vetiver... A Refi valamelyik összetevője tetszik, de nem tudon hogy az-e...

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#8291) Jhonny06 válasza mufi (#8289) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én még akkor rendeltem, amikor kirakta a linket (1 hónapja), azóta semmi. :DDD Mondjuk az ilyen ingyenes minták kiküldésével nem szoktak sietni.

(#8292) zs.tom válasza Jhonny06 (#8291) üzenetére


zs.tom
tag

Kilian régen csinált ilyen akciókat, maguktól küldték a mintákat, de nagyon hamar leálltak vele.

(#8293) mufi válasza Jhonny06 (#8291) üzenetére


mufi
senior tag

Hát de akkor is... valami útmutató, a kitöltéshez, minden variációt próbáltam már...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8294) zs.tom válasza mufi (#8293) üzenetére


zs.tom
tag

Megpróbáltad ékezetek nélkül angol módon is?

(#8295) zs.tom


zs.tom
tag

Szolgálati OFF: Valakit érdekel Amouage Memoir decant? Szeretnék venni valami új illatot, kiárusítanék belőle kicsit :DDD Tudom, hogy tavasz meg ilyesmik, de hátha...
non-magnetic cap vintage üveg, igazolni tudom az eredetiségét

(#8296) summersam


summersam
csendes tag

Caron yuzu-t ismeri valaki,érdemes kipróbálni?

(#8297) sonkabence válasza mufi (#8287) üzenetére


sonkabence
csendes tag

Tehát kb 3200/10ml + üveg kerülne a vetiver?

Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

(#8298) mufi válasza sonkabence (#8297) üzenetére


mufi
senior tag

Meg a posta ugye...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#8299) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Notino niche kiárusítás "utolsó darabok" címszóval, ha jól láto ma L'Artisan-okat ők is kiszórják?
Vagy ez csak olyan mint az emag havonta beharangozott "nagy akció"-ja, az aktuális szállítmány utolsó darabjai? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#8300) Jhonny06 válasza Mercutio_ (#8299) üzenetére


Jhonny06
veterán

Gyorsan végigfutottam rajta, a legtöbb ár elég átlagos, ez ilyen bullshit akció.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.