Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-19 06:49:10

LOGOUT.hu

Parfüm topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28001) bbdzyx válasza Misogi (#27994) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Az egy érdekes, de jó illat. Rég szagoltam, szerzek belőle valami fújost.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#28002) Balázs Z.


Balázs Z.
tag

Sziasztok! Feleségemnek keresek Hermès "Un Jardin Sur Le Toit" 50 vagy 100 ml-es kiszerelésű parfümöt. Van bevált beszerzőhely, ahol garantáltan nem hamisítványt árulnak, és jelentősen olcsóbb, mint a Douglas, ahol 53.990 Ft :DDD a 100 ml-es?

(#28003) Fr0z3n válasza Balázs Z. (#28002) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Notino és még ajándék is jár hozzá.

(#28004) Misogi válasza Balázs Z. (#28002) üzenetére


Misogi
aktív tag

https://www.arukereso.hu/parfum-c3262/herm-s/un-jardin-sur-le-toit-edt-100-ml-p59951055/

Ez alapján vedd onnan ahol a legolcsóbb.

Futárplázán 100ml 32.800 Ft, veheted is. :)

[ Szerkesztve ]

(#28005) ozeviktor92 válasza Memmaao (#27999) üzenetére


ozeviktor92
tag

Most vásároltam egy 100milis üveggel Encre Noir-t. Pontosabban akkor rendeltem meg mikor az órás topicban olvastam amit írtál róla. Gondoltam egye, fene, annyira rossz csak nem lehet, majd elfogy a 100mili... Most vettem át délután, még autóban fújtam a kupakba és beleszaglásztam. :D Na nem mondom, hogy őszinte volt a mosolyom hazafele, borzasztó ravatalozó szag csapott meg elsőre, aztán itthon adtam neki még egy esélyt a csuklómon is. Leültem és egyszer csak megcsapott az illata, eszembe jutott a gyerekkorom, nagymamámnál töltött téli szünetek, a közös családi karácsonyok, a fatüzelésű kályhából néha kicsapódó füst illata, apum illata mikor hazajött az asztalosműhelyből munka után. Ez a parfüm egy csoda, csak adni kell neki időt. Köszönöm a tippet! :)

(#28006) axlfsi


axlfsi
veterán

Sziasztok!

Bepróbáékoznék vakon pár Lattafa-val (kezdésnek 2-3 ffi és női illattal). eMag-on nem rossz áron találtam is, de egyik-másiknál van vagy 4-5 forgalmazó is viszont az értékelések a terméklapon nem különböztetik meg forgalmazók alapján, ... ami azért is izgalmas, mert pl. olvastam olyat, hogy valaki konkrétan panaszkodott a tartósságára, hogy pocsék, mert ugyanazt máshonnan rendelve nagyságrendekkel tovább tartott az illat (ergo hamisítványt adtak el neki). Mondjuk, arra is rácsodálkoztam, hogy ezt a hozzászólást kiengedte az eMag, hiszen cenzúrázzák (és nyilvánvalóan a forgalmat ezáltal csökkentheti a negatív vélemény).

Ezeket lesegetem btw:
Lattafa Asdaaf Majd Al Sultan parfüm, férfi, 100 ml
Lattafa Női Eau de Parfume, Ana Abiyedh, 60 ml
Ard Al Zaafaran Eau de Parfum, Dar Al Hae, Női, 100 ml
Asdaaf Lattafa Asad Férfi parfüm, 100 ml
Lattafa Confidential Private Gold Női parfüm, Eau de Parfum, 100 ml

ui.: nyilván magáról az illatról nehéz véleményt kérni, nem is tenném szívesen, esetleg csak ha valakinek nagyon negatív véleménye volt valamelyikről, azt megírhatja bátran, ha van kedve.

ui2.: a fenti parfümök forgalmazói közül ha van tiltólistás, kérlek szóljatok (akár privátban is) :R

Köszönöm!

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#28007) axlfsi válasza Fr0z3n (#27927) üzenetére


axlfsi
veterán

... ez engem is érdekelne! :K

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#28008) Fr0z3n válasza axlfsi (#28006) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Nyugodtan rendelhető. Az asad eléggé túlhájpolt. Elég szúrós. A confidential szerintem nagyon jó, páromnak vettem, kellemes gyümölcsös, bár nem túl tartós. Az Asdaaf olyan mintha egy arab koma most jött volna ki egy drogériából. Inkább ezt ne. A többit nem ismerem. A hayaati gold elixirre nézz rá szerintem és a bade'e al oud honor and glory, de az a brasty-n van jó áron. Nekem utóbbit ma adták fel.

(#28009) Tibu 75


Tibu 75
újonc

Valakinek nincs itt egy kis kiadó Oajan?
Elég lenne 5ml decant is.

(#28010) axlfsi válasza Fr0z3n (#28008) üzenetére


axlfsi
veterán

Azt elárulod, hogy melyik eladót preferálod eMag-ról (ha onnan rendeltél)? ... attól félek, nem konzisztens a minőség, ha érted mire gondolok és vannak huncut eladók.
Mi that az Arabian-t olvastam volna már itt, hogy volt onnan vásárlása valakinek.
Btw köszi a tippeket, megfontolom (Asad azért volt a listámon, mert egyszer Giaj nagyon dicsérte egy TikTok videójában,... gondoltam, csak megnézem akkor már :DDD)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#28011) pourri válasza axlfsi (#28010) üzenetére


pourri
aktív tag

Arabiantól én is rendeltem már emagon keresztül. Minden rendben volt.

(#28012) Azie válasza axlfsi (#28010) üzenetére


Azie
őstag

10k alatti arab parfümöket nem igazán hamisítják - ahogy a nem mainstream/keresett designereket sem

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#28013) axlfsi


axlfsi
veterán

Köszi mindkettőtöknek! :R
(egyik Lattafa alatt láttam pedig a korábban emlegetett kommentet, hogy máshonnan rendelve sokkal tovább tartott az illat, de persze bárki mondhat bármit (ezért is kérdeztem inkább Benneteket)).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#28014) Misogi válasza axlfsi (#28013) üzenetére


Misogi
aktív tag

"máshonnan rendelve sokkal tovább tartott az illat"

Első fontos szabály ha parfümökkel szeretnél foglalkozni: ilyenekkel ne foglalkozz kérlek. :DDD :)

(#28015) axlfsi válasza Misogi (#28014) üzenetére


axlfsi
veterán

Ezt nem biztos, hogy értem most! :) (foglalkozni? ... nem akarok, csak szeretnék kevésbé szart venni).
Volt már szerencsém egyszer egy webshopos és ezzel párhzamosan egy ugyanolyan márka de Sárkánycenteres egyik parfümös termékéhez; az illatok ahhoz képest egész hasonló volt, még egymás után szagolgatva is, az üvegen se volt nagyon észrevehető sok különbség (1-2 igen, de főleg úgy, egymás mellé téve őket), viszont az illat tartósság szó szerint ég és föld...

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#28016) Memmaao válasza ozeviktor92 (#28005) üzenetére


Memmaao
addikt

Nincs mit! Nagyapám volt asztalos és nagy-nagybátyám is. Imádtam a műhelyben lenni télen. Amikor tüzelte a forgàcsot. Amikor Diófát vágott és az enyhe égett dió terjengett. Faluról jártam Pestre általános suliba. Reggel még csípett az idő, szállt a füst. Nekem ez nem egy illat, hanem egy békeidő felidézése. Kell neki idő, fanyaran mély fás az illat, a Ciprus citrusos kívül nélkülöz minden édességet. Az édes benne az emlék, amit megidézni képes.

My name is Bond, James... Dean.

(#28017) tibbike01 válasza Memmaao (#28016) üzenetére


tibbike01
őstag

Próbáld ki a Maison Martin Margiela By the Fireplace-t. Attól ledobod a láncot! A valaha szagolt legjobb kandalló, sült gesztenye, füstös illat. :K

[ Szerkesztve ]

(#28018) Memmaao válasza tibbike01 (#28017) üzenetére


Memmaao
addikt

A jazz club van még tőlük, azt is nagyon szeretem.

My name is Bond, James... Dean.

(#28019) Azie válasza axlfsi (#28015) üzenetére


Azie
őstag

ez ismert, keresett, "menő" parfümöknél előfordul, random illatokat nem éri meg hamisítani. :)
amúgy az illat erőssége nagyban bőr/időjárás/évjárat/szaglás kérdése

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#28020) Misogi


Misogi
aktív tag

Ismerősnél szagoltam ezt: [link]

Azt hittem ez is valami szintetikus förtelem lesz, de wow...ez valami brutálisan jó. Annyira hozza a SWY vibe-ot hogy hihetetlen. Ha nem tudnám hogy klón, elhinném hogy ez az eredeti. :DDD Vennék is egyet de az a baj mostanában vettem több parfümöt szóval most inkább visszafogom magam. :) oud-os Stronger With You, elég olcsó, ha valakit érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#28021) Elektrosokk válasza Misogi (#28020) üzenetére


Elektrosokk
addikt

ez miért off ?

én az eredeti illat elől is menekülök. :DDD

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#28022) axlfsi válasza Azie (#28019) üzenetére


axlfsi
veterán

Igazából lehet, el is engedem ezt a kérdést (illetve úton is már 2-2 Lattafa, aztán már nagyon kíváncsi vagyok,... szeretem az erős és fűszeres illatokat (pl. Joop! immáron 30 éve a kedvencem) így kíváncsian várom, milyenek is lesznek :C
(pl. pacsuli és szantálfa is óriási kedvencem a légfrissítők terén)

Apropó, egy kis off: Aldiban volt egy időben ez a termék, de sajnos, azóta sem... ha ismeritek és tudtok hozzá hasonlót ajánlani más forrásból, gyártótól, nagyon örülnék neki! :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#28023) Memmaao válasza Elektrosokk (#28021) üzenetére


Memmaao
addikt

Egyszer véletlenül fújtam magamra 3mat SWY OG-ból, azt hittem meg fogok fulladni, annyira folytott. Az absolutely tavaly télen tetszett, mígnem az erősen gesztenyés szagot meguntam benne. Azóta én is menekülök előlük.
A kollégám vett swy Oud -ot, na az viszont jó volt.

My name is Bond, James... Dean.

(#28024) Misogi válasza Memmaao (#28023) üzenetére


Misogi
aktív tag

Ez amit ajánlottam elv az swy Oud-hoz hasonlít nagyon.

(#28025) duckload


duckload
tag

Hali!
20 ezer alatt milyen illatot vennétek most?
Mindig mennek a drága illat ajánlások. De ebben a olcsóbb kategóriában mik a legjobbak? Ilyen árban mi éri meg ami tartós és kellemes is?

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#28026) Memmaao válasza duckload (#28025) üzenetére


Memmaao
addikt

Téli vagy nyári illatot keresel?

Tél: Rochas Moustache
Nyár: John Varvatos Artisan Pure

My name is Bond, James... Dean.

(#28027) Azie válasza Memmaao (#28026) üzenetére


Azie
őstag

tavasz: encre noire
ősz: he wood

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#28028) duckload válasza Memmaao (#28026) üzenetére


duckload
tag

Téli :R

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#28029) Azie válasza duckload (#28028) üzenetére


Azie
őstag

írtam volna a lanvin avant garde-t, de most látom azt is megszüntették :S

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#28030) Memmaao válasza duckload (#28025) üzenetére


Memmaao
addikt

Szerintem egy parfüm minőségét nem feltétlenül az ára határozza meg.
Jó áron is lehet niche minőséget kapni! Én inkább a perfumőrt szoktam figyelni, hogy kinek a munkája van a parfüm mögött. Natalie Lorson az egyik kedvencem! Persze egyik illata sem blind buy! Az Encre Noir mind3 változata megvan. Az OG a kedvencem, de az egy múlt idéző, nosztalgiázni kívánó esőnap illat. A Sport változat sokkal cirtusosabb, az akár 4 évszakos signature scent is lehet, az extreme változat meg designeres emészthető gyantàs illat, az is ősz tél, nagyon jó!
Natalie Lorson munkája a Bentley for men intense is. Na az is egy egyedi "boozy scent", irgalmatlan tartós, sehol nem fog szembe jönni. De ezeket nem ajánlom vakon venni, mert ha csak 8e forint is 100ml, nem biztos, hogy tetszeni fog.
Nyári illatnak még ott van a lengyel boarderline vlogger, Jeremy által széthàjpolt Nautica voyage. Ezt már azóta hàjpolja, hogy elment volna az esze. Na ez blind buy biztos nyári illat. Ez tényleg mindenkinek tetszhet. Igaz rá az "out of shower" effect.
Nekem 2002 óta örök kedvenc cheapy a Versace Blue Jeans. Nincs mégegy akár csak hozzá hasonló illat. És filléres ez is.
A korábban említett Rochas Moustache sem feltétlenül blind buy, de az is szintén crowd pleaser, nem véletlenül ürül ki minden webshopban ősszel.
És amit még érdemes nézned, az a FB parfüm csoportok és a marketplace. Utóbbihoz kell egy kis rutin, hogy ne fuss bele átverésbe. Nekem most pl sikerült gombokért (14eft) szereznem egy spicebomb night vision EDP -t. Az eladó úgy emlékezett 50ml-nek vette, annak is hirdette. Legnagyobb megdöbbenéssel vettem észre, hogy nagyjából hiánytalan 90ml. Az illata egyébként majdnem ugyanolyan, mint az YSL Y le parfume.

Jelenleg ez a gyűjtemény. A feleségem szerint, "basszus ez kurv@sok". Aztán mutattam neki pár fraghead Fragrantica usert. Na leesett az álla. 🙈😅

My name is Bond, James... Dean.

(#28031) axlfsi válasza Memmaao (#28030) üzenetére


axlfsi
veterán

Látom, a Covid nálad is betett... rohadtul idegesítő, hogy én is így jártam... érzek, érzek, de sokkal rosszabb mint előtte :U ...és nagyon úgy tűnik, hogy ez már így is marad (?)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#28032) Memmaao válasza axlfsi (#28031) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem szerencsémre teljesen rendeződött a szaglásom! Volt átmeneti phantozmia meg parozmia. Fél évig nem tudtam a hagyma és a paprika illatát elviselni, mert konkrétan sz@rszagú volt. De lekopogom, most már másfél éve minden ok. Igazából annak örömére jött nálam a parfüm őrület, hogy rendeződött a szaglásom.

My name is Bond, James... Dean.

(#28033) ElRamos


ElRamos
tag

Sziasztok!

Néhány éve a Guerlain L'instant de Guerlain Pour Homme edt-t és a Rasasi Daarejt használom felváltva ősszel és télen. A Guerlain annyira megdrágult, hogy eszméletlen. Pár éve úgy emlékszem 11-12 ezer ft körül vettem a 100 ml-es tesztert, de most több, mint a háromszorosába kerül.

Ajánlanátok valami alternatívát? A Burberry Londont még nem próbáltam, régóta szeretném azt is, lehet arra váltok idén.

Köszönöm a tippeket!

Üdv: ElRamos

(#28034) bbdzyx válasza ElRamos (#28033) üzenetére


bbdzyx
senior tag

nem akartam elhinni, amikor írtad, de tényleg 30k fölött van a LIDG :O

Burberry London szerintem más kategória, de a legjobb ár/érték arányú, crowdpleaser hideg idős illat! Akármilyen niche őszi-téli illatot próbálgatok decantokból, valahogy mindig visszatérek a jó öreg, kompakt 30 ml-es London-hoz. Már bánom, hogy nem rendeltem be a Dua-tól a dupe-ját, amíg még kapható volt.

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#28035) Petyuska111


Petyuska111
tag

Torino21: ez lenyűgöző, na. Ilyen minőségű parfümöm eddig nem volt és végigszaglászva egy csomó Creed/PDM/Xerjoff cuccot, nekem ez jelenleg a csúcs. Árban is... Elképesztően minőségi összetevőkből áll és ezt érezni is, ráadásul tartós, projektál is, nincs panasz! Érdekes, hogy más Xerjoff parfümök rajtam egyáltalán nem bizonyultak tartósnak, pl. Mefisto (ez volt a leggyengébb, 1-2 óra), Renaissance, Fiero, nem értem, hogy ha ezt meg tudták így csinálni, akkor azokat miért nem?? Visszatérve a Torino21-re, egy ilyen parfümöt azért nem lehet minden nap fújni, ezért keresgéltem egy olyat gyakoribb használatra, ami hasonló hozzá, zöld/fodormentás illat, de sokkal olcsóbb. Találtam is, aki szereti a T21-et vagy ezeket az illatjegyeket, annak ajánlom: État Libre d'Orange You or Someone Like You EDP, 100ml ára 30e jelenleg. Nagyon-nagyon hasonló, negyedáron! Ez is niche illat, persze nem éri el a T21-et minőségben vagy tartósságban, de önmagában jó kis cucc. Nekem nagyon bejött.
Ami viszont csalódás, pedig minta után vettem: PDM Sedley. A minta tetszett, de így is mellényúltam. Brutális ambroxan bomba, nem kedvelem az ambroxant, főleg ilyen töménységben. Jövő tavaszig pihentetem, hátha jobb lesz.

(#28036) tibbike01 válasza Petyuska111 (#28035) üzenetére


tibbike01
őstag

Jaa a T21 tényleg jó cucc, annó sokszor írtam róla itt, de most nagyon nincs szezonja :D fura, hogy pont most vagy rajta.

[ Szerkesztve ]

(#28037) Memmaao válasza Petyuska111 (#28035) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem a Zefiro-tól esett le az állam. Nem győzök betelni vele. Reggel fújtam fel 7kor, most is folyamatosan megcsípem az illatát,.ahogy jár a levegő körülöttem. Naxos-t is kipróbálnám, nem merem blind buy megvenni, ahogy a Iommi Monkey ismmozgatja a fantáziámat.
Nyárra terv szerint 1861 reinessance lesz.

My name is Bond, James... Dean.

(#28038) Petyuska111 válasza tibbike01 (#28036) üzenetére


Petyuska111
tag

2 hete még 26 fok volt, akkor hordtam:-) De tényleg nem most van szezonja.

(#28039) tibbike01 válasza Petyuska111 (#28038) üzenetére


tibbike01
őstag

Most a Byredo Oud Immortel megy ezerrel. Zseni egy illat! :)

(#28040) pohár válasza Memmaao (#28030) üzenetére


pohár
félisten

én perpillanat így állok üvegesek terén, azt hiszem kivettem és beraktam mindent, ami változott :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28041) tibbike01 válasza pohár (#28040) üzenetére


tibbike01
őstag

A lakcímed kérem ;]

(#28042) axlfsi válasza pohár (#28040) üzenetére


axlfsi
veterán

Tyűazannya! :D ... ez sem kis kollekció! :C
Egyébként, ezek mind elfogynak nálad, mielőtt tönkre mennének? ... csak kíváncsiságból kérdezem (vagy nem tartasz tőle, hogy romlik a minőség, illat?)

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#28043) Memmaao válasza pohár (#28040) üzenetére


Memmaao
addikt

Na ez nagyon szép kollekció. A múltkor a feleségem megszólt, hogy mi a francnak van ennyi parfümöm. Mondtam neki, hogy ez semmi. A Fragrantica oldalon a legtöbb fraghead ennél sokkal több parfümmel bír..mondta, hogy nem hiszi el. Random raböktem az egyik parfüm véleményre és mondtam, nézze meg az írójának a gyűjteményét. Kerekedett a szeme rendesen. 🙈

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#28044) pohár válasza axlfsi (#28042) üzenetére


pohár
félisten

tibbike01... nananaaaananana :DD amúgy kb fele itt van bent munkahelyemen, egyszerűen otthonra nem fér már több :F

hát igyekszem használni őket, de pl. a felső sor legvége, és 2. sor eleje mind-mind vintage, 1. kiadású DIOR illatok (2005-2007 környékéről), hibátlan az illatuk még mindig :K

szóval nem romlik rám a többi sem, remélem :D

Memmaao... á igen, ez még semmi, simán látok olyat, akinél szekrény(ek) van(nak) teli kb ilyesmi árú cuccokkal :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#28045) Memmaao


Memmaao
addikt

Ma először a reggeli pécsi 0 fokhoz felfújtam a Tonka Cola-t. Ez a parfüm egy vadállat. Két fújàs garantáltan 24 órás tartósság.
Nem értem, hogy egy éve kint és még miért nem jutott el egy viszont eladóhoz?! Én berendeltem a gyártótól,. annyira megtetszett tavaly a dekant.

My name is Bond, James... Dean.

(#28046) Misogi


Misogi
aktív tag

Sziasztok, árul itt valaki piaci ár alatt Rasasi Turathi Blue-t? Ha igen, érdekel. :)

(#28047) axlfsi


axlfsi
veterán

Megérkeztek a Lattafa-k, ... 2-2 ff és női, első arab parfümmjeink. Nem rossz, nem rossz, de még barátkozunk :B
Sultan-t fújtam most fel,...nem semmi intenzitása van :K

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#28048) Fr0z3n válasza Memmaao (#28045) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Annál tényleg vicc, hogy nem lehet kapni. Nekem a montale infinity-t kellett vadászni hónapokig. (bár ne tettem volna, annyira nem jön be :DDD) Közben jön az új kávés Mancera és édes, virágos Montale.

(#28049) Freddycom


Freddycom
őstag

DM-ben kapható Nautica Voyage, Voyage Sport, Voyage Heritage és N-83 8k 100ml

Ez elég bestbuy, nem? Régebben simán ment neten 13-15k-ért.

(#28050) pohár válasza Memmaao (#28045) üzenetére


pohár
félisten

ú, az Aoud Lemon Mint... fincsi :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.