Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84051) sasa311 válasza Nerazim (#84050) üzenetére


sasa311
veterán

Pilismaroti öbölben voltunk még gyorsan az áradás előtt

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#84052) jjohn


jjohn
aktív tag

Sajnálom, hogy nem tudok menni fórum pecára megint melózom. A távolság nem lenne gond.
No, de tegnap volt egy rövid tényleg, rövid peca volt a Dunán kb. másfél órás. ép beérett a hely, sajna közbe jött valami és menni kellett. A víz még eléggé fent van és jön az újabb lötyi.

(#84053) KunEmber válasza PpenoO (#84046) üzenetére


KunEmber
senior tag

:K 6!

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#84054) Nerazim válasza sasa311 (#84051) üzenetére


Nerazim
őstag

Arról a helyről már sokat hallottam/olvastam. Fenék vagy úszós horgászat volt? Etetőanyagot milyet használsz?

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#84055) SRII


SRII
őstag

Sziasztok! Van valaki aki egyedül horgászik és már unja? én is egyedül horgászom sajna, Balaton-kisbalaton-kisebb magán tavak kipróbálása, én úgy érzem ezt a hobbit meg kell osztani valakivel, mert eléggé befásultam és nem is tudok előre lépni a horgászatban, ha esetleg valaki ezen helyekre jár és úgyszintén egyedül, és tényleg örülne egy horgasztásnak írjon rám, görbüljön mindenkinek és érje el célját :R

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#84056) PpenoO válasza SRII (#84055) üzenetére


PpenoO
őstag

Brokeback Balcsi :DDD

U.I.: Rossz vicc, remélem találsz társat.

(#84057) horcsog válasza Nerazim (#84054) üzenetére


horcsog
tag

Csak fogjátok a busákat az utolsó darabot is bárcsak , rengeteg van . Nem horgászom és nem is horgásztam rá soha.

Sokat fogtak felénk régen is véletlenül is keszegezés pontyozás közben tudatosan is busára horgászva 1-2 ember aki busázásra adta a fejét . Tejpor és liszfinomságúra darált robbantott kukorica mint lebegő cucc, vagy még lucernaliszt mint adalék. Ezek évtizedekkel ezelőtt is odacsalták mikor busázó gyári kaja még nem volt . Ez még a technoplankton előtti időszak. Gondolom nem mondok újat ezzel egy busahorgásznak, de ha csak eggyel többet kifognak belőlük örülök. :) A cél régen az volt hogyan lehet odacsalni a normális halat a busák ne jöjjenek oda és ha odajöttek nagy anyázások mentek. :) Változnak az idők , de annyi van ha mindenki egy mázsát hazavinne horgászatonként az is kevés lenne.

[ Szerkesztve ]

(#84058) horcsog válasza Nerazim (#84054) üzenetére


horcsog
tag

Dunán csirketáp, malactáp amit régen sokan használtak ezek a takarmánybolti kész keverékek. Dunai pecához nagyon sokan etettek ilyennel keszegre, pontyra. Erre sokszor odajött a busa aminek szinte senki nem örült mert minden halat elvert onnan és kabátba akasztgatták a népek. :) Ha ebbe a kajába tejport is tett valaki és busás helyen volt akkor a pecának annyi lehetett könnyen busák miatt. Szerintem ezek ma is működnének mert több a busa mint régen, és ezek a gyári busás kaják is valami ilyesmikből lehetnek . Finom szemcsés cucc és valami felhősítő benne. De én nem értek a busázáshoz csak amit úgy láttam belőle az kb ennyi . Faddon és Szálkán is nagyon sok volt/van. Szálkán mondjuk le is halászták kb 20 évvel ezelőtt láttam 50 kiló körülieket lehalászásban nem 1-2 db-ot, csónakkal ha megyek vigyázni kell velük nyáron nehogy a csónakba beugorjon eddig még megúsztam .

[ Szerkesztve ]

(#84059) iceQ!


iceQ!
addikt

A holnap fórum peca látogatásom lehet hogy elmarad. 2 napja már kellemetleünl beteg vagyok, viszont ma reggelre már kis hőemelkedés is befigyelt. :((( :O

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#84060) sasa311 válasza Nerazim (#84054) üzenetére


sasa311
veterán

Egyenlőre még fenéken vannak. Ahogy melegszik majd a víz jönnek fel vízközbe (bár maróton nyáron is sokan fenéken - is - tolják, le lehet őket húzni ahol nem annyira mély a víz állítólag). Én nyáron már csak úszóval tolom.

Etetőnek Szilvási Sz. etetőjét használom, a pirosat és a sárgát is. Nehéz megmondani mikor melyik a jó, úgyhogy utolsó két pecán egyszerűen 1:1-be összekevertem :DDD + egy zacskó cukk robbantott 4 kiló kajához. Alapozáshoz meg saját keveréket használok, kukorica csíra pellett + cukor + vaniliapuding.

horcsog
Faternak tisza tavon már ugrott be egy kb. tíz kilós a csónakba ;]

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#84061) PpenoO


PpenoO
őstag

Akkor legyen paprikás krumpli? Lesz mivel lábosban megmelegíteni?

(#84062) KunEmber válasza PpenoO (#84061) üzenetére


KunEmber
senior tag

Én délben lépek legkésőbb, rám ne főzz!

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#84063) PpenoO válasza KunEmber (#84062) üzenetére


PpenoO
őstag

Eszem ágába sem volt, don't worry :)

(#84064) BlackmMmDog válasza PpenoO (#84061) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

3 éves koromban elkezdet, húsmentes életet még folytatom :)

Almapálinkát hozok és poharat is. :K

(#84065) PpenoO válasza BlackmMmDog (#84064) üzenetére


PpenoO
őstag

Nem menekülsz, tudok csinálni neked sPpenoOtos gombás risottot olivaolaj alapon.

(#84066) BlackmMmDog válasza PpenoO (#84065) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Köszönöm! :R :R :R
Már össze futott a nyál a számban. :C :C

(#84067) PpenoO válasza BlackmMmDog (#84066) üzenetére


PpenoO
őstag

Aki jön és van mobil gázrezsója az hozza el, különben zsírban fagyott krumplival fogtok pecázni :)

(#84068) KunEmber válasza BlackmMmDog (#84066) üzenetére


KunEmber
senior tag

Kutya, lesz holnapra valami nyerő csalid? Ha harmadik alkalommal is betlizem a fórumpecán, akkor le****** magam. :DDD

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#84069) iceQ! válasza KunEmber (#84068) üzenetére


iceQ!
addikt

Aqua classic-uni 2mm. Betegre fogod magad. Ilyen sz*ros esős időben szerintem zabálnak a halak. Ivás szünetel ebben az időben.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#84070) BlackmMmDog válasza KunEmber (#84068) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Akad, csak olyan van! :DDD

(#84071) Steady74 válasza KunEmber (#84068) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Azt azért megvárjuk :DDD

Sztem ott bármivel lehet halat fogni, remélem így is lesz

(#84072) PpenoO


PpenoO
őstag

Kész a kaja a vérebeknek és a vegán kutyának is. Szólok ha nem tudtam kenyeret szerezni. Evőeszközt mindenki hozzon magával.

(#84073) Grillo válasza PpenoO (#84072) üzenetére


Grillo
senior tag

Ahogy nézem, talán az esőt megússzuk. Rezsóm nincs, de evőeszközt viszek.

(#84074) hermanyi válasza Steady74 (#84071) üzenetére


hermanyi
őstag

Én tuti horog nélkül pecáznék ,hogy lássam Emberünk mit is csinál :D

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#84075) jansky1


jansky1
senior tag

Kedves Sporttársak!

Látom, hogy mindenki mindent elkövet a peca sikeréért, ezért én is megteszem, amit tudok. Elvinni sajnos nem tudom magammal a kegytárgyat, de egy képet küldök róla. Járjon át benneteket is az ereje.

(#84076) BlackmMmDog válasza PpenoO (#84072) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Össze készítettem. Ruha is kirakva.
Fél háromkor kaja keverés a halaknak, és indulás majd. :DD

#84075jansky1

Hd pólóban megyek majd, ha Halasra mentünk volna oda a Walteros ment volna! :DDD

(#84077) PpenoO


PpenoO
őstag

Kenyérrel beszo.tam, tud valaki venni 2kg?

(#84078) Grillo válasza PpenoO (#84077) üzenetére


Grillo
senior tag

Bázz, most értem haza boltból. Ha nagyon nem lesz, reggel veszünk valahol.

(#84079) Grillo


Grillo
senior tag

És hogy mivel nem ismerem a helyet, mire érdemes készülni? Vigyek heavy feedert is, kell nagyot dobni, vagy elég a light meg a match?
Valamint melyik részre ülünk, ha esetleg az előtt érünk oda, hogy Steady odaérsz?

(#84080) iceQ! válasza Grillo (#84079) üzenetére


iceQ!
addikt

De hogy kell 40 méter max.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#84081) Grillo válasza iceQ! (#84080) üzenetére


Grillo
senior tag

Köszi!

(#84082) KunEmber válasza BlackmMmDog (#84070) üzenetére


KunEmber
senior tag

Jól van. Aqua lesz nálam, akinek nincs.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#84083) Steady74 válasza PpenoO (#84072) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Na akkor sorba:

1. összepakoltam én is, már csak az apróságok meg a kajám van hátra
2: PpenoO: majd mondd lsz mennyi a fejpénz a kajáért
3. rezsót elraktam
4. Pálinkáspoharat tegyek el?
5. jansky... ezzel pedig jönni kellett volna :DDD
6: hermanyi: azért amikor már olyan gömbölyű, mint a cirmos cica, de a dákót még mindig nem éri el... azt hiszem maradandó kép lenne a fórumpecáról :DDD
7. Grillo: nekem ott két távon ment nagyon jól a peca, láb alatt mint halason, 6-8 m-re meg rakótávon 11,5m-re. Nagyon-nagyot nem kell dobni.
8. dog: otthon ne felejtsd a nagyméretű neylonzsákot a száknak, anélkül nem szállsz be visszafelé a kocsiba :DD
9. kenyeret dog vesz majd a nyugatiban vagy majd keresünk egy pékséget ha addig nem oldódik meg.

[ Szerkesztve ]

(#84084) Grillo válasza Steady74 (#84083) üzenetére


Grillo
senior tag

Bepakoltam, a szákfejet kell reggel beraknom, de úgyis itthon hagyom...

(#84085) PpenoO válasza Steady74 (#84083) üzenetére


PpenoO
őstag

Mennyi gáz áll rendelkezésünkre Németh Úr, illetve rezsicsökkentett áron tetszik adni?
A kávék lefőzése, illetve a 2 lábos (egy kicsi egy nagy) felmelegítése miatt kérdezem. ;)

Grillo: Fischerbócsán keresztül gyere és a match botodat ne hagyd otthon! Ez a lényeg...

[ Szerkesztve ]

(#84086) Steady74 válasza PpenoO (#84085) üzenetére


Steady74
Topikgazda

hát fogalmam sincs mennyi van a palackban, első a kv, többi ráér. Megnézem van-e itthon tartalék palack, ha van, viszem.

Grillo. Adok akkor ha tényleg otthon hagyod :)

(#84087) hermanyi válasza Steady74 (#84083) üzenetére


hermanyi
őstag

K@pd be papa .
Reményeim szerint Du érkezem látogatóba . Bízom benne 3 ra ott vagyok

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#84088) BlackmMmDog válasza Steady74 (#84083) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Zsák beszerezve és becsomagolva, már mint a merítő.
Pálinkás poharat viszek , almapálinka lesz.

Távdobó berakva egyik 80-90 (+?)lesz, a másikat 18-ra van ki akasztva oda etető botot is hozok. Uni és classic + a tetejére majd etető megy (BENZAR MIX Concourse Method Mix Csoki-narancs). Ha a halas nem megy akkor HD Vadponty :))

reggel amikor beér a vonat felhívlak, ha nincs kenyér nézek a nyugatiban.
Metróalujáró írja a (Lipóti) pékséget, ott van kenyér biztosan és 6 -kor nyit is.

[ Szerkesztve ]

(#84089) Steady74 válasza hermanyi (#84087) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Nem a te mutatványodat írtam körbe, hanem KunEmberét :)

(#84090) galervin93 válasza BlackmMmDog (#84088) üzenetére


galervin93
őstag

Uff, csak egy tipp, nem könnyebb, ha leszállsz Kökin? Onnan még útba esik Majos, meg Steady-nek is csak a Hungárián kell végigmenni, majd Népligetnél egy balos, és nyertek jó 20 percet. Csak tipp. :)
Nagyon sajnálom hogy ki kell hagyjam. Várjuk a képeket, vidiket! :)) :K

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#84091) BlackmMmDog válasza galervin93 (#84090) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

írtam azt a lehetőséget is, Steady74 a főnök hogy hol szálljak le :)

Most nézem Zuglót írtam, de Kispest -Kőbánya is jó ott is van pékség(csak nem tom mikor nyit)

[ Szerkesztve ]

(#84092) hermanyi válasza Steady74 (#84089) üzenetére


hermanyi
őstag

Akko ne k@be :D

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#84093) Gyok2


Gyok2
aktív tag

Ennyivel tudok hozzájárulni a jó hangulathoz :)

Tiszta Windows rendes ház

(#84094) Grillo válasza PpenoO (#84085) üzenetére


Grillo
senior tag

Vettem, de így csak pont ebédre érek oda :DDD

(#84095) Grillo válasza Gyok2 (#84093) üzenetére


Grillo
senior tag

Nekem ez is így volt. Vagy 25 éve.
Most fél 6 körül kelek hétközben és annyira nem fáj, de egyre kevésbé jó.

(#84096) BlackmMmDog


BlackmMmDog
aktív tag

Vonatra várva :DD

(#84097) KunEmber válasza BlackmMmDog (#84096) üzenetére


KunEmber
senior tag

Én is az ébresztő előtt ébredtem. Viszek egy túra gázfőzőt, egy kávé csak lejön azzal is ;]

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#84098) BlackmMmDog válasza KunEmber (#84097) üzenetére


BlackmMmDog
aktív tag

Hajrá :DD

Egy kis csajnál csak párna van.

(#84099) Steady74 válasza BlackmMmDog (#84091) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Nyugati, és kész, nem térünk el a tervtől! :) (Rabbit Hole)

(#84100) KunEmber


KunEmber
senior tag

A tó létezik, a híres székelykapu még zárva. A fórumtagokat a fekete dobozos Toyotánál várom :DDD

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.