Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38774) gban válasza sityupityu (#38771) üzenetére


gban
Közösségépítő

Dehogy vetetek vele, csak kíváncsi lettem volna hogy mi ott a reakció az aranyra.
Színek: nagyjából én is úgy gondolom, fontosabb a veretés mint a szín, és éjjel tökmindegy a szín.
De a tapasztalat azért amellett szól hogy nem mindig igaz ez, pláne ha amúgy nem annyira eszik a hal.
Nyáron szürkület kezdetekor, amikor semmire se jött semmi, lecseréltem az ezüst jointed rapalát narancsra, és így jött életem eddigi egyetlen balinja, többször meg csuka jött ugyanekkor ugyanilyen csere után. Nappal viszont soha nem jött semmi a narancsra.
Ugyanez a kínainál, a zöld-narancsra ha volt kapás, jöttek, de ha nem nagyon ettek, az aranyra azért néha akkor is jöttek, illetve sokkal többször követték.
Twisternél meg a zöld vagy narancs gyöngyházra sose jött semmi, a bordóra viszont több is.
És ami a színek jelentőségét leginkább megerősíti (legalábbis nálunk, ahol kevés a hal, és nehezebb is pergetve kifogni), a neonsárga jointed rapalára soha semmi nem jött, ugyanilyen ezüstre, aranyra, narancsra viszont igen.
Az is lehet viszont, hogy a fentiek nem azt igazolják hogy valamelyik szín kapós, hanem hogy néhány szín elrettentően hat a halakra, ez is egy érdekes megközelítés lehet.

Postázást nem vállalok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.