Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14032) KisTé


KisTé
tag

Sziasztok! Én is levizsgáztam, oktató és vizsgabiztos is mondta, hogy okmányirodába menjek, plusz nem csak ők, megkérdeztem rendőrt, fórumot, google a jóbarátomat mindenkit! Erre a kerületi okmányirodába mondják, hogy kell valami igazolásszám amit a petzválba adnak! Hát bekuláztam ezen az országon, ráadásul ahogy ti is írjátok digitálisan töltik fel és mondta a faszi, hogyha szombaton vizsgáztam kizárt hogy fel lesz töltve, nem is volt....okádék anyátokat egy 10milliós országba levizsgáznak egy nap 200an azoknak nem tudnak feltölteni egy sorszámot a rendszerbe....egy ember csinálja az is vak meg félkezű vagy mi a turha...Most akkor hogy kapom meg ezt a sorszámot csak személyesen vagy telefonon is kérhetem hogy töltsék fel vagy ha várok biztos feltöltik de lehet egy fél év múlva??? Ezt a rendszert Banános Joe tudná csak helyretenni rakás idióta az országba, de még hogy nem is tudja senki aki levizsgáztat az se pontos infót senki csak kb.-ra néhányat de nem pontos valami mindig kimarad, dehogy ezt a vizsgaigazolószámot egyik se mondta az hót ziher azt ezzel kezdődik minden, na ezen tényleg véreset kulázok! Hardveren meg itt a király fórum hálisten itt talán választ kapok, mert egy másikba szintén kaptam kb-s választ....na ennyi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.