Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34801) tonyi válasza !Overdose! (#34792) üzenetére


tonyi
tag

A neten úgy láttam, hogy az amerikai modellekben van. Nem lehet esetleg azokat átszerelni?

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." - Ayrton Senna (Honda Civic EU8 facelift, Honda Civic FK2 facelift, Huawei P20 Pro, Huawei MediaPad M5 Lite 10, Asus K53TA, HP 15-)

(#34802) tboy93 válasza tonyi (#34801) üzenetére


tboy93
nagyúr

De, csak a bontott tempomat ritka mint a feher hollo :(

(#34803) !Overdose! válasza tonyi (#34801) üzenetére


!Overdose!
őstag

Nem volt még tempomatos Hondám, de más gyártónál tudom, hogy az ECU vezérli a tempomatot. Ha a Hondánál is így van, akkor nem. Egy utólagos Waeco tempomat egy gyárilag tempomatos kormányra kötve szerintem a legegyszerűbb és egyben legesztétikusabb megoldás.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#34804) tonyi válasza !Overdose! (#34803) üzenetére


tonyi
tag

Ennek a vezérléses dolognak még utána nézek a manual-ban.
Más.
7g5d 1.6 és 8g5d 1.8 közül melyik típusnak jobb a vezetési élménye? Itt főleg a kanyargós utakon való közlekedésre gondolok. Én utasként nem éreztem annyira jónak a 8gen-t.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." - Ayrton Senna (Honda Civic EU8 facelift, Honda Civic FK2 facelift, Huawei P20 Pro, Huawei MediaPad M5 Lite 10, Asus K53TA, HP 15-)

(#34805) Dorien válasza tonyi (#34804) üzenetére


Dorien
veterán

Vegyél egy Focust. :))
Tudom, tudom, elhúztam innen...

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#34806) z123456789 válasza Shamat (#34800) üzenetére


z123456789
addikt

Ezt mondta a szerelőm is. Na majd meglátjuk. Most jó hosszú időre le kell tennem...

(#34807) tonyi válasza Dorien (#34805) üzenetére


tonyi
tag

Sógornak az van. Első generációs 1.4-es. A hangja az kifejezetten csúnya. De tényleg jól vezethető, viszont hátul abban sokkal sincs több hely, pedig jóval nagyobbnak tűnik. Mondjuk az is nagyban hozzájárul a vezetési élményhez, hogy gyári méretű gumival, már 50-es tempónál 10 km\h-val többet mutat a műszer.

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." - Ayrton Senna (Honda Civic EU8 facelift, Honda Civic FK2 facelift, Huawei P20 Pro, Huawei MediaPad M5 Lite 10, Asus K53TA, HP 15-)

(#34808) Dorien válasza tonyi (#34807) üzenetére


Dorien
veterán

Szerintem azt széthajthatták, mert az 1.4-esnek van talán a legszebb hangja a Focusok közül - ereje meg persze a legkevesebb. :) A futómű viszont szenzációs, hihetetlen milyen kanyarsebességeket lehet tartani vele bizonytalanság nélkül...

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#34809) Winner_hun válasza gaga1 (#34255) üzenetére


Winner_hun
félisten

Alakul, bár sajnos a reggeli pesti dugóban araszolgatás sajnos sokat ront rajta.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#34810) runner 125 válasza tboy93 (#34785) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jól mutat rajta.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#34811) z123456789 válasza gaga1 (#34255) üzenetére


z123456789
addikt

Ez kb 200 km szerintem még. :)

(#34812) tonyi válasza Dorien (#34808) üzenetére


tonyi
tag

Nem hajtotta szét. Az autó 4 éves(kb 60 ezer km) kora óta nála van, most 11 éves (kb 200 ezer km) a gépsárkány. Rendszeresen volt szervízelve, 8 éves koráig szervízben, utána folyamatosan egy szerelőnél.150 fölött nem nagyon ment. Kopóalkatrészeken kívül mást nem kellett cserélni.
Egyszerűen csak olyan tipikus Fordos hangja van. A Hondáé szebben hangzik az én fülemnek.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." - Ayrton Senna (Honda Civic EU8 facelift, Honda Civic FK2 facelift, Huawei P20 Pro, Huawei MediaPad M5 Lite 10, Asus K53TA, HP 15-)

(#34813) LógaGéza válasza tboy93 (#32921) üzenetére


LógaGéza
addikt

Hogy szuperálnak a kiszedők? Nekem is kéne lassan valamilyen...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#34814) tboy93 válasza LógaGéza (#34813) üzenetére


tboy93
nagyúr

Eddig két dologra használtam őket.

1) Felni centírsúly leszedése, erre tökéletes, nem karcol, de elég erős hozzá
2) Dobbetét patent kiszedése izzócseréhez, megoldottam vele, de ehhez a patenthez nem ez a megfelelő eszköz vagy csak bénán használtam. Végülis nem tudom, hogy a rutin vagy az eszköz miatt, de 10 perc alatt végeztem a két oldallal, első alkalommal volt vagy egy óra :DDD

Az ajtó kárpit leszedésnél fog jól jönni remélhetőleg :)

[ Szerkesztve ]

(#34815) LógaGéza válasza tboy93 (#34814) üzenetére


LógaGéza
addikt

Ahhoz úgyse férsz hozzá ezzel :D Én csak nagy levegőt veszek, és lerántom, hidd el, nem a patent fog leghamarabb eltörni - nekem az egyik kis műanyag fül tört le, ami tartja a patentot...

Viszont pont a dobbetétes bulihoz kellene nekem is, azokat szívás leszedni...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#34816) tboy93 válasza LógaGéza (#34815) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az a patent egy konstrukciós hiba és egyben evolúciós zsákutca :DDD Inkább vertek volna be 3 szöget helyette.

(#34817) LógaGéza válasza tboy93 (#34816) üzenetére


LógaGéza
addikt

Nekem bal elöl két csavarral van belehúzva, jobban is tart, könnyebb is leszedni :D Azt viszont nem mondom, hogy esztétikus...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#34818) !Overdose!


!Overdose!
őstag

Közel 3 éve van meg a Civic és ezalatt az idő alatt először cserben hagyott. Tönkre ment az akku. :DD Előjele nem igazán volt, talán csak annyi, hogy nagy fogyasztókkal (klíma) kicsit ingadozott az alapjárat. Ahogy mondani szoktam akkuból Yuasa, Exide Premium vagy Varta Silver. Utóbbi kettő nincs ebben a méretben, úgyhogy maradt a Yuasa. Igen ám, de abból meg nincs raktáron normál sarus csak vékony. Mivel az akkusaruk még gyáriak voltak az autón (17 éves), így kicseréltem azokat is új, vékonyra, illetve ha már benne voltam lecseréltem az összes motortéri testkábelt 16mm2-es rézkábelre. Most bármilyen fogyasztót kapcsolgatok meg sem mozdul a fordulatszámmérő. Örülünk.

(Zárójelben jegyzem meg, hogy van egy jóárasított vadi új Yuasa 54584CA típusú akksim, ha érdekel valakit. Kettőt hoztam, de a kolléga visszamondta a másikat. Vissza pedig nem veszik. Ha érdekel valakit, akkor beszeráron odaadom, ha nem, akkor drágábban meghirdetem a Hondafórumon.)

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#34819) gaga1 válasza Winner_hun (#34809) üzenetére


gaga1
tag

Ezt meg hogy a fenebe? Majdnem fel tank es 400km? :)

Szelvedojavitas,lampapolirozas,autoalkatreszek

(#34820) LógaGéza válasza !Overdose! (#34818) üzenetére


LógaGéza
addikt

Én is ezzel foglalatoskodtam múlt héten - bár én nagyobbat szerettem volna, végül beheggesztettem egy 55-ös Electric Powert :) Ennél nagyobb tuti nem fér be a 7genbe, képen látszik, hogy ez is éppen.

A testkábeleket én is cserélni akarom, csak nem szántam még rá magam... Meg nem is találtam a környéken 16os heggesztőkábelt :D

Bónuszkérdés: Honnan tudtad, hogy Marea lesz? :B

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#34821) Dorien válasza gaga1 (#34819) üzenetére


Dorien
veterán

How to Become a Hypermiler

Totalcar - Megfogjuk az utolsó cseppet is!

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#34822) DeathAdder válasza Dorien (#34821) üzenetére


DeathAdder
veterán

ez a dsg féle "szabadonfutó funkció" jól hangzik, csak kár hogy az ilyen korszerű biszbaszok teljesen megbízhatatlanok. Egyik ismerősömnél szalonból jövet már a haza vezető úton megadta magát, ott hagyta az autópálya kellős közepén, és csak 600 ezeret kellett a javításért fizetni /a vontatáson felül/, és csak azért volt ilyen olcsó mert garanciás (azóta még kettőstömegű, nagynyomású pumpa). persze az ilyesmit senki nem számolja, lényeg hogy bord szerint el tud menni 3 literrel.. :N

(#34823) Winner_hun válasza Winner_hun (#34809) üzenetére


Winner_hun
félisten

Úgy voltam vele hogy ez nem most lesz , a végén meg kiderül hogy lehet mégis? Kicsit tartok tőle hogy még nem jön el az ideje.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#34824) Dorien válasza DeathAdder (#34822) üzenetére


Dorien
veterán

DSG van pl. asszony 2010-es Honda Insight Hybridjében is. Igazi hülyebiztos autó, csak a gázt + féket kell nyomkodni és a kormányt forgatni. :) Nekem meg jó a szívóbenzin 2004-es Ford Focus. Valahogy nyugodtabban alszok így, hogy no turbó, no kettőstömegű meg egy rakás egyéb egzotikus izé, ami potenciális hibaforrás lehet. :) Meg én megőrülnék, ha nem tudnám kilökni a váltót üresbe egy lejtőn kigurításnál...

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#34825) !Overdose! válasza Dorien (#34824) üzenetére


!Overdose!
őstag

DSG biztos nincs az Insight-ban. Abban talán CVT van. Előbbi duplakuplungos, utóbbi fokozatmentes.

Lógagéza: TC közel vagyok. :K

DeathAdder: Ha garis volt, akkor miért kellett fizetni? :F

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#34826) Dorien válasza !Overdose! (#34825) üzenetére


Dorien
veterán

CVT, azaz, csak összekevertem! :B Fokozatmentes, lightos gázadásnál tartja a fix 2000-es fordulatot. (Meg nyílnak a szép zöld fácskák a kijelzőn, hogy mi most milyen qrva jót teszünk a környezetünkért. :) )

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#34827) DeathAdder válasza !Overdose! (#34825) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem tudom, de nagyon szépen leadták hogy hát ez több mint egy milliós kár és ők nem tudják hogy mit csinálhatott hogy ilyen rövid idő alatt elromlott, de oké ha fizet 600 ezret akkor megcsinálják, és még örüljön ennek az ajánlatnak.
Azt mondanak amit akarnak :F

Nem akarok márkát blamálni /német csúcsprémium/ de csak említsek meg egy másik esetet is, (a tulaj legszívesebben már a Dunába lökné elmondása szerint) hogyha az autó x idő alatt öt alkalommal meghibásodik akkor cserélik újra. Na hát már közel tíznél tartanak (legtöbb az autópályán való cserbenhagyás volt), utoljára a szervizből kifelé menet állt meg csak úgy random, úgy telefonáltak hogy itt vannak az utca végén vontassák már vissza /vontatni se lehetett mert a fékrendszer aktiválódott/. Már teljesen meg van alázva az autó, de másikat éppen nem szolgáltatnak neki, ami már régen járt volna :(
Tavaly BP-en újan vásárolt személyautó.

(#34828) Winner_hun válasza Dorien (#34821) üzenetére


Winner_hun
félisten

1. Téli gumival megyek, nem valószínű hogy jót tesz a fogyasztásnak. Ez van (elfogyott, jövőre majd lesz új).
2. Az első 300 km jó volt mert csak egymagam voltam a kocsiban, azóta viszont plusz egy személy meg néha ez-az, ez se fogyasztáscsökkentő.
3. Még 10w40 van benne, 200k-tól 5w40 lesz
4. Klímát csak nagyon ritkán használok (meg ha olyan helyen járok akkor motorfékhez bekapcsolgatom), lámpa viszont megy mindig.
5. -
6. Ilyennel nem bohóckodok
7. Kicsit több most a hegynek fel majd onnan le mint aminek örülnék. Ha van egy 50 km-es sík és hegyes szakasz akkor a síkhoz képest mennyivel több a fogyasztás ha 25 km fel, majd motorfékkel 25 km lefelé gurulás (0 fogyasztással) van?
8. Ez megvan.
9. Biztos.
10. Semmi aerodinamikai tuning nincs, ablak meg időjárásfüggő.
11. Ezzel nem bohóckodok. (Motor)fék és kész.
12. -
13. -

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#34829) Dorien válasza Winner_hun (#34828) üzenetére


Dorien
veterán

Nekem jellemzően 5,5 l az országúti fogyasztásom a 75 lovas 1.4 kombi Focussal, meleg motorral, téli gumival. Városban, sok hidegjárással sem szokott már 7 l fölé menni. Általában nem forgatom 3000 fölé, csak előzésnél. Bajnokpityu állítólag egyszer csinált 4.8 l-es átlagot a 100 lovas 1.6 Focussal és az éppen valami hegyes-dombos terepen volt. Gondolom elég optimálisan sikerült neki kihasználni a lejtőket, bár még így is elég hihetetlennek tűnik.

Szerintem próbálgasd az üresben kigurítást (főleg lejtőn, de belátható egyenes úton is, ha mondjuk látod, hogy nemsokára egy faluba vagy körforgalomhoz / lámpához érsz), rengeteg üzemanyagot lehet nyerni vele. A motorfékkel mindig vesztesz valamennyi mozgási energiát. (Itt nyilván észnél kell lenni és tudni, hogyha üresben a gázra lépsz akkor semmi sem történik, szóval ha nem vagy tapasztalt sofőr, vagy fáradt vagy, akkor inkább tényleg maradj a motorféknél, biztonságosabb.) Szóval 6-7-11 a tippem.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#34830) Winner_hun válasza Dorien (#34829) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lejtőn lefelé motorfékkel egy csepp üzemanyag nem fogy, üresben gurulásnál viszont fogy az üzemanyag és a fék is. Persze ettől függ a lejtés mértéke is.
Ha lakott területre, lámpához érek maximum akkor szórakoznék ilyennel ha senkit nem tartanék fel. De akkor is inkább időben motorfék és annyi.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#34831) NoLF válasza Dorien (#34829) üzenetére


NoLF
addikt

En erzek itt nemi ellentetet a 3ezer fole nem porgetes, fogyasztasoprimalizalas es a fentebb emlitett szenzacios futomu es kanyarsebesseg kombonal, te nem?

Nem mintha erdekelne csak munka utan jol esik egy kis trollkodas :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#34832) z123456789 válasza Winner_hun (#34830) üzenetére


z123456789
addikt

Én rohadjak meg le tudom vinni 5 L alá a fogyasztást egy Győr-Balaton-Győr úton. :P (Bakonyi dombok)
És már komolyan gondolkodtam rajta hogy ledokumentálom, mert mindig kiröhögnek, és jönnek ezzel a motorfékes 0 fogyasztásos dologgal. Biztos így van, de ha az üresben gurulástól kapott lendületet prímán fel tudod használni, csodálatos fogyasztás jön ki. :))
civic 1.4 is 90LE, 2 személlyel.

(#34833) Dorien válasza NoLF (#34831) üzenetére


Dorien
veterán

3000-nél a Focus 1.4 ötödikben kb. 120-szal megy. Országúton ezért bőven kapod a sárga csekket, ha bemérnek. (Én is belefutottam egy traffiba tegnap, de talán sikerült még idejében lassítanom...) Amúgy meleg motornál szoktam néha 4000-ig is pörgetni, de ez nem tartós fordulat, utána elváltok. A fogyasztásoptimalizálásnak meg szerintem csak úgy van értelme, ha az ember azért élvezi is a vezetést. A tötymörgőktől én is agyf@szt kapok... :)

z123456789: Arra jöttem én is tegnap, Nagyatád-Ederics-Sümeg-Devecser-Győr útvonal. Nyilván a jó fogyiban az is közrejátszik, hogy kb. minden kanyart és emelkedőt / lejtőt kívülről ismerek már. :) Ismeretlen úton ez jóval nehezebb.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#34834) zolynet


zolynet
addikt

Megjártuk, épségben hazaértünk! :) :) :)

Beszámoló, videó, képek egy kicsit később, de lesz! :K

Life is too short to stay stock!

(#34835) Dorien válasza Winner_hun (#34830) üzenetére


Dorien
veterán

Mostani állás: (55 l-es a tank)

Ez 95% országút, meleg motorral, ismerős útvonalon.

[ Szerkesztve ]

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#34836) Winner_hun válasza Winner_hun (#34563) üzenetére


Winner_hun
félisten

Múlt hét pénteken elindultam, Bp-n megtankoltam aztán irány Zamárdi a régi 7-esen. Onna haza, kb. 300 km meg is volt. Most hétfő, kedd, szerda, péntek Göd-Páty Páty-Göd. Ma Göd-Bp benzinkút és meg is lett az eredmény. A zamárdis útvonalon este / éjjel volt, kényelmesen gurultam egyet. Munkába járás közben is bőségesen elég volt a tempó amit mentem (pláne hogy apukám nem igazán bírja az intenzívebb gyorsítást / lassítást).

Sajnos a 700 km-t nem tudtam megtenni egy tankkal mert nem mertem bevállalni az utolsó kanyarnyi benzint hegyes úton (10% emelkedőnél azért már hátrébb billen a benzin, sokkal síkabb úton jártam már úgy hogy nem tudtam elindítani az autót, csak 2 utcát legurulva és ott vízszintesre beállva). Minden esetre itt van a benzinkúti állapot (ugyanaz a kút, ugyanaz a kútoszlop, mert ez egyesek szerint számíthat).

38,22 litert tankoltam 611,3 km-re ami 6,25 literes fogyasztás. A 650 km-es 6,61-es fogyasztásnál is jobb, nem gondoltam hogy ennél sikerül ennyivel jobbat kihozni. A 700 km egy tank benzinnel megvalósítható, ezzel a fogyasztással meg is lett volna ha a domborzat engedi. Na majd a következő etapnál.

Ha valaki nem tudná, mindezt 6gen 3d VTi-vel.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#34837) Petie


Petie
veterán

Voltam egy kicsit fotózgatni. :)

Többi

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#34838) m3tr0 válasza Petie (#34837) üzenetére


m3tr0
senior tag

Szép a gép! :R

A felni Keskin KT4?

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#34839) Petie válasza m3tr0 (#34838) üzenetére


Petie
veterán

köszi :)

Igen az :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#34840) EQMontoya válasza Petie (#34837) üzenetére


EQMontoya
veterán

Frankó a verda, viszont sok a HDR. :P

Same rules apply!

(#34841) DeathAdder válasza Petie (#34837) üzenetére


DeathAdder
veterán

Valóban szép és tényleg sok a hdr ;]

__
Miközban mókus pozitív rekordokat dönt én meg nem győzök a kútra rohangálni :N

(#34842) Petie


Petie
veterán

köszi köszi :)
HDR-el még csak próbálkozom. :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#34843) zolynet válasza Petie (#34837) üzenetére


zolynet
addikt

Szép, semmi giccs, letisztult, gratulálok! :R

Egy kis morzsa a múlt hétről:


@Karussell

Life is too short to stay stock!

(#34844) gaga1 válasza zolynet (#34843) üzenetére


gaga1
tag

Az a sarga Swift utolert? ;]

Szelvedojavitas,lampapolirozas,autoalkatreszek

(#34845) !Overdose! válasza zolynet (#34843) üzenetére


!Overdose!
őstag

Meg volt a 10mp-es idő? :R

Hifisekhez 1-2 kérdés:

Ki fogom cserélni a gyári hangszórót az első ajtókban. Érdemes a szetthez kapott csipogót használni vagy megfelel a gyári is, amihez ugye nincs hangváltó csak egy felül áteresztő szűrő viszont sokkal esztétikusabb, mint az utólagos beépítés?

A hátsó hangszórókat érdemes fizikailag is lekötni vagy elég letekerni a fejegységen?

[ Szerkesztve ]

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#34846) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Sziasztok!

Ez mennyire lehet hihető hirdetés? Accord 2.2

(#34847) !Overdose! válasza Zoli1222 (#34846) üzenetére


!Overdose!
őstag

Gyanúsan olcsó (főleg DMF csere után), de meg kell nézni, hátha...

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#34848) Zoli1222 válasza !Overdose! (#34847) üzenetére


Zoli1222
őstag

Komolyan mondom, h tele van a f@szom a magyar autópiaccal! Minimum 5 évre lesittelném, aki vmit is hazudik vagy csal az autó állapotával kapcsolatban! Érdekes, h egész eu-ban csak magyarországon futnak keveset az autók...

Akkor lehet, h 1 benzines-et kellene inkább?

[ Szerkesztve ]

(#34849) !Overdose! válasza Zoli1222 (#34848) üzenetére


!Overdose!
őstag

AZ N22 egy nagyon jó dízel. Ha találsz egy jó állapotút, akkor bátran vágj bele. A második linked ára sokkal közelebb áll a realitáshoz szerintem. Nézz meg minél többet azért. :K

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#34850) LógaGéza válasza !Overdose! (#34845) üzenetére


LógaGéza
addikt

Milyenre cseréled? A szetthez ha van hangváltó, akkor érdemesebb persze azt használni, valamilyen szinten össze vannak hangolva egymással a komponens szettek elemei.

Fejegységet cseréltél már?

Hátsó hangszórókat én tuti kikötném (sőt ki is venném ha már ottvagyok). Ha nem akarsz vele küzdeni, akkor elég ha csak az ISO csatiból kihúzgálod a szálakat. Ha előrehúzod a fadert, attól még jelet kap, és egy kis alapzajjal szólni is fog.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.