Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:27:44

LOGOUT.hu

Honda topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34501) !Overdose! válasza DeathAdder (#34500) üzenetére


!Overdose!
őstag

Úgy gondolom, hogy igen.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#34502) DeathAdder válasza !Overdose! (#34501) üzenetére


DeathAdder
veterán

Igen, alámásztam és megszámoltam, 8 van egy oldalt. Meg is rendeltem egy huszas (ez most rövid vagy hosszú "Ú"?) pakkot :K

[ Szerkesztve ]

(#34503) gaga1 válasza DeathAdder (#34502) üzenetére


gaga1
tag

Hosszu :K :D

Szelvedojavitas,lampapolirozas,autoalkatreszek

(#34504) ambrus14


ambrus14
tag

Valaki tud esetleg 7gen civicbe óracsoportot pesten, sürgősen? :U

Xbox 360 user - Gamertag: AMBRUS144

(#34505) LógaGéza válasza ambrus14 (#34504) üzenetére


LógaGéza
addikt

Csepeli bontó?

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#34506) tboy93 válasza LógaGéza (#34505) üzenetére


tboy93
nagyúr

Az horror lesz... Azt hiszem facebookon a honda civic 7 gen hungary csoportban lattam eladot multkor.

(#34507) ambrus14 válasza tboy93 (#34506) üzenetére


ambrus14
tag

A srác eladta már meg az amúgy se igazán ment volna sedanba, a type-r-es, mérföldes óra volt...

Xbox 360 user - Gamertag: AMBRUS144

(#34508) LógaGéza válasza tboy93 (#34506) üzenetére


LógaGéza
addikt

Ha sürgősen kell, akkor nem számít a pénz :P

Az a baj, hogy ezek nagyrésze angol bontott, zsé is onnan hoz, van egy másik is bontáson, erről én is vettem 1-2 dolgot, de ez is mph-s - na meg automata :D

[ Szerkesztve ]

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#34509) tboy93 válasza ambrus14 (#34507) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ja hogy ja, neked is sedanod van? Kepet lohetnel rola :))

(#34510) ambrus14 válasza tboy93 (#34509) üzenetére


ambrus14
tag

Csinálok párat majd ha visszakaptam hengerfejezés meg müszerfal csere után... :))

Xbox 360 user - Gamertag: AMBRUS144

(#34511) -cobra-


-cobra-
aktív tag

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni Tőletek. Autóvásárláson töröm a fejemet, japán benzinest szeretnék mindenképpen olyat ami jó pár évig autó marad. 3 jelöltem van (mindből 2008-ast vagy fiatalabbat szeretnék):

-Honda Accord
-Mazda 6
-Toyota Avensis

A Mazda 6 belseje képek alapján nagyon műanyagos, illetve kicsit alul motorizáltnak tűnik, így azt most látatlanban kiejteném, de lehet azért megpróbálok megnézni egyet valahol. A Toyotához még nem érzem elég "középkorúnak" magam, így lehet az Accord lesz a befutó. Tudtok esetleg valami típushibáról (2.0 benzin), vagy hogy mire érdemes figyelni vásárlásnál? Minden tanácsot szívesen elfogadok.

Köszi.

(#34512) !Overdose! válasza -cobra- (#34511) üzenetére


!Overdose!
őstag

Nem tudok 8gen Accord típushibáról.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#34513) EQMontoya válasza -cobra- (#34511) üzenetére


EQMontoya
veterán

A 150 ló körüli Mazda 6 miért alulmotorizált?
Az Ave szerintem is unalmas, a 2008-ban kijött 2. generációs Mazda6 viszont szerintem egész jó vétel lehet. Szó se róla, az Accord is jó, de én nem ejteném ki feltétlen a Mazdát.

Same rules apply!

(#34514) !Overdose!


!Overdose!
őstag

Újabb ritka extrával lett gazdagabb a Civic...

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#34515) fi:zi'k válasza !Overdose! (#34514) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Hólapát? ;]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#34516) DeathAdder válasza -cobra- (#34511) üzenetére


DeathAdder
veterán

Egyik legjobb barátomnak 8gen Accord van, nagyon sokat használja, már eleve elég sok km-el vette, ráadásul automata is, de az ég világon semmi gondja nem volt vele.
Azt mondja az audi után hiányzik már neki, hogy nem kell rá költeni :DDD

Mazdák a részemről a legmegmegbízhatatlanabb japán autók közé tartoznak, valahogy sosem álltak közel hozzám. Elég volt a népitéleteket elolvasni, és a környékemen élők tapasztalatait meghallgatni velük kapcsolatban, bár tény nagyon szépek egyes modelljeik :) bár nekem olyan játékautó érzést keltett mindig, nem tudom megmagyarázni miért.

Toyota szerintem is kicsit az idősebb korosztályt célozza, de biztos hogy kurvajók :K

(#34517) EQMontoya válasza DeathAdder (#34516) üzenetére


EQMontoya
veterán

Volt egy minőségi hanyatlás Mazdáknál, leginkább az 1. gen 6-os bemutatásakor. Azokkal tényleg voltak gondok, nem véletlen olcsóbbak, mint egy korabeli Accord.
De a korábbi ('90-es évek) és az újabb (Ford éra utáni) Mazdák elég jók, és mellettük szól, hogy máig nagyon sok Japánban készül.

Same rules apply!

(#34518) -cobra- válasza EQMontoya (#34513) üzenetére


-cobra-
aktív tag

Jogos. Amiket kinéztem Mazdák, azok java részt 1.8asok voltak, az csak 120 ló, szerintem az kevés. A 2.5-öst már nagynak találom (90% város), így abból a kevés 2 literesből kell szemezgetnem. De köszi a tippet megnézek itt a közelben egy 6-ost is.

(#34519) DeathAdder válasza EQMontoya (#34517) üzenetére


DeathAdder
veterán

Igen, sokak szerint ez is mellettük szól, és hogy legkisebb japán autógyár révén nem tehetik meg hogy rosszat gyártsanak.

(#34520) jozefgucci1 válasza -cobra- (#34518) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ha város akkor mire nem elég a 120 Ló ? Amúgy ebből a hármasból én a Hondát választanám . Persze azért mert az tetszik a legjobban . Tegnap ment előttem egy Rtyp Accord 2008-as fehér gépállat . Gyönyörű volt.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#34521) !Overdose! válasza jozefgucci1 (#34520) üzenetére


!Overdose!
őstag

Rtyp?

Esetleg Type-S.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#34522) jozefgucci1 válasza !Overdose! (#34521) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Tisztán emlékszem a piros R betűre . Nem lehetett Typ R akkor ? Az elején volt az R úgy emlékszem !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#34523) fi:zi'k válasza jozefgucci1 (#34522) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

R éppen lehetett rajta, de hogy nincs belőle type-r az is biztos. :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#34524) DeathAdder válasza jozefgucci1 (#34522) üzenetére


DeathAdder
veterán

Csak 6gen accordban volt type R :)

De ha azt nézzük ő is az :))

(#34525) Sátán44


Sátán44
addikt

Sziasztok!

Már az autós topikba betettem, de itt is szerencsét próbálok :)

Kb. egy éve mást sem csinálok, csak bújom a hahut és keresem a megfelelő autót. Leszűkítettem pár típusra és szeretném kikérni a véleményeteket:

2 - 2,4 millió között
Honda Civic 1.8 (ufo) 140 Le
Honda Jazz 1.4 99 Le
Hyundai i20 1.25 84 Le
Hyundai i30 1.4 109 Le
Mazda 3 1.6 sedan 105 Le

Családomnak keresnék autót, a kislányom fél éves, így a biztonság is fontos számunkra. 90%-ban városon belül használnánk, maradék 10%-ban nyaralás, rokonlátogatás. Nem tartom magam F1-es pilótának, de mégis legyen dinamikus. Évi 5.000 - 10.000 km-nél nem megyünk többet. Bevásárlásoknál fontos a jó pakolhatóság.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#34526) !Overdose! válasza Sátán44 (#34525) üzenetére


!Overdose!
őstag

8gen Civic 1.8. :K

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#34527) demars válasza Sátán44 (#34525) üzenetére


demars
addikt

Elfogultnak tűnhet, de egyértelműen 8 gen civic...
Azért ott veled lesz az erő... :K

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#34528) tboy93 válasza Sátán44 (#34525) üzenetére


tboy93
nagyúr

1.8 8gen vagy mazda 3 sedan :)

(#34529) jozefgucci1 válasza fi:zi'k (#34523) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Akkor nektek van igazatok és elnéztem az évet :B

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#34530) Snoop-y válasza Sátán44 (#34525) üzenetére


Snoop-y
veterán

Egyertelmuen ufo 1.8 (en is azt veszek az asszonynak)

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#34531) gaga1 válasza !Overdose! (#34514) üzenetére


gaga1
tag

Pisitalca? :DD

Szelvedojavitas,lampapolirozas,autoalkatreszek

(#34532) Tibee86


Tibee86
veterán

Tudom, már az ötlet is gáz, de mégis. :D
Mennyire üthetem meg a bokám azzal, ha egy külföldi, papírok nélküli kocsira feldobom a saját rendszámom egy út eréjeig? Vennék egy donor autót ami 100km-re van, nagyon szép állapotban van, szín is stimmel. Vagy ne szórakozzak ilyennel, és béreljek inkább egy trélert?

(#34534) DeathAdder válasza Tibee86 (#34532) üzenetére


DeathAdder
veterán

Haverom így jött át egy Porsche-val a röszkei nagy határátlelőn, úgy hogy egy ugyanolyan és színű okmányok nélküli autóra ráaggatta a saját tábláit.

Én ehhez túl gyáva lennék... :D

(#34535) LógaGéza válasza Tibee86 (#34532) üzenetére


LógaGéza
addikt

Addig nincs baj, amíg meg nem nézik az alvázszámot - bármit lehet csinálni, ha nem kapnak el :P

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#34536) Tibee86 válasza DeathAdder (#34534) üzenetére


Tibee86
veterán

Külföldről már nem mernék ilyet bevállalni. Azért megpróbálom rábeszélni, hogy hozza fel Pestre és akkor nem állok neki alkudozni, valahogy ő is hazavitte.

LógaGéza: Igen, ez örök igazság. :D Egy sima igazoltatásnál nem hinném, hogy nekiállnának nézegetni, full gyári a gép, dísztárcsákkal, gyári kipufogó. Fél éve hajtom a mostanit, de még ezzel se állítottak meg, pedig lenne bőven mibe belekötni.

[ Szerkesztve ]

(#34537) tboy93 válasza Tibee86 (#34532) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szerintem ritka nagy szerencsetlennek kell lenni hozza hogy kivegyenek es megnezzek az alvazszamot is :)

(#34538) Tibee86 válasza tboy93 (#34537) üzenetére


Tibee86
veterán

Én is így gondolom. :K
Főleg amilyen kedves, nyájas és tisztelettudó vagyok ha arról van szó. ;]

(#34539) demars válasza tboy93 (#34537) üzenetére


demars
addikt

Hát igen... amikor vaj van az ember füle mögött, tuti, hogy akkor fut bele ilyenbe... Murphy törvénye... :DDD

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#34541) Tibee86 válasza #45553408 (#34540) üzenetére


Tibee86
veterán

Igen igen, teljesen igazad van. Egyelőre még kérdéses sajnos az egész projekt, mert pár napja írtam neki, de csak most sikerült helyet találnom ahova le tudom tenni, és mondta, hogy elvileg holnap megy érte valaki, de még nem biztos, hogy lesz rá pénze. Mondtam neki felőlem mehet a licitháború is. ;]

Gondolom papírok nélkül még vontatni se vontathatom, vagy azt lehet?

[ Szerkesztve ]

(#34542) DeathAdder válasza Tibee86 (#34536) üzenetére


DeathAdder
veterán

Egyébként asszem éppen tavasszal a velencei találkozón (de lehet lacháza volt) volt egy delikvens, aki megjelent egy 4gen civiccel aztán bilincsbe vitték el, mert mint az később kiderült egy teljesen off autó tábláját rakta fel arra a napra, ami azért már messziről szemet szúr, lehet még a kameráknak is...

(#34543) Tibee86 válasza DeathAdder (#34542) üzenetére


Tibee86
veterán

Úgy nem merném bevállalni, az enyémnek a papírjai rendben vannak, azért se aggódnék annyira. Csak ugye az esetleg baleset lehet ami nagyon keresztbe tudna tenni.

[ Szerkesztve ]

(#34544) !Overdose! válasza Tibee86 (#34541) üzenetére


!Overdose!
őstag

Vontatni sem szabad.

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

(#34545) DeathAdder válasza Tibee86 (#34543) üzenetére


DeathAdder
veterán

Hát ha már pont azon a 100 km-en szívod meg, ahhoz marha nagy peched kell hogy legyen :N

(#34546) zsigripapa


zsigripapa
csendes tag

sziasztok!

1998 honda civic aerodeckben a hátsó lengéscsillapítót cserélném a szerelőm azt mondja hogy gátlókon kívül még valami porvédő is kellhet de nem biztos amíg nem látja. azét kérdezem hátha valaki cserélt már és tudja mert akkor nem kell majd 2x mennem a boltba ami nagyon nincs közel hozzám.

köszi

(#34547) demars válasza zsigripapa (#34546) üzenetére


demars
addikt

Szinte biztos, hogy kell!!!
Nekem 2008 as 8 gen civicem van. Nálam is rongyosak a porvédők már...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#34548) Sátán44 válasza Sátán44 (#34525) üzenetére


Sátán44
addikt

Nagyon nehéz jó állapotú 1.8-as ufo civicre szert tenni. Többsége Pest és dunántúli, persze én meg keleti.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#34549) gaga1


gaga1
tag

Ismet jelentkezett a problemam a kocsinal. 1.6 vti gyorsitok aztan magasabb fordulaton elkezd sziszegni es elmegy az ero. Kb. 1 honapja volt ugyanez de akkor egy huzamosabb porgetes megoldotta a dolgot. Most valtozik a teljesitmeny. ha sziszeg(mintha kifujna valami) akkor gyengul es alig akar porogni.Aztan a kovetkezo pillanatban pedig meglodul mintha seggbe rugtak volna.

Szelvedojavitas,lampapolirozas,autoalkatreszek

(#34550) demars válasza gaga1 (#34549) üzenetére


demars
addikt

EGR szelep?
Persze ha van benne...
Kolléga zafirája csinálja ugyan ezt. 3. EGR szelep van benne, de néha most is bedobja a hiba kódot.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.