Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6031) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Oh én hülye..kiválasztottam Arénában a maget...:D
Két másik lehetőség a Shaman és a Rouge volt..hát a Rouget nem komázom, a Shaman meg mostanában nem volt hozzám túl bőkezű úgyhogy gondoltam legyen Mage. Igen ám, csak azt elfelejtettem hogy a jóféle basic lapokat nem szokása osztogatni..hát így is lett...két flamestriket ugyan sikerült behúznom, meg 1 darab fireballt, de kb ennyi spellem van. A minionok persze gyengék mint a harmat..end game-t pl nem is kaptam.
Silencem nulla, tauntom 1 darab lord of the arena úgyhogy van egy sanda gyanúm hogy ez pötylit bukó lesz és ha lehet most még jobban megutálom a maget :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.