Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29301) Yodamest


Yodamest
addikt

Sámán 6 Malygost játszott ki ellenem.... hát nem volt vicces. rank 18

(#29302) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Nyitottam egy Al'Akir-t és egy Black Knight-ot 2 packból. Not bad.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#29303) Mister_X válasza NyxNyxNyx (#29302) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Napu quest vagy gold pack?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29304) kervantas válasza Mister_X (#29303) üzenetére


kervantas
aktív tag

Nem hinném, hogy számít.

(#29305) NyxNyxNyx válasza Mister_X (#29303) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Mi a különbség? :D Mentem egy 9-3 arénát a questért kapott goldból és vettem a kapott goldból 2 packot.

szerk.: Ja értem a kérdést, hogy a spectatolós questből-e. Nem, de alapból írtam hogy 2 pack. Amúgy sem számít.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#29306) Mister_X válasza NyxNyxNyx (#29305) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jaj, ez a nem számít dolog olyan mint a matchmaking ;]

Ki lesz fent amúgy hajnali 1 körül még? Két napja tolom a spectate-es küldit, mert ilyenkor vagyok fent meló miatt.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29307) F-ECT$


F-ECT$
titán

A mai vitához pont illő videó, amivel újabb hullámokat lehet generálni :) Azt már le se írom, hogy egyetértek-e vele.

Dive ever, work never.

(#29308) NyxNyxNyx válasza Mister_X (#29306) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Meg az unstable portal-ba sincs belenyúlva ;]

Kripp-nek nagyon b*szhatja a csőrét RDU, shots being fired. Én szerencsére mindkettőjüket utálom szóval még valamennyire szórakoztató is hogy oltják egymást.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#29309) emperorka


emperorka
tag

Most nyitottam egy arany Blingtront.A nagy kérdés nektek lenne szívetek betörni vagy sem?Eddig úgy voltam vele hogy arany legendet nem török viszont van már belőle egy sima is.

(#29310) ZS3NI válasza emperorka (#29309) üzenetére


ZS3NI
őstag

Ha megvan a sima, akkor én gondolkodás nélkül betörném.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#29311) NyxNyxNyx válasza emperorka (#29309) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Hát ez rajtad áll, hogy mennyire érdekel arany-e a lap. Engem nem túlságosan, maximum egy arany cabal-t tartanék meg, vagy olyan lapokat, amikhez kötődök ~érzelmileg. A másik meg, hogy Blingtron alapból arany fegyvert ad, szóval betörném a francba.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#29312) kervantas válasza emperorka (#29309) üzenetére


kervantas
aktív tag

Én már a simát is törtem volna :D

(#29313) NyxNyxNyx válasza kervantas (#29312) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nemár, annyira fun lap. :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#29314) emperorka


emperorka
tag

Én is ezen az állásponton vagyok,van még jó pár legendary ami még nincs megés kellene.Csak elég jól nézett ki a csillogós változat,ezért hezitáltam. :)

(#29315) SLYM válasza DaveNo1 (#29284) üzenetére


SLYM
veterán

még egy dolog, aztán én is befejezem, elég jól kibeszéltük már a témát. attól, hogy valamiben a szerencse faktor magasabb, mint az általad felsorolt játékokban, vagy pl a mindenki által ismert sakkban, boxban, fociban, etc, attól még itt is számít a tudás, csak nem olyan nagy mértékben. míg mondjuk a sakkban a szerencse szerepe 0%, a tudásé 100, a boxban mondjuk 20% szerencse és 80% tudás dönt, addig itt mondjuk 80% a szerencse és 20% a tudás (csak a hasamra ütöttem mindegyiknél). hiszen addig amíg döntési helyzet van, addig amíg meg van a lehetőséged mást csinálni, mint meghúzni egy kart a nyerőgépen, addig van skill is, nem csak a szerencse. attól, hogy ez most e-sport vagy sem, ez még nem változik. ha megnézed például a spanyol bajnoki táblázatot, ahol most a barcelona 2 ponttal vezet a real madrid előtt (75 és 73 pontjuk van), akkor azt hiszem láthatod, hogy mennyit is számít az a 3%

[ Szerkesztve ]

(#29316) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Ki tolja a HC BRM-et rajtam kívül? Annyi kérdésem csak, hogy Dark Iron Arena-t jól gondolom, hogy druiddal, Tharussiant meg priesttel (esetleg paladin egy jól kifogott BoM + Crazed Alchemist kombóval) lehet legkönnyebben megcsinálni? Eddig mindkettőbe csak belenéztem. The Grim Guzzler, Garr és Baron Geddon már megvan, heroic Ragnarost meg se mertem még nézni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29317) -conrad-


-conrad-
addikt

Kellene egy win-t spectatolnom, hozzáadtok friendnek? conrad#2992
Köszi!
Vagy ha ideírjátok a tageteket akkor fel veszek mindenkit.

(#29318) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Beleneztem tegnapi meccsbe a rerun alatt ami most megy: sjow egyik boombotja 3 dmg dziany helabotjaba majd masik 4 dmg a belcherbe megolve azt. Ket korrel kesobb dziany boomja egy ill ketto damaget oszt ki :U ezert is vicc ez a lap.

[ Szerkesztve ]

(#29319) Redcaster válasza Mister_X (#29316) üzenetére


Redcaster
őstag

DIA-t druiddal csináltam meg, Thaurissant crazed alchemist híján paladinnal, a lényeg hogy mikor abomot kirakja, akkor mindig legyen nálad hand of protection, és minél előbb elnyomd az asszonyra a humility + blessing of wisdom kombót. Nekem nagy meglepetésre elsőre meglett.

(#29317) -conrad-

Ha gondolod, akkor engem felvehetsz, igaz én csak olyan 11 körül leszek gépnél :K

(#29320) DaveNo1 válasza whitezo88 (#29318) üzenetére


DaveNo1
veterán

wow, most ránéztem én is, Lifecoach két meccs, két topdeck win ;]

You are not prepared.

(#29321) Prof


Prof
addikt

Jee USA + EU 65 pack utan vegre kaptam egy legendaryt. Lord Jaraxxus-t.. Sose jatszok warlockot mondjuk lol.

(#29322) F-ECT$ válasza Prof (#29321) üzenetére


F-ECT$
titán

Sosem értettem, hogy miért jó 2 régióban játszani.

Dive ever, work never.

(#29323) dilipok válasza F-ECT$ (#29322) üzenetére


dilipok
veterán

nem, ezt en sem ertem

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#29324) HuMarc válasza Prof (#29321) üzenetére


HuMarc
addikt

Jaraxxus minden warlock pakliba belefér (és elég OP), szóval szerintem ezzel a lappal simán tehetnél egy próbát a warlockkal :D Mondjuk ha jól olvastam fentebb, te mejdnem basic mage-el játszol, annak se értem, mi értelme van. :F

(#29325) whitezo88 válasza F-ECT$ (#29322) üzenetére


whitezo88
nagyúr

pl arénázni többet lehet és ezáltal gyakorolni.

(#29326) Prof válasza HuMarc (#29324) üzenetére


Prof
addikt

Tudsz jobbat basic lapokkal? Esz nelkuli go for face marhasag kizart, jatsza azt akinek 6 anyja van.
US-en van meg Naxx es majdnem mechmage. EU-n basic mage kicsit felturbozva.

3 naponta van 3 napi quest, 2 regioban az 6 napi quest jatek.

(#29327) Mister_X válasza Redcaster (#29319) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Beraktam a Crazed Alchemistet.

Turn 2: Unstable Ghoul
Turn 3: Imp Gang Boss
Turn 4: Death's Bite
Turn 5: Abominatio

Aha... szép kis férj. Pedig eltoltam a Humility + BoW kombót is Moirára.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29328) ígyvanferi válasza Mister_X (#29327) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ezekre nem árt a két bagoly meg a két Spellbreaker. Meg legalább egy Hand of Protection, hogy ha nincs más, kivédj egy aoe dmg-et.

(#29329) whitezo88


whitezo88
nagyúr

úristen SSC3-ban mekkora misplay volt negyeddöntőben :Y

volt egy velenes lénye, és auchenai chow circlevel akart lethalt tolni... csakhogy a spell power 5-re emeli a sebzést, így meghalt szinte mindene, a chow pedig healelt! ezt a játékosok 99%-a nem tudja, de azért itt nem semmi. vesztett is. pedig pappal volt rugó ellen és előtte TS miatt egymás után 2 Loathebet tolt ki és simán nyerőben volt. ráadásul Garra még azt mondta, hogy mindenki aki húsznál többet játszott pappal látja a lethalt, hát tessék ő is benézte...

[ Szerkesztve ]

(#29330) F-ECT$ válasza Prof (#29326) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha hunter quest van, akkor én lazán betolom a face decket is, legalább gyorsan kész vagyok :)

Dive ever, work never.

(#29331) whitezo88 válasza whitezo88 (#29329) üzenetére


whitezo88
nagyúr

már GIF is van :DDD [link]

(#29332) Gyuri27 válasza whitezo88 (#29329) üzenetére


Gyuri27
félisten

Szép kör volt. Én is benéztem. Persze én nem az a liga vagyok.

Amd - Radeon - Ryzen

(#29333) NyxNyxNyx válasza whitezo88 (#29331) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Ezt már szerintem egyszer mindenki megcsinálta az életében :DDD
Szegény, pedig pont Rogue ellen.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#29334) Mister_X válasza ígyvanferi (#29328) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Utólag látom, hogy picit hülyén fogalmaztam. Azután raktam be a Crazedet, miután az alatta levőt eljátszotta velem. Így elsőre meglett utána.

DIA sehogy se megy, kínomban ránéztem headthpwn-ra az ajánlott deckekre. Se flood druid, se freeze mage nem állítható össze a lapjaimból. Na majd kiötlök valamit.

Heroic Ragna vicces volt. Sikerült három körön át lent tartanom Tharussiant, kézben két FoN és egy SR. Utána megtudtam, hogy Majordomo keze moltenekből áll és 60 damage-et még ezzel a tharussian value comboval se tudok kiadni. Na majd váltok priestre meló után és majd röhögök mikor eltolom a Ligjtbombot.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29335) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok!

A tanácsotokra a goldot alappaklik vásárlására költöttem. 45-ös Hunter vagyok,de egyszerűen beszorultam 19-20 laddere.:S Már olyan szinten ráuntam ,hogy átáltam Magere,de lehet bennem a hiba....

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#29336) kervantas válasza GoTReX (#29335) üzenetére


kervantas
aktív tag

Ajánlom,hogy nézz valami értelmes decket. Hearthpwn-en találhatsz jó sokat. Itt van egy pár budget: Zoo lock, Face hunter, Mech mage. Aztán ha így sem megy akkor, tényleg benned van a hiba :D Fejlődni pedig gyakorlással, vagy streamek nézésével tudsz.

[ Szerkesztve ]

(#29337) ígyvanferi válasza GoTReX (#29335) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ezek szerint elég sokat játszottál hunterrel. Ha ráuntál, akkor mindenképp válts valami másra. 19-20-ról azért viszonylag könnyű előre lépni, hacsak nem teljesen basic decked van. Pihentesd esetleg pár napig, hátha megjön a kedv is és vele az eredmény.

(#29338) GoTReX


GoTReX
őstag

Köszönöm a segítségeket,megnézem az oldalt. Most váltottam Magere ,és itt már legalább érzem hogy van befolyásom a jatékra... Ladder 18 már.... Furcsa :U

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#29339) pachito


pachito
őstag

Na, pontosan ezért nem Arenazok, nem is értem mire számítottam, mindig ez megy:

Ilyet betol 1 győztes meccs után, első meccs Innervate + Innervate + Druid of the Claw után. Vicc kategória.

(#29340) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

A seatstory-n a 2013-as blizzcon döntőnek az újrajátszása lesz Artosis és Kripp között az akkor használt deckjeikkel. :)

(#29341) whitezo88 válasza ígyvanferi (#29340) üzenetére


whitezo88
nagyúr

döbbenet milyen borzalmas deckekkel nyomatták Blizzconon, ma ilyennel rank18ra se lehet lemenni kb :D (annak ellenére, hogy pár lap nem volt még nerfelve)

(#29342) ígyvanferi válasza whitezo88 (#29341) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Jó kis arénadeckek.

(#29343) DaveNo1 válasza whitezo88 (#29341) üzenetére


DaveNo1
veterán

Face Paladin OpieOP :Y

You are not prepared.

(#29344) DaveNo1 válasza ígyvanferi (#29342) üzenetére


DaveNo1
veterán

Mondjuk az Argent Commander nagy vesztese a kiegészítőknek, Naxx előtt gyakorlatilag minden agro/midrange/tempó deckben ott volt, most meg már csak Arena draft.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#29345) whitezo88


whitezo88
nagyúr

wow Organe deckjében Druid of the Flame :Y

(#29346) Gyuri27 válasza DaveNo1 (#29344) üzenetére


Gyuri27
félisten

Aki meg használja szopat minket. Mert mindenre számít az ember csak arra nem.

Amd - Radeon - Ryzen

(#29347) DaveNo1 válasza whitezo88 (#29345) üzenetére


DaveNo1
veterán

The Lore topdeck-win ;] As usual.

You are not prepared.

(#29348) ígyvanferi válasza DaveNo1 (#29344) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Én utána is elég sokáig használtam rogue-ban és lockban. Előbbiben Leeroy-t, utóbbiban Doomguardot helyettesített, úgy ahogy...

[ Szerkesztve ]

(#29349) Mister_X válasza whitezo88 (#29345) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én tartom magam ahhoz, hogy nem rossz lap.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29350) whitezo88 válasza Mister_X (#29349) üzenetére


whitezo88
nagyúr

De mi helyett?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.