Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29751) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Nyitottam egy Sneed's-et is. Ha egyszer egy üzlet beindul.. :)

csak mire kinyitottam kijött a metából

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#29752) DaveNo1 válasza NyxNyxNyx (#29747) üzenetére


DaveNo1
veterán

A huntard a counterje :DDD

You are not prepared.

(#29753) NyxNyxNyx válasza DaveNo1 (#29752) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Mindig van egy nagyobb rák? :DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#29754) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Amúgy nem tudom, hogy mi a gond Sneeddel, nekem a dragonless palámban és a priest deckjeimben is benne van. 8 manáért 5/7 nem sok, de nagyon nagy eséllyel esik belőle egy még jobb, ha nem silence-elik: megesett már, hogy a mezei warrior eltolt rá egy Executiont és egy yolowing pottyant belőle.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29755) SLYM válasza NyxNyxNyx (#29749) üzenetére


SLYM
veterán

warrior tényleg jó a hunter ellen (még ha valamiért a mostani standard deckek nem is virítanak a versenyeken, én azzal vagyok a legjobb ellenük)

[ Szerkesztve ]

(#29756) Mister_X válasza SLYM (#29755) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tudnál nekem linkelni egy mezei warriort? Kíváncsi vagyok, hogy mit kellene kraftolni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29757) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Akkor mi a helyzet, amikor nem történik semmi? Arénázom, éppen egy minionommal támadtam, amikor "lefagyott". El is emelkedett a talajtól. Üzenetekre tudok nyomni, animációk is vannak, de nem történik semmi. Már jó sok perce várok, hogy végre történjen valami. :D

szerk: Mister_X: Közben fél perce ki is lépett. Nem tudott visszacsatlakozni, legalábbis ezt írta. De szerencsére nem könyvelte el vereségként, csak ettől féltem.

[ Szerkesztve ]

(#29758) Mister_X válasza KisTücsök (#29757) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én most akartam írni, ladderen volt egy "rope player", de picit gyanús volt, hogy az összesítőt már nem adta be.

Lehalt a játék, felesleges várni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29759) callmeakos válasza KisTücsök (#29757) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én is pont ezért jöttem fel a fórumra hogy mi a tök van :D
Pont végeztem egy menettel, mire kiírja hogy Disconnected. Egyből a netkapcsolatot csekkoltam :D :D

Egyébként ma vettem két kártyacsomagot brahiból. Rég dobtam ki az ablakon csak így feleslegesbe 750 forintot :D

All→M8

(#29760) Mister_X válasza callmeakos (#29759) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kártyát csak is nagyban érdemes venni, akkor kegyesebb is a random: 100 deckből 7 legend, ebből 2 golden ;]

De persze azért utólag rossz nézni az elektronikus számlát. Max félévente egy ilyet :B

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29761) callmeakos válasza Mister_X (#29760) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Így az elején még megelégszem a szimplán használható kártyákkal, nem egyből a legendarykra megyek ha paklibontásról van szó. De amikor nem tudom hanyadszorra látom az Arcane Explosiont, az már bánt :D
Szeretem azt a lapot, mert meglepően hatásos a sok 1 életes kis görcsarmy ellen, de azé nemá :D
Jó, nem is azt mondom hogy egyből vágjon hozzám a game egy Deathwinget :P (de. ;] )

All→M8

(#29762) Prof válasza HuMarc (#29731) üzenetére


Prof
addikt

En egy druid ellen makoltam be egy Facelesst miutan kirakta a Kelthuzadot. Ment is ra copy aztan sheep. :DDD Jatszott persze Cenarius/Boom/Sylvanast is de lenyomtam :P Addig a pontig masszivan nyeresre allt.

(#29763) Mister_X válasza callmeakos (#29761) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Deathwing még nem is számít annyira jó legendnek :DDD Fun pakliba alap, nem véletlen yolowing a neve, plusz most a dragon palámba is jól jön.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29764) tretyak válasza Mister_X (#29763) üzenetére


tretyak
aktív tag

Nekem pár hete egy arany esett, 2-3 naponta eldöntöm, hogy ragnarossá alakítom, de még mindig itt figyel, egyszerűen nincs szívem bezúzni :D
Hátha jó lesz a BRM végére valamire (kétlem)...

[ Szerkesztve ]

(#29765) callmeakos válasza Mister_X (#29763) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Yolowing úristen :DDD :))

Pedig kezdő azt hinné 10/10es karakter fúdeállat, az absulote bruteforce, aztán kap egy Yolowing gúnynevet hát szép mondhatom :D

All→M8

(#29766) SLYM válasza Mister_X (#29756) üzenetére


SLYM
veterán

tessék, ez használható hunterek ellen. még lehet rajta reszelgetni, 2 whirlwind pl az owl helyett, stb. ha úgy van baron geddon esetleg a thaurissan helyett [link]

noxwill dr boom a best most

[ Szerkesztve ]

(#29767) Mister_X válasza callmeakos (#29765) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mondok jobbat, 12/12-es a statja ;]

De amúgy elmondom a lényeglt a kártyának. Nagyon, de nagyon szituációs lap, mivel alapesetben leradírozza az egész boardot, ami szép és jó, de cserébe eldobja a kezed, ami ritkán jön jól, ha a válasz ott van az ellenfél kezében (Big Game Hunter, Shadow Word: Death, Polymorph, Hex, Aldor Peacekeeper / Humility, stb.) vagy csak kirak egy tauntot, mondjuk Annoy-o-tront, mert az olyan cuki. Naxxramas óta szerencsére lehet szinergizálni Deathrattle képességekkel rendelkező minionokal, a legütősebb kombó akkor hozható elő, ha a boardon van Stalagg és Feugen valamint Sneed's Old Shredder, mert akkor kapásból win a négy legendary a boardon (ezt talán csak priest és paladin tudja kivédeni). De mivel egy Stalagg+Feugen kombóra építő deckben nem fér el a mid/late game, így az egyiket ki kell játszani, nem szabad várni DW-re. Ha csak az egyikükkel sikerül kombózni, akkor is kint van a boardon a játék két legerősebb minionja.

Ha eddig nagyon friss lenne: Naxxramasban megszerezhető Stalagg és Feugen, akiknek az a Deathrattle-je, hogyha mikor meghal és a másik halott, akkor megidézi Thaddiust (11/11), Dethrattle pedig az a képesség, ami a minion halálával következik be.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29768) Mister_X válasza SLYM (#29766) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ebből csak Grom hiányzik már meg egy Shield Slam - lenne dust rá, azaz Gromra, de valami neutralt craftolnék, sőt, megvárnám hogy BRM mit változtat a metán, mert lehet megesznek a sárkénypaklik. Grom mennyire core lap?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29769) SLYM válasza Mister_X (#29768) üzenetére


SLYM
veterán

nagyon

(#29770) Mister_X válasza SLYM (#29769) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Semmiképp se helyetesíthető? :(

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29771) SLYM válasza Mister_X (#29770) üzenetére


SLYM
veterán

abszolut semmivel se

(#29772) Mister_X válasza SLYM (#29771) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tehát akinek nincs meg Grom Hellscream, az ne is álmodjon eredményes control warriorról?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29773) SLYM válasza Mister_X (#29772) üzenetére


SLYM
veterán

pontosan

(#29774) Mister_X válasza SLYM (#29773) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Előreláthatólag mennyit borít a BRM a control warrioron? Azon a ponton vagyok, hogy oké, lecraftolom, de elég piszok érzés lenne egy "bezzeg Yserával jobb lenne 3 kaszt is".

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29775) Gyuri27 válasza Mister_X (#29772) üzenetére


Gyuri27
félisten

Sajna nincs más befejező lap a kontrol warriban. Gnomas meg attól függően mit tolsz rá a maradék hp-t szépen le chargeja. Olyan ez mink kombó druidban a befejezés. Azt se tudod helyettesíteni. Csak ott 2 olcsó spellről beszélünk. Gnomas meg legend és vagy nyitni vagy kraftolni kell.

Kontrol warri minden metában jelen van. Azon nem fog az idő. Nehéz megverni átlagos lapjárás mellett.
Amúgy azt kraftolj amivel többet játszol.

Apropó. Nekem se a speckatoros, se a classic pakk nyitós napit még nem adta be. Ti hogy álltok ezzel?

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#29776) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Én is elkezdtem vele játszani androidon. Eddig tetszik. Az első 4 csatámat playerek ellen megis nyertem :D

(#29777) salaam válasza Mister_X (#29774) üzenetére


salaam
senior tag

Nem fog változni. túlságosan, ha megnézed, a kezdetek óta ugyanaz, minden kieg.ben jött egy lap csere és kész. Naxx után bekerült Loatheb+Belcher, GvG után Boom, most néhol az Emperor. A maradék 22 lap az ugyanaz + van 2 aminél bagoly/spellbreaker/bomb lobber/grim patron mozognak, de alapvetően a mag az változatlan lesz és sajnos/nem sajnos Grom része a magnak.

(#29778) whitezo88 válasza Mister_X (#29770) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Tudsz olyan lapot ami kombozva 10-12 damaget csinal kezbol warriban? Nincs ilyen. Illetve van pl a Leeroy faceless csak ahhoz taskmaster helyett faceless kell. Viszont Gromnak noncs hatranya es board controlkent is kiteheto a nagy body miatt. A legendek mag resze nem helyettesitheto mivel egyediek. Sokszor felmerul el de a valasz ugyanaz. Neptulon boom ysera alex de meg hogger is mind egyedi es nincs olyan ami ugyanazt csinalna.

[ Szerkesztve ]

(#29779) F-ECT$ válasza Gyuri27 (#29775) üzenetére


F-ECT$
titán

1x kaptam spectatort összesen.

Dive ever, work never.

(#29780) Gyuri27 válasza F-ECT$ (#29779) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az máris több mint az enyém. Én talán azért nem kapok, mert sokat nézelődök.
Klasszikból kellene a pack. Gnomas, sylvi, cabal meg pár lap még nincs. Yshera is jó lenne mert az sincs.

Millrugóval megfizethetetlen az érzés mikor rájössz, hogy az ellen mill druid. No de a tree of life se húzta ki a bajból. Sámikat szeretem mikor rájönnek mi a pálya mikor kint a laphúzós totem meg még én is adok pár lapot a kezükbe.
Apple ment mill rugóval tegnap rank 10 környékén. Meg ma láttam egy srácot ma rank 6-n mill rugózni.
Az a baj, hogy egyre több van így oda a meglepetés.

Amd - Radeon - Ryzen

(#29781) pachito válasza Gyuri27 (#29775) üzenetére


pachito
őstag

Én eddig 4x kaptam 40 dustos speccelős questet.

(#29782) Gyuri27 válasza pachito (#29781) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az 4 esély a tutira. Több mint az enyém. Meg az máris 160 dust. Semminél jobb. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#29783) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Előbb Krippnél látni lehetett, hogy 9400 arena winje van, átlagosan 7 winnel számítva 12 wines 2 boosteres jutalmakkal kb 1400 boostert ütött ki arenaból (7 win már elég az önfenntartáshoz is).

Átlagosan 100 dusttal számolva ez már 140 ezer dust.

You are not prepared.

(#29784) pachito válasza Gyuri27 (#29782) üzenetére


pachito
őstag

Hát, az ujjamat nem kellett mozdítanom értük úgyhogy nem panaszkodom. :DDD

(#29785) Gyuri27 válasza DaveNo1 (#29783) üzenetére


Gyuri27
félisten

159.8xx mondjuk 160. Az átlaga meg 9 és fölötte ha jól emlékszem.

pachito: :K hiányzik a bf. :B

Amd - Radeon - Ryzen

(#29786) SLYM


SLYM
veterán

akkor ha azt mondja, hogy kéne még neki 100.000 dust, hogy minden lapja golden legyen, akkor kb 2500 euro-ból lehet minden egyes lapod arany. én azt hittem régebben ehhez több zsé kell sokkal, így már nem is lepődök meg annyira, ha az ellenfelek ilyen deckkel jönnek :)

[ Szerkesztve ]

(#29787) Gyuri27 válasza SLYM (#29786) üzenetére


Gyuri27
félisten

Csak ő mással ellentétben nem krafrolt (pl nox), csak bontotta ami gold. Az a nem mindegy.

Amd - Radeon - Ryzen

(#29788) DaveNo1 válasza Gyuri27 (#29787) üzenetére


DaveNo1
veterán

Szerintem craftolt párat, túl sok golden legendje ahhoz képest, ami nyitásból származhatna (van amiből már 2 is van).

Kb 200 boosterre jut 1 golden legend ha jól tudom (én eddig kettőt nyitottam, de már több mint 400 boosternél járok az fix)

You are not prepared.

(#29789) Man0gatya válasza Mister_X (#29768) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

Én is gondolkodom control warrioron de hiányzik geddon meg gromas meg két shield slam lenne rá dust de akkor mást nem nagyyon tudok craftolni gondolkodok, még freaze magen de ahhoz is hiányzik még jópár dolog jelenleg egy dragodin van ami jónak tünik de a facek ellen gyenge van egy garzillám gondolkodok egy hunterben is de az meg más ellen gyenge, nincs boardclearje szóval nem tudom
az a gáz ha facehunterral megyek akkor meg csupa olyan jön ami tele van taunttal

gondolkodok még egy demonos paklin, lesz ugye ez a board clear hogy a nem deamonos lényekre hat azzal elég nagy tempoelőnyre lehet szert tenni
célom a legend elérése lenne tippek?

(#29790) P00By


P00By
nagyúr

A Drakkisath nem piskóta HC-n :D

(#29791) SLYM válasza Man0gatya (#29789) üzenetére


SLYM
veterán

nekem az jut eszembe erről a van ugyan dustom de nem kraftolok témáról, hogy én addig amíg nem volt meg minden valamire való lapom, addig mindent kraftoltam ami kellett. még rare lapokat is párat (highmane pl, vagy most a mech mage-be a blastmage-eket). nincs semmi értelme tartogatni ugyanis a sok dustot. jó mondjuk én a végén tinkmaster oversparkot, elite tauren chieftaint, meg geblin mekkatorquet kraftoltam, de egészen addig volt értelme folyamatosan elkölteni a dustot. most is csak azért spórolok, mert még hiányzik pár legend a régi lapokból és mivel régi paklit nem fogok már venni, lehet lekraftolom majd az összeset mielőtt elkezdem feltölteni a még hiányzó goblinos lapjaimat

[ Szerkesztve ]

(#29792) whitezo88 válasza Gyuri27 (#29787) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Mikor gvg kijott botott eleg sokat, 120at biztos.

(#29793) kervantas válasza Man0gatya (#29789) üzenetére


kervantas
aktív tag

Előbb játszottam egy olyan jót, amilyet már régen nem. Elővettem a control warimat, és kaptam egy control plébánost. 15 perces játék lett belőle, ami úgy nézett ki, hogy a 7. körben még nem nem fogyott senki hp-ja, aztán fatigue-ig mentünk :D Grom-ot felhúztam a 6. kör környékén, de utoljára raktam ki, amit jól tettem, mert a szemétnek volt 2 mindcontrolja is, meg ugye a 2 sw:d. :DD
Inkább 10 plébános mint egy cacner.

Man0gatya: központozás pls. ;]

(#29794) P00By válasza P00By (#29790) üzenetére


P00By
nagyúr

Ez Alex nélkül lehetetlen? Nagyon úgy tűnik :o

(#29795) F-ECT$ válasza SLYM (#29791) üzenetére


F-ECT$
titán

Alapvetően nem éri meg craftolni, ha még nyitogatod utána a paklikat, főleg nem rare lapokat.

Persze annak sincs értelme, hogy áll 2-3 legendnyi dust az accodon, és lenne is olyan kártya, amire elköltenéd. A meta úgyis mindig változik, arra fölösleges várni, hogy lesz olyan legend, ami mindig jó lesz. Persze itt is vannak szabályt erősítő kivételek, pl TBK-t az elsők között nyitottam még 2013-ban, és olyan még nem volt, hogy legalább 1 paklimban ne lett volna jelen. Sylvanas és Ragna is eléggé alap legendek, de főleg az előbbi azért eléggé eltűnt a nerf után pár hónapig, és Ragna se mindig volt jelen.

Dive ever, work never.

(#29796) Gyuri27 válasza whitezo88 (#29792) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azt nem mondom, hogy nem bontott. Azt mondom, hogy 9-s átlag arénákkal (napi többel) már van minden mint karácsonykor.

Amd - Radeon - Ryzen

(#29797) SLYM válasza F-ECT$ (#29795) üzenetére


SLYM
veterán

ez ott bukik meg, hogy mindig nyitogatod a paklikat. hiszen mindig gyűlik az arany, ergo ennyi erővel sosem lesz érdemes nyitni, csak a legeslegvégén (amit azért tegyünk tisztába, itt a topicban nagyon kevesen fogunk eljutni oda, hogy minden egyes lapunk meglegyen, még az is esélyes, hogy senki). a fontos legendeket amint megvan rá a dust, egyből kraftolni kell

dr boom+ragnaros+sylvanas insta craft, ez a 3 legfontosabb lap a játékban, addig amíg ezek nincsenek meg, csak a játék fele van meg (vagy inbább annyi se)

alex+grommash+cenarius+antonidas+tirion+thalnos+harrison+TBK+ysera nyugodtan mehetnek még a következő csomagban, addig amíg ezek nincsenek meg, nincs értelme gondolkodni, hogy de hát gyűjtök erre, meg arra, mert most ez a jó deck. holnap meg jön egy másik és a ma még jónak hitt decked kuka lesz, amibe most lekraftoltál akármi más lapot ezeken kívül

[ Szerkesztve ]

(#29798) ígyvanferi válasza F-ECT$ (#29795) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Classic lapokat már megéri craftolni, ha úgysem nyit már olyan pakkot. Aztán ha jön a következő csak kártyás kieg., akkor meg nyilván már a GvG-s lapokat is lehet nyugodt szívvel gyártani.

(#29799) Man0gatya válasza P00By (#29790) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

Én lenyomtam full liferól :)

(#29800) Man0gatya válasza SLYM (#29791) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

Van dustom, de nem tudom mire költsem ez a bökkenő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.