Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29051) tomazin válasza DaveNo1 (#29050) üzenetére


tomazin
veterán

jah ezt nem is tudom hol láttam, hogy 100dustból megoldható dr boom ;]

(#29052) pk2


pk2
tag

Valaki mutasson egy jó priest decket amivel most le lehet menni 17-ről, mert múlt hét péntekre lementem 14-re és ahogy kijött a kieg mintha elvágtak volna, semmi nem sikerül, majdnem egy hete csak visszafelé haladok, most már 17**-nál tartok. Gyakorlatilag bárki elver aki szembe jön, ha valaki a játékban benne lévő blizzard deckel próbálkozna szerintem az is szarrá alázna. Ok, hogy nem vagyok egy Zetalot de azért ez már tényleg vicc.

(#29053) Yodamest válasza pk2 (#29052) üzenetére


Yodamest
addikt

és hogy vernek el? csak mert engem pl mindig ezek az arctámadók csináltak ki 4-5 kör alatt ezért csináltam egy taunt decket, az a neve, hogy "itt nem jössz át" :) és azon már nem mennek át valóban :P

(#29054) pk2 válasza Yodamest (#29053) üzenetére


pk2
tag

Huntert napok óta nem láttam, és ez a legfurább ha benyomom az anti aggro decket, csak druidot kapok, vagy a tempo mage-et a hülye secretjeivel, ha controllra váltok akkor meg jön a warrior a patrónusaival és a berzerkerjeivel, vagy a mechmage. Egyszerűen semmi nem klappol. Valamelyik nap kipróbáltam a huntert ugyanez, majd a zoot és szintén. Érthetetlen, hogy pár nap alatt hirtelen mindenki megtanult játszani.

(#29055) whitezo88 válasza pk2 (#29054) üzenetére


whitezo88
nagyúr

de jó neked, 3 napja minden 2. ellenfél hunter nekem. Persze "Greetings, traveler" meg "Well Played" az megy, mintha olyan sok skill kell ahhoz hogy a Wolfriderrel arcra toljuk a kurzort.

(#29056) Phoenixy válasza tomazin (#29051) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Csak 80 kell. :DDD
How To Dr. Boom: https://youtu.be/u7PJRj6MINw

Motorola Edge 20 Pro

(#29057) Mister_X válasza Phoenixy (#29056) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"I concede to you" - hát hangosan felvisítottam bakker :'D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29058) M3oH


M3oH
addikt

Győzelem kukkolásra keresnék nem szégyenlős alanyt! Ha vagy olyan bátor, kérlek vegyél fel: m3o#2306 thx

(#29059) pk2 válasza whitezo88 (#29055) üzenetére


pk2
tag

Hunterek ellen 65%-om van biztos azért nem őket kapom, helyette sámánt akiket legjobban utálok és ilyen 30%-om van ellenük, valamint róg és druid akik szintén nagy kedvenceim a halálkombóikkal együtt. Persze az is lehet, hogy a hunterek előrébb járnak és én meg mögöttük lépkedek jelenleg csak hátrafelé :)

[ Szerkesztve ]

(#29060) P00By válasza M3oH (#29058) üzenetére


P00By
nagyúr

Én nem szoktam nyerni! ;]

(#29061) M3oH válasza P00By (#29060) üzenetére


M3oH
addikt

Dehogynem :) thx

[ Szerkesztve ]

(#29062) P00By


P00By
nagyúr

Ezt az nvidia stream-et komolyan gondolják ilyen minőségben?

(#29063) whitezo88 válasza P00By (#29062) üzenetére


whitezo88
nagyúr

elég vicces hogy Nvidia és nem bírják beállítani a képet :DDD

(#29064) tomazin válasza Phoenixy (#29056) üzenetére


tomazin
veterán

Jólvan, akkor nem csak én láttam :DDD

(#29065) Gyuri27 válasza whitezo88 (#29063) üzenetére


Gyuri27
félisten

NV? Bruhaha.
Marha olcsó bármilyen legend kontrol deck van?

Amd - Radeon - Ryzen

(#29066) pachito


pachito
őstag

Másnál is sámán szopó van ma? Akárhány Lightning Stormot toltam el, FIX hogy az a 2/3as lény fennmaradt a boardon, ami a különbséget jelentette win és lose között...persze ha fordítva van a helyzet minden 3 hps lényemet viszi, mint a kisangyal...nevetséges... :(

(#29067) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Facehunter: 3 meccs 2 warri: axe, ww. Véletlen?

Amd - Radeon - Ryzen

(#29068) SLYM


SLYM
veterán

[link] :D

[ Szerkesztve ]

(#29069) P00By válasza SLYM (#29068) üzenetére


P00By
nagyúr

Najóvanmá :))

(#29070) SLYM


SLYM
veterán

vert már el titeket úgy priest, hogy 3 lapja volt a kézben, nekem 6, a boardunk üres (ja nem, most jut eszembe abban a körben raktam ki 1 manáért egy molten giantet) és letettem egy jaraxust? :D (nem túlhúzással nyert, sima standard priest)

[ Szerkesztve ]

(#29071) emperorka válasza SLYM (#29070) üzenetére


emperorka
tag

Egy holy fire meg két mind blastra tippelek.Csak mert egyszer én is jártam így :)

[ Szerkesztve ]

(#29072) P00By válasza emperorka (#29071) üzenetére


P00By
nagyúr

Ezt én éppen néztem, szóval hideg :D

(#29073) emperorka válasza P00By (#29072) üzenetére


emperorka
tag

Prophet Velennek van köze a dologhoz?

(#29074) painkillerx


painkillerx
tag

Sziasztok, még bétában játszottam ezzel a játékkal, most megint ránéztem és játszanék vele többet, de látszólag le vagyok maradva kártya mennyiségben és a gold is lassan farmolható. Itt a többség fizet a kártya pakkokért vagy ti is inkabb a lassú megoldást választottátok?

(#29075) P00By válasza emperorka (#29073) üzenetére


P00By
nagyúr

:N

(#29076) Mister_X válasza P00By (#29075) üzenetére


Mister_X
nagyúr

OTK wtf combo?

Áh, ez túl miracle, inkább a hagyományos Chow wombo combo :N

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29077) F-ECT$ válasza painkillerx (#29074) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha játszottál volna a beta óta, akkor nem kellene fizetni, de anélkül esélyed sincs már behozni fél éven belül a lemaradást.

Dive ever, work never.

(#29078) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Vajon hozzá fognak nyúlni a GvG-s lapokhoz mostanában? Még egyet sem törtem belőlük, de kéne a dust. Mondjuk a legtöbbet biztos simán törhetem, buffolni úgysem fognak, nerfelni meg nincs értelme a nagy részüket, mert a kutya nem játszik velük.
Inkább olyan lapokra gondolok, mint pl. az olaj. Van 10 extra, az meg nem mindegy, hogy 50 vagy 400 dustért válhatok meg tőlük. Most hirtelen másik ilyen lapot nem is tudok mondani. Lehet mégiscsak rábökök a mindent széttörő gombra, végül is most kell a dust, nem majd valamikor.

(#29079) Prof válasza F-ECT$ (#29077) üzenetére


Prof
addikt

Utana se, mivel akinek jobb paklija van tobbet nyer/gyorsabban szerez goldot es uj lapokat/adventuret is adnak ki mindig :D
Vagyis egy lassabb autoval probal utolerni egy gyorsabbat.

(#29080) ZS3NI válasza ígyvanferi (#29078) üzenetére


ZS3NI
őstag

Szerintem a Boomon kívül nincs "problémás" lap, a többi nyugodtan törhető. Épp a minap törtem én is minden extrát, kellett már egy jóféle antonidas.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#29081) F-ECT$ válasza Prof (#29079) üzenetére


F-ECT$
titán

Utana se, mivel akinek jobb paklija van tobbet nyer/gyorsabban szerez goldot
A gold szerzésnek nem sok köze van a meglévő kártyáidhoz. Szerintem az eléggé életszerűtlen, hogy valaki a 10 gold / 3 winnel farmoljon goldot hónapokon át, így a gold nagy része 2 helyről jön:
-napi questek (ebből átlag napi 50-60 gold jön össze)
-aréna
Ez utóbbihoz persze kell egy kis tanulás, hogy meglegyen az átlag 4+ (7+) win.

Illetve ha mégis a 3 winekkel akarsz farmolni, akkor meg valami olcsó face / agro deckkel kell menni, ami általában nem drága.

Dive ever, work never.

(#29082) tomazin válasza F-ECT$ (#29081) üzenetére


tomazin
veterán

Illetve ha mégis a 3 winekkel akarsz farmolni, akkor meg valami olcsó face / agro deckkel kell menni, ami általában nem drága.
meg tegyél le magad elé egy tál rizst, mert olyan órabéred lesz a 10g/3wintől, hogy egy kínai rabszolga kinevetne.

(#29083) Yodamest


Yodamest
addikt

Nagyon filózom a napokban egy jóféle 60 pakkos nyitásban. Nézegettem videókat, hogy hátha segít a döntésben, erre ezt találtam:

https://www.youtube.com/watch?v=6-zEY07SKMg

Csávó 600 pakkot nyit ki, kicsit sem beteg. Bele sem merek gondolni az mennyi lóvé :)

(#29084) F-ECT$ válasza tomazin (#29082) üzenetére


F-ECT$
titán

/agree
Szerintem az eléggé életszerűtlen, hogy valaki a 10 gold / 3 winnel farmoljon goldot hónapokon át

@Yodamest: 630 euró ~ 187e Ft.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#29085) Mister_X válasza Yodamest (#29083) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én legutóbb 100 packot nyitottam, abban volt emlékeim szerint 6 legend (Illidan, Cairne, gold Nat Paggle, Iron Juggernaut, gold Gahz'rilla, Mogor the Oggre), de lehet 7 csak nem ugrikbe a hetedik, mert be lett törve.

Cairne még megvan, csak minek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29086) F-ECT$


F-ECT$
titán

Ma jön a második szárny, ki milyen változásokat vár a következő napokban a metában? Ezek a kártyák jönnek, ezt gondolom én:

-Druid of the Flame - biztos bekerül néhány druid deckbe eleinte, de aztán marad a Shade inkább
-Blackwing Technician - jó kártya, de még kell néhány szárnynak nyílnia, hogy használhatóvá váljon
-Imp Gang Boss - Zoo-ba szerintem auto include
-Axe Flinger - sosem fogjuk látni
-Lava Shock - control shaman fellángolást várok
-Majordomo - mindenki ki fogja próbálni, aztán 1-2 decket leszámítva eltűnik

Dive ever, work never.

(#29087) emperorka válasza F-ECT$ (#29086) üzenetére


emperorka
tag

Szerintem ezek közül egyértelműen a Imp Gang Boss a nyerő,arénában és constructedban is nagyon erős lap,és szerintem a demonlockba is be fog kerülni nem csak a zooba.
Blackwing Technician ha lesz sárkány deck akkor valószinüleg be fog kerülni,a Lava shock meg egy olyan lap amit így előre nem lehet megmondani majd ki kell próbálni,de van benne fantázia.A maradék három meg csak szimplán rossz lap.

[ Szerkesztve ]

(#29088) fogtunder válasza F-ECT$ (#29086) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én a lava shockot várom leginkább, elő lehet venni újra az earth elementalokat :D

az imp gang boss meg kb. mindenbe jó, talán még a dark cultistnál is jobb 3 drop.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#29089) DaveNo1 válasza fogtunder (#29088) üzenetére


DaveNo1
veterán

Másik shaman lap is jó lesz, 4-ért minimum 4/6, tehát jobb mint egy yeti, az 1 overload meg nem vészes. + az unbound elemental is vissza jöhet a metába az új lapokkal.

You are not prepared.

(#29090) Yodamest válasza Mister_X (#29085) üzenetére


Yodamest
addikt

Fú az szép :) akkor elég komolyan tolod te is.
Azzal egyet értek, hogy napi questekkel, meg ezekkel a 10 goldokkal 3 GYŐZTES meccs után, semmit sem lehet kezdeni. Aki kicsit komolyabban gondolja és nem a ranked 25-17 között akar ingázni annak szinte kötelező pakkot venni, nem is keveset. Én kb még amikor elkezdtem vettem 2db pakkot így próba gyanánt, de nem többet.
Nekem a cél egy ranked 10-12 lenne, az alá úgyse tudnék lemenni, Belezőgép is mondta legutóbbi videójában, hogy visszaesett ranked 10-re, szóval mit akarok én :)
Csak azért belegondolva, hogy PS4-re mondjuk egy full infamous collectiont bőven meglehet ennyiből venni, vagy pc-re 3 AAA-s játékot, elég durva ára van. És a 60 pakkból rengetek már meglévő lapot fog kapni az ember, kb 3 legendet, amit talán bele sem rak a deckjébe, szóval nehéz döntés. Hát a blizz játékok sosem az olcsóságukról voltak híresek, nyelik a lóvét rendesen az tuti.

(#29091) ZS3NI válasza Yodamest (#29090) üzenetére


ZS3NI
őstag

Én úgy fogom fel, hogy ez egy gyűjtögetős kártyajáték. Az pedig sosem volt olcsó. Ha tudnád mi pénzt beleöltem régen a Magic: The Gatheringbe akkor a hajad égnek állna. :D Még mindig van egy két olyan lapom, ami megér 60 HS packot ha a pénzt nézzük. :)

[ Szerkesztve ]

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#29092) fogtunder válasza ZS3NI (#29091) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én is mindig ezt szoktam mondani, amikor valaki a HS-re mondja, hogy drága, meg kell nézni, mennyibe kerül egy MTG display, aztán máris egész olcsónak tűnik a 60 pakli :)

I hate morning people. And mornings. And People.

(#29093) DaveNo1 válasza ZS3NI (#29091) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ja emlékszem kiskoromban csak tátott szájjal bámultam, hogy egy-egy lap akár 5 ezer forintba is kerül :Y

Btw. nagy verseny lesz mától-vasárnapig, gyakorlatilag mindenki ott lesz aki számít.

You are not prepared.

(#29094) whitezo88


whitezo88
nagyúr

valaki jöjjön játszani, watch and learn van és senki se online :DDD

(#29095) Gyuri27 válasza DaveNo1 (#29093) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tényleg mindenki ott lesz (massan, kolento, kripp hiányzik). Forsen meg full jóképű. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#29096) DaveNo1 válasza Gyuri27 (#29095) üzenetére


DaveNo1
veterán

Massan ott van (Group B), Kripp meg közvetíteni fog, most is a helyszínről tolja a steamet.

You are not prepared.

(#29097) Yodamest


Yodamest
addikt

Meg amit furcsállok elejétől fogva, hogy nem lehet csak egy bizonyos kártyát megvenni. Tehát mondjuk Pistike akar nagyon egy Ragnarost, akkor a shopba megtudná venni csak azt a kártyát, persze jó drágán.
A blizznek ez nagyon jó biznisz lenne, mert rengeteg lóvét kaszálnának ezzel, nem is értem miért hagynak ki egy ilyen ziccert. Persze a kártyajátékok nem így működnek és ha más nem Pistikének egy 60 pakkos nyitás után a dustból így is úgy is meg lesz Ragnaros.

(#29098) fogtunder válasza Yodamest (#29097) üzenetére


fogtunder
nagyúr

hidd el, hogy jobb nekik a dustos rendszer. minden f2p játékba kell egy ún süllyesztő, amibe az ingyen kapott virtuális valuta eltűnik. most veszel goldért egy csomó kártyát, amire nincs szükséged, az értékének negyedéért betöröd, majd nehezen legyártod azt, ami kellett volna. a kiadók sosem teszik elérhetővé külön a lapokat, a piac határozza meg az árukat.

ott van pl. a Hex, ott el lehet adni a lapokat más játékosoknak, az mondjuk nem is f2p.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#29099) DaveNo1 válasza Yodamest (#29097) üzenetére


DaveNo1
veterán

Többet buknának rajta, mivel a legtöbb legendary használhatatlan a metában, így mindenkinek csak párat kellene megvenni, aztán viszlát. (Ragna, Boom, Sylvanas kötelező a neutralok közül (+ még Thalnos esetleg), esetleg 1-2 sárkány most majd, class legendek közül meg Tirion, Grommash, Jaraxxus + Mal'Ganis ha valaki démonlockozni akar, Antonidas ha valaki mech vagy freeze magezni akar, Vol'jin, és Al'akir (Cena és Neptulon nem kötelező szerintem).

Epicekkel hasonló a helyzet, rare meg basic lapra meg ki fog valódi pénzt költeni?

You are not prepared.

(#29100) tretyak


tretyak
aktív tag

Valaki írna egy körülbelüli kompetitív MTG pakli árat (ha lehet...)? Semmit nem tudok róla, csak sokszor felmerült már, hogy a HS olcsó a magichez képest, és kíváncsi lennék az arányra...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.