Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 08:22:23

LOGOUT.hu

Gumi és felni topic
Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motort/teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51298) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Köszönöm mindenkinek a segítséget, hozzászólást, észrevételt. :R
Osztottam-szoroztam és végül megrendeltem a Bridgestone T005-öst a BHP gumitól. :B

Anno Hankook VP3-ról is terjengtek olyan pletykák (apropó, ezt anno auto-stop-tól vettem és meglepődtem, mikor nem találtam meg a céget, lehúzták a redőnyt?), h hamar öregszik, de az idén már 4 éves és 3 szezont futott, mégsem látni/venni észre rajta semmit. Most még. Akkor legjobb vétel volt. Ha még két szezont kibír így, szerintem már megérte. Jó lenne ha a T005 ha ugyanígy kiállná az idők próbáját. Nem igazán szeretnék 7 évnél öregebb pacskerokkal járni, azok meg még pont eladható kategória, van aki bevállalja.

14-es méretben mindig ilyen drágák voltak a gumik, vagy ide is begyűrűzött a mindenhol tetten érhető áremelkedés?
Nokian Wetproof-on is sokat agyaltam, de a kisebb zaj nem igazán kompenzálja a gyors kopást, ha a többi tulajdonsága nagyjából egyezik is a T005-ével. Pirelli, hát nem tudom. Erre talán majd visszatérünk 7 év múlva.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.