Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 08:22:23

LOGOUT.hu

Gumi és felni topic
Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motort/teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33240) gabag28 válasza Csabroncka (#33239) üzenetére


gabag28
tag

Félreértesz. Nem a tapadáson, vagy egy olcsó gumin próbálok spórolni, mindkét felsorolt gumit itt már többen ajánlották és mindkettő jól szerepelt teszteken is. Egyedül a fogyasztási kategória besorolásokkal kapcsolatban volt csak kérdésem, hogy valóban a gyakorlatban is érezhető-e az amit a gyártók ráírnak. Csupán elméleti szinten számolgattam, mennyit is jelenthet 1-2 fogyasztási kategória eltérés. Ami azon megspórolható azt pl. én szívesen költöm eleve egy drágább, de minőségibb gumira.

"Üzemanyagot sokkal többet lehet spórolni máshogyan, pl: pusztán a vezetési stílussal több mint 10%-ot!"

Igen, ezt tudom, nem is ez volt a kérdés számomra, hanem, hogy azonos vezetési stílussal van-e gyakorlatban is akkora különbség két kategória között, mint papíron. Mert ugye papíron a nedves tapadást is megadják, aztán mégis előfordul, hogy bár papíron jó ez az érték de a tesztelés során meg rendesen lehúzzák a nedves tapadását.

(#33238) Qru: Köszönöm neked is a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.