Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9051) xeon forever válasza Shiro (#9048) üzenetére


xeon forever
addikt

En odaastam Raidennek...
Mi el mar igy is taposcsibe.
Atk speed up miatt jo, foleg ha 2 anemot is beteszel a csapatba.

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9052) F34R válasza Shiro (#9048) üzenetére


F34R
nagyúr

Zhongli oszt csaaa. :DDD vagy Thoma.

(#9053) fpatrik17 válasza fpatrik17 (#9047) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Na... Közben Jean C1 lett, szóval mondhatni fixálódott, hogy őt építem ki 2. csapat healernek. ;] VV set (Atk+Anemoszet+Crit stattal) + Favonius sword-re gondoltam első körben.
Szerintetek?

• Honor Magic5 Pro •

(#9054) F34R válasza fpatrik17 (#9053) üzenetére


F34R
nagyúr

Akkor o mar nem Healer :DDD hanem subdps

(#9055) fpatrik17 válasza F34R (#9054) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Igaz, valóban. :D Nade lényeg, hogy főleg a heal+cleanse miatt köll, a többi aspektusa csak bónusz ;]

• Honor Magic5 Pro •

(#9056) Dewri válasza vakablak93 (#9050) üzenetére


Dewri
aktív tag

A Favonius képessége akkor működik, amikor kritikusat ütsz vele, tehát nem árt növelni a karakter kritikus esélyét, hogy jól működjön, viszont ez egy gyógyító-supportnál nem szokott szempont lenni. A Sacrificial képessége meg mindenképp működik, ha elementális képességet használ a karakter, így nem kell külön a kritikus esély értékekre figyelni a karakternél. Viszont a Favonius sokkal többet ad az energiatöltésre, mint a másik, ez pedig fontos tud lenni...

Személy szerint én a Sacrificialt használom, mert a karakter elhasznált elementális képességének újratöltése jobban tetszik, mint néha egy kis energiapótlás az amúgy is magas energiatöltő érték mellé...

(#9057) F34R


F34R
nagyúr

Sracok az uj Abyss-hoz mit szoltok?

(#9058) vakablak93 válasza Dewri (#9056) üzenetére


vakablak93
őstag

Kössz a választ :R
Hát ez így elég érdekes, akkor elkezdem felhúzni ha egy szinten lesznek kipróbálom melyikkel érzem hatékonyabbnak a kicsit.
Bár ez alapján a Sacrificiallal valszeg jobban járnék

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9059) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Van-e itt olyan aki sokat használja Eula-t, esetleg kedvenc DPS-e? :)

• Honor Magic5 Pro •

(#9060) Shiro válasza xeon forever (#9051) üzenetére


Shiro
senior tag

A Catch-csal kb ugyan ott vagyok.

Ha nem lenne meg, akkor simán ráadnám a Spine-t, de így kb csak abban reménykedhetek, hogy valakinek csak jó lesz majd a jövőben.
Persze odaadhatnám akkor a Catch-ot Xianlingnak, de neki már ott van a Dragon's Bane.
Plusz még sajna az is ellene szól, hogy 5 csillagos révén magasabb fejlesztési költséggel rendelkezik. :(

#9049 Sirandrish
Jöhet, legalább R2-es lesz. Travellenek úgy is azt használom a story questekben. :DDD

#9052 F34R
Van oda én nekem
Tökéletes Blakk Tasszelem
:DDD

(#9061) jonnyjoker01 válasza F34R (#9057) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én még csak a 9-10-es floort csináltam meg, nem akarom egy nap alatt megcsinálni mert akkor megint unatkozni fogok hogy nincs content. Azok nem változtak sokat (vagy egyáltalán?), de már tágítom a lyukat a három Maguu Kenkinek :(

Üdv. Johnny

(#9062) Shiro válasza F34R (#9057) üzenetére


Shiro
senior tag

Egy oldalra Kokomi a másik oldalra Noelle. :DDD
Bár csak 11 csináltam meg, teszt jelleggel, mert miközben Kokominak farmoltam az új Domainben, "melléktermékkén" esett a Divine Chorusból (a régi neve jobban tetszik) egy teljes szett DEF-es statokkal. Csak lvl12-16-ig tudam őket felhúzni, de így is ígéretesnek tűnik.
Ha Bolide pajzs meglétekor kb 15K DPS-et jelenetett, akkor Divine az 20K. Persze a hátránya, hogy az utóbbi csak Noelle saját pajzsával működik, és van egy kb 6-7 másodperc amíg az CD-n van. De még így is pozitív az előrelépés.

https://genshin-impact.fandom.com/wiki/Ocean-Hued_Clam
A hozzászólásoknál valaki azt irta, hogy Sayura ráaggatott egy EM verziót és úgy tűnik eléggé meg van elégedve az eredménnyel.

Plusz még gondolat szintjén egy Vaporize Barbara sem lehet rossz.

(#9063) slimG válasza fpatrik17 (#9059) üzenetére


slimG
tag

Eula-Raiden-Zhongli-Ganyu/Diona csapatomban ő a főnök, amióta kiesett minden nap sétálunk. Mit szeretnél kérdezni róla?

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#9064) fpatrik17 válasza slimG (#9063) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Igazából semmi extra csak egyre jobban agyalok rajta, hogy rányissak. Néztem C0 videókat róla és minden létező support karim meg van mellé, meg addig-addig nézegettem, hogy egyre jobban tetszik a playstyle. :D Szimplán kíváncsi voltam, van-e itt valaki aki előszeretettel használja és mi a vélemény róla. :B Skyward Spine mehetne is a mancsába, mert az jelenleg csak az inventory-ba lapul lvl 80-on.

Itto meg a Gorou koma nekem nem gyere be, Geo jószágokat annyira nem szeretem. Shenhe dizájnja nagyon bejön, de írtátok, hogy ő kb. egy b*szóbb Rosaria, azért nem biztos hogy locsolnék primogent.

Xiao-Ganyu rerun (ha ez lesz egyáltalán) jöhet még majd, közülük bármelyiket vállalnám. All-in-all van két hetem eldönteni, hogy Eula <--vagy--> Xiao/Ganyu. 45 Pity-nél járok 50-50-nél csak sajna... :( Van emellett jelenleg 45 nyitásra primom. Ez alapján úgy gondolom e három karakterből 100%-ra csak 1 megszerzésére van lehetőségem. Jól matekolok? :D Welkint használok...

• Honor Magic5 Pro •

(#9065) xeon forever


xeon forever
addikt

[link]
Shut up and take my credit card!!!!

:)) :)) :)) :))

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9066) Shiro válasza fpatrik17 (#9064) üzenetére


Shiro
senior tag

Abban kimerül a hasonlóság, hogy mindkettő Cryo-Polearm.
De Shenhe DPS-nek csapnivaló lesz, ő elsősorban Support.

(#9067) Sordoran válasza fpatrik17 (#9064) üzenetére


Sordoran
addikt

És hogy akarsz egy polearm-ot odaadni egy claymore használónak? ;] (a Skyward Spine egy polearm, Eula pedig claymore használó, szóval valami nem tiszta)
Egyébként jópofa Eula, én szeretem is, stílusos, de a lassú támadási sebessége nekem nem jött be. Illetve ő fizikális, én pedig elementál sebzéseket jobban szeretem, így Ayaka váltotta (most pedig Keqing van amíg húzom friend szintet). Ennek ellenére szeretem, és bátran ajánlom is megszerzésre, ha kell fizikális DPS. Ha nem vagy biztos melyik lenne legjobb a 3 karakterből, és amúgy is 50-50-nél jársz, húzz rá. Ha bejön akkor ő lesz meg, ha nem jön be akkor következő fix. (Xiao-Ganyu vagy akárki lesz rerun még messze van, addigra összejön egy újabb 5*-nyi húzásra a wish)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9068) fpatrik17 válasza Sordoran (#9067) üzenetére


fpatrik17
senior tag

*Skyward Pride, bocs elb*sztam :DDD

Köszi az infot/tippeket. Lehet az lesz, amit írsz. Elviszem a mostanit goldig, aztán megállok.
Fortunára bízom hogy Eulám lesz-e vagy sem. A kövi meg legalább garantált, ha nem.

*szerk, el is lőttem:
33 pull:
3 Noelle
1 Rosaria (legalább meglett a C2)
1 MONA :D

Nem baj, előbb utóbb őt is szerettem volna a nukeoláshoz. :B Majd kövire...

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#9069) Sordoran válasza fpatrik17 (#9068) üzenetére


Sordoran
addikt

Az is előfordulhat, hogy kivársz későbbi bannerig, ahol mázlid lesz és kiesik nagyon gyors egymás után több kiemelt is. Akkor pedig bánnád, hogy miért nem húztál Eula-ra. Én úgy vagyok vele hogy ha valaki kell akkor arra húzok. Ha neked ezek mind kellenek, akkor mindegyiken próbálkozni kell, és majd lesz ami lesz. ;)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9070) slimG válasza Sordoran (#9067) üzenetére


slimG
tag

Szerintem a Skyward Pride-ra gondolt. Az egy korrekt, régi 5* claymore de szerintem nem feltétlenül jó Eula-nak. Energy rechargot ad a 2nd stat, a passzívja sem kimagfasló +dps. Eula ugye physical dps, én Snow-Tombed Starsilvert adnék rá, ha van hozzá billet legyártani. Lehet hogy lassabb mint Ayaka, de nagyokat üt cserébe :). Játékmenet vele viszonylag egyszerű, electro karaktert mellé hogy legyen -phys.res. (superconduct) és még1 cryo, hogy legyen +crit. Arti szett is viszonylag egyszerű, Pale flame.
Ganyu továbbra is az egyik top dps, Blizzard szettet kell csak farmolni rá és nagyjából crit rate akkor nem gond.
Xiao már más tészta, nekem nem jött be a stílusa. Mellé sajnos kell egy healer és egy elemental reaction adó másik karakter. Burst alatt szép számokat mutat, de nagyon glass cannon.
2.4 valószínűleg Shenhe és Ganyu/Xiao rerun lesz. Ganyu favorit ha itt akarsz nyitni.
2.5 Yae Miko és egy rerun bannert találghatnak (talán Ayaka, de szerintem az korai neki még)
Továbbá ott van még Ayato is (Ayaka bátyja), hydro claymore, kínai szivárgások alapján nagyon erős pallosa lesz, a stílusa pedig hasonló lesz Childe-hez, claymore/sword váltás.
Én szeretem Eulát, jól lehet vele aprítani, szerintem is próbálj rá az 50/50re.

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#9071) fpatrik17 válasza slimG (#9070) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Köszi a részletes leírást! Mint fentebb írtam *szerk alatt, nem jött össze sajna.
Marad a további spórolás Ganyu/Xiao bannerra. :K

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#9072) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Valaki huzott már DPS Noellet?
Mostanság elkezdtem vele foglakozni. Jól sejtem hogy az új defes set a menő neki?
Viszont a fegyverben kellene help. Mit javasoltok rá?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9073) slimG válasza Sirandrish (#9072) üzenetére


slimG
tag

Whiteblind, vagy Serpent Spine a 4* darabok közül. 5* darabok közül kiváló lesz majd Itto fegyvere, a jelenlegiek közül meg pl The Unforged, vagy a klasszikus Wolfs Gravestone.

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#9074) Shiro válasza Sirandrish (#9072) üzenetére


Shiro
senior tag

Reggel a buszon dobtam össze:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/15-mEKXzxNM-X8ecKVOuOg07zXJjK8UGAPQYDsED0d9A/edit?usp=drivesdk
Első körben a Whiteblindet és a Redhornt hasonlítja össze.
(a lényeg a sárga rublikában van)
Majd idővel kibővitem.

[ Szerkesztve ]

(#9075) jonnyjoker01 válasza F34R (#9057) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Na letoltam. 35 csillag első próbálkozásra, sokkal könnyebb mint az előző szvsz. 12-3 első felével gyűlt meg a bajom, mert rohadt tankosak voltak az "árnyfarkasok", de van még idő feltornázni.

Üdv. Johnny

(#9076) F34R válasza jonnyjoker01 (#9075) üzenetére


F34R
nagyúr

Hat szerintem meg nem. Az ment 34 csillag, ez meg 27 rage quit. Maguu szopat rendesen.

(#9077) Sordoran


Sordoran
addikt

December 04-07. között 4 napon át napi 200 (összesen 800) primogemet kapunk, mivel a játék két díjat is nyert a playstation-n. Az ajándékokat 2.3 patch végéig lehet begyűjteni.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9078) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Lenne egy kérdésem Jean használókhoz:
Nem lehet kezdeni valamit a Burst-jével, hogy ne fordítsa be szembe a kamerát? Ez rettentően idegesít. :W

• Honor Magic5 Pro •

(#9079) Shiro


Shiro
senior tag

(#9080) xeon forever válasza fpatrik17 (#9078) üzenetére


xeon forever
addikt

Keyboard v controller?

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9081) xeon forever válasza Sordoran (#9077) üzenetére


xeon forever
addikt

Pcn is v csak ps plus?

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9082) fpatrik17 válasza xeon forever (#9080) üzenetére


fpatrik17
senior tag

keyboard

• Honor Magic5 Pro •

(#9083) Sordoran válasza xeon forever (#9081) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem írták hogy csak PS felhasználóknak, szóval mindenkinek jár szerintem.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9084) jonnyjoker01 válasza F34R (#9076) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Maguuk ellen egy olyan csapat kell, ami AOÉban cseszi meg őket.

Én Diona+Xiangling+Kazoo+Ganyu kombóval mentem neki, utóbbinak is csak az ultiját használtam, annyit csináltam hogy spammeltem a képességeket meg az ultikat és szépen mindenki sebződött egyszerre. Akkor van szopás ha elugrálnak, szerencsére nekem nem tettek ilyet, szépen illempolgár módjukra egy csoportban voltak végig.

Hu Tao-s csapatom lehet akármennyire is b@szó (25k+ albedo E, 60k hutao charged attack) esélyem se lett volna (vagy épphogycsak lett meg volna), mert rossz az AOE sebzés.

Üdv. Johnny

(#9085) F34R válasza jonnyjoker01 (#9084) üzenetére


F34R
nagyúr

Fuuu... hat AEO karim nem nagyon van... de 32 csillagra meglett. Majd meg probalgatom,
ellenuk igy mentem... Shogun + Bennett + Xingqiu + Xiangling

(#9086) xeon forever válasza fpatrik17 (#9082) üzenetére


xeon forever
addikt

Ha controllerel is ez van akkor bug, ha nem akkor nalad keresd a hibat.
Nekem A894/2/52/2 accon ez nem volt.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9087) jonnyjoker01 válasza fpatrik17 (#9078) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ez sajnos majdnem az összes 5* karakterrel így van, auto targetelnek és elfordulnak, néhány mint pl Jean pedig össze vissza forgatja még a kamerát is...

Üdv. Johnny

(#9088) fpatrik17 válasza jonnyjoker01 (#9087) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Sejtettem, ez elég szomorú... Legalább az animáció után visszaállna oda a kamera, ahol volt, de nem. Nyomorult Jean-nél még szembe is fordul a karakterrel, nehogy lássál bármit abból mi van előtted :D Röndös háttal kell állnom az enemynek, ha burst damaget szeretnék látni. :(((

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#9089) Shiro


Shiro
senior tag

Minotaurus :DDD

(#9090) F34R válasza Shiro (#9089) üzenetére


F34R
nagyúr

Azaz meglett!!!! :DDD Homonculus boi. ;]

(#9091) jonnyjoker01 válasza Shiro (#9089) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Gratula :C

Szerintem Albedo az egyik legjobb karakter magyar pénztárcával abból a szempontból, hogy olcsón jó buildet lehet neki csinálni és kb minden csapatba beleillik.

Üdv. Johnny

(#9092) F34R válasza jonnyjoker01 (#9091) üzenetére


F34R
nagyúr

:D es egy olyan karakter akinel a Constellation nem sokat vet a latba.. igy nincs az az erzes hogy egy useless shit.

mas dolog... kerek pro contra erveket, Albedo es Eula mellett, mert meg mindig nem tudok valasztani kozuluk. Itto-t szeretnem, ha a kovetkezo banner vegere osszejonne.
Mindent Zerorol kell kezdenem, artifactbol sincs csak egy-egy piece.

(#9093) Shiro válasza F34R (#9092) üzenetére


Shiro
senior tag

Én egyértelműen Noelle mellé húztam Albedót.(+op eventes kard, meg Eula már megvan) Szóval neked Itto mellé szintén nagyon jó support lesz.
Arra viszont készülj fel, hogy kb két ugyan olyan szettet kell kifarmolnod. ;]


(#9094) jonnyjoker01 válasza F34R (#9092) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Figyelj szerintem ha ilyen kérdést fel kell tenned, akkor egyik se. Én úgy vagyok vele, hogy ha nincs meg a must-have érzés akkor nem húzok. Ahhoz képest amennyi primot kapunk, gyorsabban jönnek az új karakterek, biztos lesz valami ami elnyeri a tetszésed olyan szinten, hogy nem kell majd vacillálni rajta.

Üdv. Johnny

(#9095) F34R válasza jonnyjoker01 (#9094) üzenetére


F34R
nagyúr

:( Ittora kivancsi vagyok.. Viszont utanna is dupla banner.. ami megint kerdeses Baszo Anemo AoE vagy a Cyro Queen... megjegyzem celozni nem tudok. :DDD Igen sajnos igy nagylelkuen sem dob annyi primot hogy garantalt legyen. Mostanaban meg 3 5* per patch. A kerdes az lenne hasznosnak gondolom-e magamnak. Hu Taot nagyon akartam, de jatszani sem jatszok vele, megis vele sikerult az Abysst 34* tolni. Az allando jump cancel nem annyira pfun.

(#9096) Sirandrish válasza F34R (#9095) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Anélkül is nagyon jól használható szerintem. Persze nem lesz meg a tökéletes kombó meg a franc tudja, de nem fogom elb*szni a saját szórakozásomat némi plusz sebzésért. Főleg nem pár száz primóért, amit az Abyss 11-12 ad ha fullozod. :)

Nekem most garantált 5 csillagosom van (igaz full nullától kezdek), így tuti nem valami rerunra fogok rámenni...esetleg Kazuha érdekelne annyira, de őt nem várom mostanság.

Albedo is tetszene, de Itto jobban birizgálja a fantáziámat, és Ning, Zhongli, Noelle mellé talán annyira nem égető még egy Geo hero :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9097) jonnyjoker01 válasza Sirandrish (#9096) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Különbözőek vagyunk, én meg pont azt imádom Hu Tao-ban, hogy kombózni lehet vele. Nekem valahogy ez isteni satisfying, jók az animációk, hangeffektek nagyon: n2cd. Meg számomra az is simán jó érzés amikor sikerül egy jó kombó láncot csinálni. Nagyon fluidra csinálták meg Hu Tao-t, nem is tudok másik karaktert mondani a játékból aki ennyire reszponzív a bevitelre.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#9098) F34R válasza jonnyjoker01 (#9097) üzenetére


F34R
nagyúr

Igaz :D valahogy nem erzem ot igazan.. vagy csak a Shimenawa set teszi... nem erzem minden esetben meggyozonek.. meg az is erdekes hogy az egyik peace-t HP-rol le kellet cserelnem Elemental Mastery-re hogy egyaltalan konstans legyen a Vaporize. Viszont ebbol a domainbol a nullarol konnyebben ki tudtam hozza farmolni amit kell.

(#9099) Sirandrish válasza jonnyjoker01 (#9097) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Szerintem kellően meggyőző a tökéletes kombó nélkül is, és ezért nem látom értelmét a külön tanulásnak.
Persze minden jétékstílus más, de mivel a játék nem igényli, ezért én soha nem kerestem "tökéletes" csapatösszeállítást, vagy a hibátlan rotálást...én mindig arra törekedtem hogy élvezzem a játékot az adott csapattal...persze a sebzést nem vetem meg, szóval daráljanak ám :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9100) vakablak93 válasza jonnyjoker01 (#9097) üzenetére


vakablak93
őstag

Ezt az animációt Hu Tao-nál én is nagyon bírom :K , főleg japán szinkron mellett :DD
Amit még bírok, mikor elkezd játtszani Casperrel, mint valami lufival mikor egyhelyben kell ácsorognia :DDD

F34R: Én Tartagliával vagyok így, nem használom semmire, pedig mindent beleöltem hogy kijöjjön aztán, rájöttem hogy utálok játtszani vele :DDD

Más: Belenyomtam most 40 wisht hogy Noellre valami jöjjön és ne C0 maradjon, erre egyse jött :O , de jött egy Benett meg Rosaria 2x is...
Na ennyit a múltkori mázlimról :DDD

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.