Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9401) F34R válasza vakablak93 (#9400) üzenetére


F34R
nagyúr

Pl engem cseppet sem erdekel hogy nez ki. Nekem megint mas fetishem van. En a szamokra bukom. ;]

(#9402) vakablak93 válasza F34R (#9401) üzenetére


vakablak93
őstag

Az is tökre rendben van szerintem, az volna a lényeg elvileg :D

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9403) xeon forever válasza F34R (#9401) üzenetére


xeon forever
addikt

12345678910
:R

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9404) Sirandrish válasza vakablak93 (#9400) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Amíg nem múmiaként szaladgálnak tetőtől talpig gézben, addig nincs nagy baj :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9405) Sirandrish válasza F34R (#9401) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Gondolom minél nagyobb érdekel így : 9988799879989997899999...
Csak neked :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9406) F34R válasza xeon forever (#9403) üzenetére


F34R
nagyúr

tegyel tizedeseket. es ird moge hogy Cyro dmg. ;]

#9405 Sirandrish
[link] :U

[ Szerkesztve ]

(#9407) Sirandrish válasza F34R (#9406) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nagyon helyes kis manus :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9408) vakablak93 válasza Sirandrish (#9404) üzenetére


vakablak93
őstag

:DDD

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9409) jonnyjoker01 válasza vakablak93 (#9400) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Mindenhol van ilyen, manapság egyre gyakoribb sajnos. Annyi a különbség, hogy a cégeket közösségi médián keresztül kényszerítik nyugaton térdre a Twitter huszárok, nem pedig a kormányon keresztül. Erre felé le van tojva magasról az emberek véleménye kormányzás szempontjából, minden a profitmaximalizálásról és a lobbizásról szól. És igen, nem biztos hogy lesz itt leállás, ugyanaz a csoport újabb "támadásokat" tervez más karakterekkel szemben is. Úgyhogy lesz itt még nyomás Mihoyo felé az biztos. Spamelik mostanában a Hoyolab fórumait is.

Nem tudom egyébként mi erre a megoldás, eléggé aggasztó a helyzet hogy egy hangos kisebbség ilyenekre képes. Az a baj, hogy van egy pár trendi ideológia ami mögé beállva lehet visszhangot kelteni és célzott támogatásokat végezni, a cégek meg nem akarnak az útjukba állni, mert akkor elhordják őket mindennek és csak rossz PR lenne a vége. Szerintem az ilyeneknek zárkában a helyük egy kis pihenőre, csak hogy rendbe legyenek rakva hogy mindennek van határa, ezzel jelentős károkat tudnak okozni. De most ki mondja meg hogy mi megy jó vagy rossz cél érdekében. "Internetes háborúk" során értek már el emberek jó dolgokat is. Szólásszabadság még mindig fontosabb.

Üdv. Johnny

(#9410) xeon forever válasza F34R (#9406) üzenetére


xeon forever
addikt

Láttad a világ negnagyobb atombombája doku filmet?
Oroszok lőtték el -+100 Megatonna.

Azóta van szar helyzet. Lot of damage. :K De azóta van már internet. XD
:C

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9411) Shiro


Shiro
senior tag

Nálatok működik webes top up center?
https://webstatic-sea.mihoyo.com/payment/genshin/index.html#/

(#9412) xeon forever válasza Shiro (#9411) üzenetére


xeon forever
addikt

Igen, a weboldal elerheto. Tolteni nem probaltam.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9413) Shiro válasza xeon forever (#9412) üzenetére


Shiro
senior tag

Már nálam is jó, akkor csak valami szerver probléma lehetett. :))

S akkor az eredmény:
Végre valahára meglett... :DD S így teljes a 4 csillagos kollekció.

Ezen kívül annyi Ninguangot húztam, hogyha nulláról kezdem, akkor is bőven meglenne a C6 :P :O :DDD

Az új Vishap dou aztán tényleg egy népművészeti agyagedény, csakhogy pc legyek :DDD
De amúgy tényleg annyira bírom a Mihoyonak ezt a menjünk szembe a klisékkel mentalitását. :DDD
Nagydarab melák ellenfél... na az pattog, mint a nikkel bolha.

[ Szerkesztve ]

(#9414) F34R válasza Shiro (#9413) üzenetére


F34R
nagyúr

Oszt mit kaptal? vagy csak a 4* miatt akartad :P

(#9415) Shiro válasza F34R (#9414) üzenetére


Shiro
senior tag

Ebből kitalád :DDD :

De miért kell a nevében azt utolsó "E"-t Ö-nek ejteni? Így olyan csúnya csengése. :(

(#9416) F34R válasza Shiro (#9415) üzenetére


F34R
nagyúr

Jean? avagy Dzsön :DDD

(#9417) Shiro válasza F34R (#9416) üzenetére


Shiro
senior tag

A szinkronhangja ugyan az, szóval adok még esélyt :DDD

Megjelenés szempontjábol, meg inkább Noelle. :)

[ Szerkesztve ]

(#9418) F34R válasza Shiro (#9417) üzenetére


F34R
nagyúr

Xiao nem lehet, akkor csak Shenhe... amugy az Senhô valojaban... en is hallottam mar par chinese streamben.

(#9419) Shiro válasza F34R (#9418) üzenetére


Shiro
senior tag

Talált!
Angolban is. Szóval én hallgatok inkább Shinkaku-t az szépen cseng. Bár ha az az E tényleg E lenne. :U
Mondjuk Keqinget is Köacsingnek ejtik.

[ Szerkesztve ]

(#9420) F34R válasza Shiro (#9419) üzenetére


F34R
nagyúr

Meg Singcso :DDD lesznek meg itt olyan nevek amiket nem proper modon ejtunk. :C

(#9421) Sordoran válasza F34R (#9420) üzenetére


Sordoran
addikt

Jó nektek hogy ki kell ejteni. Nekem elég hogy le tudom írni, de nincs senki akivel beszélgetni szoktam róluk, akinek meg igen, az úgy se tudja hogy szarul mondom. ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9422) Shiro


Shiro
senior tag

Eddig okom nem volt hogy foglalkozzak az új bossokkal, de most hirtelen lett kettő is.
Milyen csapattal lehet teló használatával könnyedén leverni a Sárkányfarkast és a Mocsárugró ikreket? :))
Mert már úgy párszor elpárologtam. :DDD

(#9423) jonnyjoker01 válasza Shiro (#9422) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ikreknél én quickswap teamet ajánlanék iFramek miatt, ha megvan Zhongli akkor legyen ott ő is, mondjuk Bennett - Xiangling - Xinqiu - Zhongli. Zhongli hosszú E-je le tudja rombolni a falakat könnyedén.

Sárkányfarkasnak full geo csapattal mentem neki, nem nagy kunszt így a boss. Le kell vinni kb fél HP-ra, a pillárjait geo támadásokkal lehet a leggyorsabban lerombolni, utána a földön fog feküdni és ki lehet végezni.

Más: Enkanomiya world questjei eléggé szívszorongatóak. Ajánlom végigolvasni és nem skippelni, tényleg érdekesek. Az archon quest se volt rossz, eleje nagyon gázul indult szerintem de érdekes lett. Egyre sötétebb irányt vesz a Mihoyo sztori oldalról ami nagyon bejön nekem.

Az új event questjénél pedig Ying'er hozza a megszokott szintjét :DDD

Ying'er: Now, the making of ancient perfumes is quite the delicate process.
Ying'er: Think of your movements as a lover's caress. Gently peel the bud open, remove the petals, and stack them with care.
Ying'er: Thinner petals on top, thicker ones below, leaving appropriate gaps between each, then mash them...
Ying'er: Don't grip your mortar and pestle too tightly. Loose wrists, steady rhythm. Up and down, up and down...
Ying'er: Wait until the petal sap has oozed out and the base of your mortar and pestle are moist before speeding up.
Timaeus: Uh... *cough*
Timaeus: Ms. Ying'er, I must say that your choice of words is most, ah, unique! Nonetheless, I understand what you mean.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#9424) Urzu_7 válasza jonnyjoker01 (#9423) üzenetére


Urzu_7
aktív tag

Ezzel az új területtel azért most kitettek magukért. Egy ilyen csöppnyi helyre ennyi mindent betenni úgy hogy még izgalmas is legyen elég nehéz lehetett. Nemrég volt ingyen epicen a tomb raider és hát nem írom le mennyi ulti ment el csak azért mert néha úgy éreztem egy tomb raider játékban vagyok (q-val lehet ott a túlélő ösztönöket bekapcsolni) :DD

Ingyen és bérmentve elment egy egész napom cirka 14 órája hogy 100% legyen csak ez az egy terület. Bárcsak minden AAA játék ennyit tudna nyújtani.

ui: Leülni érdemes.

giran~

(#9425) jonnyjoker01 válasza Urzu_7 (#9424) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nagyon eltalálták a felfedezést ezen az új területen. Elsőre azt hittem, hogy kicsi lesz, de aztán kis sétálgatás után láttam mennyire vertikális és tele van tartalommal. A puzzle-k is nagyon jók szerintem. Nekem még "csak" 70%, de nem sokáig :)

Néha elgondolkozok azon, milyen fasza lesz a játék annak, aki 5-6 év múlva kezdi el. Mi kis darabokban kapjuk meg ezeket a dolgokat, elképesztő belegondolni milyen végigjátszani az egészen megszakítás nélkül. Hatalmas játék lesz belőle az évek múltával és mindezt teljesen ingyen élvezhetik majd /vagyis meghitelezik nekik a játékot most a whale-ek :D /.

Üdv. Johnny

(#9426) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Fú, most volt szerencsém a labirintusokhoz. Az első nagyon tetszett, jöhetne még ilyen a jövőben. :C

Üdv. Johnny

(#9427) Szupercsirke


Szupercsirke
tag

Sziasztok telekom optikán ez mennyire normális régebb óta játszok a játékkal pingem mindig más reggelente 18-25 délután-este olyan 52-58 pingem 2000 nettel nemsok ez amúgy? :DDD
adsl nettel 37 körül volt telenor olyan 48 as pinget tudott. Nem zavaró csak érdekes számomra.

(#9428) Sordoran válasza Szupercsirke (#9427) üzenetére


Sordoran
addikt

Ezernyi dolog befolyásolhatja, de szerintem itt saját hálózatban lehet ludas valami. Kábelen vagy wifi-n játszol? Nem lehet hogy többen használjátok a hálózatot délután-este? Maga a net lehet elbírja, de a router lehet több klienssel nehezebben birkózik meg.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9429) F34R válasza Szupercsirke (#9427) üzenetére


F34R
nagyúr

Nem. Nekem is annyi, szintugy Optikai Telekom. Figyelj Kinaban is a sajat szerverukon van akinek 200-as pingje van, ahhoz kepest ez szuper.

(#9430) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

F34R kolléga bogarat ültetett a fülembe, ezért ma délután nekiestem az új területnek. :)
Ez a terület nagyon el lett találva...élvezet volt a felfedezés rajta. Utoljára a játék legelején éreztem ilyet.
Ráadásul ez az első olyan terület amit full egyedül sikerült 100%ra vinnem. Minden területet kifilézek magamtól, de általában 97-99% körül megáll a buli, és 1-1 cucc kimarad, vagy nem veszem észre. Itt minden jött magától :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9431) Sordoran válasza Sirandrish (#9430) üzenetére


Sordoran
addikt

Én lemaradtam ezekkel, még tegnap szántam rá időt, hogy össze szedjem Tsurumi Island-en az electroculus-okat. :D Ez azt is jelenti, hogy még azt se fedeztem fel teljesen, szóval lesz mivel foglalatoskodni. Csak időt kéne szánni a Horizon Zero Dawn-ra is, mert másfél hónap és jön az új rész.
Na de hol vannak a panaszok, hogy "ez hamar meglett, most megint hetekig semmi felfedezni való"? :P

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9432) Sirandrish válasza Sordoran (#9431) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mar nem panaszkodom, mert felesleges :D Illetve ezt tényleg élveztem...ez tényleg jól sikerült terulet :)

Amugy én még mindig azon gondolkodom hogy kell-e PS5 nekem, de egyelőre nem tudom ravenni magam, pedig direkt azért alakítottam át a kisszobat, meg azért vettem külön kanapét, de egyelőre pihen :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9433) F34R válasza Sirandrish (#9430) üzenetére


F34R
nagyúr

Odaadom az accountom, csak ne kelljen megcsinalni. :W ezt a teruletet en nagyon nem elem. tul komor es sotet.

[ Szerkesztve ]

(#9434) jonnyjoker01 válasza F34R (#9433) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Kapcsold fel a lámpát ;]

Üdv. Johnny

(#9435) Sirandrish válasza F34R (#9433) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A folyamatos viharok meg az átláthatatlan köd derűsebb volt? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9436) Dewri válasza F34R (#9433) üzenetére


Dewri
aktív tag

Nekem olyan Tomb Raideres fílingem volt tőle. Amikor meg először mutatták a "lámpás" tornyot: Szauron Szeme... :D

(#9437) Dewri


Dewri
aktív tag

A Yun Jin hangoutot csinálta már valaki? Amikor a piros madárijesztőket kell ütni és közben énekel a csaj... Rendben hogy nem lehet egy játékhoz egy valódi operaénekesnőt szerezni, de akkor inkább ne erőltessék... Nem tudtam eldönteni, hogy ez most komoly vagy vicc akar lenni, szerintem nagyon gáz volt. Akkor már inkább maradjanak a szájmozgás és hang nélküli "párbeszédeknél"...

(#9438) Sordoran válasza Dewri (#9437) üzenetére


Sordoran
addikt

Az archon quest alatt az előadását egy igazi operaénekesnő adta, vagyis ő az első karakter akinek két szinkron hangja van (japán hang mellett is az eredeti kínai énekhangja volt, gondolom többi nyelven is). Szóval de, szereztek hozzá énekesnőt, csak akkor lehet hangout event nem élvezett akkora prioritást hogy azt is előadja. (nem toltam még hangout-ot, így nem tudom milyen ének van ott) Azt azért megírhatnád milyen nyelven toltad, angol vagy japán, vagy eredeti kínai?

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9439) jonnyjoker01 válasza Dewri (#9437) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Rendes díjnyertes énekesnő van mögötte, ilyen a tradicionális kínai opera.

Üdv. Johnny

(#9440) Dewri válasza Sordoran (#9438) üzenetére


Dewri
aktív tag

Japánul tolom, de a nagy questben is kínaiul adta elő Shenhe történetét, meg itt a hangoutban is kínaiul énekel a feladat alatt...

(#9441) Dewri válasza jonnyjoker01 (#9439) üzenetére


Dewri
aktív tag

Hát akkor ez nagyon nem európai fülnek való... Amikor Shenhe sztoriját adja elő, az csak fura volt kicsit, de nem volt rossz. Ez viszont... Szerencsére rövid volt ez a rész.

(#9442) jonnyjoker01 válasza Dewri (#9441) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én amúgy sem szeretem az operát ez meg végképp idegen volt számomra. Hangszerekkel már tűrhető volt, de így nélkülük csak simán felvéve üresen elég furcsa. Nem nekünk való :D Azt nem mondom hogy rossz, mert nem érzem fairnek (ha utálom pl. a steaket, de elmegyek egy michelin csillagos steakhouse-ba, az egyéni probléma).

Üdv. Johnny

(#9443) Sordoran válasza Dewri (#9440) üzenetére


Sordoran
addikt

Akkor nincs itt hiba. Területileg Mondstad az történelmi Nyugat-Európát, Liyue történelmi Kínát, míg Inazuma a történelmi Japánt jeleníti meg a játékban, ezért kaptunk egy kínai operaénekesnőt most Liyue-ben. Lehet fura, hogy kínaiul énekel, de ez így hiteles. Aki szereti ezt a műfajt, annak ez nagyon fekszik, aki nem, az pedig így járt, megismerte legalább. :DDD Szerintem rosszabb lett volna ha ezt is lefordítják, elveszti a hitelességét. Mivel kínai játék, ezért az ottani játékosbázis döntő többsége biztos lelkesen fogadta.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9444) xeon forever válasza Sordoran (#9443) üzenetére


xeon forever
addikt

2.4 reveal stresmben mutattak is amikor felenekli az operett enekesno. Mondjuk nemi zenei ismerettel szerintem hamis és csuszkal sok helyen, valószínű stresszes volt. Monsdstban a helyi kocsmaban orultem volna egy nightwish bulinak. ;]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9445) F34R válasza xeon forever (#9444) üzenetére


F34R
nagyúr

Ilyen a chinese operett. Nem csuszik az, hanem alapbol desynced ez a zenei mufaj. Az meg hogy ilyen hajlitasok vannak benne hat istenem. :D
Az. Cannibal Corpse a Genshinbe is nem?

(#9446) Sordoran válasza xeon forever (#9444) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem értek hozzá, így nem tudom megkritizálni. Nekem se fekszik annyira ez a műfaj, de az archon questes előadása tetszett. (leszámítva a nyivákolós részeket)
Amúgy a zene elég hangsúlyos a játékban, lehet mert csak tényleg sokat tolom, de nekem is feltűnik hogy egyes területek zenéi nagyon el vannak találva. Néha jó csak leülni a karakterrel és élvezni a tájat és a zenét (miközben telefont nyomkodom, várom a resin újratöltését ;] ).

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9447) xeon forever válasza Sordoran (#9446) üzenetére


xeon forever
addikt

"Néha jó csak leülni a karakterrel és élvezni a tájat és a zenét".
Hat igen vannak jo dolgok is a sok szivatas mellett.
A patrol pl kifejezetten evkedvenc szorakozasaim kozott van.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9448) Roland861010


Roland861010
addikt

Helló,
Nem tudjátok mikor jön GeForce Now-ra a játék?

(#9449) jonnyjoker01 válasza Roland861010 (#9448) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Valószínűleg soha, mert virtuális gépen nem fut a játék és ezek a streaming szolgáltatók mind abban futtatják a játékokat.

Üdv. Johnny

(#9450) Dewri válasza Roland861010 (#9448) üzenetére


Dewri
aktív tag

Idénre ígérték...

[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.