Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9451) Roland861010 válasza Dewri (#9450) üzenetére


Roland861010
addikt

Adnám így legalább megoldott lenne androidon is a kontroller.

Nem tudom miért fáj nekik még mindig...

(#9452) Sirandrish válasza Roland861010 (#9451) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nam fáj az nekik, csak azzal "dolgozni" kellene vagy 4 másodpercet...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9453) Roland861010 válasza Sirandrish (#9452) üzenetére


Roland861010
addikt

Pedig szerintem energia(pénz) lenne rá.
Főleg, hogy minden más platformon játszható kontrollerel...

(#9454) Sirandrish válasza Roland861010 (#9453) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Aki akar, az játszik így is. A Mihoyonak nem lenne belőle pénz hogy X ember még controllert is vesz.
Energiát nemigen kéne beleölniük, hisz a dolog már létezik. Nem kell feltalálni semmit. Egyszerüen nincs benne érdekük, így lesz*rják..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9455) F34R válasza Sirandrish (#9454) üzenetére


F34R
nagyúr

Pontosan ezt akartam irni. nincs erdek mogotte. nemtudom pontosan mennyien toljak mobilrol, de a legtobbet fizetok egeszen biztosan PC rol es Konzolrol teszik ezt. Azt se gondolom hogy az iOS megoldana.

(#9456) Roland861010 válasza F34R (#9455) üzenetére


Roland861010
addikt

Van már átjárás PS és Pc account között?

(#9457) F34R válasza Roland861010 (#9456) üzenetére


F34R
nagyúr

PC-rol PS-re igen, forditva nem tudom mukodik-e.. Sordoran par honapja irt egy leirast rola, keress ra a hszeire. ;)

(#9458) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Most nézem Kazuhát, mondom milyen arti kell rá. Full E. Mastery?? :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9459) F34R válasza Sirandrish (#9458) üzenetére


F34R
nagyúr

Az is lehet... nem kotelezo egyebkent. a lenyeg a VV set. tehat lehet a szokvanyos Hp-atk-atk-anemo dmg-crit rate /dmg .

(#9460) Sirandrish válasza F34R (#9459) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah majd megyek vagy tizenpár karikát a setért, aztán megnézzük mi esik hozzá :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9461) F34R válasza Sirandrish (#9460) üzenetére


F34R
nagyúr

Maiden Beloved :DDD

(#9462) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Nagy űrt hagyott bennem Enkanomiya, nagyon jó volt, de meg van a 100%. Questekből is csak egy maradt hátra, amikor növeszteni kell valamit a virág tetején a speckó vízzel. Egy kis felfedezni való még van, egyrészt a 185 láda és 36 seelie van a mapon, ebből nekem megvan 173/35. Plusz van még egy pár Seal (mert nem kaptam még meg az achievementet) és a hozzájuk tartozó puzzle-k.

A questek szerintem az eddigi legjobbak voltak a puzzle-kkel együtt, egyetlen kritika talán a műnap ki-be kapcsolásának animációjának hossza. 2.5 spoiler: elvileg lesz Enkanomiya felfedezés event amiben új ládákat meg kihívásokat kapunk, spekulálnak új területeket is.

2.4 hátralévő részében szépen tolom majd az eventeket és a rejtett achievementek megcsinálására fogok ráállni, legutóbb 1.4-1.5 körül csináltam utoljára, azóta felhalmozódtak, mert nem foglalkoztam velük egyáltalán. Kell a primo Yae-nek :D

+ 1: van egy rejtett új nyomozós quest, hosszú és nagyon eltalálták. Akit érdekel hogy hogyan lehet aktiválni itt a videó róla: [link] 1:15-ig nézzétek kb hogyha magatoktól akartok rájönni, hogy mi hol van és mit kell csinálni, 3 napig kell ugyanazt ismételni.

Üdv. Johnny

(#9463) F34R válasza jonnyjoker01 (#9462) üzenetére


F34R
nagyúr

NEeee..... nem akarok uj teruletet. foleg nem ilyen Enkanomiya szerut. 135 lada es 33 sealie de egyszeruen elfogyott a lelkesedes. ugy hogy megalltam 82%-n es ott baszodjon meg.
Ha ez nem lenne eleg ott van a kotsog bujocska event is. :O

(#9464) jonnyjoker01 válasza F34R (#9463) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Na ilyet sem hallottam, hogy a Genshinben valaki nem akar több felfedezést :DD Miért, mit csinálnál helyette szívesebben?

Üdv. Johnny

(#9465) F34R válasza jonnyjoker01 (#9464) üzenetére


F34R
nagyúr

Leginkabb semmit... :P magaval a hangulataval van bajom, meg a capakutya vishapokkal.. nem kell mindennek tetszenie :N . Dodoco Tales Island pl sokkal kedvelhetobb volt szamomra. Chasm lesz a spekulacio vagy teljesen mas? egyebkent az uj enemy typebol gondolhattam volna lesz terulet is melle.

(#9466) Dewri válasza F34R (#9465) üzenetére


Dewri
aktív tag

Nekem tetszenek a cápakutyák, sokkal könnyebb lenyomni őket, mint a sima vishapokat és ugyanazt a nyersanyagot adják cserébe. Így most hozzájuk járok bone shardokat farmolni. :)

(#9467) jonnyjoker01 válasza F34R (#9465) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ja értem, azt hittem úgy ambloc nem szeretsz felfedezni egy open world játékban :D Chasm még nem jön belátható időn belül mert még mindig 0 informácó van róla. :(

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#9468) nonsen5e válasza F34R (#9455) üzenetére


nonsen5e
addikt

Bármennyire is a PC supremacy híve vagyok, én közel sem vagyok benne biztos, hogy onnan és a konzolokról van a legtöbb profit.
Faék egyszerűségű primitív mobil trash játékok is akkora mikrotranzakciós bevételeket hoznak a fejlesztő cégeknek, hogy az után a rendes AAA címek csak loholnak.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#9469) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Nah megjött az AFK event, amit elsőre is utáltam :D
Szerencsére 4600 pont elég az egész event alatt, azt a 16 fegyverhúzó kavicsot, meg megtarthatják :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9470) F34R válasza Sirandrish (#9469) üzenetére


F34R
nagyúr

:DDD :D kellene ma meg jatszani vele... de ahhh.... hagyjuk.

(#9471) Sirandrish válasza F34R (#9470) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ejszakasbol épp buszozok hazafelé...
Tökéletes event time. Belépek, megyek 6 métert , hordóval változok, majd alszom pár percet :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9472) vakablak93


vakablak93
őstag

Hát én is a végére értem Shenhe sztorijának, tényleg furcsa volt ez az opera előadás benne, de érdekes legalább hallhattam ilyet is.
Persze az Nvidia beszopatott hogy rohadna meg :((( :W

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9473) vakablak93 válasza vakablak93 (#9472) üzenetére


vakablak93
őstag

Elkezdtem ezt a bújócskázós küldit, nem is rossz, egész poén. Végre valami amit telóról is jó csinálni.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9474) jonnyjoker01 válasza vakablak93 (#9473) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szerintem is tök fun. Szoktam benne szórakozni az emberekkel, kedvencem karakterként bújkálni, nem tárgyként pl. NPC-nek álcázni magam, nagyon fura hogy nem veszik észre az emberek :DDD A Winery mapon Barbarával szoktam odaállni a kettő cselédlányhoz, a Qingce mapon pedig bennettel valamelyik gyerek mellé. :))

Üdv. Johnny

(#9475) kill_switch válasza jonnyjoker01 (#9474) üzenetére


kill_switch
senior tag

Pár dolgot megváltoztattak az elsőhöz képest. Most a hunter nem lát semmit, mert burok van körülötte amíg el nem tud indulni, legutóbb lehetett nézelődni, kicsit könnyebb volt, hogy merre indulj egyből. A másik, hogy engem fa tetejére nem engedett menni, nem tudom, hogy minden pályán így van-e, de az meglepett. Illetve kivették monának az OP vízbe bújást és sima dash van neki is beállítva. Gondolom Ayaka is megkapta a sima dash-t. :DDD

(#9476) xeon forever válasza kill_switch (#9475) üzenetére


xeon forever
addikt

Szitkozodtsm is... Monaval imadtam buboreknak alcazni magam a vizben. :))

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9477) xeon forever válasza jonnyjoker01 (#9474) üzenetére


xeon forever
addikt

En Ayakaval csinaltam ezt Kamisato residencian... :R

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9478) F34R válasza Sirandrish (#9471) üzenetére


F34R
nagyúr

Ahhh jobban felbasz mint az Abyss. :N En is csak belepek felmegyek egy fara.. oszt ha megtalal akkor megtalal.. nem erolkodom egy percet sem.

(#9479) Sordoran válasza F34R (#9478) üzenetére


Sordoran
addikt

Eléggé egyoldalúak a meccsek: vagy megtalál mindenkit a hunter, vagy senkit. :DDD Legalábbis amíg összeszedtem a limitig a pontokat ilyenek voltak. Egy izgalmasabb volt, mikor a hunter felfedett minket azzal a spéci bigyóval, és elkezdett üldözni, de mikor utolért volna pont lejárt, toltam egy láthatatlanság + 180 fokos fordulatot és elbújtam. Utolsó meccsen pedig hunter voltam, meglett mindenki, és 900 (!!!) pontot kaptam rá, szóval két olyan meccsel meglett volna a limit. :U

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9480) Urzu_7


Urzu_7
aktív tag

Valaki meg tud erősíteni abban hogy a borászatnál lévő crystal core-okat fel lehet szedni? Eddig egyszer dobta be és akkor láttam hogy repkednek gondoltam felszedem őket. Mikor visszamentem már eventen kívül akkor szintúgy ott voltak azok amiket felszedtem. Szóval... kizsákmányoltam valakit vagy valami mátrix bigyó lehetett :F

giran~

(#9481) jonnyjoker01 válasza Urzu_7 (#9480) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Gyorsan kell elkapni őket, mert ha közel kerülsz hozzájuk, elkezdenek elrepülni. Ha nem sikerült elkapni akkor egy kis repülés után eltűnnek, majd pár perc múlva újra megjelennek az eredeti helyükön.

Ha az eventben láttad, akkor simán meglehet hogy más volt a host (azaz az ő világába kerültél bele), nyersanyagokat meg el lehet vinni mások elől, a te világodban attól még megmarad.

Üdv. Johnny

(#9482) Urzu_7 válasza jonnyjoker01 (#9481) üzenetére


Urzu_7
aktív tag

Igen, az eventnél gondoltam :B
Megyek akkor farmolni :D

giran~

(#9483) F34R válasza F34R (#9035) üzenetére


F34R
nagyúr

Azthiszem ez majdnem bejott..

Kicsit (nagyon) DPS check lett az egesz. :U

(#9484) slimG


slimG
tag

Egy kis Inazumama (Yae Miko) simpeléshez dobok be kérdést:
Melyik 4* catalyst-el milyen buildet csinálnátok neki?

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#9485) F34R válasza slimG (#9484) üzenetére


F34R
nagyúr

4*-al? Widsith R5 vagy Solar Pearl a BP-bol... Nekem van egy Skyward Atlasom is, de lemondok Yae-rol.. ugy sem tudom kibuildelni.
Artifacthoz Shimenawa's....

(#9486) xeon forever válasza F34R (#9485) üzenetére


xeon forever
addikt


Yae build alapja. :C

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9487) jonnyjoker01 válasza slimG (#9484) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Widsith, 2pc thundering fury + 2pc gladiator/shimenawa.

Abyss nagyon durva lett... Előző kettő könnyen ment 36 csillagra, most 32 csillagon vagyok és eléggé szenvedtem érte... Úgy hogy nem gyengék a karaktereim szerintem...

Üdv. Johnny

(#9488) F34R válasza jonnyjoker01 (#9487) üzenetére


F34R
nagyúr

Lesz valami uj electro set is allitolag. TF-t nem egyszeru jora farmolni. C0 energy problemai lesznek, es ki gondolta volna hogy Raiden a legjobb support melle? :U :D

(#9489) F34R válasza jonnyjoker01 (#9487) üzenetére


F34R
nagyúr

Hat nekem olyan 70% a dmg efficiency a 32 csillagert konkretan rohadtam 1-2 orat. tenlyeg dmg check.. 50k vape Taot es 25k burst charged/slash Ittot kinevettek. :DDD ez nekik lofasz. es tenlyeg csak ez szamit.. az nem is hogy hogy jatszol.

(#9490) Shiro válasza F34R (#9483) üzenetére


Shiro
senior tag

A kezdetek kezdetén még ilyen volt az Abyss.
Töröld fel a könnyeidet és cseréld ki a vödröt! :DDD

(#9491) F34R válasza Shiro (#9490) üzenetére


F34R
nagyúr

Dhegechi :DDD nyakonontenelek vele. :P

(#9492) vakablak93


vakablak93
őstag

Meg kell mondjam ilyesztőek amiket írtok az Abyssról :DDD
Csak most kezdtem neki, épp húzogatom fel a support karaktereimet, agyalok a ki lenne jobb DPS-nek pl lecseréljem-e majd Eulát inkább Ganyura meg melyik supportot húzzam hogy jobban hatékonyabbak legyenek stb.
De azok alapján amiket írtok lehet értelme sincs mert lehet sose leszek ott hogy végigvigyem...
Épp meglett a 9. szint de már ez is kínlódós volt 😅

Lehet hagynom kéne a fenébe és csak a napi játtszós karaktereket húzni. 🤔

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9493) Sirandrish válasza vakablak93 (#9492) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem kell lecserélned a DPS-t, ugyanis két fullos csapat kell, szóval 1 DPS nem elég :N

Én 3szor vittem végig az Abysst, azóta meg hanyagolom..túl sok energiát igényel, és túl kevés a reward cserébe. Nyilván legalább egyszer meg kell csinálni, mert a játék része, de hogy kéthetente nekimenjek MAXIMUM 300 primoért...nah azt már nem :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9494) Sordoran válasza F34R (#9488) üzenetére


Sordoran
addikt

Semmi meglepő nincs benne, hogy Raiden-el lesz legjobb egy csapatban már csak a sztori miatt is. ;) Fogadni mernék arra is, hogy a bannerjük is párhuzamosan fog futni. Ha lesz Raiden rerun most, akkor csak együtt van értelme. Amennyiben nincs meg valakinek Raiden, addig Yae-re felesleges wish-elni (ha érdemben akarja használni is). Mivel Raiden is burst DPS, így együtt egész hatásosak lesznek remélhetőleg. Bennett és Kazuha jó lehet melléjük, utóbbi talán kap rerun-t is.

Abyss témához, én egyszer toltam le végig, sose csináltam meg 36/36-ra, és már nem is erőltetem. Elejét gyors letolom ha eszembe jut 150 primoért, annyit megér. Ha eszembe jut. Tegnap nem volt kedvem, de mondom letolom. Erre látom pont most resetelt, van még 15 napom. Akkor így jártam (kimaradt megint előző), talán eszembejut jövő hétvégéig valamikor, és szakítok rá időt. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9495) Shiro válasza vakablak93 (#9492) üzenetére


Shiro
senior tag

Melt Ganyu mellé Xialning, Benett és egy Shield support (esetleg Anemo)
Freeze esetén pedig Xianlingot cseréled Monára, vagy Kokomira, illetve kevésbé igényel Shield supportot, így nagyobb biztonsággal tudsz használni egy Anemo supportot.

Azt tudom javasolni, hogy fejlesztgesd szépen a karaktereidet és majd lassacskán egyre jobb eredményeket fogsz elérni. Minden csak idő és türelem kérdése.

(#9496) vakablak93 válasza Sirandrish (#9493) üzenetére


vakablak93
őstag

Ezt most nem értem, arra gondolsz hogy 1-1 DPS mindkét csapatba, vagy hogy csapatonként több mint 1 DPS-kell?

Az 1. csapatomban ott van
Hu Tao(benne nem kételkedem :D ), a másodikban van Eula.

Csak arra céloztam hogy a meglévő support karatereimet hogyan osztom el a kettejük támogatására. Lehet jobban összeállna a dolog ha Ganyu lenne Eula helyett, legalábbis a neten talált oldalak alapján talán neki jobban kedveznének az embereim.
Alapvetően csak erre gondoltam :)

De elválik majd a banner dönt helyettem úgyis :DDD

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9497) vakablak93 válasza Shiro (#9495) üzenetére


vakablak93
őstag

Igen erre az összeállításra céloztam. Ganyu, Xiangling Benett, és Noelle, akit pajzsnak építettem. Ez felszabadítaná Dionát Eula mellől, aki Rosariaval mehetne Hu Tao mellé Xingqiuval együtt.

És kössz, rajta vagyok :D

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9498) Sirandrish válasza vakablak93 (#9496) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Per csapatra gondoltam, de akkor már megvagy. :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9499) F34R válasza Sirandrish (#9493) üzenetére


F34R
nagyúr

Eddig igy volt, de most mar nem art ha van 2-2 es csak a tobbi support.600 primo ha 36*, de edesmindegy hogy 33 vagy 35 csillag van mert nem adja meg az utolso 50 primot. Igazabol a 33 lehet a cel, ha konnyen megy. Nah de ez mar nem igy van. :N

(#9500) Sirandrish válasza F34R (#9499) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A 300 (9-10), gyakorlatilag ingyen van. Kb bármilyen alternatív csapattal meg lehet csinálni. A 11-12 (szerintem), már túl sokat kíván. Ráadásul ahogy írtam, maximum 300 primoért. Ha csak simán megcsinálod, akkor nem kapsz többet 150-200nál :N

Sokan szeretik ezt a fajta kihívást, bármilyen gyenge a reward, de én ráuntam pár sikeres kanyar után :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.