Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) xeon forever válasza Sordoran (#17000) üzenetére


xeon forever
addikt

Pont most irtam be a moderátort keresek csoprtba, hogy csinánálnék egy topikot neki, ha van kedve másnak is csatlakozni a jó tartalmakért szívesen csinálnám mással közösen is. :R

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#17002) Sordoran válasza xeon forever (#17001) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem hiszem, hogy sok energiát tudnék beleölni tartalomgyártásba. Persze a TG hatalom gyakorlását én is szeretném. ;] Egyébként csak egyszer kéne egy összefoglalót írni és kész. Sok dolog a genshinnel egyezik, csak megnevezés más, így akár mindkét játéknak össze lehetne dobni egy-egy összefoglalót ugyanabból az alapból.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#17003) xeon forever


xeon forever
addikt

Utolsó félig off:
Első50/50

Csakúgy mint Genshinben a Single Wish powa itt is a Single Warp lesz a tuti. :C
"Főleg ha nem akarsz pénzt égetni".
A kezdő accom igy néz ki, a luck istene volt velem ismét az elmúlt 1 hétben, mindenki megérkezett(még jó, hogy nem a MÁV-val jöttek XD) akit szerettem.
:B :K

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#17004) Shiro válasza jonnyjoker01 (#16973) üzenetére


Shiro
senior tag

Tegnap kipróbáltam Cynoval 12-1-ben
Oké, hogy csak 40K HP-ja és lvl7-es börstje volt, de nem igazán váltotta be a reményeimet.
Cyno viszonylag sokat sebez, már az első rotációba belefért, hogy a korkodilt és a tigrist sebezzem, viszont mindig az lett a végeredmény, hogy Cyno előbb halt meg mint azok. :(

Másrészt szerintem Cyno igazán egy Hyperbloom csapatban tud erős lenni.
Cyno mellé kell még egy electro karakter az energia töltés miatt.
Kell egy Xingqiu vagy Yelan
Baizhu nem applikál elég dendrót, így ő kiesik. Az egyetlen valid opció az Nahida.
Szóval az electrónál kell healert tenni.

Alhaitham mellett is kb ugyan ez, a passzív védelme és a dendró applikációja nem váltotta be a reményeimet.

Az egyetlen Quicken csapat amiben azt mondom, hogy jó volt, az a
Nahida-Baizhu-Fischl-Beidou volt.

Itt gondoltam rá, hogy lehetne egy olyat, hogy Baizhunak kraftolok egy Hakushin Ringet, mondván, hogy van három erős sub dps-em
Baizhu egy kicsivel jobb NA dps mint Nahida.
Viszont az R5 Hakushin is max 8%-os sebzésnövekedést jelentene csapatszinten.
(De csak két prototype könyvem van, amiből Lisának farmolnék Mappa Marét, mert tök jól néz ki az új skinnjével :P )
Plusz minden harmadik másodpercben elfelejtem, hogy Baizhu melee és nem ranged.

Egyébiránt egyre azt érzem, hogy Nahida denro Xingqiu. Egyszerűen olyan, mint a "koreai vizes fiu" :DDD Yelan megjelenése előtt. Az a legnagyobb gyengesége, hogy nincs belőle kettő.

S kb ugyan ez a helyzet Kavehval is. papíron tök jó ő is, de a gyakorlatban tele vannak problémákkal.

Másrészt arra jó Bauzhu, hogy mivel kell neki artifactot farmolnom, eset pár reménykeltő darab a Deepwood szettből is, így lehet majd át tudom építeni Nahidát. :U

(#17005) jonnyjoker01 válasza Shiro (#17004) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hát ezt szomorúan hallom, nem kellett volna húzást pazarolnom erre a bannerre...

Üdv. Johnny

(#17006) emiki6 válasza jonnyjoker01 (#17005) üzenetére


emiki6
veterán

Én már nem húzok ki új unitot anélkül, hogy megnézném a zajef (, illetve a jstern) pre release analízist és lehetőleg a first impression-t.

Szerk: Nem is csak azért, hogy kihúzzam e, hanem hogy tudjam mire vállalkozok.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#17007) F34R válasza jonnyjoker01 (#17005) üzenetére


F34R
nagyúr

Nekem is parezer vagy inkabb tizezer primogem banta rossz dontesemet. Az a baj karaktereket nem lehet beolvasztani, legalabb a materialt meg a talentet visszadhatna. :DDD

(#17008) jonnyjoker01 válasza emiki6 (#17006) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én fél éve nem húztam már semmit úgyhogy azt gondoltam két dendro karakterrel és Nilou-val csak nem lőhetek nagyon mellé. Annyira azért nem hat meg, még mindig van 140 pullom, meg amúgy is most elég erős backburneren van a játék számomra, nagyon kiégtem. Csak az eventeket csinálom mostanság. Amikor az összes heti tartalom elérhető egyben megcsinálom. Évek óta várok arra, hogy fejlesszék az alapjátékot és vagy engedjenek a rabszolgaláncból, vagy adjanak több jelentőségteljes tartalmat, de mostmár látom hogy sosem fognak változtatni semmin.

Nagyon közel vagyok ahhoz hogy átváltsak évente egyszer-kétszer elővevős üzemmódba, mert az egyedüli dolog ami miatt nem hagytam abba teljesen, az a sztori és a világ. Viszont az ilyen tartalmak szökőévente egyszer jönnek ki, ha patchenként csinálom akkor jelentéktelenebbnek érződik mert olyan kevés.

Így utólag visszanézve a karakterek iszonyatosan fontosak voltak számomra hogy frissnek érződjön a játék és az az irány amibe elmentek (niche vagy használhatatlan vagy unalmas karakterek gyártása) nagyon megkeseríti a játékot számomra. A teljes dendró element is nagyon félrement nálam, rájöttem hogy mi is igazából a problémám vele, ami a tervezéséből adódik és a fentebb említett pontot támogatja, lehet írok majd egy szösszenetet róla.

Üdv. Johnny

(#17009) emiki6 válasza jonnyjoker01 (#17008) üzenetére


emiki6
veterán

Nekem a hyperbloom annyira kikönnyítette a játékot, hogy a grind nem zavar már, mert kisujjból kirázom. Szóval én örülök a dendro-nak.
Pont nemrég jöttem rá, hogy nahida + yelan + zhongli + EM raiden még phase 1-ben ki tudta fingatni a shogunt, ami azért elég komoly.

A napi és heti szarok csinálgatását viszont tervezem abbahagyni v mérsékelni, mert ha kevés az idő, akkor fontosabb dolgoktól veszi el az időt.

A dailyk túl repetitívek és nincsenek meg elég gyorsan.
Az, hogy napi 2x kell belépni, hogy ne legyen resin cap, az szintén nem esik jól.

Jó lenne átállnom nekem is arra, hogy csak az eventeket csinálom, több idő jutna hasznos dolgokra.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#17010) Sirandrish válasza jonnyjoker01 (#17008) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én is kiszedtem Nilout, de amennyire mondták hogy Nahidával mekkora királyok, én nem nagyon látom! :B

Biztos én csinálom rosszúl, mert sose foglalkoztam a rotációkkal meg kutyafaszákkal, de akkor sem érzem olyan keménynek. Pedig raktam mellé Thignarit/Alhaitham-ot is meg Kokomit.
Ahhoz meg lusta vagyok (nem érdekel annyira) hogy utána nézzek :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17011) donmackó


donmackó
őstag

Hogy lehet megcsinálni a raiden shogun training-et? Azt amikor egy kőnél kell gyakorolni a támadások kivédését. Hiába nézem a tecső videókat, nekem valahogy más sorrendben adja.

Release the cable hounds!

(#17012) Shiro válasza donmackó (#17011) üzenetére


Shiro
senior tag

Bár nem tudom miféle taktika kellett, vagy volt, de a legjobb megoldás, hogy buffolod a mozgékonyságod

1 Főzz pár olyan kaját, amitől kevésbé fogy a staminád futás közben
2. Ajánlott karakterek. Sayu, Yelan, Scaramouche, Rosaria, Dehya, Ayaka, Mona illetve a csapatban legyen légalább két anemo.
Sayu, Yelan, Scaramouche olyan karakterek, akik a képességeikkel tudnak úgy mozogni, hogy nem fogyasztanaj staminát.
Rosaria (éjszaka), Dehya (nappal) és a két anemo karakter buffokják a mozgási sebességet
Ayaka és Mona alter sprintje gyorsabb, mint a sima futás.

[ Szerkesztve ]

(#17013) emiki6 válasza donmackó (#17011) üzenetére


emiki6
veterán

Gyakorlás. Addig próbálkozol, ameddig nem sikerül. Én kifejezetten élveztem, hiába voltam béna.
Annyi a lényeg, hogy nem szabad bekapj sok ütést, el kell kerüld őket. Asszem elkerülés az is, ha megfelelő időben dodge-olsz.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#17014) xeon forever válasza jonnyjoker01 (#17008) üzenetére


xeon forever
addikt

Én ennek az érzésnek elkerülése érdekében huzok minden karaktert maxra, ha megvan jönnek a talentek es az artifactok. Egy jó artifactokkal és 9-9-9 ig felhúzott karakter bármilyen körülmények között használható OW, és az Abysst is lehet változatosan játszani. Illetve ha koronazol, és BiS weapon+meta artifactok vannak rajta nuke team is kiepitheto...
Pl nuke teamek nagyon adják:
Raiden-Kazuha-Bennet-Mona.
Shenhe-Kazuha-Kokomi-Ayaka.
Xingcsò-Yelan-Bennet-Hutao
Raiden-Nahida-Kokomi-Mona
Stb

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#17015) donmackó válasza emiki6 (#17013) üzenetére


donmackó
őstag

Na igen, gyakorlás, meg ha nem szívatna a mobilos irányítás. Sokszor van hogy csak úgy random megáll ha távolabb húzom az ujjam a kontrollertől. Azért egy sprint vagy megállás nélküli futás gombot igazán rakhattak volna bele. A legtöbb játékban van, vagy akkor a kontroller el ne legyen érzékelési távolsága.

[ Szerkesztve ]

Release the cable hounds!

(#17016) Shiro válasza xeon forever (#17014) üzenetére


Shiro
senior tag

Az feltűnt, hogy ezekben a csapatoknál legalább két ötcsillagos van?
Az utolsó még csak azokból áll.

Sajna egyre inkább szükség van az ilyen csapatokra. :(

(#17017) xeon forever válasza Shiro (#17016) üzenetére


xeon forever
addikt

Azok a nuke teamek...
OW. Egy jól öszzeállított 4*-os csapattal is elvagyok.
Pl
Xingycsó,Benny,Kuki,Yaoyao.
Barbara,Rosaria,Lisa,Yanfei.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#17018) F34R válasza Shiro (#17016) üzenetére


F34R
nagyúr

Akkor kell kukazni a jatekot ha csak azokkal lehet letolni :DDD

(#17019) xeon forever válasza F34R (#17018) üzenetére


xeon forever
addikt

Igazából csak élvezni kell a játékot.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#17020) emiki6


emiki6
veterán

Na, itt a Nahida hyperbloom shogun phase 1 defeat: [link]

Próbáltam már pár csapatot, de csak így, Nahi - Yelan (C1R1) - ZL - EM Raiden kombóval sikerült, ott se mindig, van benne RNG, hogy épp hogyan támad a shogun, ami keresztbe tud tenni.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#17021) Shiro válasza F34R (#17018) üzenetére


Shiro
senior tag

Szép emlékeim vannak (ja nem) arról, mikor egy Ayaka, Shenhe, Kazuha, Mona csapatot kellett eljuttatnom, 12-3-ig. :DDD

Bár alapvetően mindegy lenne, hogy a több tucat karakterem közül hány öt csillagot kell használnom, ha nem egy hónapig tartana egy karakter fejlesztése.

(#17022) Shiro válasza emiki6 (#17020) üzenetére


Shiro
senior tag

Anno volt nekem erre egy nem szokványos megoldásom. :P
https://youtu.be/L8lUZOoFPXQ
Akkoriban a normál attack volt a mániám. :DDD

(#17023) F34R válasza Shiro (#17022) üzenetére


F34R
nagyúr

:P ;] ezt meg nem is probaltam, jah nincs Shenhem xD

(#17024) emiki6 válasza Shiro (#17022) üzenetére


emiki6
veterán

Nem sokon múlott. :DDD

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#17025) xeon forever


xeon forever
addikt

Így kb10 nappal a banner vége előtt gondolkozom, hogy most vagy Yoimiya legyen.
Akinek megvan Baizhu lát benne fantáziát? Vagy csak kaptunk egy töltelék Dendro healert YaoYao után?

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#17026) Sordoran válasza xeon forever (#17025) üzenetére


Sordoran
addikt

Erre én is kíváncsi vagyok, bár ahogy olvasgattam eddig itt, nem nagyon éri meg. Biztos van helye, olyan csapat amibe jó, de nem egy univerzális karakter mint pl. Nahida, Yelan stb.
Kicsit úgy érzem, hogy a régóta várt karakterekkel mostohán bánik a mihoyo. Baizhu mellett Yae Miko, Wanderer és Dehya is sokáig volt húzva orrunk előtt, majd mikor bekerültek elég 'nyeh' lett mindegyik (egyik se az a must have kategória). Egyedül Ayaka volt akire sok ideig vártunk, és megállta helyét.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#17027) emiki6 válasza Sordoran (#17026) üzenetére


emiki6
veterán

Én ugyan nem húztam ki, csak zajefet nézek, de Baizhu tipikusan olyan, akit kihúzhatsz a karakter miatt, de mint unit skippelhető. Nem rossz, de nem is kiemelkedő: oké unit.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#17028) xeon forever válasza Sordoran (#17026) üzenetére


xeon forever
addikt

Ezzel teljesen egyetértek...
#eMiki:
Szóval akkor csak akkor lenne értelme ha nagyon "hype"-olom a karaktert, ami nem igaz mert inkább Yomi párton állok, és inkább kivárom. Kb 60pityn állok, 30 wish csak összegyűlik addig ...

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#17029) emiki6 válasza xeon forever (#17028) üzenetére


emiki6
veterán

Aha, én a helyedben szimpátia alapján választanék.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#17030) Sordoran válasza emiki6 (#17029) üzenetére


Sordoran
addikt

Én is így teszek, Yoimiya mindig kellett, de nem mint unit, így előző két alkalmommal más elvette tőle a figyelmet, és biztosra mentem, így skippeltem. Most viszont van annyi tartalékom, hogy rámenjek.
Érdekesség, most szombaton lesz a special program az új patch-ről. Eddig péntek, néha vasárnap volt, nem tudom most miért variálták meg megint.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#17031) Mike


Mike
veterán

Nehezebb lett a játék? Tegnap játszogattam, és thundering furry domainben meghalt Kazuha :Y Aztán Bennett is

Nem emlékszem hogy valaha volt ilyen.
Vagy egyszerűen ennyire elszoktam tőle? :((

(#17032) xeon forever


xeon forever
addikt

Its Made my day...
https://youtube.com/shorts/7EPPczYWn4A
:))

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#17033) Fernet válasza Mike (#17031) üzenetére


Fernet
senior tag

Ez nekem is feltűnt, de saját bénázásra gondoltam.

(#17034) xeon forever


xeon forever
addikt

Honkai Star rail 1.3 leak.
Irány teyvat? :Y :F
https://youtube.com/shorts/d2BSPuR4i5E

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#17035) Sordoran válasza xeon forever (#17034) üzenetére


Sordoran
addikt

Az infó lehet valós, de a videó szerintem kamu. Ránézésre simán olyan, mintha starrail karakter modelleket berakták volna egy moddolt genshin-be. Én azt mondom ne legyen igaz, nem érzem szükségét ilyen mélységbe összemosni a két világot még.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#17036) xeon forever válasza Sordoran (#17035) üzenetére


xeon forever
addikt

Mondjuk a Star railben Herta gyujteményében megtalálaható a MC szárnya, szóval az is lehet lehogy inkább az utána időszakról lesz szó. Mindenestre ott már tudtam, hogy lesssssz közös nevező.

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#17037) emiki6 válasza xeon forever (#17036) üzenetére


emiki6
veterán

Úgy hívják az a szárnyat, hogy easter egg. :K

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#17038) Shiro


Shiro
senior tag

Kész, kvázi negyed óra alatt meglett.
(Persze ha nem számopljuk a heteken át tartó farmolást, és a rengeteg csapatvariáció kipróbálását) :P

Én esküszöm őszintén, hogy Kavehét akartam használni.
De energia problémák miatt nem lehet rajta használni azt a 200EM -et adó korábban kapott eventes klémórt.
Illetve nem sikerült kihúzni a Paradise Lostból a full EM verziót.
Szóval felhúztam a Deepwood azon EM-el rendelkező darabjait, amik akkor estek, mikor Baizhunak farmoltam HP szettet.
Szóval Kaveh első körben megkapta azokat, és mellé a Sacrificial Greatswordot.
Az egész iszonyat problémás olt.
Egyszerűen nem éreztem azt, hogy a Baizhu-Nilou-Xingqiu-Kaveh csapat összeillene.
Pedig papíron ennek qrva jónak kellene lennie. (Aztán lehet csak korán feladtam)

Szóval akkor egy másik dendro applikátort, így került Travellerhez a Deepwood EM-es darabjai. (megj: mint utólag kiderült Sandsból rajta maradt a HP :P )
Így nmár érezhetően jobb volt, de valami hiányzott. Szóval a maradék XP könyvemet is felhasználva Baizhu és Traveller lvl80-ról lvl90-re húzva.
Aztán, mivel Bauzhu volt a kvázi main dps, mi lenne EM-et kapna? :DDD
S bejött. Egyedül a Trio Kenki volt egy kcisit problémásabb a cryo field miatt, szóval emiatt lehet jobb lett volna a csapatban egy Yaoyao, de neki még hiányzik 20 boss material az ascensionhoz.

Az A oldalon eredetileg Alhaitham is benne lett volna a csapatban, de hiába van nagy sebzése, egyszerűen nem sikerült az első teremben jó időt futni vele.
De aztán eszembe jutott, hogy mivel Nahidán már Deepwood van, mi lenne ha kipróbálnám a Hyperbloomot? :DDD

S el nem hittem a csodát. Bár kellett pár chamber reset, de az egész szintet egyben végig tudtam vinni. :DD

Statok az Enkában.

(#17039) xeon forever


xeon forever
addikt

912. Nap

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#17040) xeon forever válasza Shiro (#17038) üzenetére


xeon forever
addikt

Grat. Ezek szerint valamire jó lehet Baizhu. :U
Nekem a szokásos Raiden és Hutao csapattal csapattam...
Néztem az Abyss statisztikai oldalon, hogy csak a sikeres floor esetén menti a statokat?
Raidenneln ütöttem 500k körül, strongest single strike pedig csak 333k jelenik meg.? :F

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#17041) jonnyjoker01 válasza Shiro (#17038) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

XQ nem applyolt túl sok hydrot a dendróhoz képest? Kipróbálom majd én is ezt a felállást.

Üdv. Johnny

(#17042) F34R válasza Shiro (#17038) üzenetére


F34R
nagyúr

Alhaitham, Nahida, Yelan, Kuki... 9:10 korul vegzek. Masodik oldalra jut elegendo ido
Zhongli, Raiden, Kazuha, Bennet vagy Zhongli, Ganyu, Kazuha, Bennet.

#17040 xeon forever
Csak a sikeres utan jegyzi.

(#17043) Shiro válasza jonnyjoker01 (#17041) üzenetére


Shiro
senior tag

Inkább Baizhu életben tartása lehet a gond...

#17042 F34R
Shunobu Hyperbloom? Akkor lehet Kukit kéne húzni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17044) F34R válasza Shiro (#17043) üzenetére


F34R
nagyúr

Igen, elotte full HP-s Tenacity volt, azzal is jol vegzet, de az a par masodperc tenyleg szamit.

(#17045) Shiro válasza F34R (#17044) üzenetére


Shiro
senior tag

Instructort adtam neki, szerintem dendro alapú csapatokba jobban illik, meg Moon Fruit miatt amúgy is értelmetlen az ATK boost.

Másrészről meg sikerült újfent csalódnom Baizhuiban.
Anno tényleg csak egy elvárásom volt vele szemben, hogy dendró alapú csapatokban legyen egy jobb választás, mint Zhongli.
Gondoltam kipróbálom a Lisa hyperbloomot.
Zhonglival teljesen válalható 38K bloom sebzés. (Még ráfér némi csiszolás)
Bazhuval használhatatlan. :(

(#17046) Urzu_7


Urzu_7
aktív tag

Körkérdés csak hogy tudjam nem én őrültem meg.
Nálatok is olyan az íjászat, hogy ha céloztok és közel van a célkereszt egy ellenséghez akkor rácuppan mintha valami aim assist lenne? :))
https://www.youtube.com/watch?v=2HEq0qs5p9g

giran~

(#17047) Sirandrish válasza Urzu_7 (#17046) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nálam egyáltalán nem cuppan sehova :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17048) donmackó


donmackó
őstag

Ilyen alapanyag kellene nekem, de lyuie-ban megvettem a max 3-at és azóta folyamatosan sold out felirat van. A domain meg nem elérhető. Hol lehet ilyet még kapni?:

Release the cable hounds!

(#17049) emiki6 válasza donmackó (#17048) üzenetére


emiki6
veterán

Csak domainben szerezhető. Vagy eventekből jutalomként.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#17050) kory24 válasza emiki6 (#17049) üzenetére


kory24
őstag

Illetve még (ha szerencséje van) Parametric Transformer-től is kaphat :)

De legegyszerűbb a domainből

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.