Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) xeon forever válasza Shiro (#16000) üzenetére


xeon forever
addikt

Használd Nahidat.
Vagy ez-https://youtu.be/YT98F4iBDFo

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#16002) Shiro válasza xeon forever (#16001) üzenetére


Shiro
senior tag

Oké...? :U
Megvolt. :K

(#16003) xeon forever válasza Shiro (#16002) üzenetére


xeon forever
addikt

Burgeon ami jónak tűnik. Dehya miatt próbálkoztam, hátha ez használható csapat lenne neki. Hutao is egész jó ezekkel az artifactokkal.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#16004) Shiro válasza xeon forever (#16003) üzenetére


Shiro
senior tag

Burgeonra nem hinném, hogy ő lenne a legjobb választás. A Skill az tól lassú, a burst az gyors, viszont Xingqiu elvileg nem működik vele, így nem tudnál dendro core-okat létrehozni.

Összevetettem Dehyát más Pyro karakterekkel és tulajdonképpen nem is olyan rossz a sebzése. Kb ugyan annyi az egy roitáción belüli alap sebzése, mint Yoimiyának, csak annyi hátránnyal, hogy Dehyát jóval nehezebb lesz supportálni.

Tippem szerint Ayato talán ideális lenne mellé. Ayatonak 6 másodpercig tart a skillje Dehyának meg a burstje. (A leírás szerint 4 másodperc, de animációval együtt 6.) Így mind a ketten ráférnek Benett 12 másdpercig tartó burstjére. Plusz Ayato esője talán kellő Hydro applikációt ad Dehyának a Vape-hez.

[ Szerkesztve ]

(#16005) Sordoran válasza Shiro (#16004) üzenetére


Sordoran
addikt

Én bízom benne, hogy később kapunk majd egy jó supportot mellé. Nem akarok Ayato-t szerezni érte, az a karakter nem jön be. Viszont jó lenne kihúzni amit csak lehet Dehya-ból majd.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#16006) xeon forever


xeon forever
addikt

Dehya probléma jelenlegi állása szerint

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#16007) Shiro válasza Sordoran (#16005) üzenetére


Shiro
senior tag

Hát igen elég bajos, hogy egy másik 5 csillagos kell, hogy használható legyen.
A másik ötletem Mona lenne. Bár ő is 5 csillagos, standard révén talán többeknek megvan, akik régebb óta játszanak. (Mona burstjének időtartama megegezik Dehyáéval)
Plusz Mona esetében lehetnek konstellációk is. A C4 ez esetben az ideális, ami nekem pont megvan. :P

(#16008) Sordoran válasza Shiro (#16007) üzenetére


Sordoran
addikt

Mona volt első 5* karakterem, jelenleg még csak C2. Viszont szívesen használnám, eddig sajna egy csapatba se tudtam berakni. Viszont ha Dehya-val kijönne, az dupla öröm akkor. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#16009) Mike


Mike
veterán

Jeee, megálltam hogy belekezdjek az eventbe :))

(#16010) Fernet


Fernet
senior tag

Én is Hu Tao fegyverén gondolkodom, hogy mi legyen neki. Hu Tao már biztos meglesz, farmoltam annyit, hogy a legrosszabb esetben is összejön, de a fegyvere...

Standard banneren húztam egy Primodial Jade Speart, amit Cyno használ jelenleg, meg van egy Deathmach R1. Ad annyival többet a Homa, hogy érdemes az idegbajt kockáztatni? :)

Arról nem is beszélve, hogy Yelan sem volna rossz...

(#16011) xeon forever válasza Fernet (#16010) üzenetére


xeon forever
addikt

Először inkább C1(C2) Hutao egy jó 4* fegyverrel. Ott a jatekélmény javul a charged attack stamina mentes használata miatt. Dash cancel nekem nyűg volt. C2 meg erősen ajánlott (Nézd meg. Constellationjeit)
Staff of Homa HP scale artifactokat igényel, lehetőleg CrimsonWitch sok crit substattal.
Nekem kb 1 év volt mire sikerült mindent összeszedni az előző bannereken, C2 kb 160 wish volt összesen(szerencsémre)Homa az első 22 wishembol esett a fegyverbanneren(Ez is szerencsés volt).

Szerintem ennek fényében ess neki. :R

Amúgy fegyver banner soha nem ajánlott!!! :U

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#16012) Shiro válasza Sordoran (#16008) üzenetére


Shiro
senior tag

Egy lehetséges variáns:

Már csak azt kell kiokoskodni hogyan oldjuk meg egyszerre a Hydro és a Pyro Shredet.
Illetve, hogyan rakjunk hydrot az ellenfélre.
A verzió: Mona Skil -> lehet hogy kevés lesz a Hydro applikácó
B verzió: Kazuha Burst -> Ez Benett és a Mona Burst előtt kell ellőni, viszont akkor a Mona Burst nem Vapel.

A maradék időben meg lehet ütögetni Monával. :))

Személyes véleményem, hogy bár a sebzés megvan, de macerás lehet a kivitelezés. :U

[ Szerkesztve ]

(#16013) emiki6 válasza Fernet (#16010) üzenetére


emiki6
veterán

Ha örülnél az simulacra-nak is, akkor egy 5* fegyverig elmehetsz, de ne tovább. Szerintem.
Ha mázlid van, akkor homa, ha kevesebb, akkor simulacra vagy egy hasznos standard 5*. Legrosszabb esetben egy kevésbé hasznos standard 5*-t kapsz, de legközelebbre garantált lesz, hogy az egyik banner 5*-t kapod.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#16014) Sordoran válasza Shiro (#16012) üzenetére


Sordoran
addikt

Az a C4 fincsi buff, még szerencse hogy nem tudom célzottan megszerezni. ;]
Kazuha-nak sincs helye, persze berakom ide-oda, de nincs állandó csapata. Ha még Bennett-et is idevenném az már egy új játék szinte számomra. Már csak ezért megéri Dehya. :DDD

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#16015) xeon forever válasza Shiro (#16012) üzenetére


xeon forever
addikt

Burgeon miért nem jó?
Dehya, Nahida,xingcó/yelan/Kokomi,Benny pl.?
Van alapból Em sub, Nahida még boostolja az EM-t. Hydro meg ugye aplikálja a seedeket, Benny még boost./2 pyro boost is.
Benny 12 MP ok, odáig megvan...

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#16016) xeon forever válasza xeon forever (#16015) üzenetére


xeon forever
addikt

Erről lenne szó

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#16017) Shiro


Shiro
senior tag

Dehya változások
Skill és a Burst kap egy minimális HP szorzót, viszont az ATK szorzót nerfelik.

Gyakorlatban (Csak a Q-jára néztem):
Ha csak Dehya sebzését nézzük, akkor 5-6%-al többet sebez.
Visziont ha Benett buffja is része a képletnek, akkor viszont 2-3% sebzés csökkenést jelent.
Statoknál ATK > HP

F2P esetén a Bell már egyenértéküvé vélt a Prototype-al, viszont a Hal még mindig jobb.

Passzív, az Interuption Resistance tovább tart, viszont magasabb lesz rajta a CD .
Megj: Fel sem tűnt, hogy eddig csak 4 másodperc volt. :P

(#16018) Shiro válasza xeon forever (#16015) üzenetére


Shiro
senior tag

Dehya Skill 2,5 másodpercenként tudja felrobbantani a dendro core-okat, és 12s durationnal és 20s CD-vel rendelkezik. (= 4-5 alkalom)
Dehya Burst elméletileg 0,5 másodpercenként robbant, viszont csak 4 másodpercig tart (= 8 alkalom)

Thoma Burst 1 másodpercenként tudja felrobbantani a dendro core-okat, és 100% uptime-al rendelkezik. (= 20 alkalom)

Egy ellenfelet egy alkalommal legfeljebb 2 bloom rakció sebezhet meg és az alkalmak között el kell telnie 0,5 másodpercnek

20 másoderc alatt
Dehya = 24 burgeon reakció/ ellenfél
Thoma = 40 burgeon reakció/ ellenfél

Plusz majdnem biztos vagyok benne, hogy Thoma nagyobb területet fed le.

[ Szerkesztve ]

(#16019) xeon forever válasza Shiro (#16018) üzenetére


xeon forever
addikt

Köszi. Ezek szerint, nem teljesen értelmetlen ez a szett, de nem is a legideálisabb.
Akkor már csak az a kérdés kire lenne értelme tenni aki kihasználja a 4pcs adta lehetőségeket?(Nem feltétlen a burgeont)
:R

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#16020) Mike válasza Sordoran (#16014) üzenetére


Mike
veterán

Hehe, nálam meg ők ketten az alap

(#16021) jonnyjoker01 válasza vakablak93 (#15992) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Az a csapat amit írtál bennettel használnám, hogyha Homa nélkül futtatnád.

Egyetlen gond van vele a számításaimban, hogy nagyon más buildet ír optimálisnak a szignifikánsabb stat különbség miatt (crit rate és ATK buff vs. EM és DMG% buff), tehát nagyon attól függ, hogy melyik lenne jobb opció, hogy milyen artifactjeid vannak. Ha sikerül a Deathmatch vape sebzését ugyanolyanra húzni, mint a dragonsbane, akkor az előbbi nyer, mivel a nem vapelt pyro sebzése alapból magasabb mint a Dragonsbane-nek.

R1 Deathmatch:

R2 Dragonsbane:

Monának Noblesse, Tenacity vagy az Instructor szettek lennének jók ebben a csapatban. Fő statok: ER% sands, Hydro% goblet, Crit rate circlet. Fegyvernek pedig a három csillagos R5 Thrilling Tales of Dragon Slayers. Instructor EM buffja értéket veszt, hogyha Deathmatch-et használsz vagy Mona C1 megvan.

Érdekesség: a legerősebb csapat amit Homa vagy Yelan nélkül használhatnál számára, és ha megvan az Elegy of the End 5 csillagos íj: Amber - VV Kazuha/Sucrose - Xingqiu - Hu Tao :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#16022) jonnyjoker01 válasza Wayne (#15998) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Erre a problémára Hu Tao overvape csapat lehet egy megoldás, mivel az electrocharged reakció esetén a hydro és electro aura is rajta marad az enemy-n, egyszerre triggereled Hu Tao-val a Vaporize és Overcharged reakciókat:

XQ + Hu Tao + Yae/Fischl + Sucrose/Kazuha.

Hu Tao személyes sebzése alacsonyabb lesz, mint az általános legjobb csapataival, de a viszonylag jó AOE sebzés tudja kompenzálni azt, ha nem single targetek ellen viszed.

Üdv. Johnny

(#16023) vakablak93 válasza jonnyjoker01 (#16021) üzenetére


vakablak93
őstag

Hali köszi meginnt, meg a többieknek is!

Asszem ma este úgyis elválik hogy kibírom-e a wishelés izgalma nélkül :D

De valszeg Mona lesz ebből :K , közben kipróbáltam az ajánlott kazuhás csapatot is, egész jónak tűnik, de nagyon kíváncsi vagyok mit hozok majd ki Monaból.
Jobb lenne ráépíteni mert Kazu+Beni sok helyre kellhetnek.

Ráállok a nobless farmolasára, mert csak 1 szettem van, az meg másnak kell.

Mégegyszer köszi!

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#16024) emiki6


emiki6
veterán

Hát baszki, mi volt ma...

Yelan 88 pity-n esett ki, ilyen magas még sohase volt. Utána jött egy early Jean. Majd egy early Yelan...
Végül a C5 XQ is meglett. Beidou C4.
Fegyverbanneről esett össz 2 fav.
...
És egy early back-to-back dupla aqua... És 40-50 pity lehetett talán?

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#16025) jonnyjoker01 válasza emiki6 (#16024) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szép! :Y :C Én most fogok húzni, mivel az Aqua és a Homa is jó fegyver opció lenne, + nem vagyok messze a pity-től úgy döntöttem húzok. Hála istennek jó sok húzásom van most, és Dehya meg Baizhu is garantált maradna továbbra is (bár még mindig nem biztos hogy Dehyát egyáltalán kihúzom).

Üdv. Johnny

(#16026) vakablak93


vakablak93
őstag

Nah, hát csak nem bírtam a véremmel és mégis pörgettem, aminek az eredménye hogy Mona lesz felhúzva :DDD
Nem tudtam dönteni szóval a bannerre bíztam.
Nagycsöcs Yolán nem akarja az igazit, meginnt Qiqi...
Xingqiut mostantól használni fogom szóval gondolom a C5-nek is hasznát veszem majd, legalábbis remélem.

Bezzeg ez 10 wishből esett:
Ui:. azok az íllyak jók valakinek?

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#16027) jonnyjoker01 válasza vakablak93 (#16026) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Na jó... :)) :)) Soha sem voltam szerencsés fegyver banneren úgyhogy ennek most nagyon örülök. :R

Üdv. Johnny

(#16028) vakablak93


vakablak93
őstag

emiki, jonnyjoker01 :Y :Y :Y
Gratula mindkettőtöknek a dupla húzásokhoz :Y

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#16029) emiki6 válasza jonnyjoker01 (#16027) üzenetére


emiki6
veterán

:C :C
Csesszék meg, hogy az aqua-hoz spectral husk és black serpent knight statuette kell, azokat kifejezettem nyűg farmolni... :U

vakablak: C6 XQ-t ne feledd megvenni a shopból márciusban! És grat az early Homa-hoz!
A rust amit kaptál nem annyira jó, Childe-nak oké, Yoimiya-nak egész oké.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#16030) Fernet


Fernet
senior tag

Na, végre meglett Hu Tao. Persze nem könnyen, de ezen meg sem lepődöm, nem lehet sok szerencsétlenebb játékos nálam. :)

25-ös pity-vel indultam neki, buktam az 50-50-et (Diluc) aztán másodjára kijött. 130 wish ment el.

Gondoltam a maradék 40 wisht ellövöm a fegyver banneren, de ott nem esett semmi, csak négy csillagos vackok.

Ennyi volt a bő három hónapos gyűjtögetés eredménye, de legalább lett egy normális 90-es pyro karim. :)

(plusz lett egy C5 Xingqiu, C4 Beidou és C3 Ningguang)

(#16031) emiki6


emiki6
veterán

8 hónapja játszom. Most kb lenulláztam magam.
Összesen 858 színes (intertwined) fate-et költöttem eddig.
Abból ~540 freemogem-ből lett váltva és ~150 welkinből.
Összesen 2 BP-t vettem (16,5 fate).
40-et vettem stardust-ból és pár tucatot starglitterből, a többi az free fate volt.
Van még 8 fate-nyi starglitterem és asszem csak 7-nyit költöttem karakterre.

A többi az free fate vagy mail-ből vagy offering-ből vagy event-ből.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#16032) xeon forever válasza emiki6 (#16031) üzenetére


xeon forever
addikt

Akkor jobban állsz mint én.
1,2 K román lej. ;]
Összes event+OW làda+Minden ami megvan 2 Milla primo :W

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#16033) vakablak93


vakablak93
őstag

Nah, akkor első este de Mona a gombáival már most olyan irritáló mint Barbi volt... :(((
Őt se fogom 90-re húzni max 80-ra...

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#16034) Sirandrish válasza emiki6 (#16024) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

& Jonny Azigen... :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16035) xeon forever válasza vakablak93 (#16033) üzenetére


xeon forever
addikt

Hétvégén kifarmolhatjuk kb 1 óra alatt.
Még jó hogy van 10 világom. ;]
Jó hír, hogy márciustól várható discord PS5-re.
Gratulálok a Homahoz! :R Így már 2 maxos Hutaoval boritjatjuk lángba Teyvatot :C

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#16036) emiki6


emiki6
veterán

Vicces amúgy, hogy az Aqua nem is Yelan igazi BiS-ja, mert az a fav bow.
Yelan energiaigényes, de az aqua se ER-t, se energiát nem ad.
HP skálázódó, az ATK számára hasztalan, de az Aquanak magas a base ATK-ja, ami "elvesztegetett" nála.

C1 nélkül az Aqua a legtöbb nem double hydro csapatban használhatatlan, mert artikból nem lehet fedezni az energiaigényt. A C1 sem tesz csodát, mert rotációnként max 2 E-t lehet elsütni, ami amúgy C0-on is megoldható jó időzítéssel.
C1-gyel is az Aqua beszükíti valamelyest a használhatóságát.

Csapat szempontjából pedig az Elegy a legjobb fegyvere a legtöbb esetben, ha a Fav nem szükséges.

Fogom persze használni, de attól tartok nem úszom meg, hogy a Fav-ot is felleveleljem 90-re, mert lesz ahova azt kell majd rátegyem.
Időnként lehet megkapja majd Sara (vagy megkapja egyszer a másikat) a sac bowhoz képest magasabb base attack miatt.
-

Az is érdekes, hogy Ganyu esetében az Aqua üti Ganyu signaturejét mind freeze, mind melt-ben. Bár Eula esetében Eula signature-jét is üti majd Dehya kardja. Lehet van némi fegyver powercreep. :)

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#16037) fpatrik17 válasza emiki6 (#16036) üzenetére


fpatrik17
senior tag

De jó, jogy írál!

Kíváncsi lennék a véleményedre merre haladjak tovább.
Amiket felsoroltál, úgy érzem igazolja, hogy este picit elkapkodtam a wish-elést... Valószínüleg elfüstöltem sok-sok primot a hülyeségre. :B

Ami történt:
1. Yelan 100%-ra húztam es kipottyant early-be 45 Wish-re.
2. Eltöprengtem mi legyen a maradék 65 wishemmel... Neki menjek C1-nek, vagy szerencsét próbáljak fegyó banneren. Hozzáteszem Beidou - XQ - Ninggu is C6 már.
3. Tekintve, hogy a character banneren káprázatosan szarok a statisztikáim, a következő lett a morfondírozás vége:
- Mivel Yelan legjobb szinegriája XQ, így viszonylag sok passzív hydro energyt kap (Sacrif. Sword R5 XQ-nál).
Itt vétettem szerintem elég nagy hibát, mert valószinűleg alábecsültem a C1 jelentőségét energywise. Nade! Elképzelés szerint a bögyösnek így elég nagy DMG boost lenne, ha ismét mákom lenne a fegyó banneren, mert abból a 65 wishből még viszonylag jó eséllyel ki is zúghat a sajátja (legalább is az eddigi tendenciám alapján ;]).
4. 6. wish Skyward Pride (ami így már R3, de még mindig nem tudom kinek adjam), majd 22-re egy Staff of Homa. Homat se tudom kinek adjam, mert max Hu Tao vagy Zhonglin tudom elképzelni, de Hu Tao-m nincs Zhongli-t pedig csak Shieldre használom Favonius-szal. Raidennek megvan a saját fegyvere, XL pedig szerintem jobban jár a Catch-el mint a Homával.
5. Ellocsoltam még 37 wisht és elfogytam a bowra, majd amikor elfogytam elkezdtem ondolkodni, hogy valószínűleg hülyeséget csináltam! :D

Összefoglalva:
- Yelan legalább megvan C0, viszont jelenleg 0 a pity (Beidou-XQ-Ning C6)
- Fegyo banner 2/2 és 37 pity

Mitévő legyek?
a) Fegyó banner elenged és wishelés C1-ért ahogy gyűlik a primo
b) Fegyó banner wishelés folytatás, jó lesz az a Simulacra bármire IS
c) Hagyjam abba a picsbe és spóroljak kövi bannerekre (amúgy Dehya és Mika se hoz lázba a látottak és olvasottak alapján)

További javaslatokat szívesen fogadok, kire pakoljam:
- Skyward Pride R3
- Staff of Homa R1

Köszönöm!

• Honor Magic5 Pro •

(#16038) Sordoran válasza fpatrik17 (#16037) üzenetére


Sordoran
addikt

Rámész Hu Tao C1-re. ;] Látszik hogy hozzászoktam már sajátomra, mivel try-ban nagyon suta most a csajszi. C0, és egyedül van, ennél sokkal jobb életszerű helyzetben.
Ha megvan Yelan, megvan a Homa, van C6 XC és egy Zhongli is, akkor tényleg csak egy Hu Tao-t hozzácsapsz, és mehet a buli.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#16039) emiki6 válasza fpatrik17 (#16037) üzenetére


emiki6
veterán

Gondolataim:
- C0-on, dupla hydro-ban működik Yelan fav nélkül. Mono hydro-ban, ha nagy a csapat energiatermelése, akkor tud működni fav nélkül, és ha ügyes vagy és a rotáció engedi, akkor be tudsz szúrni 2 E-t.
- Én a helyedben megpróbálnék összesajtolni annyi wish-t, hogy kiessen az Aqua, mert eleve amiatt húztál a banneren és különben kárbavesznek az epitomized path pontjaid. Ha mázlid van kapsz pár fav swordot is.
- Ha 37-en vagy, 65 a soft pity, 80 a hard pity, akkor még 30-43 wish fog kelleni. Annyit csak megér egy garantált aqua.
- Ha van, én bevetném a welkin kristályt és a starglittert is.
- Yelan rerunkor még mindig behúzhatsz egy C1-et, ha akarsz. Talán akkor a 4*-ok is jobbak lesznek számodra.
- Az Aqua jó Ganyunak és Tighnarinak is, Childe-on is oké. Bár van egy polar star-od, ami csökkent az értékén...
- 3.6-ra várható Nahida rerun, Kaveh és Baizhu release.
- - Kaveh egy 4* dendro claymore lesz.
- - Baizhu 5* dendro catalyst. Pletykák szerint shielder és off field dps, de megbízható infó még nincs erről.

Ezek alapján hozz meg egy döntést és tartsd magad ahhoz. :K

Homát bárkire ráteheted, akin nem energiaéhes. De magam sem tudom. Hutao az egyetlen nem burst függő dps polearm. Talán Cyno és Xiao tudná hasznosítani, ha az ER megoldott. Raidenre és xianglingre nincs értelme a Catch, pláne nem az EL mellett.
A pride-ot én Beidou-ra szoktam tenni, ha kevés az ER sand. Fav-hoz képest magasabb base attack, tehát az ATK% statokat értékesebbé teszi kicsit. Eula és Noelle tudja még talán használni. A serpent spine jobb, hacsak nem kell a plusz ER.

Jó eséllyel jönnek még karakterek, akiknek majd jók lesznek ezek a fegyók.

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#16040) fpatrik17 válasza emiki6 (#16039) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Teljesen egyetértek azzal, amit írtál. Köszi a részletes választ és a megerősítést! :R
Megyek tovább a bow-ért.

- Homa -> Cyno, Xiao, Hutao nincs meg
- Pride -> Eula nincs, Noelle C6, de kiépítetlen... valahogy hadilábon állok a geo karakterekkel, egyedül Zhong van kiépítve valahogy. Beidou R2 Serpent Spine alapértelmezett nálam. Nagyon ritkán, ha egyeüdli Electroként használom akkor szoktam rádobni a Prideot én is kis artifact mókolással. ;]

Sordoran
Köszi, de jelenleg se matéria, se affinitás Hu Taozni. Bevallom annyira nem nyűgöz le, mint amennyire sokan szeretik. :) Ha Pyro DPS-ezni támad kedvem előkapom Yanfei-Zhongli-XQ-Beni csapatot. A múltkori Geo Wolflord-os Abyss is velük lett meg.

Most Yaoyao és Yelan a priority. Yao kell az új kiskedvenc Keqing Aggravate csapatba, hogy másik félidőbe mehessen Nahida Hyperbloomozni. :K

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#16041) emiki6


emiki6
veterán

Ja, egy kis helyesbítés.

Az Aqua és a Hunter's path a legalacsonyabb base attack-kel rendelkező 5* íjak, szóval ilyen szempontból illik Yelan-hoz. (A Hunter mag Tighnarihoz, akinek az EM értékesebb, mint az attack.)
Alacsonyabb a base attackja, mint a sac bow-é, így Sara-nak ahhoz képest enyhe downgrade, a kevesebb ER miatt egyértelmű downgrade.

Az aqua a legjobb generalist dps bow, a thundering pulse és a polar star mellett. A rangsor vitatható.

Amiatt is jó az Aqua, mert így nem kell kraftoljak Ganyu-nak hamayumit és ha játszok vele, akkor a crescent passzívjával se kell többé szopnom (cserébe a crescent immár semmire se jó). Ganyu meltre amúgy a polar star nem igazán jó, ez érv az aqua mellett. Az, hogy az Aqua veri mind az R5 crescent-et, mind az R5 hamayumit úgy, hogy azok passzívjai sem korlátozzák az embert, az elég jó.
Meg azért nem árt az se, hogy Yelan nagyobbat tud ütni, ha nincsenek ER korlátok. Szóval pog.

A Fav bow-t gyorsan kiépítettem, utána ha kiépítem az Aqua-t, akkor megint lenullázom magam fegyó xp-ben, de legalább most van elég.
Mondjuk minden expedíción a bányászat a fő szempont és a kapott köveket le szoktam kovácsolni fegyó xp-nek, ha több van mint elég. :D Yelan az új Liyuei bánya slave a passzívja miatt. :D
Végre elhagyott az Alhaitham hype, azt hittem nyugtom lesz, erre pont jött a Yelan banner, most megint agyalhatok pár napot, hogy mire költöm a napi resint, milyen csapatba teszem és mely artifact-eket kéne felszintezni... :D

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#16042) fpatrik17 válasza emiki6 (#16041) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Expedíció nálam is Liyue és Mondstadt. 3 kavicsért, 2 kajáért (husik, raddish+carrot, sweet flower+egg). Ami lesz belőlük:
- fegyo XP
- Barbatos Ratotaille (enélkül nem is tudnék létezni, állandóan fent van + van vagy 200 inventoryban)
- +20% Crit kaja
- Sweet Madame
- Teyvat egg

Mást nem is csinálok mert felidegel ha tele az inventory. Amiket kapok szülinapokért meg quest és egyéb dolgokért el szoktam nyomkodni mindet a semmire.

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#16043) Fernet


Fernet
senior tag

Tegnap ugye meglett HuTao. Felhúztam 90-re, megkapta a 90-es Jade speart, de valahogy nem voltam elégedett vele. Gyengének tűnt.

Erre most ugrik be, hogy a talenteket nem húztam fel, 1-esen áll mind. :)
Pedig farmoltam azokra is, kettőt 10-ig, egyet 8-ig tudok feljeszteni.

(#16044) vakablak93 válasza xeon forever (#16035) üzenetére


vakablak93
őstag

Köszi,
akkor rágörcsölök a Homa felhúzasára :DD
Na akkor várjuk az a discord updatet ps5re :C

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#16045) jonnyjoker01 válasza emiki6 (#16036) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én gyorsan ráeresztettem a Genshin Optimizert, bármilyen buff nélkül 208%ER + Aqua = 5500 AVG dmg (2E no fav), 176%ER + Favonius = 4400 AVG dmg (2E fav). Ha a csapatban van más aki viseli a favoniust akkor pedig 188% ER + Aqua = 5700 AVG dmg. Ez mindenhogy BiS-nek jön ki nekem :))

Üdv. Johnny

(#16046) jonnyjoker01 válasza Fernet (#16043) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Anno évekkel ezelőtt amikor kihúztam én fordítva voltam ugyan ebben a helyzetben. Keqing volt a main DPS-em akkor, aki dendró nélkül elég gyengusz és elképesztőnek tartottam Hu Tao vaporize sebzését Xingqiu-val. Aztán eszembe jutott hogy még mindig lvl 1-esek a talentjei és leesett az állam :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#16047) emiki6 válasza jonnyjoker01 (#16045) üzenetére


emiki6
veterán

A Fav olyat tud, hogy 270 ER helyett elég csak 170. :D
Ha visszajön a burst fav nélkül, akkor pog, de ha nem, akkor fav.

2E-vel nem kell fav, de ahol csak egy fér bele és solo hydro és ezért kell mondjuk 270 ER, oda az aqua nem fog működni.

Nálam ha 235 ER kellene, akkor 160 ER Fav = 235 ER Aqua. Ha több ER kell, akkor a Fav nyer. 230-on már egyértelműen az Aqua nyer.
Yoimiya-Yelan solo hydro, egy E-vel 265 ER kellene.

C1-en EQE-vel nyilván sose lesz 235+ az ER igény, de Q után az E elvesz a Q időtartamából, kevesebb ideig lesz hydro app.

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#16048) xeon forever válasza emiki6 (#16047) üzenetére


xeon forever
addikt

Candace(Prayer of the Crimson Crown: Whenever a character takes the field, they will unleash a rippling wave of water that deals Hydro DMG to nearby opponents.) nem segíteni neki esetleg?
Pl Nahida, Candace, Yelan, Bennet/Barbara/Kokomi/Kuki.
???

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#16049) Renok


Renok
senior tag

Nos, ez kemény menet volt tegnap és totál lenulláztam magam a végére (és kellett ehhez a legnagyobb kristály top-up csomag is):
42 pity kezdés -> 52 Yelan + Sac. Frag

0, 10 Beidou, 20 Beidou, 30 Ning.+XQ (C6), 40 Eye of Perception, 50 Beidou, 60 Beidou (C6), 70 Flute+Qiqi+XQ (grrrrr)

0, 10 Beidou, 20 XQ, 30 Sac. Frag, 40 Ning.+XQ, 50 XQ, 60 The Stringless (új), 70 Ning. (C6), 80 Yelan C1+Ning.

0, 10 Keqing+Dragon’s Bane (igen, 10 pullból Keqing, nulla pityvel, ilyen sem volt még nekem!)

0, 10 XQ+Candace (új!), 20 Fav.Codex+ Beidou, 30 Ning., 40 XQ+ Beidou+ Beidou+ Beidou, 50 Beidou+Yelan (C2)

Az utolsó előtti 10-es pull kőkemény volt, tessék kép is hozzá:

:DD

Aztán ma végre, először Genshin-es pályafutásom során, meglett az Abyss 36 csillagra, ám nem volt egyszerű, mert még 2-3 karim talentjei és artifactjai közel sem maxosak.

[ Szerkesztve ]

(#16050) xeon forever válasza Renok (#16049) üzenetére


xeon forever
addikt

Grat, szép menet. :R
Qiqi C6 legjobb healer btw.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.