Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8951) jonnyjoker01 válasza Shiro (#8948) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nem akartam mélyen belemenni mert hosszú lett volna, de az Adeptus, mint cím igazából hivatalosan egy csoport megnevezése akik Liyuét védik, és Yanfei, Qiqi kivételével mindenkinek van szerződése Morax-szal. Nem csak annyi hogy természetfeletti lény valaki, hanem efelett még részese is a csapatnak. Szóval igen, ez a megkülönböztetés csak Liyuében van és hivatalosan ehhez a csoporthoz köthető :)

Annak ellenére pl. hogy Qiqi adeptus energiával van felruházva, nem számít egy adeptusnak mert nem tartozik ahhoz a csoporthoz, nem segít Liyuén és nincs szerződése Moraxszal. Viszont szent névvel lett felruházva a többiekhez hasonlóan ("The Perfected Lord who Aids the Anguished by Averting Misfortune").

Yanfei pedig annak ellenére hogy nem kötött szerződést Moraxszal, elfogadták hivatalosan is adeptusként mert Liyue jólétét szolgálja és félig adeptus, ami miatt nem halandó.

Üdv. Johnny

(#8952) jonnyjoker01 válasza Shiro (#8949) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ez egy fanart, jelenleg csak annyit tudunk a skinekről, hogy léteznek (van két referencia rájuk az egyik fájlban: NingguangCostumeFloral, KeqingCostumeFeather) nincs még dizájn a béta játékfájlok között.

Üdv. Johnny

(#8953) vakablak93


vakablak93
őstag

Nah úgy látom nem is kérdéses tovább mit tegyek Hu Taora, Deatmach pont a battle passba került, akkor csak rápörgök kicsit és meg is lesz oldva a kérdés. :DD

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#8954) slimG


slimG
tag


Szóval a terv a következő volt:
Eula banneren elmegyek az első 50/50ig. HA Eula, akkor win, C1 pipa. HA standard 5* valamelyik, akkor Itto garantált. C6 Noelle-t céloztam be, C0ról indultam. 7 multi alatt meglett C4ig, 8. multi narancs, mondom oké, szokásos, Qiqi (nem volt még meg, fair enough, legalább nem Mona), és még 1 Noelle. Oké, akkor már csak 1 Noelle, kell, pörögjön a pity. 9. multi, újfent narancs, mondom WAAAAAAGH, neeeee, elbukott a garantált Itto :O .
Szóval 9 multi: 6 Noelle (C6), 2 Benett (C6), 1 Rosaria (C3), Qiqi, Eula (C1). Megint pöröghet a resin burn a geareléshez, talentekhez...

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#8955) Sirandrish válasza slimG (#8954) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Szóval gyakorlatilag 10 wishen belül kaptál 2 darab 5 csillagosat...ez valóban borzasztó lehet :DDD ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8956) xeon forever válasza slimG (#8954) üzenetére


xeon forever
addikt

Király.
Kb akkor nekedis mákod volt. :R
Pontosan hanyadik volt qiqi utàn?
Eula pale flame nekem nagy szívás. Alig van jó. Hp, crit dmg, atk,atk,atk mind maxon... Crit ratem alig van. Lelombozo. Viszont folyamat attackja nagyon erôs lett. Crit rate arrtit fogok farmolni legalabb 100% ig...

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8957) xeon forever válasza Sirandrish (#8955) üzenetére


xeon forever
addikt

Megrázó tud lenni... :))

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8958) xeon forever


xeon forever
addikt

Egyebkent jo latni, hogy nem csak whale szerencse létezik. :DDD

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8959) slimG válasza xeon forever (#8956) üzenetére


slimG
tag

Nem frissített még a wish history, de kb 12-13 lehetett. Ha frissít, akkor betolom paimon.moe-ra. Noelle C6-hoz Whiteblind és az új arti szett (Opulent Dreams) az optimális?

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#8960) Shiro válasza slimG (#8959) üzenetére


Shiro
senior tag

Igen, az vagy pedig Retracing Bolide, ha abból esetleg van az inventoridban egy megfelelő szett. Ha majd Itto mellett szeretnéd használni, akkor lehet jobban is jársz a Bolide-al, az Opulent meg Ittónak menjen. Arra készülj fel, hogy mindkettőnek ideális f2p opció a Whiteblind.

Vagy igazából...
Bolide esetében erősebb a pajzsod, ami jól jöhet Itto számára, viszont Noelle-nél a sebzés feltétele az aktív pajzs.
Opulent a esetében gyengébb a pajzs, viszont erősebb lesz a Heal. A sebzés a stackektők függ.
(Sebzés szempontjából kb egyenlő a két szett)

[ Szerkesztve ]

(#8961) F34R válasza Sirandrish (#8955) üzenetére


F34R
nagyúr

Nem jol szamolsz he :DDD

#8956xeon forever

Mint ahogy Shiro mondana, legyel paraszt es farmolj. :U Adj ra Crit-rates sisakot. 100-as crit ratet akarsz? akkor ebben az evben minden nap ott kell lenned a domainban vagy minimum par ezer resint koltened.

#8959 slimG

A DEF miatt igen, es mivel mar nem C0 Noelled van igy az set is mehet ra a Whiteblindal. Viszont ha van jobb, pl Wolfs Gravestone az sem baj ha odadod neki mert egyebkent a buildje Ballanced.

(#8962) xeon forever válasza F34R (#8961) üzenetére


xeon forever
addikt

Majd jön a luck...Nem erôlkôdôm.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8963) F34R válasza xeon forever (#8962) üzenetére


F34R
nagyúr

A luck? ez full rng nem ugy mint a wish. 100-as crit ratet felejtsd el. Ahhoz legalabb 200-as crit dmg kell.

(#8964) Shiro válasza F34R (#8961) üzenetére


Shiro
senior tag

Noelle esetében a Wolf's Gravestone és Whiteblind nagyjából ugyan annyit ér. :DDD
Az előbbi inkább egy Dilucra, vagy Beidoura.

[ Szerkesztve ]

(#8965) F34R válasza Shiro (#8964) üzenetére


F34R
nagyúr

Kizart. C0 nekem nagyon is jol jonne a Gravestone. De ugyanugy rakhato Eulara is. Univerzalis mint a Staff of Homa :DDD

(#8966) xeon forever válasza F34R (#8965) üzenetére


xeon forever
addikt

Eulanak a jeges claymore a tuti. Aoe dmg

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8967) slimG válasza xeon forever (#8956) üzenetére


slimG
tag

Frissített, megszámoltam, Qiqi után 9. csillanásra jött be Eula drága =D .

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#8968) jonnyjoker01 válasza xeon forever (#8958) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én is nagyon örültem, hogy amennyire elkerült Hu Tao az első banneren, úgy lett meg másodjára a C1. :) De rossz döntést hoztam emellett, hatalmas pazarlásnak tartom hogy próbálkoztam a Homával, 10k primot költöttem és semmi értelmeset nem kaptam.

Üdv. Johnny

(#8969) xeon forever válasza jonnyjoker01 (#8968) üzenetére


xeon forever
addikt

Én le is tettem a fegyver Bannerrôl. Ilyen luck utan tuti megszivatna. A mondàs úgy tartja a csúcson kell abbahagyni. :B
#SlimG
Nah grat. Mondom jo hogy nem csak bàlnàknak àll a villàg. Qiqi- én meg màr hiànyolom, B csapatba nagyon kéne c6 belôle. Barbara c6 A csapat alapköve az instant ujraelesztessel. Qiqinek is ilyen a c6.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8970) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Ez az új eventes kard jó bárkinek is Albedo-n kívül (tippre nem)?

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#8971) F34R válasza nonsen5e (#8970) üzenetére


F34R
nagyúr

egyelore senkinek, csak neki :DDD

(#8972) Sirandrish válasza nonsen5e (#8970) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Van új event? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8973) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Kell hozzá az Albedo story quest mint előkövetelmény is.. Elleszek vele egy darabig.. :D

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#8974) Sirandrish válasza nonsen5e (#8973) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Jól értem hogy jött egy Albedo rerun, amihez okosan hozzácsaptak egy Albedoval fémjelzett eventet, ami tök jó, viszont a reward amit ki lehet szedni, az gyakorlatilag csak és kizárólag neki jó? Még véletlenül sem arra irányítják a népet hogy huzzanak Albedora...ugyan dehogy! :DDD

Amúgy én húznék, ha a 4 csillagosok közül az egyik is kéne...de így... :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8975) Shiro válasza Sirandrish (#8974) üzenetére


Shiro
senior tag

S ez csak most esett le? :DDD
Pont azért wishsellek Hófehérkére. Elég op support lesz Noelle mellé :U

(#8976) Sirandrish válasza Shiro (#8975) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az eventről se tudtam, nemhogy arról hogy miféle :DDD
Nekem is tetszik, de kb nulláról kéne wishelnem, és annyit nem ér (nekem) C1 Zhongli, C6 Ningguang és C6 Noelle mellé...bár utóbbi nincs felhúzva :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8977) Shiro válasza Sirandrish (#8976) üzenetére


Shiro
senior tag

Valahogy még irigyellek is, hogy számodra minden az meglepetés varázsával hat, én meg rá vagyok kattanva a leakekre, hogy mennyire lesz op az új karakter.
De aztán végül így is, úgy is wish, mert waifu. :DDD

(#8978) F34R válasza Shiro (#8977) üzenetére


F34R
nagyúr

Az a baj nincs olyan leak, ami skill showcase. Marmint szamszeru. Igy sajnos csak akkor derul ki mikor try van. Ezert szinte mindenkire ra kell huzni.

(#8979) Sirandrish válasza Shiro (#8977) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem látom értelmét arra görcsölni hogy mikor jön és mi. Főleg miután egy éve várom/várjuk Chasmot :DDD

Karakterekkel meg max szimpatizálk, de pl azt se tudom mi az a waifu...gondolom valami Japan animes cuccos, de az meg aztán végképp hidegen hagy :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8980) Sordoran válasza Shiro (#8977) üzenetére


Sordoran
addikt

Nálam elérte amúgy a mihoyo hogy ne törődjek leakekkel. Bejelentik lényegében új karaktereket, és nekem ez elég is. Jó persze, ha van videó azt megnézem, de amúgy nem vetem bele magam már a leakek világába, nem keresek rájuk. ;)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8981) jonnyjoker01 válasza Sordoran (#8980) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én néha szoktam olvasgatni ha arra támad kedvem, egyedül a sztori spoilereket kerülöm ahogy csak tudom.

Teendő is akad azért annak ellenére hogy nincs új kontent: tegnap volt időm játszani, de szomorúan láttam hogy nincs mit tenni. Aztán feltaláltma magam, abyss (annak ellenére hogy első nap megvolt a 36 csillag), elite farmolás. Abyss floor 12-ben próbáltam ki új team compokat, elit szörnyeket farmoltam, ilyesmik. Ganyu csapatomat jobban összeraktam, találtam egy team compot amivel első nekifutásra meglett a 36 csillag. Emellett az elite farmolás is inkább Ganyu célzás gyakorlás volt (mobilon játszok ugye :U ) és az új csapat rotációk gyakorlása.

Üdv. Johnny

(#8982) slimG


slimG
tag

Szóval, Shenhe drága (még minden béta, szóval kb változhat is még, mint anno Ayaka hercegnő. Base statok: 12993hp, 304atk, 830def, 28.8%atk@90. Base atk nem valami kiemelkedő, Raiden (337) alatt van, kb átlagot mondanék. Def irreleváns, hp szintén (Raiden base hp 12907).
Normal attack (lvl10et alapul véve): 5ös sorozat, Xiao-Zhongli-HuTao 6os sorozatot csinál; Xiangling Raiden és Rosaria 5ös még. Atk% ütésenként nem kiemelkedő, kb Rosaria szint. Charged nem játszik, mert nincs csalás mint HuTao-nál (C1). A 4. ütése duplázós, 5. az jelentősen erősebb.
Elemental skill: Eula-hoz hasonlóan press/hold variáció. Mindkét esetben egy bónusz cryo dmg jégtollat rak fel (kb mint Raiden) mindenkire, ami press/hold-tól függően változó ideig van fent és mások is a stackjei. A fentmaradási idő megegyezik a p/h CD-vel, p/h stack 5/7. VISZONT! Ez a cucc csak a cryo normal, charged, e.skil és e.burst támadásokat boostolja Shenhe atk% alapján. Ergo csak nem univerzális mint Raiden szeme. Press módban kb egy charged attack, hold módban pedig AoE cryo dmg.
Elemental Busrt: AoE cryo dmg, DoT sebzéssel, kb mint Rosaria burst. VISZONT! Itt jön egy finomság, ugyanis nem a pőre sebzés a lényeg, hanem cryo ÉS physical res csökkentést pakol, lvl10-nél 15-15%. C6 Rosaria integet.
Eddig leginkább egy felhízlalt Rosaria, de csak most jön ami érdekessé teszi.
Passzív1: 25% több zsákmány Liyue felfedezésekből, ha 20 órásra küldjük el. Nem rossz, de nem is gamebreaking.
Passzív2: A Burst által kreált mezőben +10% cryo damage. Ez már finom.
Passzív3: Skill p/h után a többiek kapnak bónuszt. P: skill és burst +15%dmg 10s. H: normal-ch-pl 15%dmg 15s.
Constellations:
C1: +1 skill charge (mint Xiao/Sucrose/Ganyu)
C2: Burst 6s hosszabb ÉS 15% cryo crit damage (Ganyu <3 Shenhe)
C3: Skill lvl+3, semmi extra.
C4: Itt jön egy érdekes boost. Ha valaki Shenhe jégtollját triggereli, akkor Skyfrost Mantra stacket kap a hölgy, ami a következő skill sebzését tolja meg +5%/stack egységgel. Max 50 stack! (Előre látom az orbitális számokat a youtube videókban).
C5: Burst lvl+3, szokásos.
C6: A jégtoll nem veszít stacket normal-ch-pl támadásnál. Na ez kb a kibaszás kategória.
Őnagysága eddig valami iszonyat helyzetfüggő és leginkább Ganyu/Ayaka mellé ideális, vagy pedig egy pure premium cryo waifu csapat (Ayaka-Eula-Ganyu-Shenhe). Vagy pedig Chongyun lesz a párja, aki biztosítja neki a cryo infusiont, amivel ő lesz dps queen.
Természetesen a fegyvere is kellően b@szógép:
Calamity Queller
741ATK@90; 16.5%atk másodlagos stattal. Bődületes szám.
Passzív: +12% elemental bónusz MINDENRE (ő ugye cryo/phy hibrid). Elemental skill után 20másodpercig 3.2%atk/sec növekedés, 6 stack. HA nincs lent, akkor pedig dupla atk.
Mindent összegezve fogalmam sincs mennyire lesz elb@szottul OP, de a tippem az, hogy valami orbitális módon. Ha akarom akkor dps-queen(blizzard szett és Chongyun), ha akarom team support.
bocsánat a wall of text-ért :DDD

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#8983) Shiro válasza slimG (#8982) üzenetére


Shiro
senior tag

Szerintem a jelen statjai mellett DPS-ként még a buffjaival együtt sem fog tündökölni, ugyanakkor egy Cryo karakter mellé több mint ideális Support. Ayaka mellé pedig szinte kötelező ;]

(#8984) Roland861010


Roland861010
addikt

Sziasztok,

Úgy érzem ennyi volt számomra a játék.
Egyszerűen nincs értelme erőltetni.

Hiába a csúcs hardveres telefon hiába minden csicsa ha olyan egyszerű dolgokat nem képesek megcsinálni mint a key binding vagy a kontroller támogatás.

Elvileg ez egy mobil játék lenne ..
Ha még meglenne a PC-m tuti játszanék de szerencsére nincs így időm és pénzem is több marad ;]

Egész szép csapatom lett de most mennek a kukába.
Kár hogy neme lehet őket törölni biztos lenne egy párszáz ezres megtekintése...

Hát további kitartást nektek.

Üdv
Roland

(#8985) vakablak93 válasza Roland861010 (#8984) üzenetére


vakablak93
őstag

Próbáltad valami olyan belepattintós kontrollerrel amiben van eleve jelemulátor?
GamesirX2-vel tök sima ügy például.
IOs-en meg van támogatás kontrollerre, bár ott a rendszert elviselni ugye...

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#8986) Roland861010 válasza vakablak93 (#8985) üzenetére


Roland861010
addikt

Mivel iPhonera megoldották és van gyári Xbox kontrollerem a CoDM miatt nem szeretnék semmi másodlagos kontrollert még.

Mivel mind a két opció ott van a menüben illő lenne megoldani végre nekik.
Abból a több millió dolláros bevételből telne rá szerintem.

(#8987) vakablak93 válasza Roland861010 (#8986) üzenetére


vakablak93
őstag

Hidd el engem is bosszant, és tökre megértelek!
Csak ötlet volt, amenyiben csak ez tartana vissza :R
Én végül a telefonom teljesítménye miatt mondtam le róla és csak PC-n játtszom. Ott is gondoltam kipróbálom kontrollerrel mire azt tapasztalom hogy nem megy akármilyennel... :W
Nem mintha tetszett volna a kontrolleres irányítással a játék, de egy próbát tettem vele.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#8988) Sirandrish válasza Roland861010 (#8986) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Még a játék megjelenése után valamivel akartam én is mobilon (is) játszani. Volt XO controllerem, vettem hozzá egy ilyen tartót hogy lényegében egyben lehessen a telóval, majd jött a nagy pofon...nem támogatja! Nem tudtam hogy sírjak vagy nevessek..
Persze mint látod azóta sem sikerült megoldaniuk, ezt a hihetetlen komoly programozást igénylő problémát...oh w8 IOs-en már rég van...akkor csak szimplán leszarják :) :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8989) xeon forever válasza Sirandrish (#8988) üzenetére


xeon forever
addikt

Pc-n hibatlan xbox one kontrollerrel a jatekelmeny.
Van masik is valami kabeles kinai csoda, az meg kuka a treshold miatt.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8990) Sirandrish válasza xeon forever (#8989) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

PC-n nekem a jó öreg egér+billnél nem kell jobb :N
Azért akartam controllerrel tolni telón, mert mikor melózok, akkor lényegében csak aludni járok haza, és a buszon könnyebb lett volna betolni a napi teendőket...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8991) xeon forever válasza Sirandrish (#8990) üzenetére


xeon forever
addikt

Erre jobb egy windowsos tablet. 55k ba vettem egy dell tabletet xbox one controller bluetooth-on 1080p 30 fps 720p 40 fps(full low graph settingsel ugyan)

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8992) Sirandrish válasza xeon forever (#8991) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Azért költsek 55K-t hogy még egy kütyüt cipelhessek magammal, hogy azt a heti 3-4x6 percet a buszon némileg kényelmesebben töltsem el a játékkal, amit a napiküldik "kérnek"? :U

Köszönöm, de jó nekem egyelőre az S21U erre a célra. Ha valaha lesz controllertámogatás, akkor bedobok a tatyiba egy controllert, de ennél többet nem vagyok hajlandó erre a "problémára" fordítani. :N :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8993) xeon forever válasza Sirandrish (#8992) üzenetére


xeon forever
addikt

Jah. Annyiert tenyleg nem eri meg. En kb 2 orat utazom napi szinten.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8994) Sirandrish válasza xeon forever (#8993) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Sajnos én is, de csak a kötelezőket tolom le telefonon. Minden story, vagy event, vagy bármi marad a szabadnapokra :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8995) nonsen5e válasza Sirandrish (#8988) üzenetére


nonsen5e
addikt

Én egyszer próbáltam telefonon két perc erejéig, akkora rákot kaptam tőle, hogy azóta sem bírok ránézni. Egér/billentyű where it's at. Minden más túl pontatlan vacak. ;]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#8996) jonnyjoker01 válasza Roland861010 (#8984) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Megértelek, engem is rohadtul idegesít hogy egyáltalán nem foglalkoznak az irányítással. Rohadt sok gond van vele mobilon és most nem is csak arról van szó, hogy tapis irányítás és nincs kontroller támogatás... Nem működik rendesen.
- a célzás pontossága íjjal katasztrofális, ha pontosan akarsz célozni és mozgatod az ujjad, nem mozdul a célzó, ilyen darabos, akadozó
- erre bekapcsoltam az aim acceleration-t és levettem az érzékenységet hogy pontosabban tudjak lőni, viszont:
- a fel/le nézés érzékenysége sokkal kisebb mint amit beállítasz és nem lehet állítani, kikapcsolni. Ha nagyon alacsony az érzékenység akkor pedig kb 3x kell felhúzni az ujjad a képernyő aljáról a tetejére hogy tényleg felnézz. Viszont nyomva kell tartani a lövés gombot hogy ne szakítsa meg a célzást, tehát... nem tudsz felnézni, csak ujj gimnasztikával hogy többi ujjaddal húzogatod fel... :U
- a gombok elhelyezése és mérete katasztrofális és nem testreszabható
- ha gyorsan húzod az ujjad megeshet hogy simán nem érzékeli a játék, nagyon inkonzisztens
- egész UI úgy van megírva hogy ignorálja az inputokat bizonyos dolgok közben, van hogy lezárja a gombokat, van hogy nem tudsz nézni jobbra balra pár dolog után

Az egész egy szar, semmit nem akarnak vele kezdeni és számtalanszor küldtem már feedbacket erről is, meg a kontroller támogatásról is, mindkettőt leszarják magasról...:W

Üdv. Johnny

(#8997) F34R válasza jonnyjoker01 (#8996) üzenetére


F34R
nagyúr

Amugy tenyleg azt erzem amit multkor mondtal, hogy kb van egy szemelyes raged leirod, majd megy a shredder-en at. :U

(#8998) jonnyjoker01 válasza F34R (#8997) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hát igen. Az egyedüli dolgok amire tényleg reagálnak az akkor van amikor mindenki egy dologról panaszkodik (youtuberek segítségével). De akkor sem mindig :U

Üdv. Johnny

(#8999) F34R válasza jonnyjoker01 (#8998) üzenetére


F34R
nagyúr

Par kinai content creater meg sir, akkor mihoyo meglepi. pl a tea pot valamelyik keszito kedvence ezert kerul bele egy tonna content. Megmondom oszinten ez a egy felesleges dolog volt, ahelyett hogy a main world-re koncentralnanak. pl kuldtessel elmehetsz egy meg most nem elerheto foldreszre, legalabb betekintest nyernenk abbol is.

(#9000) xeon forever válasza F34R (#8999) üzenetére


xeon forever
addikt

:R kb jobb lenne.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.