Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) Sirandrish válasza Mike (#10000) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az hogy félévente jön egy nagyobb patch, addig meg csak kapik, meg néhány filléres event..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10002) Shiro


Shiro
senior tag

Csak meglett időben: :DD

Ha 12-2-ben nem adta volna meg véletlenül a 3 csillagot (előző körben pont az hiányzott), akkor akkor nem is próbálkoztam volna. :))

(#10003) jonnyjoker01 válasza Shiro (#10002) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Basszus teljesen elfelejtettem az Abysst, meg úgy ambloc belépni egész nap :W Még első nap elmentem 11-3-ig 27 csillaggal, ma akartam megcsinálni az F12-t az update előtt de teljesen kiment a fejemből mert közben jött egy hatalmas Cyberpunk 2077 patch :( Mindegy, -150+90+60 primo, majd a maintenance kompenzál :DDD

Üdv. Johnny

(#10004) Shiro


Shiro
senior tag

Purpleperfect. :DD

(#10005) xeon forever válasza Shiro (#10004) üzenetére


xeon forever
addikt

:R
Kiràly!

Basszus most nezem Hoyoverse...

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#10006) vakablak93 válasza Shiro (#10004) üzenetére


vakablak93
őstag

Gratula jó szórakozást hozzájuk :C

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#10007) F34R válasza Shiro (#10004) üzenetére


F34R
nagyúr

Sok sikert a farmolashoz ;]

(#10008) Mike


Mike
veterán

Annyit dobálta Xianglinget, hogy meglett a teljes constellációja, de eddig soha nem használtam. Milyen buildot tegyek rá? mire érdemes rámenni? inkább pyro damage legyen, de az elemental burst-ös cucc se hangzik rosszul a Noblesse settel

(#10009) fpatrik17 válasza Mike (#10008) üzenetére


fpatrik17
senior tag

[link]

Nálam
Arti: Emlem set -> Atk / Pyro / Crit Dmg
Fegyó: The Catch R5

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#10010) Mike válasza fpatrik17 (#10009) üzenetére


Mike
veterán

köszi, mindenféle buildot olvastam, inkább személyes tapasztalatokra lennék kiváncsi (ezért kérdeztem meg)

hm, ezt az oldalt még nem ismertem :R

[ Szerkesztve ]

(#10011) fpatrik17 válasza Mike (#10010) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Ez a legjobb ilyen jellegű oldal szerintem, itt szépen ki vannak fejtve a magyarázatok és konkrét kalkulációkkal is alátámasztják mikor mi és miért a legjobb.
A főoldalról minden más karaktert is meg tudsz nézni. ;)

Xiangling-ot pedig mindenképpen maxold ki. Abyss-ra kötelező karakter!

• Honor Magic5 Pro •

(#10012) slimG


slimG
tag


2.5 content úgy érzem kimaxolva :C

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#10013) Shiro válasza xeon forever (#10005) üzenetére


Shiro
senior tag

#10006 vakablak93
#10007 F34R

Köszönöm szépen. :)

Elsőként húztam ki így illik némi véleményt mondani róla.
Vagyis inkább adok róla egy mechaniaki ismertetőt.

Skill.
A rókarúd lerakásánál 4 métert suhan hátra felé, de az irány tetszés szerint módosítható.
Viszont nem egyenértékő a jobb egérgombos dash-sel, ergo nem leszel közben immunis a sebzésre. Jó időzítéssel persze kikerülhetőek vele a Ruin Guard rakétái.
A rókarudak sebzésének tekintetében Yae aktuális statisztikái számítanak.
Ez annyit jelent, hogyha off-screen használod akkor Benett Burstje nem növeli a sebzését.
Jelenleg csak Sara Skillje tudja ez off-screen sebzést növelni.
Ugyan ezen mechanika szerint működik Albedo Skillje is.
Összehasonlításképpen: Oz sebzése Fischl aktiváláskori statisztikái számítanak, magyarán ő off-screen tudja használni Benett Burstjének a buffját.

Normal Attack
A többi Catalyst használóhoz képest elég kicsi, mindössze csak 7 méter.
(Mona, Barbara, Lisa 12 méteres hatótávval rendelkezik)
Bár talán egy kicsit gyorsabb a támadási sebessége másodpercenként 1,6 támadás/találat

Off-screen DPS-ként (support) Fischl és Beidou jelenleg jobb nála.
A teljes potenciáljának kihasználásához érdemes Main DPS-ként használni. Ez esetben elég jó ingyen sebzéssel rendelkezik. (Nem függ CD-től vagy Energy-től) a kis hatótáv miatt viszont meglehetősen nagy kockázattal rendelkezik. (Hasonlóan Yoimiyához.)

------
Egy kicsit félrekanyarodva.
Mona Burstje képes növelni a 4pc Ocean Haued Clam passzívjának sebzését.
Bár pontosan nem tudom hogyan számolja, de képes voltam 28 ezer fölé vinni. (alap esetben 27 ezer a max)

[ Szerkesztve ]

(#10014) Sordoran


Sordoran
addikt

Nekem is kiesett elég hamar.

Jah, hogy ez Keqing C1 lett? Sebaj. ;]

Viccet félretéve, Ganyu után előbb Keqing C1 köszönt be, de mivel 19-re jött így ezt is mázlinak érzem. Ezután 80. lett a következő arany hullócsillag, már fix-en Yae. Mivel 100-ba belefért, így maradt elég sok primom most is. Kazuha kell még, de ő 2.6-ban jöhet leghamarabb, Ayato annyira nem mozgat még. Bár majd meglátjuk élesben milyen is lesz.
Gondolkodok fegyver banneren, megérné rámenni szerintetek? Yae-nek fegyvere nem lenne rossz (bár nem tudom, a BP pass-os Solar Pearl is jónak tűnik neki), ha pedig a Primordal Jade Cutter esne, az is jó lenne erre-arra.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#10015) F34R válasza Shiro (#10013) üzenetére


F34R
nagyúr

Ezt sejtettem, irtak tobben is hogy egy C6 Fischl jol kiepitve pariban van vele.. Persze itt Yae meg skalazhato a Constellationokkel stb... Off field egyertelmu hogy jobb az altalad emlitett ket karakter. Viszont en a try es a Quest alkalmaval probaltam csak ki.. Az elemental skillje egyebkent nem rossz, talan Ganyuehoz hasonlitanam elkerulesi manoverkent (itt ugye meg novelheto a totem szama es a sebzes idotartama is mas ) Ami nekem furcsa, hogy a charged attack eleg lassu, de mivel telon toltam napkozben majd csak estefele tudom jobban szemugyre venni. A fizikai sebzest novelte? hat Monat legtobben amugy is buff supportnak hasznaljak igy szerintem az hogy a settet ki tudja hasznalni annyira nem meglepo.

(#10016) Sordoran válasza F34R (#10015) üzenetére


Sordoran
addikt

Azt se feledjük el, hogy még talentban hátrányban van egy darabig. 6/6/6 a többségnek, és attól függően mi esik új heti boss-ból, lehet ez picit jobb. Számszerűen nem tudom mennyit tesz még hozzá, de csak óvatosan így első héten a véleményekről majd ha sebzés számokat nézzük.
Közben rámentem fegyver bannerre, mondom hátha bejön. Hát lett egy C5 Sucrose és C1 Yanfei, néhány jó 4* fegyver, majd a 7. tízesből jött az arany... Skyward Atlas. Még nem volt meg, és nincs is nagy választékom catalyst-okból, de azért nah. Jobb lett volna ha az egyik kiemelt jön haza. :U

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#10017) xeon forever válasza F34R (#10015) üzenetére


xeon forever
addikt

Tudod én imádom a csilli villit ...
Most olyan összeálításon gondolkozom hogy:
Yae+Raiden+Kokomi+Bennet.(Bennet addig amig nincs Jean)
Szét EM artizott csapattal...
Nem kell max damage de usson..
Szerintem banner vegere osszejon Yae.
Kb 110 wishre vagyok tole max

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#10018) F34R válasza Sordoran (#10016) üzenetére


F34R
nagyúr

En nem leszolni akartam. ha olvasod akkor a C6 jol kiepietett Fischlt hasonlitottam a trialos karakterhez. Es mint maskor is a trialos artifact settet siman tul lehet szarnyalni + jobb talentekkel mehet akarmeddig. Ne sajnald, nekem is van egy Skyward Atlas top3 Catalystben benne van Yae-nek.

#10017 xeon forever

Nem tudom mi ez az EM mania, de rakj ra DEF-es artikat ugy jobban zuz ;] Csiribi csiribu foxika.

(#10019) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Én akartam Yae-t, de a Lost Ark annyira beszippantott, hogy tuti nem lesz egy darabig időm még egy zsák vizi dudvát kiszedni (Kazuhának és Yae-nak is az kell), így Miko kimarad :DDD

Apropó...senki se fügött rá a Lost Ark-ra? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10020) Sordoran válasza Sirandrish (#10019) üzenetére


Sordoran
addikt

Tekintve hogy héten jön a Horizon Forbidden West, tegnap kijött a CP2077 next-gen patch, és switch-en is vár az új pokemon, esély sincs rá hogy most függjek rá. :DDD Bakancslistára azért felírtam, lehet 1-2 hét múlva ránézek majd.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#10021) Sirandrish válasza Sordoran (#10020) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Szerintem jobban is jársz, mert lényegében délután nem lehet bejutni a szerverekre, vagy esetleg 4-5 órás "sorbanállás" után..
Remélem 1-2 héten belül normalizálódik :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10022) vakablak93


vakablak93
őstag

Ha már nyomjátok mással is, esetleg a Tales of Ariset próbálta valaki jó vagy csak annak néz ki? Vagy egyéb anime stílusú rpgt?

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#10023) xeon forever válasza vakablak93 (#10022) üzenetére


xeon forever
addikt

En vegig toltam az elozoeket... Nekem is jon de majd csak ha leszoktam errol a "szarrol". XD :))

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#10024) xeon forever válasza F34R (#10018) üzenetére


xeon forever
addikt

Szerintem az EM van alabecsulve. Mindenkin
EM van akar 500% dmg is kihozhato.
Ez kiserleti stadiumban van...
Egy dps melle 3 EM karakter akik 10-10-10 talentesek sajat settel sztem utos. Lehet draga mulatsag lesz de kiprobalom. Sehol nem talaltam ilyen videot, de engem erdekel.
Nezd meg kazu max EM settel mennyit adhat EM bonuszt. VV nelkul persze az + bonusz.

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#10025) jonnyjoker01 válasza xeon forever (#10024) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

De az EM alapú skálázás nem a csapat EM-ét nézi, hanem csak Yae-ét. Amivel tudnád buffolni Yae EM-ét az pl. C2 Kazuha, Sucrose, Albedo de ők fix EM buffot adnak bizonyos szituációkban, semmi köze sincs a saját EM-ükhöz.

Más: Végül annyira megtetszett Yae a trialban hogy kihúztam. Nyertem a 50/50-t úgyhogy úgy döntöttem húzok fegyver banneren az első pity-ig, mivel mindkét fegyver jól jönne. Jade cutter esett, bőven meg vagyok vele elégedve, nagyon jó lesz Keqing-nek. Yae R3 Widsithet fog majd kapni, de lvl1 a fegyver úgyhogy egyenlőre main DPS-ként a Lost Prayerrel marhulok vele. Nagyon fun karakter, örülök hogy kihúztam :) Most lvl 80 6/6/6, nem túl erős hogy megmondjam őszintén, de majd a widsith dob rajta, meg ha normális csapatot építek vele.

Üdv. Johnny

(#10026) F34R válasza xeon forever (#10024) üzenetére


F34R
nagyúr

Ez netto baromsag. egyszeruen fogadd el hogy egy csomo karakteren nem mukodik az Elemental Mastery. A dedikalt karakterekbol meg nem sok van.

#10025 jonnyjoker01

GG. En sem tudom melyik roleba illene. Artifactom sem nagyon lenne ra, Widsith meg csakcsak, meg Lost Prayer is. Sajat fegyvere eleg kiraly. Jade Cutter nagyon jo fegyver. :)

(#10027) xeon forever válasza F34R (#10026) üzenetére


xeon forever
addikt

Hutao+Kokomi....
Hutao c1 charged utan kap kicsi viragot az ellen. Kokomi vape undorito dmgt ad... 500+ EM artikkal. Single hit 1200k lenne saccra. Vape dmg 6k. :))
Mondom csak tesTlgtm.
Main dps melle sztwm jo lehet mid tier gamere EM. C6 sosem lesz semelyik 5*...
(Ahhozeg tul sok rea forditas kellene amiket irtal, hogy jok legyenek a karaktereim, ws nem egyediek)
Kell Jean... Majd

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#10028) Shiro válasza xeon forever (#10027) üzenetére


Shiro
senior tag

Az ugye megvan, hogy Kokominak az 6K iszonyatosan kevés? Nálam alap esetben 7K és a Vape meg 18K.
Plusz még hozzátenném, hogy az Electro-charged sebez 6K-t (2x3K) és mindössze van rajta 150EM


Minden egyes újabb pont az Elemental Mastery-in egyre kevesebb bónuszt ad az előzőhöz képest.

Van egy olyan mechanika a játékban, hogy Internal Cooldown röviden ICD.
Ez annyit jelent, hogy minden egyes talent csak meghatározott időközönként tud elemi reakciót létrehozni. Ez alap esetben 2,5 másodperc.
Emiatt van az, hogy bár tök jó lenne, de C1 Amber Charged lövése nem fog egyszerre két overload robbanást eredményezni.

Persze vanank karakterek akiknél nincs meg ez a korlátozás, ilyen pl Xianling akinél a Skill és a Burst minden egyes találatnál képes elemi reakcióra. Bár az ő esetében is elég ha pl ráadod a Dragon's Bane-t, meg felöltözteted egy 4pc Crimson Witch szettbe (ATK/ER-Pyro-Crit)

Jó dolog az EM-de mértékkel kel vele bánni és a megfelelő karakteren. :K

(#10029) F34R válasza xeon forever (#10027) üzenetére


F34R
nagyúr

U drunk bro, again... :DDD szamokkal meg mindig hadilabon allsz, gondold ezt at megegyszer.
Itt mar sokan leirtak mire jo az EM, egyes karaktereken hogy mukodik, de nem veszed tudomasul.

(#10030) xeon forever válasza Shiro (#10028) üzenetére


xeon forever
addikt

Auto atk single hitben kokomi egyedul mennyi a realis dmg?
Artikat mit erdemes ra tenni Hutao mellé?
Talent lvl 8-8-8 nalam.
#10029 Fear
Nem is... :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#10031) Sordoran válasza F34R (#10029) üzenetére


Sordoran
addikt

Én olyanban nem bíznék aki Hu Tao-t Kokomi mellé rakja. ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#10032) F34R válasza Sordoran (#10031) üzenetére


F34R
nagyúr

:DDD uuhhh minden harmadik charged lesz csak vape ;]

(#10033) Sordoran válasza F34R (#10032) üzenetére


Sordoran
addikt

A HP kezelés miatt nem raknám be, se őt, se semmi healert, kivéve Bennett. De jellemzően őt se kell használnom, ha van Zhongli pajzs akkor nem ütik le, és a Q visszatölt annyi életet ami kell hogy ne legyen túl alacsonyan. Ha minden kötél szakad akkor viszont Bennett Q healel 70%-ra, és onnan Hu Tao E után 49%-on lesz megint, a megfelelő tartományban.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#10034) F34R válasza Sordoran (#10033) üzenetére


F34R
nagyúr

En sem, Xingqui az egyetlen akit erdemes odarakni, egyelore.. Biztos lesznek meg jobb supportok is neki de szerintem o a legjobb. Vagy Beidou Burst ami meg hasznalhato vele. Bennett boven eleg Healnek szerintem is. De valamit meg kell emliteni Kokomi mellett.... az pedig az electro-charged... onfield arra hasznalhato a legjobban.

[ Szerkesztve ]

(#10035) xeon forever válasza F34R (#10034) üzenetére


xeon forever
addikt

Hat akkor meg arra igy annyit, hogy Kokomi+Xingqui+Hutao+Xiangling inkabb.
Xingqui most kapott egy ertelmes 4 pieces Nobless setet.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#10036) Shiro válasza xeon forever (#10030) üzenetére


Shiro
senior tag

Burst nélkül olyan 1200. Azzal emeg úgy el lehet menni kb 8000-ig.
3hit/2sec + medúza és az Ocean szett passzívjával bőven megvan a 20K DPS.
Kokomi mellé inkább Beidout érdemes, mintsem Hu Taot.
De ha mégis a Vape a cél, akkor a Pyro karakter az Xianling legyen.

(#10037) Roland861010


Roland861010
addikt

Amikor valakinek nem számít a pénz...

(#10038) F34R válasza xeon forever (#10035) üzenetére


F34R
nagyúr

Ez bamulatos teamcomp :DDD

#10037 Roland861010

Es meg o solidan kolt. :D nem gigawhale chad.

(#10039) Sordoran válasza F34R (#10034) üzenetére


Sordoran
addikt

Annyit beszélünk már Kokomi-ról, hogy lehet rámegyek majd. :DDD Elgondolkoztam, hogy egy Yae-Raiden-Kokomi-Kazuha csapat elég jópofa lehetne. Kár hogy ebből Kokomi mellett Kazuha is megszerzésre vár, így kell a sok primo és jó szerencse. Tegnap elvertem 70 wish-t fegyver banneren, és igaz nem Yae fegyvere esett, de guide alapján a Skaward Atlas második legjobb neki, szóval ezzel is jó lesz.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#10040) xeon forever válasza Shiro (#10036) üzenetére


xeon forever
addikt

Ja ez megvan, de nekem a disco gömb a cél.
Àlmaim csapata Jean+Raiden+Hutao+Ayaka

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#10041) F34R válasza Sordoran (#10039) üzenetére


F34R
nagyúr

Nem nem... nem akarlak rabeszelni. :D csak o is meta lett. De nem sajatmaga miatt hanem akiket kore teszel lesz hasznalhato. the choice is yours. :DDD

(#10042) Sordoran válasza F34R (#10041) üzenetére


Sordoran
addikt

Nyugi, nem tudsz annyira befolyásolni. ;] Healer jó lenne, mert csak Jean van, de ő... csak a Q-val ér valamit, az viszont nagyon jó. Megvárom azért a 2.6 special programot, jön-e Kazuha, és hogy 2.7-ben ki várható. (az a hydro bow csaj érdekesnek tűnik, de azért annyira nem szerettem bele hogy már most ráizguljak :U )

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#10043) F34R válasza Sordoran (#10042) üzenetére


F34R
nagyúr

Hydro Ganyu... :DDD Jah jo off field healer Jean.. fasza.

(#10044) slimG válasza Sordoran (#10042) üzenetére


slimG
tag

hydro bow? lemaradtam valamiről?

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#10045) Sordoran válasza slimG (#10044) üzenetére


Sordoran
addikt

Pár kép van róla, Yelan lesz a neve, és mostani 2.6 bétába bekerült a karakter model, de várhatóan csak 2.7-ben érkezhet.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#10046) F34R válasza Sordoran (#10045) üzenetére


F34R
nagyúr

Meg ugye az sem biztos hogy bow :DDD

(#10047) slimG válasza Sordoran (#10045) üzenetére


slimG
tag

Köszi. Csak a honey impact béta részlegét szoktam felkeresni szivárgó újdonságokért, ott most Ayato van már bent a fegyverével és a 2 új arti set az arti részlegnél.
Nézem a Rókatündérhez a leírásokat, videókat. Yae+Raiden(vagy Fischl)+Kazu(vagy Sucrose)+Beni(vagy XQ) kb. az általánosan említett kombó. Viszont az egyik videóban említettek egy Yae+Raiden+Eula+Diona(C6) kombót is. Ez utóbbi szerintetek életképes lehet? A 3 waifu pipa, a kis loli meg nálam is C6, szóval össze tudnám rakni. Yae 80/90 és Widsith+2pGlad+2pThundering felszereléssel van, eléggé gyetva állapotban (bár a 35%crate, 160%cdmg) megvan már neki). Diona is tesco 4p Maiden, és csak lvl70/80, Raiden és Eula 90, bár Ei arti részlegét rendbe kellene szednem, mert ERre raktam.

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#10048) jonnyjoker01 válasza xeon forever (#10035) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Xiangling + Hu Tao megissza az összes vizet együtt, abból nem lesz konzisztens vaporize. Egy szituációban raksz csak másik Pyro-t Hu Tao mellé, ami a VV pyro resistance shred anemo karakterrel, hogy tudjál Pyro-t felrakni az ellenségre még mielőtt az XQ+HT vape kombó (vagy Ayaka Q+ HT melt kombó) elkezd szétcseszni mindenkit. Emellett KKomi miatt nem fogod tudni tartani az <50% HP-t a 33% pyro bónuszért és a Homa passzívjáért.

Üdv. Johnny

(#10049) xeon forever válasza jonnyjoker01 (#10048) üzenetére


xeon forever
addikt

Nehez ügy. :W

Meanwhile:Ahogy igazabol erzek a jatekkal kapcsolatban

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#10050) F34R válasza xeon forever (#10049) üzenetére


F34R
nagyúr

Akkor a sukokomont tenyleg ne probald ki. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.