Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8401) F34R válasza Shiro (#8400) üzenetére


F34R
nagyúr

So cool. :D Akkor ezert kerdezted multkor.. :DDD ha fentlatlak es eppen parasztkodok akkor bemegyek ugy is kell a Viridescent.

(#8402) F34R


F34R
nagyúr

Most neztem meg a Mahouka Koukou no Yuutousei spinoff animet, Miyuki tiszta Ayaka. :D Hangja, kepessege, szemelyisege. Vajon Ayaka batyjaval is hasonlo "erdekes" kapcsolatot fog apolni? ;]

(#8403) Shiro válasza F34R (#8401) üzenetére


Shiro
senior tag

Majd este, meg éjjel leszek, attól függően a munka mennyire engedi

(#8404) F34R válasza Shiro (#8403) üzenetére


F34R
nagyúr

Beidou-t huztam fel 20-rol talentjei most 6-6-6 es 70-es a baby. :D
Nem is tudom miert nem hasznaltam elotte. :U

(#8405) Shiro válasza F34R (#8404) üzenetére


Shiro
senior tag

Mert még nem volt Tunád? :DDD

(#8406) F34R válasza Shiro (#8405) üzenetére


F34R
nagyúr

Dehogyis... valamiert nem fogott meg.. viszont egyre tobb videon lattam es belefogtam.

(#8407) F34R


F34R
nagyúr

Tudom hogy nem idevalo, de nem talaltam topikjat...
Ez mi a tocs lenne? [link] az eredetit ismerem, viszont ezt nem tudom kihamozni micsoda, mert az open world szo eleg becsapos....

(#8408) Shiro


Shiro
senior tag

Szerintetek mi fog előbb esni a Dragonspine Domainből?
Hearth of Depth Flower amin nem két Crit a substat, (HP%, ATK, ER ideális lenne)
vagy
Blizzard Strayer Circlet CritDMG main stattal?

[ Szerkesztve ]

(#8409) F34R válasza Shiro (#8408) üzenetére


F34R
nagyúr

Mint RNG generator egyebet nem tudok.... lehet az elobbi... :DDD

(#8410) xeon forever válasza F34R (#8409) üzenetére


xeon forever
addikt

Szerintem is akkor talàlja ki mit kapsz. Nincs enek fix 6* os artifactok. XD

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8411) kill_switch válasza Shiro (#8408) üzenetére


kill_switch
senior tag

Virágra több esélyed van, az nem olyan kirívó. Ha 1 hónapig bejársz és minden resint odaviszel, akkor elképzelhető, hogy a másik is meglesz. :DDD

(#8412) F34R válasza kill_switch (#8411) üzenetére


F34R
nagyúr

Mindent a Resinert... endgame traveller. :P

(#8413) xeon forever


xeon forever
addikt

Kokomit valaki betalálta?
Van értelme felrátatni lvl90-re?

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8414) F34R válasza xeon forever (#8413) üzenetére


F34R
nagyúr

Shiro... attol fugg.

(#8415) Shiro válasza xeon forever (#8413) üzenetére


Shiro
senior tag

Úgy számoltam, hogyha
Lvl90 kokomi Talent lvl9-9-10
Artifact: Hearth of Depth+Maiden Beloved: HP-hydro-Heal (Substat: HP>ATK>ER~EM)
(HP-ból sebez, melynek arányát a Heal határozza meg)

A Burst alatt medúzával és alap támadásokkal el lehet érni egy kb 17K DPS-t
Ameddig CD-n van, addig csak olyan 2-3K DPS-t tud.

Összehasonlítva az egyéni teljesítőképességeket:
Kokomi(Prototype)(10s) 17K DPS + Heal
Raiden(Catch) (7s) 50K DMG + 17K? DPS + Battery
Yoimiya(Rust) (10s) 22K DPS

[ Szerkesztve ]

(#8416) F34R válasza Shiro (#8415) üzenetére


F34R
nagyúr

Igen de kb ennyi a max belole, mig a tobbi emlitettbe azert van jocskan tartalek es buffal szinte vegtelensegig skalazhato... viszont szerintem healerkent es med dps kent nagyon megallja a helyet.. kar hogy a burst nem tart sokaig. osszevetve mikor Barbarabol csinal az ember dpst neki csak a charged attackra es az vaporizera hagyatkozhatsz dmg szinten, de a karakter eredeti funkcioja a heal elvesz, vagy csak minimalis... ezzel szemben Kokomi mindkettot teljesen jol ellatja.. Nem Broken, de nagyszeruen Ballanszalt. Nem mellesleg nem kell vert izzadni az artifact domainben, es f2p fegyverbol is van tobb valasztas. Majd egyszer behuzzuk ot is
;]

(#8417) xeon forever válasza Shiro (#8415) üzenetére


xeon forever
addikt

Tegnap este neztem Tenha "elpusztithatatlan" Kokomi videojat.
Vegulis nem rossz, csak hat c6...
Miért nem "bàlnànak születtem? :DDD

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8418) xeon forever válasza F34R (#8416) üzenetére


xeon forever
addikt

Barbara nekem main Healer. Barmikor coop nyomom vele megyek... Nagyon low levelnek kell lennie valakinek a csapatban, hogy megdögöljön....

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8419) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Tegnap nekikezdtem HoD szettet farmolni Childenek...
Szorítsatok, hogy CR vagy CD legyen az utsó :D

+1: Ha valakit érdekel, nagyon jó kis Childe összefoglaló:
https://docs.google.com/document/d/1giYCSZYsKEuu6QLuHPtQjMZGhbwD79vEu7SL91oXOXY/edit#

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#8420) Shiro válasza F34R (#8416) üzenetére


Shiro
senior tag

S a tartalékot úgy nevezik hogy elemi reakció. :DDD

#8417 xeon forever
Még szerecse, hogy Kokominál az javában a healt növeli. Persze növeli a sebzést, de azért na nem annyira mint pl Ayaka esetében
A Burst 4x üt másodpercenként érted? :DDD

(#8421) F34R válasza Shiro (#8420) üzenetére


F34R
nagyúr

dehogyis.... nagyobb Constellation eseten hasznos dolgokat kapsz... mig itt a Healeleshes kapcsolodot..plusz HP-bol nem kapsz annyi Dmg mint egy Crit rate/dmg eseten. (Hu Tao mas mert ott a sebzese abbol scalelodik) Hiaba lesz 50k hp Kokomi.. ne ertsd fele egy Healertol ez kurvajo. allitolag lesz olyan event ahol pl a crit nem lesz ervenyben, vagy a nepszeru Cyro/pyro/electro debuff eltuntetik... es akkor Kokomi fly :DDD Viribe behozod valamikor? ;]

(#8422) Shiro válasza F34R (#8421) üzenetére


Shiro
senior tag

Az elérhető 75,9% Heal az kb olyan mintha lenne 170%Crit DMG-ed és 50% Crit Rate-ed
A különbség annyi, hogy a Crit verziónál felváltva sebeznéd a kicsit és a nagyot, a Heal verziónál meg fixen a kettő közti átlagot sebzed.

Ja lehet, bár nem ma, mert most tudok farméni a prototype fejlesztéséhez.



(#8423) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Kapott valaki ingyen welkint? :D Nekem csak 100k mora jött.

Üdv. Johnny

(#8424) F34R válasza jonnyjoker01 (#8423) üzenetére


F34R
nagyúr

En arrol is lemaradtam. :DDD

#8422 Shiro
Lattam en mar whalenel 230-as crit dmg-et is... meg 100-as crit ratet. szoval jah xD Oke... lehet kozben nekem is valtozik a menetrend. :D

[ Szerkesztve ]

(#8425) xeon forever válasza F34R (#8424) üzenetére


xeon forever
addikt

Ne hisztizz legyel delfin... :P :R

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8426) Roland861010 válasza jonnyjoker01 (#8423) üzenetére


Roland861010
addikt

Csak 100k mora

(#8427) Sordoran válasza jonnyjoker01 (#8423) üzenetére


Sordoran
addikt

Nekem jött welkin. :DDD Bár nem tudom hova került, mert korábban vásárolt 24 napot ír még számláló, lehet inventoryba van.
Közben van felmérés is, lehet szidni őket aki akarja. Egyik kérdés az mennyire vagyunk elégedettek a céggel. ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8428) Sirandrish válasza jonnyjoker01 (#8423) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én semmit, mert nem csináltam semmit :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8429) F34R válasza Sordoran (#8427) üzenetére


F34R
nagyúr

Nyalis. ;] Most nem savaztam oket. becsszo :D

(#8430) Shiro válasza jonnyjoker01 (#8423) üzenetére


Shiro
senior tag

É emlékszem, mintha halottam volna erről a mora nevű dologról. Ez valamiféle új content a játékban? :U

(#8431) jonnyjoker01 válasza Sordoran (#8427) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Gratula! Lehet visszanyelték :))

Shiro: átérzem :DDD

Üdv. Johnny

(#8432) Sirandrish válasza Shiro (#8430) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nekem van vagy 18millió...adjak belőle? :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8433) Sordoran válasza jonnyjoker01 (#8431) üzenetére


Sordoran
addikt

Közben megtaláltam, ott van inventory-ban. :))
Így megspóroltam egy kis pénzt következő hónapban, fogok tudni mit enni zsíros kenyeren kívül. ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8434) Shiro válasza Sirandrish (#8432) üzenetére


Shiro
senior tag

Aranyból van a lelked, Ajóisten ággyon meg! :R
No de mesélj csak honnan is van? :DDD

(#8435) F34R válasza Shiro (#8434) üzenetére


F34R
nagyúr

Nem lopott!  
Nekem jo ha 1 million van, talent upgradenel meg az semmi. :D

(#8436) Sirandrish válasza Shiro (#8434) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát gyűjtögetem :)
Csak azokat a karikat/talenteket húzom fel amiket tényleg használok, és igénylik is.
A legjobb példa Zhongli pajzsa...szinte folyamatosan használom, de így is olyan iszonyatosan OP, hogy teljesen felesleges megkoronázni, így pl csak 9es...
Aztán szépen lassan összecsordogált az a pár milkó :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8437) Sirandrish válasza Sordoran (#8433) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Vajas kenyeret? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8438) Shiro válasza Sirandrish (#8436) üzenetére


Shiro
senior tag

Nálad Zhonglinál megvan az utolsó ascension? :Y

Én akkor kezdtem el mindent felhúzni lvl70 fölé, mióta kapunk érte fate-et. Egyrészről jó, mert sok a lehetőségem, másrészről meg folyamatos a mora és nyersanyag hiányban szenvedek.

(#8439) Sirandrish válasza Shiro (#8438) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Meg...80ról nem huztam tovább viszont. Állandóan partiban van, és így már 81es :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8440) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Polar Bow
Ezt valaki le tudná fordítani? Mert ha jól értem akkor, az valami iszonyatosan OP lesz..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8441) Sordoran válasza Sirandrish (#8437) üzenetére


Sordoran
addikt

Még lehet száraz szalámi is kerül rá. :Y
Amúgy nekem is felgyűlt már 15 millió mora, én is csak azokat húzom fel és fejlesztem akiket használok aktívan. Persze a bp pass sokat dob hozzá.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8442) Sirandrish válasza Sordoran (#8441) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az már úgy nagyon fincsi :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8443) Shiro válasza Sirandrish (#8440) üzenetére


Shiro
senior tag

Alapból van rajta egy 12%-os Skill és Burst DMG.
Illetve bármely talentel okozott sebzés ad egy stacket 12 másodpercre, ami növeli az ATK értékét.
Ezek lejárati ideje egymástól független és egyszerre 4 lehet belőle.
1 stack 10% ATK
2 stack 20% ATK
3 stack 30% ATK
4 stack 48% ATK

ui Kár, hogy a Charged Attack DMG-t nem ad. :(
-------------
#8432
Mondjuk azért nálam is levéd szinte mindent (ha nem felejtem el frissíteni) Persze azt az egy lapiszt mindig felszedem, mikor megyek lepkét gyűjteni, Így egyszer talán nálam is meg lesz a lvl 80+

(#8444) F34R


F34R
nagyúr

Akkor en vagyok az az allat aki felhuzta 90-ig? :DDD egyebkent mora meg BP-vel is keves.. szoktam Paimontol is venni olykor.

(#8445) Sirandrish válasza Shiro (#8443) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Akkor Ganyura ez nem jó.
Tartagliához jön ez szerintem..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8446) Shiro válasza Sirandrish (#8445) üzenetére


Shiro
senior tag

Pedeig, szépen néz ki. Dizájn szempontjából jobban is illene hozzá, mint az Amos.

(#8447) Sirandrish válasza Shiro (#8446) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Igen, azért is néztem...nagyon "fagyos"..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8448) F34R válasza Sirandrish (#8445) üzenetére


F34R
nagyúr

Jah kimondottan az o fegyvere.. leakeltek mar par hete es nagyon az o nevet emlegettek...

(#8449) Sirandrish válasza F34R (#8448) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Akkor ezt kihagyom..
A spear ami mellette lesz mondjuk Zhonglinak lehet jó lenne...

Már vagy 40 wishnél vagyok a weapon bannernél, szóval nagyon sok már nem kéne...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8450) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Egyébként szerdán jön a minden? :D
Új sziget, új banner, etc?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.