Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8751) Sirandrish válasza F34R (#8750) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nekem kicsit több mint 50 van, de 4-5 darabnál többet egyszerre sose szoktam elnyomni :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8752) Sirandrish válasza Sirandrish (#8747) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah feltoltam gyorsan 8-8-8ig...a 9hez már kéne az utolsó Ascend, de még kell 2 gemstone :)
Majd a hétvégén meglesz az is :K

Közben meglett a BP50, szóval ez se tartott sokáig :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8753) F34R válasza Sirandrish (#8752) üzenetére


F34R
nagyúr

BP 43.. :DDD Kerem tessek lecserelni az avatarod valami Alienre. :P

(#8754) Sordoran


Sordoran
addikt

Miközben ti izgalmak közepette Hu Tao-t húztok, én Keqing-et kezdem használni. Felrántottam 90-re, talent 8/8/8 és oda adtam neki Ayaka fegyverét. Azért nem olyan tápos még, de nem vészes a cica lány. :B Szokni kell még kicsit a használatát, de tetszik.
BP nálam lvl47, és nem is lesz meg héten az 50 a limit miatt. :((( Első héten benne maradt pont annyi a bambaságom miatt, de nem hajt a tatár. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8755) Sirandrish válasza Sordoran (#8754) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Kecsing nagyon baba kis karakter. Sajna nem sok csapatomba fér bele, de nagyon mókás vele a gameplay :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8756) Sirandrish válasza F34R (#8753) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem csináltam semmi olyat amit bárki ne tudott volna megcsinálni. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8757) vakablak93


vakablak93
őstag

Szép estét, mondjátok csak ez a pörgetés mindig ennyire "szenyó"? :F
A múltkor egyetlen egyet nyomtam rá és elsőre bedobta Tartaglia-t, most meg vagy 30 wishből nem lett meg Hu Tao de közben persze 4x meglett Thoma, pedig ő kell a fenének :DDD , meg 2x bedobta Dionát, neki mondjuk örültem. :K
Aztán maradt egyetlen egy wish-re még anyag, és arra persze beadta Hu Taot... :U

Egyből felnyomtam Hu Tao-t 50-re, Dionát meg 57-re most ennyire futotta :B , de bakker hogy ez a kis kalapos szellemes mennyivel jobban nyomja már mint Amber, akit előtte tartottam gyufának!!!
Egy két szörny nagyobb, amiket eddig vagy 1 percig voltam kénytelen ütni, ezzel a 2 cserével most 10-sec alatt leesik :Y :Y :Y

Egyébként köszönöm a multkori tippjeiteket!!! :R
A saját kardjaikkal és az ajánlott artifactokkal amit linkeltetek megtáltosodott Noell és Beidou is, bár Noellt lassan csak lőlapnak tartom már a Beidou&HuTao duo mellé :D

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#8758) F34R válasza Sordoran (#8754) üzenetére


F34R
nagyúr

nekem is 8-8-8 viszont lvl80, sajnos nem tudom hova tenni. Pyhsical es Electro buildet is probaltam, mindkettoben jocskan elmarad a vartaktol. Melyiket a Mistspilltert?

(#8759) Sordoran válasza vakablak93 (#8757) üzenetére


Sordoran
addikt

Minden wish-nél 0,6% az esély egy 5*-osra egészen 75. wishig, onnantól nagyobb az esély, és ha 89 wish alatt se esik, a 90. már 100%. És ugye ott az 50-50 esély event karakternél. Szóval az, hogy most kb. 31 wish alatt jött elég nagy mázli ne panaszkodj. :P
Hu Tao nagyon baba, top tier dps, egyedül Ganyu veszi fel vele a versenyt. (csak ugye nagyon eltérő a harc stílusuk, ezért nem lehet összehasonlítani őket)

F34R: Szép is lenne, sima BP-s The Black Sword van neki. :DDD Ezt szedegetem BP-ből a refine miatt, így tudnék egy másikat is felhúzni neki, de nem tudom van-e értelme (ez már lvl90-es, most egy másik ugyanilyet felhúzni pazarlás lenne). Ez jó Ayaka-ra és Keqing-re is, nem a legjobb, de adott és lehet refine-re gyúrni.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8760) vakablak93 válasza Sordoran (#8759) üzenetére


vakablak93
őstag

Ja hogy ez mázli volt :Y?!
Okés, akkor nem szóltam :R , maradok inkább a vigyorgásnál hogy, végre megvan :D igen tényleg nagyon baba :DD

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#8761) F34R válasza Sordoran (#8759) üzenetére


F34R
nagyúr

Nekem van egy 80-as es egy 90-es belole... kellene tobb refine is... majd idovel talan lesznek.

(#8762) Sirandrish válasza vakablak93 (#8757) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az a "szenyó" dolog, igazából iszonyatosan nagy mák...mindkettő :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8763) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Fú halljátok, nekem a húzás elég kalandos volt...

Korábban írtam, hogy elvesztettem a 50/50-t úgyhogy megálltam a húzással, mert úgy nem esne ki C1.

Na de egyszer éjszaka jutott eszembe félálomban hogy aznap nem léptem be még, gyorsan welkin és commissionöket meg kellene csinálni. Teljesen halott voltam már, sok ideig tartott míg megcsináltam a commissionöket mert elaludtam félig közben. :DD Szépen megcsináltam mindent és a fáradságtól részeg félálomban lévő agyamnak eszébe jutott hogy nem vettem még meg paimon-től az új havi 5+5 húzást.

Nagyon nagy hiba volt félálomban abban a menübe belépni. Véletlenül AZ ÖSSZES KÉK KÖNYVET KIVÁSÁROLTAM, elköltve az összes csillagporomat. Mi erre a hülye agyamnak a reakciója? Gyorsan húzni kell hogy visszatöltsem és kivásároljam az 5+5 húzást. :U:W

Első 10-es húzásból kiesett Hu Tao úgy hogy a legutolsóból jött Diluc. Na ott kipattant az álom a szememből :DDD mert így már meglehet C1 Hu Tao és racionális agyammal elkezdtem húzni és húzni. Elmentem a következő pityig és megnyertem a 50/50-t :DDD

Úgyhogy meglett az a C1, nehezen és furcsán és mindezt a fáradt hülye agyamnak köszönhetem :DD Maradt primogem még a fegyver bannerre is, úgyhogy úgy döntöttem elmegyek az első pityig, bepróbálkozok a 37,5%-kal, de még tartogatom, morfondírozok rajta, a banner végéig van még idő.

A napokban Hu Tao-t felhúztam 90-re, talentek jelenleg 9/8/7, nagyon b@szó és még nincs kimaxolva :Y

Viridescent szettel kazuhán igazán nagyot tud ütni a charged attack:

Üdv. Johnny

(#8764) F34R válasza jonnyjoker01 (#8763) üzenetére


F34R
nagyúr

Velem ilyen miert nem tortenik :W :DDD mondjuk annyibol vagyok "szerencses" hogy egy 90-en belul o jott meg pedig egy standard 5* kellett volna. (Baal ugye meglett legutobb). viszont sehol sem vagyok vele, a tetves viragokbol nincs eleg.

(#8765) Sirandrish válasza F34R (#8764) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nekem most meglett az utolsó ascend is, így lehet 9-9-9re húzni a skilleket, amit szerintem holnap meg is teszek, és kb ennyi amit ki tudok/akarok hozni belőle.
Xingui mellett egyébként már nagyon szépen tud operálni :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8766) F34R válasza Sirandrish (#8765) üzenetére


F34R
nagyúr

:F :D nekem meg kis taknyos sajna... kell vagy 10 virag a 80-ra ascendhez.

(#8767) jonnyjoker01 válasza F34R (#8764) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem most ezen a héten volt csak szerencsém a játék megjelenése óta, azaz több mint 1 év alatt... Ez a második pity-n kívüli 5 csillagosom és a harmadik nyert "50/50" a kb 10-ből, szóval még így is szerencsétlennek számítok.

Ami fura hogy esett dupla 5 csillagos standardből is (az is most), egyik pity a másik rögtön utána jött. A gond hogy mindkettő Lost Prayer és egyik karimon sem tudom használni. :U Amos jó lett volna Ganyunak, vagy bármelyik 5 csillagos polearm Zhonglinak, Hu Taonak, Raidennek vagy Xianglingnak (mindegyik karit használom).

Szóval szerencsésen vagyok szerencsétlen :U Ez a gacha hell.

Üdv. Johnny

(#8768) slimG válasza jonnyjoker01 (#8767) üzenetére


slimG
tag

Ez még nem a gacha hell. Az majd Mona C12 után vár =D

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#8769) F34R válasza slimG (#8768) üzenetére


F34R
nagyúr

vagy 42 Qiqi :D

(#8770) Shiro


Shiro
senior tag

El sem hiszem, hogy ez bejött. :DD
https://www.youtube.com/watch?v=ukL_cjhZ9JM&list=WL&index=108&t=9s


Eula óta nem sikerült megnyernem az 50-50-et. :O

Ez viszont nem jött össze:
https://www.youtube.com/watch?v=dh8JEseSSDA&list=WL&index=105

(#8771) F34R válasza Shiro (#8770) üzenetére


F34R
nagyúr

Sziiii zirrrooo? :D egyebkent eddig neked minden banneres meglett.

(#8772) vakablak93


vakablak93
őstag

Lehetne egy kérdésem?
Ezek a karakterek az akcióban, azért vannak egyszerre akciózva mert esetleg jól működnek együtt?
Betettem Hu Taot és Dionát a csapatomba, mindkettejüket feltolva 60-ra feltűnt hogy mennyire jól keigészíti Hu Tao-t a kis cica, vagy csak puszta véletlen lenne? :B

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#8773) Shiro válasza F34R (#8771) üzenetére


Shiro
senior tag

Yesu! Shi tsu isu tu ikusupensiwu . I wan to sewu mai puraimojemu :DDD

Nem mert 3 4 karakter nincs meg. Klee, Albedo, és Kazuha.

Plusz a 4 csillagosok közül Razor.

[ Szerkesztve ]

(#8774) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Úgy döntöttem húzok a fegyver banneren, hátha bejön a Homa. Hát nem jött be, Elegy-t kaptam. Szuper, mert nincs karakterem akin értelmes lenne használni. 1 hét alatt 3 öt csillagos fegyver, mind mehetne a kukába felőlem :U :O

Lenulláztam így magamat, még a banner végéig húzogatok abból ami jön, hátha beadja, de felőlem ennyi volt. Azért örülök, C1 Hu Tao nagyon jó móka és erős Dragonsbane-el is, most már 60k a charged attack és 150k az ulti egy új csapat összeállításban Monával :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#8775) F34R válasza Shiro (#8773) üzenetére


F34R
nagyúr

Most viccelsz? :DDD Albedo next banner szoval ez is eros. Venti is megvan?
Nekem hianyzik: Mona, Diluc, Xiao, Ganyu, Childe, Albedo, Kokomi, Yoimiya, Eula, Klee, Venti.
Egyszoval mindenki
:W

#8774 jonnyjoker01

Csinalj support Ganyut :DDD 60k chargedet eletembe nem lattam :P

[ Szerkesztve ]

(#8776) Shiro válasza F34R (#8775) üzenetére


Shiro
senior tag

Venti miatt kezdtem el direkt összegyűjteni az Arkhónokat. :DDD

Albedóra tervezek húzni, mert drusza, meg kap egy ingyen kardot, de szerintem oda már egy iszonyat nagy szerencse kellene.

(#8777) jonnyjoker01 válasza F34R (#8775) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Gondoltam rá, lehet majd a jövőben kipróbálom úgy építeni, meg a csapatot is aköré varázsolni. Csak pont most kezdtem megörülni, hogy Hu Tao miatt felszabadult Bennett és Xiangling, így be tudom rakni őket a Ganyu-s csapatba és úgy tudok reverse meltelni, azzal is szép számokat lehetne elérni, 20-30k nyílvessző + 50-60k bloom sebzést.

De igazából annyira nagyon nem izgat a sebzés, mert pár hónapja már megy a 36 csillag Abyss-ban konzisztensen (csak néha lusta vagyok nekifeszülni és beérem 33 csillaggal is :DDD ), majd kísérletezgetek a csapatokkal. Csak jó látni a nagy számokat :DDD

Üdv. Johnny

(#8778) F34R válasza Shiro (#8776) üzenetére


F34R
nagyúr

Kabbe :DDD Most vagy te is Albedo vagy, vagy Albert ;] Tudtam hogy penzeled a Mihoyot :C

#8777 jonnyjoker01

31* tiszta nevetseg. :U nah majd talan egyszer sikerul meg az eletben. Ahhh nagy szamokat nem szabad neznem, beelem magam aztan befeszulok. :D

(#8779) jonnyjoker01 válasza F34R (#8778) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ez így neked -1 (azaz egy db :D) húzás havonta, nem kell ráfeszülni annyira. :N

Üdv. Johnny

(#8780) Shiro válasza F34R (#8778) üzenetére


Shiro
senior tag

Ei az tényleg sokkba került. Mármint mikor kiderült, hogy Ayaka mellé jön Yoimiya is, akkor biztosa mi biztos vettem egy 100$-os csomagot, és persze buktam mindkettőnél az 50-et.
Majd persze Einél is, szóval oda is kellett még egy 50$ Mondjuk Kokominál is, buktam, de rá amúgy csak azért lőttem el 80-at, mert menjen a Fenébe a Mihoyo a 3. Csilde bannerrel.
Az első 40-essel megadta Csicsit a második 40-nél Kokomit és Jeant.
És akkor 25-nél beadja Tortillát, amikor én csak pár Yanfeit szerettem volna. :O
https://paimon.moe/wish/tally
Tudom gonosz vagyok, de jó látni, hogy a 3. Childe banner sem lett kiemelkedő. ;]
(Kokomi Bannerjén többen és többet wish-eltek)

Szóval most azért örülök, hogy Mogyi meglett. Legyen szó szerencséről, vagy a rituálé placebo hatásáról. S a vicces az egészben, hogy Yoimiya miatt gyakorlatilag nem is lenne rá szükségem. De így legalább tudtam, hogy melyik fegyvert húzzam ki a BP-ből.

Jelentés tekintetében Albedoval vagyok névrokon. Chongyunnal, meg egy napon születtem.
Bár az adatlapomon Január 1. van. Mert hát korábbi mobiljátékos tapasztalatok alapján nem gondoltam, hogy ennyit fogok játszani vele. :))

[ Szerkesztve ]

(#8781) F34R válasza Shiro (#8780) üzenetére


F34R
nagyúr

Jah igy mar ertem :DDD Egyebkent Mogyi nekem nagyon kellett. Elso Pyro DPS-em, Yanfei nem jott att. Yoimiya egyebkent annyira jo hogy Rerunkor ra kell huznom. Kicsit sajnalom Childet, de majd lesz meg Hydro DPS kesobb.. spekulacioban Ayato pl.

(#8782) Shiro válasza F34R (#8781) üzenetére


Shiro
senior tag

Pedig ha megvan C6 akkor Yanfei jó lehet mint sub DPS.

Mogyihoz meg gondoltam berakom Kaeyát mint support.
Az egy dolog, hogy a Burstjével nem sebez annyit, mint Xingqiu, de még annyit sem, mint Beidou/Electro Travelle.
Az is egy dolog, hogy a passzívja, plusz a Sacrificial és hogy a Sands-ba is Energy Recharge megy és még így sem képes 1+1 Skill használatával maxra tölteni az Energy-t.
De hogy a 8 másodperces időtartam mellé egy 15s-es CD jár.
S még az ICD sincs csökkentve.

Kár, hogy mint Support max Razor, esetleg Beido mellé jó, a superconduct miatt

[ Szerkesztve ]

(#8783) xeon forever válasza F34R (#8781) üzenetére


xeon forever
addikt

XD
Bejön mi?
Lehet én is ràmegyek majd. Màr csak a stílusa miatt.
Raiden előtt nem mertem rárántani. Nem is bánom, majd tényleg rerun.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8784) Sirandrish válasza jonnyjoker01 (#8774) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Várjuk együtt a Venti rerererereRun-t :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8785) slimG


slimG
tag

[link] genshin damage calculator mennyire tekinthető kiindulási alapnak összehasonlításnál? Mondjuk ha Ganyut akarom 4p Blizzard + Viridescent Hunt összeállításról átrakni 4p Wanderers + Hamayumi kombóra?

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#8786) F34R válasza Sirandrish (#8784) üzenetére


F34R
nagyúr

KAZE DA

Szerintem majd lemennek a vart karakterek, meg Inazuma karik. Jon valami Mondstadt anniversary update es akkor ott lebzsel majd Venti is.

(#8787) Shiro válasza slimG (#8785) üzenetére


Shiro
senior tag

Részint jó, de ha biztosra akarsz menni, akkor teszteld le. Állítsd be pontosan a statjaidat és ha a kalkulátor ugyanazt az értéket mutatja, mint a játék, akkor okés.
Amit akalkuléátor jelenleg hibásan számol: Kokomi és Ei Burst sebzése
A transzformatív reakciók (Overload, Swirl...stb) sebzése is rossz. Itt még a régi rendszer szerint számol, ergo ez ilyesmit külön ki kell számolnod.

A legjobb 4 csillagos Bow Ganyu számára még mindig a Prototype Crescent.
A Hamayumi esetében le kellene mondanod Ganyu Burstjéről, ami nem nagyon éri meg.

[ Szerkesztve ]

(#8788) Sirandrish válasza F34R (#8786) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Eddig is akartam, de mostmár hogy fegyverem is van hozzá...mégjobban akarom :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8789) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

ÚRISTEN!!! Very Big!!!4!!



Jah bocs, nemide :DDD :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8790) F34R válasza Sirandrish (#8789) üzenetére


F34R
nagyúr

epenis upgraded. :D

(#8792) Sirandrish válasza F34R (#8790) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Jaja..most hogy minden más lett...temérdek új lehetőség, millió új tennivaló...oh w8! :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8793) F34R válasza Roland861010 (#8791) üzenetére


F34R
nagyúr

Asszem holnap lesz Tower of Fantasy Beta opening... probald be esetleg azt... nem tudom hol van trading.. regebben gondolkoztam rajta en is.. viszont keves legitet fogsz talalni.

#8792 Sirandrish

De van!!! 4444 xd 60 folott mar ugy is csak mora-t kapsz az exp pontokert.

[ Szerkesztve ]

(#8794) Sirandrish válasza F34R (#8793) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Alig várom hogy odaérjek ;] :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8795) jonnyjoker01 válasza slimG (#8785) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Szia! Én a genshin optimizert tudom ajánlani erre, mai napig ezt használom. Képenként fel tudod tölteni az összes artifactedet és kiszámolja neked melyik a legjobb összeállítás egy bizonyos paraméterre (Q, E, normal/charged attack, stb). Karaktereidet is hozzá tudod adni, számukra lefoglalni artifactokat (hogy ne számolja bele az egyikre felrakott artifacteket a másik számításába), és bármilyen passzívval is tud számolni (legyen az artifactból/skillből/ascension talentből jövő).

De ha nem bejövős az automatikus módszer, akkor manuálisan is be tudod ütni azt a pár artifactet és fel tudod rakni a karakterre, a menüben pedig ki fog írni mindenféle sebzési statisztikát, úgy is össze tudod hasonlítani a kettőt.

Én ebből a videóból tanultam meg a használatát, de ha nem megy az angol vagy kell egyéb segítség akkor tudok segíteni.

Üdv. Johnny

(#8796) jonnyjoker01 válasza Sirandrish (#8789) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ezért már megérte minden nap fellépni egy bő évig :DD

Üdv. Johnny

(#8797) slimG válasza jonnyjoker01 (#8795) üzenetére


slimG
tag

Köszönöm.

Pénteken 2.3 special lesz délután/este, készüljetek. A meghívón Albedo van vendégként, vagyis ugye a VA, szóval 2.3-ban Albedo rerun és Itto lesz a két banner. Itto-nál saját fegyvere lesz a fegyver banneren, Albedo-nál sztem Summit Shaper és Vortex Vanq lesz. Itto fegyver banner 2es számú vasra még nincs tippem.

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#8798) Sirandrish válasza jonnyjoker01 (#8796) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Maradéktalanul :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8799) F34R válasza jonnyjoker01 (#8795) üzenetére


F34R
nagyúr

tegnap neztem en is a hasznalatat.. mert fejbol nem jutottam sokaig. emlitettek par hete de nem foglalkoztam vele igazan... nekem az egyik autoimport progi kimentette de importalas utan nem toltotte fel az artikat... ott adtam fel.

(#8800) jonnyjoker01 válasza F34R (#8799) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Milyen autoimport porgi? Lehet ezt kép nélküli cseszegetéssel is csinálni? :DD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.