Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8451) F34R válasza Sirandrish (#8450) üzenetére


F34R
nagyúr

Gondolom jah.. :DDD

(#8452) Sirandrish válasza F34R (#8451) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Tudjad! Ne gondold :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8453) F34R válasza Sirandrish (#8452) üzenetére


F34R
nagyúr

OKTOBER 13!!!! :DDD

(#8454) Sirandrish válasza F34R (#8453) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ez a böszéd :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8455) F34R válasza Sirandrish (#8454) üzenetére


F34R
nagyúr

LETSGO :C

(#8456) Roland861010


Roland861010
addikt

De aranyosak...

(#8457) F34R válasza Roland861010 (#8456) üzenetére


F34R
nagyúr

jah... en mar nem is emlekszem mit kaptamm... errol sem tudom megitelni eszik-e vagy isszak. :DDD

(#8458) Roland861010 válasza F34R (#8457) üzenetére


Roland861010
addikt

Semmit nem ért

(#8459) KaitouP


KaitouP
veterán

Párom küldte, én behugyoztam a nevetéstől: [link]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8460) Sirandrish válasza KaitouP (#8459) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Vicces...de én azért csak meglesném :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8461) KaitouP válasza Sirandrish (#8460) üzenetére


KaitouP
veterán

Leolvadna az összes futtatni képes eszköz, de ja, amúgy biztos látványos lenne. :D

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8462) F34R válasza KaitouP (#8459) üzenetére


F34R
nagyúr

Zugas stimmel xD

En is kuldok cserebe egyet.. [link]

(#8463) KaitouP válasza F34R (#8462) üzenetére


KaitouP
veterán

Haha, ez is nagy volt. :C

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#8464) xeon forever válasza KaitouP (#8459) üzenetére


xeon forever
addikt

:C

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8465) Sordoran


Sordoran
addikt

Érkező Tartaglia banneren a 4*-os karakterek az alábbiak lesznek:
- Ningguang
- Chongyun
- Yanfei
Kinek hogy tetszik, fog-e húzni rajta és ha igen, ki miatt?

Személy szerint nekem nem kell Tartaglia, bár tegnap pont arra gondoltam jó lenne egy hydro még. :DDD Yanfei nem lett meg legutóbb se, így csak húznék párat, és Ningguang is még egy darab kell. Viszont Chongyun-tól rémálmaim vannak már, szóval ha egyet is kapok belőle, megyek a sarokba sírni. :O

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8466) Yodamest válasza Sordoran (#8465) üzenetére


Yodamest
addikt

Nekem Ningg nagyon jól jönne, 1db kell a C6-hoz. Chongyun is jó, mert nekem fel van húzva és már ő is C2-es, szóval jöhet. Még jó hogy gyűjtöttem sok wish-t, előző bannerekből úgysem kellett senki, most elnyithatom majd.

Egyébként csak helyesbítés végett, valahol olvastam vagy hallottam egy tutorial csatornán, hogy a perma bannerből bárki nyitható mindig ugyanúgy szóval abból tök mindegy mikor nyitsz, de ez szimplán nem igaz. Annál is pont ugyanúgy időszakos ráta növelések vannak, mint a hős bannernél, szóval ott sem mindegy mikor nyitsz. Lehet innen ez mindenkinek egyértelmű volt, de terjesztenek álhíreket is csak azért írom.

(#8467) Sordoran válasza Yodamest (#8466) üzenetére


Sordoran
addikt

Perma banner alatt a standard banner-t érted? Van ehhez valami forrás, hogy időszakos ráta növelés van? Igazából ott csak akkor nyitok ha ahhoz való fate-et szerzek, tehát BP időszak alatt, illetve hónap elején boltból, vagy egyéb forrásból. Célzottan viszont nagyon régóta nem nyitok ott primogem áldozásért. Lényeg, hogy ez pár naponta, vagy akár csak hetente 1-1 darabot jelent átlagba, ez elég kevés ahhoz, hogy észre vegyek bármi mintát benne. :U

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8468) Shiro


Shiro
senior tag

Karakterek rangsorolása a történet és bemutatók alapján a teljesség igénye nélkül. (Már kezdtem belezavarodni a linkelgetésbe)

F Rank
Képes egy egy elleni küzdelemben nyerni egy Hilichurlel szemben
Tulajdonképen az egyszerű gyalogos katonák szintje

E Rank
El tud bánni pár Hilichurlel vagy egy Mitachurlel ha előnyös helyzetben van.
Xianling: 1 Mitachurl("segítséggel")/1 Dendro Slime(Elemi előny). A Trial Dungeonban végül meg kell küzdenie egy Cryo Regisvine-nal, így ez alapján akár B Rank is lehetne, de figyelembe kell venni egyrészt az elemi előnyt, másrészről, hogy Traveller segített neki
Diona: Fatui Electrohammer.(Elemi Előny)

D Rank
Gond nélkül legyőz egy Mitachurl szintű ellenfelet
Mona: 2 Pyro Abyss Mage + 1 Slime (elemi előny)/ 5 Treashure Hoarders
Rosaria: 4 Treasure Hoarders.
Yanfei: 2 Cryo Abyss Mage (elemi előny)/3 Hilichurl/ 1 Geovishap Hatchling/ Cryogunner(elemi előny).
Yoimiya: Nobushi

C Rank
El tud bánni egy tucat Hilichurlel vagy 2-3 Mitachurlel
Kaeya 1 Mitachurl + 1 Shamachurl + 2 Hilichurl / Ruin Guard (segítséggel)
Klee 6 Hilichurl + 3 Slime
Xiao: 30 Hilichurl és Slime (egyszerre 5-6) / 2 Mitachurl +2 Hilichurl +1 Shamachurl/4 Hili+1 Mita+1Shama/
1 Abyss Mage +2 Large Slime + 2 Shamachurl

B Rank
Ayaka: Mirror Maiden/ Kairaki+Nobushi (Könnyedén elintézte őket)
Sara: Kairagi/ 3 Nobushi
Diluc: 2 Cryo Abyss Mage(Elemi előny) + 5 Hilichurl.
Venti: Electro Cicin Mage/Ruin Guard
Jean 1, 2 : Egy Faui által készített Pyro elemmel felruházott robotot intéz el Amber segíytségével. Klee Story Quest-ben egy részeg katona aszerint pár csapással képes elintézni egy Ruin Guardot
(Venti+Jean+Diluc+Traveller vs Dvalin)
Razor: Travellerrel (és Amberrel?) az oldalán harcol Andrius ellen. Végén megmenti Travellert
Qiqi 5 Treashure Hoarder/ Lawachurl (környezeti előny)
B+ A- Rank
Keqing
1: Pyro Agent egyetlen vágással/
2: 1 Ruin Guard/2 Shamacurl +5 Hilichurl
3: 1 Regisvine


A Rank
Gond nélkül képes legyőzi akomolyabb elelnfeket, vagy akár a "gyengébb" isteneket.
Eula: Ruin Grader (Elemi Hátrány)
Noelle: Stonehide Lawachurl (Elemi hátrány) "Egy kicsit megterhelőbb számára, mint a takarítás"
Childe (Foul Legacy): 4 Ruin Guard 10s alatt. "A művelet végül eléggé legyengítette"
Beidou Haishan legyőzése. A Vision Story-ban Egyrészt mintha nagyobb lenne. Többször is összecsap vele. A hajó is ágyúzza. A megölése után kapja a Visiont
Amber 1 2 Habár végül Diluc segített a szörny lefogásával, szerintem ez nem sokat változtat Amber érdemein. Továbbá mivel egy isten(arkhón?) maradványa volt Barnabasban (a turbános) így szerintem aza lény jóval meghaladja egy Lawachurl erejét.
Dvalin (legyengülve)
Andrius (szellemként)
Primo Geovishap

S rank
Zhongli: 7 Stonehide Lawachurl (Elemi hátrány) "Bár a küzdelmet nem látjuk, nem látjuk Zhongli kellő nyugalommal fogadja őket" Azhdaha ("Elemi hátrány") Traveller is részt vett a
Ei
Azhdaha

Szörnyek hozzávetőleges ereje. statisztikáik, és viselkedésük alapján.
Hilichurl ~ 2 Slime

Treasure Hoarder/Soilder > Hilichurl
3Treasure Hoarder/ 3 Soilder ~ 4 Hilichurl
Shamachurl ~ 2 Hilichurl ~ Large Slime

Mitachurl ~ 4-5 Hilichurl,
Nagyjából ezen a szinten vannak a következő ellenfelek: Fatui Skirmisher, Geovishap Hatchling, Nobushi, Abyss Mage

"Elite" ~ 4-5 Mitachurl
Fatui Pyro Agent, Cicin Mage, Mirror Maiden. Kairagi, Ruin Guard, Geovishap

Regisvine:
Habár az erejét tekintve lehetne "Mini Boss"-nak is nevezni, ugyanakkor mivel le lehet bénítani, továbbá kevesebb HP-val és ATK-val bír, mitn a Lawachurl vagy a Ruin Grader.
Mondhatni a Regisvine az elitek elitje.
"Mini Boss" ~ 8-10 Mitachurl
Lawachurl, Ruin Grader.
"Boss" ~ 2 Lawachurl
Dvalin(legyengülve) Andrius (Szelleme)

ui. Előfordulhat, hogy néhányan a kelleténél lejjebb vannak, de csak azért mert túl gyenge ellenfelet kaptak. Bár ha azt vesszük, hogy pl.: Diluc a klémorral nem tudta egyetlen csapással elintézni a hilichurlokat.

(#8469) Shiro válasza Sordoran (#8465) üzenetére


Shiro
senior tag

Elhatároztam, hogy elvből nem húzok Tartagliára, ámbár Yanfeihez jó lenne pár constellation.
A másik kettő viszont C6. A követkő banneren lesz Touma. A következő 5 csillagos az garantált. Yanfei vonzó, de túl nagy a kockázat.

(#8470) Yodamest válasza Sordoran (#8467) üzenetére


Yodamest
addikt

Igen a standard banner, könnyen bizonyítható, ha megnézed a részletes statisztikáját, ott írja milyen karaktereket húzhatsz belőle. Lényegében azokat akik a banner fotóján is láthatóak, jelenleg Mona, Kequing, Qiqi, Rosaria, Sayu stb. tehát sosem díszből vannak adott karakterek a banner képen. Én pl. nyitottam párat és Rosariát illetve Sayut kaptam valóban.

[ Szerkesztve ]

(#8471) kill_switch válasza Sordoran (#8465) üzenetére


kill_switch
senior tag

Király, akkor mehet a banner skip és a további gyűjtögetés :C

(#8472) Sordoran válasza Yodamest (#8470) üzenetére


Sordoran
addikt

A fotó már nagyon régóta ugyanaz. Korábban Jean és Diluc volt előtérben, de már akkor is esett Mona, Qiqi és Keqing. Nekem 2 hete esett Diluc amúgy, pedig nincs fotón. A 4*-osokat viszont nem értem, ők ott sincsenek fotón, és a details alatt csak felsorolást látom összes karakterről. Nem mondom, hogy nincs valami mögöttes esély növelés, de nem látom hol kéne ezt látnom. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8473) Yodamest válasza Sordoran (#8472) üzenetére


Yodamest
addikt

Ott a detailban pedig ott van, egyből fentről ahogy görgetsz lefelé mutatja miknek van nagyobb esélye. Lehet ha nagyon legördítesz akkor minden hős ott van, de felül mutatja a megemelkedett rátásokat, mellette még talán a %-ot is írja, most nincs előttem, de a napokban néztem és mondom nekem be is jött, pont azok estek, amiket ír is. A Jean bannerből meg Jean esett anno.

(#8474) Sordoran válasza Yodamest (#8473) üzenetére


Sordoran
addikt

Esküszöm nem látom. :D Mobilról tudom csak nézni, de csak azt írja minek mennyi az esélye (5* húzás, 5* fegyver, 5* karakter, és ugyanez 4*-osokra, de nincs külön kiemelve karakter/fegyver), és alatta a lista milyen 5* és 4* fegyverek és karakterek érhetőek el.
Az event banneren van kis zöld nyilacska a kiemelteknél, de a standardon nekem nem jelez semmit.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8475) Yodamest válasza Sordoran (#8474) üzenetére


Yodamest
addikt

Találtam egy írást róla itt.

De a lényeg az ez:

Tehát nem konkrétan odds-up-nak hívja, viszont mégsem nyithatsz úgymond bárkit, csak akiket itt a cikkben is írnak, szóval limitált ez is ilyen értelemben, mert korlátolt az elérhető hősök száma. Egy Venti pl. nem fog esni ebből.

[ Szerkesztve ]

(#8476) Sordoran válasza Yodamest (#8475) üzenetére


Sordoran
addikt

De az 5* event karakterek soha nem is voltak elérhetőek standard banneren. Csak a fenn jelzett 5 darab 5* karakter érhető el kezdetek óta itt. (ezért is nevezzük őket standard 5* karaktereknek) A 4*-osok pedig mind elérhetőek, de aki frissen kerül be a játékba (legutóbb Sara, előtte Sayu), az csak egy patch-el később. Szóval nincs itt időszakosság, mindig ugyanazok vannak ugyanolyan eséllyel, és egyedül a 4*-osok tábora nő folyamatosan. :D (vagy van mikor pár 4*-os nem eshet? nem tudok róla, lehet)

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8477) Yodamest válasza Sordoran (#8476) üzenetére


Yodamest
addikt

de mi van akkor a többi karakterrel akik egyik bannerben sincsenek benne?
Csak párat mondjak: Venti, Xiao, Kazuha, Shogun, Albedo, Yoimi, Klee, Ganyu, őket most konkrétan sehonnan nem lehet nyitni, tehát akkor mégis van a standardban is limitáció, mert ott sem mindig Kequing meg Mona volt a nyitható hős. Korábban volt, hogy Ventit vagy Kleet lehetett nyitni standardból.

(#8478) Sordoran válasza Yodamest (#8477) üzenetére


Sordoran
addikt

Soha nem lehetett őket nyitni standard banner-ről. Az event karakterek akiket felsoroltál csak akkor voltak elérhetőek amikor volt event banner-jük, és esetleg re-run. Standard karakterek mindig is csak ez az 5 db 5*-os volt. (közülük pedig egyedül Keqing kapott egyszer saját event banner-t, de az egyszeri eset volt)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8479) Yodamest válasza Sordoran (#8478) üzenetére


Yodamest
addikt

de akkor nem értem a megkülönböztetést sem, hogy Mona, Kequing, Qigi miért úgymond "kisebb értékű" hogy ők nem kaphatnak saját limitált bannert, hanem a standardban vannak benne örökké? Elvileg ennek nem úgy kellene működni, hogy a standardban csak azok vannak akik tényleg a játék kezdetekor megismert hősök tehát ilyen Jean, Diluc, Venti? szerintem így lenne logikus.

(#8480) kill_switch válasza Yodamest (#8479) üzenetére


kill_switch
senior tag

Az, hogy a Mihoyo mi alapján választotta azt az 5 karaktert "standard"-nak azt csak ők tudják, logika nem feltétlenül van benne. A lényeg, hogy az az 5 bármelyik bannerből eshet, standardból is, meg eventből is ha bukod az 50/50-et.

(#8481) Sordoran válasza Yodamest (#8479) üzenetére


Sordoran
addikt

Mint játszható 5* hős ez az 5 volt elejétől kezdve játszható a játékban. Illetve Venti, de most valakinek kellett lennie első event banneren is. :DDD Az hogy esetleg sztori szinten később találkoztunk velük most nem számít. Xinyan is itt van 1.1 óta, mégis most először szerepelt küldetésben.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8482) Sirandrish válasza Sordoran (#8465) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Tartaglia megvan, így ő nem kell. Ningguang C6, ahogy Chongyun is. Pár Yanfei C jól jönne, de 40-50 között járok wishek szempotnjából, így nem kockáztatok! Gyűjtünk tovább, csak még azt nem tudom hogy mire/kire :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8483) Sordoran válasza Sirandrish (#8482) üzenetére


Sordoran
addikt

Mit szólsz a ma bemutatott két új karakterre akik 2.3-ban jönnek? ;] Egyik és másik. (nem leak, mivel hivatalos oldalakon mutatták meg őket, de mégis csak messze vannak még)

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8484) Sirandrish válasza Sordoran (#8483) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Itto dizájnja nagyon bejön, de C1 Zhongli, C6 Ningguang, és C6 Noelle (ő még nincs kiépítve) mellett, nem tudom hogy kell-e még egy geo karakter. Most inkább Anemoból van hiány...Venti, Xiao, Kazuha trióból kellene valamelyik. Mire Itto megjön, ezekből úgy is lesz még vagy 3 rerun , és akkor megnézem hogy állok Itto előtt :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8485) kill_switch válasza Sordoran (#8483) üzenetére


kill_switch
senior tag

Pont a múltkor emlegettem, hogy sehol egy jó hydro claymore-os karakter, erre megint bevágnak egy geo claymore-t... :D De legalább vadul néz ki.

(#8486) F34R válasza Sordoran (#8483) üzenetére


F34R
nagyúr

Uhhhh Itto nagyon komoly.... Yea Mikor a banatkor erkezik?

(#8487) kill_switch válasza F34R (#8486) üzenetére


kill_switch
senior tag

Akár még 2.3-ba is jöhetne, Gorou 4 csillagos lesz, szóval elfér a két geo egy banneren. De ha így is lesz, akkor 1 rerun bannerre szerintem nagyobb az esély mellé. Meg valószínűleg ha most jönne, akkor arról is dobtak volna infót, szóval inkább 2.4.
De nincs hivatalos, úgyhogy akármi is lehet. :DDD

(#8488) Yodamest


Yodamest
addikt

Én Aloyt várom már PC-re, minden karakter jól jön, nagyon low vagyok létszámilag, aki esetleg konzolos és korábban betudta húzni használja? Supportnak is jó vagy ő csak dps? (csak mert nekem Ayaka már ott van frost dps-nek)

(#8489) Sirandrish válasza Yodamest (#8488) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Őt én is...kicsit rá is készültem, szóval 80ig simán felrántom pikkpakk, meg megkapja az utolsó ascendet is. Használni éppen nem akarom, de Horizonból imádom a karaktert, ennyit megérdemel :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8490) Yodamest válasza Sirandrish (#8489) üzenetére


Yodamest
addikt

majd szerintem jön Kratos is, durva kis pyro karakter lenne :P

(#8491) Sirandrish válasza Yodamest (#8490) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az kemény lenne...de remélem a káosz pengék nem csak pn-en lesznek használhatóak... :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8492) Yodamest válasza Sirandrish (#8491) üzenetére


Yodamest
addikt

ha már káosz penge, akár magával hozhatna egy új fegyvertípust, ezt a chakram jellegű kategóriát, ami az ilyen mindenféle láncon lógatott scorpion féle eldobom és visszahúzom, megpörgetem féle fegyvereket jelentené, elég látványos animációkat lehetne készíteni hozzájuk

(#8493) Sordoran


Sordoran
addikt

Ez az Itto olyan mint ha Gorou menő bátyja lenne. De tényleg, egymás mellé téve őket eléggé komoly eltérés van és mégis hasonlóak. :DDD Amúgy bejön, lehet rá is mennék, de ha 2.3-ban mellette Ganuy rerun lesz (ki tudja, esély adott), inkább őt szerzem be. Yae-t nem várnám már itt, majd talán 2.4-ben megkapjuk.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8494) Sirandrish válasza Yodamest (#8492) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Kicsit fel is dobná a mid range combat részét a játéknak, ami egyébként szerintem nagyon gyenge :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8495) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Majdnem megvan a primo geovishap 1-cycle az új kedvenc csapatommal :DD

Xianglingnek jól jönne pár tápos artifact, noblesse és wanderer 2+2-t akarok neki összerakni. Annak is örülnék ha Raidennek esne pár jó dolog a hetek óta farmolt Emblem domainből :U:W Elég gáz hogy Bennett ultiban csak ennyire képes max stacken, de hát igen ez az artifactjaim hibája (vagyis a kalap szar RNG hibája :D ).

Videó minőségért sorry, bugos most a MIUI képernyő felvevő a telefonomon ezért akad és nincs hang. Most jött egy frissítés hátha az orvosolja a problémát.

Üdv. Johnny

(#8496) F34R válasza jonnyjoker01 (#8495) üzenetére


F34R
nagyúr

Neki az a set is siman jo... marmint az Emblemes... csak hat neki oda kellene adni a Catchet is.. (Xiangling) Nalam Bennett atszervezes alatt all. Le fogom rola szedni a Noblesse-t es rarakom a Pyrosat. Amugy eleg jo... errol en csak almodni merek. :DDD

(#8497) F34R


F34R
nagyúr

Mas: Azt rebesgeti hogy a Sakura tree lvl40-nel lesz megint egy limit.. ami mar most megvan szinte.. az uj teruletrol osszegyujtjuk amit kell es ki van maxolva... viszont akkor meg egy terulet dukal.. vagy kiveszik a kesobbi patchbe a hard limitet. gondolom ezzel "hatraltat" hogy ne egybol rantsd fel.

(#8498) jonnyjoker01 válasza F34R (#8496) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Catch az Raidené. Xiangling Dragon's Bane-t kapta, úgy is Vaporize a fő sebzése ebben a csapatban. Emblemet biztos hogy nem adok neki, így is csak szűkösen van pár gáz darab Raidenen pedig megjelenése óta csak azt a domaint farmolom :U

Üdv. Johnny

(#8499) Shiro válasza jonnyjoker01 (#8498) üzenetére


Shiro
senior tag

S Mindezt összehoztad úgy, hogy egyedül Raiden visel értelmes Artifact szettet? :Y :R
Ha Vaporize-ra építesz akkor Xianlingnál miért van Lawavalker? :DDD
+Szerintem elfelejtettél Ei Skilljével kezdeni. :P

#8497 F34R
S emiatt mégis csak kell ládákat farmolnom. Pedig gondoltam meghagyom akkorra, mikor éppen nem lesz content a játékban.

[ Szerkesztve ]

(#8500) Shiro


Shiro
senior tag

SUPAA SUPOIRAA! :Y
Dendro Traveller
Figyelmeztetésként ideírom:
A Mihoyo kínai oldaláról letölthetőek a karakter modellek, így ügyesebb animátornak nem okozhat gondot egy ilyen trükk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.