Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9751) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Jó volt ez a livestream :C Chasm nagyon várós (2.6-ban jön majd). Enkanomiya event nagyon faszán néz ki és a saját domain készítős is érdekel. Archon quest szintén elég epicnek néz ki. Jó lesz ez a patch :C

Yaeből egyre jobban érzem skip lesz. Nagyon kiemelték hogy EM-el skálázódik. Béta szerint nem olyan egetverően fontos, de változhatnak még a számok megjelenésig. Az biztos hogy nem day 1 húzás lesz, várni fogok vele.

Üdv. Johnny

(#9752) Sirandrish válasza Sordoran (#9750) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ez így ebben a formában kiábrándító számomra. Mondjuk lehet Yae-ra is rámegyek, főleg ha jó lesz neki a Skyward Atlas :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9753) vakablak93 válasza Sordoran (#9750) üzenetére


vakablak93
őstag

:DD Na akkor jön Raiden Shogun! Eddig nem tudtam választani de mivel meglett Ganyu így jöhet Raiden is, remélem elég lesz a wishem.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9754) F34R válasza Sirandrish (#9752) üzenetére


F34R
nagyúr

A Skyward Atlas kiemelkedo lesz neki, nekem csak R1 van... nem vagyok olyan makos mint Sirandrish :DDD

(#9755) xeon forever válasza Sirandrish (#9749) üzenetére


xeon forever
addikt

Hat ha megnezted a 2.6 rol szolo reszt, akkor keszpenznek veheted...ott tunt fel Kazu

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9756) Shiro válasza jonnyjoker01 (#9751) üzenetére


Shiro
senior tag

Ha belegondolsz Yae egy kicsit szteroidosabb Lisa.

Vagy, hogy pontosabb legyek, ha Yae lene az Electro Arkhón, akkor a Travellernek szinte pont olyan képessége lenne, mint Lisának.

(#9757) F34R válasza Shiro (#9756) üzenetére


F34R
nagyúr

Bezavarod :P Shogun egy jobb DPS supportkent, Yaenek borzaszto volt a kitje, es nincs neki artifact set. sztem kovetkezo korben jobb lesz.

(#9758) xeon forever válasza Shiro (#9756) üzenetére


xeon forever
addikt

Az a kerdes hany pixeles. Szamomra ez a rangletra. :))

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9759) xeon forever


xeon forever
addikt

Yayy. Szombat reggeli. [link]
Klee rerun mikor lesz már?!!?
Kell a Loli teambe. So cute.

Ugy mellekesen siman betennem a jatekba, hogy 5* karaktereket meglehessen venni. C0 100 dodo oszt mehet a buli.
Csak ugy kiszamolosdi. Ahany 5* x 100 dodo. Pl ujoncoknak jol jonne meg a Mihoyo ak is. Constellation meg maradna csak wishben.

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9760) vakablak93 válasza xeon forever (#9759) üzenetére


vakablak93
őstag

Loli team? :) Kik vannak még benne? :D

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9761) Sirandrish válasza F34R (#9754) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Olyan mák nincsen is :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9762) Sirandrish válasza vakablak93 (#9760) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Gondolom a sok égi meszelő mint Diona, Qiqi, Sayu :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9763) F34R válasza xeon forever (#9759) üzenetére


F34R
nagyúr

Most volt rerunja.. lesz meg loli hamarosan dendrobol is.. 100$ nekik semmikepp nem business rerun utan sokkal tobbet er a karakter mert ugy nem elerheto mar. tok kawaii de itt legtobben nem Loli mainek.

#9761 Sirandrish

A pali akar makosteszta ettermet is vezethetne ;]

[ Szerkesztve ]

(#9764) Shiro válasza F34R (#9757) üzenetére


Shiro
senior tag

Ahogy Ninguangnak sincs. :( Bár ennek ellenére vannak akik nagyon jól bánnak vele.

(#9765) vakablak93 válasza Sirandrish (#9762) üzenetére


vakablak93
őstag

Jó kis team lenne az :D , nekem Diona van meg csak :B

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9766) F34R válasza Shiro (#9764) üzenetére


F34R
nagyúr

Maxed Out Ningguang az mas teszta, C0-n o is szornyu.. van akibe rengeteget kell invesztalni es csak akkor jo, van ahol meg kozepesen is jobb karaktert tudsz kihozni. Abban igazad van hogy Ningguanghoz hasonlitod. Kivancsi leszek a runjara nagyon.

(#9767) Sirandrish válasza F34R (#9763) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Azt már megcsináltam :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9768) jonnyjoker01 válasza Shiro (#9756) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Fun fact az első béta iterációban Lisának jobb volt az auto attack sebzése, mint neki :DD

Bármilyen csapatban E/E/E és ult lesz használva rotációkban. Nagyon passzív karakter szegény, sokan mondják Electro Albedo mert kb igaz is, csak nem elég egyszer elnyomni az E-t. Az én (electro) mágus vágyam egy ningguang vagy yanfeihez hasonló 5 csillagos verzió nagyobb sebzéssel, aki köré supportokat kell építeni és nem maga a support.

És akkor erre rátenne egy lapáttal az EM skálázás hogyha azt jobban előtérbe helyeznék mire ténylegesen kijön, egy darab EM artifactem nincs, arra pedig 0 kedvem van hogy nekiálljak artifact farmolni a nulláról. :O

Üdv. Johnny

(#9769) F34R válasza jonnyjoker01 (#9768) üzenetére


F34R
nagyúr

Ditto... Pedig kezdtem farmolni az Emblem Domaint hatha esik masnak is valami.. nothing...
Az E a totem ugye? en meg arrol is olvastam hogy lerakod a harom totemet es elnyomod a Burstot, akkor eleg RNG a sebzese. Valoszinuleg neki is kell vagy 80 crit rate.
En ugy vizionaltam anno, hogy Normal es Charged attack sebez egy marhanagyot. kb mint Ningguang nal. Csak ugye electroba.. Ehhez kepest teljesen mas elven mukodik Mikocska.
Biztos hogy EM kell neki ? szerintem substatnak kell max EM. a tobbi a szokasos ATK/ElectroDMG/Crit kombo

[ Szerkesztve ]

(#9770) jonnyjoker01 válasza F34R (#9769) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

A béta szerint nem nagyon kell neki EM, de változhat bármi a tényleges megjelenésig. Trailerben kiemelték hogy "she scales off EM".

Üdv. Johnny

(#9771) F34R válasza jonnyjoker01 (#9770) üzenetére


F34R
nagyúr

Az lehet hogy Pl Kazuha jol tudja buffolni, vagy Diona EM is jol mukodik. Majd kiderul.

(#9772) Mike


Mike
veterán

van olyan karakter aki ugyanúgy mutatja a radaron a cuccokat Inazuma-n mint Qiqi?

(#9773) Shiro válasza Mike (#9772) üzenetére


Shiro
senior tag

Gorou lesz a te embered.

(#9774) jonnyjoker01 válasza Mike (#9772) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Yanfei is mutatja

Hülye vagyok, inazumát kérdezted :DD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#9775) Mike válasza Shiro (#9773) üzenetére


Mike
veterán

köszi!

(#9776) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

Nemnagyon volt eddig Claymore használó dps-em, de megkaptam Diluc-ot, aki tetszik is.

Jelenleg csak ez a fegyverem van rá:

Ami nem éppen a legjobb rá...:(

Wolf's Gravestone-nek eddig 2x volt bannerje wiki szerint, ha meg nem övé a bannere akkor gondolom 1 a millióhoz az esély, hogy őt kapjam...

Néztem még a Sacrificial Greatsword-öt is, az esetleg gyakrabban kiemelt a fegyver bannereken, de most épp sajnos nem :(

Van még vmi ajánlott fegyver vagy várjak míg a fenti 2 bannerre kerül?

[ Szerkesztve ]

(#9777) Dewri válasza kory24 (#9776) üzenetére


Dewri
aktív tag

Nekem kiesett a Wolf kard a sima bannerből, szóval nem kell hozzá a saját banner, csak szerencse... Mondják még a BP fegyver Serpent Spine-t is neki, ha esetleg költenél rá egy keveset. De egyébként elvan a kraftolható Prototype Archaic karddal is szerintem, ha nincs más.

(#9778) kory24 válasza Dewri (#9777) üzenetére


kory24
őstag

Jó nagy mákod van.
Bár nekem is Diluc a standardból jött :)

BP-ből sajnos a Deathmatch-t vettem ki, amit 1x se használtam még... :D

Lándzsából jöttek jobbak, azonban Claymore-ok egyáltalán nem :(

(#9779) Roland861010


Roland861010
addikt

Elég jó kis karakter ez az Ayaka pedig nem egy maxos fegyvere van meg Attika.

(#9780) Roland861010


Roland861010
addikt

De szép...

(#9781) Roland861010 válasza Roland861010 (#9779) üzenetére


Roland861010
addikt

Neki :)

(#9782) Shiro válasza jonnyjoker01 (#9768) üzenetére


Shiro
senior tag

Kicsit kielemezve szerintem simán lehet aktív karakterként is használni. :U

R5-ös Solar Pearl (úgy számoltam ez a legjobb 4 csillagos) esetén a Skill kb 15K DPS-re ehhez viszont 6 másodpercenként kéne tolni egy AA-et, túl sok karakter váltás meg szerintem idő, így ezzel a Catalystal érdemes lehet aktív karakterként használni, nem mellesleg így az AA DPS- is meg van 10K környékén.
Meg így az Electro reakciók is jobban ki lennének használva.

Thunderbird szett használatával a skill CD 2 másodpercre csökkenthető, így alternatív dash-ként is tud funkcionálni. (Oké alapból is, de így több staminát lehet megspórolni)
Egyébként meglepően jó értékekkel rendelkezik:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/15-mEKXzxNM-X8ecKVOuOg07zXJjK8UGAPQYDsED0d9A/edit?usp=sharing

Megjegyzés:
Artifact Substatoknál "átlagos" elosztást alkalmaztam.
AA DPS : Kokomi támadásis ebessége alapján 3 támadás 2 másodperc alatt
Skill DPS Videó alapján egy torony 3 másodpercenként lő villámot ergo 3 torony másodpercenként 1 lövést ad le.
A fegyverek aktív passzívval szerepelnek.
Elemi Reakció: Normal ICD-vel számoltam, az AA-t és a Skill-t külön vettem.
Ha kell a ciánkék sávba beírható a Benett/Sara által biztosított ATK buff.

(#9783) xeon forever válasza vakablak93 (#9765) üzenetére


xeon forever
addikt

Qiqi dps... Lvl 90-en van mar es c3.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9784) jonnyjoker01 válasza Shiro (#9782) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Persze oké bármilyen karaktert lehet DPS-nek használni, de amíg Itto 30-40k-kat üt (egyenként) vagy Hu Tao 60-70 ezreket charged attackol akkor nem életképes 10 ezres DPS-el szórakozni... És itt ugye még probléma, hogy reakciókkal nem lehet ezt nagyon feltornázni mert electro...

De overworldbe tök fun lenne azért használni, ott elég ez a sebzés bőven sőt... Nem tudom nagyon filózok még rajta :DD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#9785) F34R válasza jonnyjoker01 (#9784) üzenetére


F34R
nagyúr

10K-tol biztos tobb lesz. Ugye Hu Taonal es Ittonal van CD meg burst time itt meg elvileg 100% uptime a karakter, ha mellette van mondjuk Shogun meg C1 a kari. :P

(#9786) Shiro válasza jonnyjoker01 (#9784) üzenetére


Shiro
senior tag

Ganyu meg 100K charged... 2,5 másodpercenkén, meg előtte fel kell építeni Benett, Xianling...
Yae esetében meg úgymond folyamatosan megvan a 25K (AA+Skill)
Faék egyszerű akarom mondani szabad stílusú karakter. :DDD
Sare mellett úgymond poén lehet, nem is a hatékonyság hanem inkább a folyamatos villámlás miatt. ;]

Jó lenne, ha kiesne 50/50-re, de azon kívül költeni nem szeretnék rá. :U


(#9787) Sirandrish válasza Shiro (#9786) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ganyu tol 20K+40K AOE bármi nélkül messze nem tökéletes articcal 2,5 secenként :)
Bár elég közel vagyok a Pityhez, szóval én Yaere mindenképp rámegyek, azt a 20-40 wisht megérné (50 körül járok)...ha meg bukom az 50et, akkor meg 100% Kazuha, szóval nagyon rosszúl nem tudok járni :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9788) xeon forever válasza F34R (#9785) üzenetére


xeon forever
addikt

Az ugy akko draga lesz a picsbe... Ganyu valoszinu nem lesz mar meg, es nem tudok raporgetni +20- at hatha bejon vegre Jean,ugyhigy 50/50 nel menek neki, igy tuti a lelkemet is el kell adnom megint ... :W

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9789) Sordoran válasza xeon forever (#9788) üzenetére


Sordoran
addikt

Sok sikert! ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9790) xeon forever válasza Sordoran (#9789) üzenetére


xeon forever
addikt

:C szép!
Mindenbül ki kell szedni a zset hozza! XD

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9791) slimG válasza Sordoran (#9789) üzenetére


slimG
tag

A képre nézve megszólalt Kong valahol mélyen bennem, és egy titkos vallomást fedett fel: TECCESZ!

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#9792) slimG válasza xeon forever (#9790) üzenetére


slimG
tag

Ha már ennyire simpelünk Yae mamára, kinek mennyi multi summon van a táskájában? (fate+primo+gene.crystal+starglitter)? Kezdem a vagyonnyilatkozatot: tegnap esti összeszámolás és osztás után 41 multi summonra elég a kassza. Kis szerencsével ez garantált Yae (+Mona), garantált Ayato(+Mona) és Kazuha.

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#9793) Sirandrish válasza slimG (#9792) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ez kis fejszámolást követően olyan 65K primonak tűnik..
Ecsém..ezután nem kell már adózni? :D

Nekem jóval kevesebb áll rendelkezésre, mert 2szer is nekimentem annak a k*rva fegyverbannernek, és a gatyám is ráment a 2 darab nagy semmire, szóval olyan 26-27K körül vagyok...
Mondjuk nekem csak Kazuha kell fixen, ő meg meglesz. Kis szerencsével egy Yae is becsúszik, de ha nem akkor bizakodom egy Jean-be (ő még nincs meg), vagy egy Dilucba (belőle sose elég) :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9794) Roland861010


Roland861010
addikt

Kezd össze állni...

Amúgy ez nem hetente resetel?

(#9795) xeon forever válasza slimG (#9792) üzenetére


xeon forever
addikt

Nekem napi 160 primom van. Minden nap 1 wish... Neha 2-3 ha jo az event. Szoval nrm eppen sporolok.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9796) Sirandrish válasza Roland861010 (#9794) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Oda van írva mikor resetel...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9797) slimG válasza Sirandrish (#9793) üzenetére


slimG
tag

Ma már a napi welkin és a küldik miatt kicsit több: 39k primo, 35 fate, 340 starglitter, 9860 genesis crystal. Kb. 1.2 óta welkin+BP fixen megy. Crystal-t eddig 2x vettem, reset előtt. Shenhe-re nem húztam, ezért van most ennyi primo és fate, shopból csak a havi 5-5 fate-et szoktam megvenni. Fegyverbanneren is csak egyszer mentem a Broken Pines-ra. 2.5-6ban viszont rápaskolok rendesen a

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#9798) Sirandrish válasza slimG (#9797) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én se húztam Shenhere, se ezekre a bannerekre, meg úgy általában nem szoktam csak úgy wishelni, csak ha kell valami :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9799) Roland861010 válasza Sirandrish (#9796) üzenetére


Roland861010
addikt

Én is tudok olvasni nem ez volt a kérdés...
Anno nekem az maradt meg hogy hetente resetelt...nem havonta.
De bocs hogy kérdeztem.

(#9800) Sirandrish válasza Roland861010 (#9799) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Sose resetelt hetente :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.