Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8501) vakablak93


vakablak93
őstag

Na hali!
Most sikerült úgy igazán belemélyedni a játékba noha hónapok óta érdekelt, de megakadtam az alap csapattal, viszont sikerült első próbára kapni 3 karaktert Noelle, Baidu és Saccarose, és egyből megindult az egész, állatian rápörögtem!!! :DD :DD :DD :DD :DD

Na szóval szeretném ezt nem csak otthon a PC-n játszani hanem mindenhol de a Steam Deck-re még 2022 Q2-ig várhatok, az lenne a kérdésem Droidos kontrollert használ-e valaki?

Eddig azt olvastam a játékról hogy csak iOS-n támogat kontrollert telefonhoz, viszont youtubeon azt látom hogy ezzel [link] a típussal elvileg össze lehet kapcsolni ez alapján: [link]
Próbálta már valaki? Tényleg működik?

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#8502) kill_switch válasza Shiro (#8500) üzenetére


kill_switch
senior tag

És ennek most mi is lenne az értelme? :D A videóban semmi nem történik, csak látni, hogy más színnel villog a traveler, ami nyilvánvaló, ahogy eddig is minden elemet, így a dendro-t is fogja használni. Ha legalább egy támadást mutatott volna vagy valami...

(#8503) Sordoran válasza kill_switch (#8502) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem mutatott semmit, mivel fake. :U (jó, legyen 99% hogy fake)
Sumeru-val fog jönni dendro traveller, ami még nagyon messze van. Maga a dendro elem viszont elméletileg már The Chasm-al be fog jönni, az pedig talán nincs messze. De ez csak 1-2 karakter lehet majd, és lehet tévedés ez is.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8504) Shiro válasza vakablak93 (#8501) üzenetére


Shiro
senior tag

Lényegében bármilyen bluetuthos controllert lehet használni hozzá.
Nekem pl egy ipega féleségem van. A lényege, hogy egy külön szoftver szimulálja a tapperolást a gombnyomások alapján. Pl.: ha megnyomod az X-et akkor az olyan mintha megérintetted volna a képernyő bal alsó sarkát.
Esetleg ha van egy PS, vagy Xbox controllered akkor ezzel az appal kipróbálhatod.

#8502 kill_switch
Pont azért írtam hozzá még azt a pár sort.

De ezt még itt hagyom nektek. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8505) vakablak93 válasza Shiro (#8504) üzenetére


vakablak93
őstag

Szia köszi a választ!
Remek akkor csak egy külön app kell így már értem, akkor keresek egyet köszi :R

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#8506) Roland861010 válasza Shiro (#8504) üzenetére


Roland861010
addikt

Nekem ez a program a Xbox kontrollert fel sem ismeri

(#8507) Shiro válasza Roland861010 (#8506) üzenetére


Shiro
senior tag

Lehet kifejezetten az ipega controllerekhez van. :(

(#8508) Sordoran válasza Shiro (#8504) üzenetére


Sordoran
addikt

Jajj ne már, dolgozom! Hülyének néznek, hogy miért röhögök. :))

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8509) Roland861010 válasza Shiro (#8507) üzenetére


Roland861010
addikt

Én még nem találtam rendes appot amivel működne.
Van ez a octopus de az is kaki...

(#8510) F34R válasza Shiro (#8504) üzenetére


F34R
nagyúr

Tartaglia Trans edition :DDD

(#8511) Yodamest


Yodamest
addikt

Kérdés: ha Xianling burst pörög nekem mondjuk Ayakán, aki az aktív karater és támadok vele, akkor ahogyan történnek a különböző elem reakciók, kinek az elemental masteryje fog számítani? Xianlingé vagy Ayakáé? (konkrét választ még nem láttam rá sehol, hallani, hogy amelyik hőshöz tartozik a skill annak a statjait számítja, de hallani olyat is, hogy az aktív karakter masteryjét veszi minden reakcióhoz, szóval én má nemtudom)

(#8512) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Holnap jön a Tartaglia banner. Van aki még szeretné megszerezni a karit, vagy aki akarta annak már megvan? Illetve azt tudni hogy Hu Tao banner mellett a weapon bannerben visszajön a Homa is, vagy más lesz?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8513) fpatrik17 válasza Sirandrish (#8512) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Én kimondottan Childe-re farmolok. Nekem pl. pont Hu Tao nem kell. :B
100%-os leszek rajta és 66 wish-nél abbahagytam a mostani bannert direkt.

Xingqui helyett kell másik Hydro applikátor, de nagyon és szerintem a mostani karaktereimnek sokkal jobban hiánycikk/jobban variálható, mint Hu Tao.

Terv szerint így lesznek az Abyss teamek:
1. Xiangling - Sucrose - Xingqui - Bennett
2. Childe - Beidou - Shogun - Jean/Barbara
(Shogun E -> Beidou Q -> Childe E darálás még lejár Beidou burst-je-> aztán Shogun Q)
Szándékosan ide akarom tenni Shogun-t hogy még Childe E-je cooldown-on van, addig Shogun néni aprítson.

Jelenleg rohangálósnak Yanfei/Xiangling - Shogun - Xingqui - Bennett négyest használok, most lett meg AR50 de nagyon könnyen agyonvágható minden és mindenki.

Viszont az Emblem szett farmolásba kezdek belegajdulni. Xiangling, Shogun, Beidou és Xingqui-ra is azt szeretnék. Eddig 3 egész korrekt szett jött össze, de a negyedikhez r*hadtul nincs kedvem már. :D

• Honor Magic5 Pro •

(#8514) slimG válasza Sirandrish (#8512) üzenetére


slimG
tag

[link] Sztem lesz Homa Thoma bannernél (srry a rossz szóviccért :DDD ).
Tippem szerint Homa és Wolfs lesz a fegyver summon Hu Tao alatt. Homa teljesen logikus, Wolf erős tipp nálam. Amik még nem kaptak újrát: Vortex Vanq. (2 pole egy banneren? nem valószínű), PJWS szintén 1 alatti valsz., esetleg Broken Pines, de az meg túl korai lenne. Honeyhunters adatbázisban nem látok másik passzoló fegyvert hozzájuk.
Vagy pedig miho nagy troll lesz és NEM LESZ HOMA ;] , helyette Vortex Vanq.
2.3-ban a 2 geo karaktert mondják biztosra.
Ha miho nagyon fehér anyag akar lenni, akkor 2.4ben hozzák Yae-t (újabb waifu) ÉS Ayatot (őt hydro claymore-nak rebesgetik, vagyis 1. top tier hydro dps lenne akár) hozzájuk megfelelően OP fegyverekkel.

e-mailre nem válaszolok, PMben írj mindenképp

(#8515) Sirandrish válasza slimG (#8514) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Homa és Vortex egy banneren nagyon finom lenne. Mindkettő érdekelne :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8516) Shiro válasza Yodamest (#8511) üzenetére


Shiro
senior tag

Tömören: Jobbára Xianling Pyronadoja fog elemi reakciókat okozni.

Kicsit részletesebben (Ayaka es Xianling példáján maradva.)
Ha pl Xianlingal megtámadod a célpontot rárak egy pyro jelzőt (aura),
majd ezután Ayaka támadása aktiválja (trigger) a Melt reakciót. Így ez esetben Ayaka EM-je fog számítani. Fordított esetben pedig Xianlingé.

Alap esetben egy Talentel 2,5 másodpercenként tudsz aktiválni egy elemi reakciót. Ez alól vannak kivételek, amikről tudok az pl.:
Dilic Skillje a Mágusok, Hu Tao és Ganyu Charged támadása és persze Xianling Burst képessége minden találatkor elemi reakciót fog okozni.
Ayaka esetében viszont érvényes a 2,5 másodperces szabály, így pl az ő Burstje a ami másodpercenként kb 4x okoz sebzést, csak kb minden 9. találat fog Melt reakciót eredményezni.
Szóval Ayaka szempontjából nem lesz túl nagy a sebzés növekedés, ő jobban jár a Freeze reakcióval. A crit bónusz miatt (Blizzard Strayer).
Másrészről viszont Ayaka gyors támadásai garantálni fogják Xianling számára Cryo jelzőket (aura), az ellenfeleken.

Persze a sok támadás miatt Ayaka garantálni fogja Xianling számára a Cryo jelzőket (aura) az ellenfeleken.

[ Szerkesztve ]

(#8517) Shiro válasza Shiro (#8516) üzenetére


Shiro
senior tag

A fentebb említett dolog miatt lesz Yanfei C6 igazán erős. 0-ra csökken a stamina fogyasztása

De persze én személyesen a Cryo Xingqiut várom igazán, és akkor Ninungot átépítem full EM-re. :DDD

(#8518) F34R válasza slimG (#8514) üzenetére


F34R
nagyúr

Blackcliff Pole.. ha van annyi glitter Paimon Bargain-ben...

#8517Shiro

Ki lesz az? :D

#8512 Sirandrish

En nem gondoltam, talan jo lenne Childe.. DE!! Yanfei C6, Chongyun C5, Ningi C3 de nem tervezem hogy hasznalnam aktivan. Szoval skip.
Hu Tao-ra kellene ramenni, vagy Thoma... A Staff of Homa-rol lemondtam, esetleg ha lesz a Paimonnal Blackcliff azt megveszem mert masra is jo lehet.

(#8519) kill_switch válasza Sirandrish (#8512) üzenetére


kill_switch
senior tag

Amúgy sem terveztem Tartaglia-t, de Itto bemutatása után az a minimális esélye is elúszott. Annyira faszán néz ki az a karakter, hogy az sem érdekel milyen lesz, kell és kész. :DDD
Thoma is kell, úgyhogy azon a banneren párat pörgetni kell, de remélem hamar meg lesz. C6-ra nem megyek az már rizikós wish mennyiségbe is kerülhet.

Csóri Aloy... :DDD

(#8520) Yodamest válasza kill_switch (#8519) üzenetére


Yodamest
addikt

Érdekes, nekem Aloy pl. sokkal jobban tetszik mint az Itto gyerek, Itto nekem már erőltetetten badass.

(#8521) F34R válasza Yodamest (#8520) üzenetére


F34R
nagyúr

Hat ha a kinezete melle meg Geo DPS is lesz, akkor engem megvett kilora. :DDD

(#8522) Sirandrish válasza kill_switch (#8519) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Aloy nálam már előre full ascenddal van. Nem azért mert kell, hanem mert komálom. Viszont több ezer primot nem.porgetek el azért mert valaki tetszik. Ahhoz azért tudni is kell :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8523) Sirandrish válasza F34R (#8521) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem úgy néz ki mint aki alárendeli magát a csapatert...tuti DPS lesz :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8524) F34R válasza Sirandrish (#8523) üzenetére


F34R
nagyúr

igazi douchbag :DDD

(#8525) kill_switch válasza Sirandrish (#8522) üzenetére


kill_switch
senior tag

Én is így állnék hozzá, ha lenne a közelben olyan aki mozgat... de Miko nem, dendro-k meg még odébb vannak, majd talán a vizes claymore, de hát annak meg még híre sincs, hogy mikor lesz. Jelenlegi karakterhalomból bármilyen csapatot tudok építeni ami kell, és a legtöbbet nem is lenne sok idő abyss maximalizálásra fejleszteni. Tehát szükségem pláne nincs új karakterre, szóval jelenleg is csak gyűjtöttem, de igazából nem volt mire, egyedül a megjelenésre tudok már valamit adni. :D Pörgetni meg muszáj, mert most még élmény, de mi van, ha sokkal tovább gyűjtögetek mire jön megint egy jó karakter, de addigra elfárad a dolog? Akkor ott cseszheti meg a zsák primo magát, mert már az sem fogja menteni a helyzetet. :D Már pedig ha logikusan nézem a helyzetet, nem hiszem, hogy megmarad ez a tempó az új területek terén, most oké volt, hogy így csepegtették Inazumát több részletbe de kitudja mennyi idő lesz mire kapunk megint egy normális méretű területet. Számítok rá, hogy megint eljön az idő, mikor csak vagyunk a játékban és a resin elégetésén kívül nem sok mindent lesz érdemes csinálni.

(#8526) jonnyjoker01 válasza slimG (#8514) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hát ha Homa lesz, akkor nagyon el kell gondolkodnom, hogy C1 Hu Tao vagy R0 Homa + C0 Hu Tao... Talán végre rám mosolyog a szerencse aztán hamar kiesik. :DD Akkor meglehet mindkettő.

Üdv. Johnny

(#8527) Yodamest


Yodamest
addikt

Na ma elnyitok mindent este aztán meglássuk, nekem bármi jöhet, mindenem kevés van. Egyedül frost karakter nem kéne már, mert Chongyun, Ayaka, Diona és most már Aloy is ott van, elég telített ez az elem.

(#8528) F34R válasza Yodamest (#8527) üzenetére


F34R
nagyúr

Telitett a piac... :DDD Yanfeikenek orulni fogsz.

(#8529) Sordoran válasza Yodamest (#8527) üzenetére


Sordoran
addikt

Gondoltam nyitok gyors párat, mert egy Yanfei kéne, erre látom 54 húzással haladok pity felé. Még beleférne két 10-es, de nem tudom toljam-e. Inkább kivárok még egy kicsit. :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8530) Yodamest válasza Sordoran (#8529) üzenetére


Yodamest
addikt

Hát nekem ilyen gondom nem lesz, egyedül Chongyun az akinek annyira nem örülnék, mert nem érzem jelenleg erősnek és a többi cryo kari jobb nála. :)

Na csak igen megint az van, hogy megkaptuk Aloyt, tök jó, de basszus lvl1-es, a főbb hőseim pedig 70-es szintűek. Mire felhúzom az hetekbe is beletelhet, nem tudom mi fog kelleni a fejlesztéséhez és könyvem sem sok van... most pl. fasza lehhe ha Chongyun 60 szintjéből tudnék csinálni mondjuk egy legalább lvl 40-50 Aloyt, cserébe Chongyun visszamenne lvl1-re. Kár, hogy ezt nem lehet...

(#8531) Sordoran válasza Yodamest (#8530) üzenetére


Sordoran
addikt

Hetek? Akkor nem játszol sokat, azért nekem nulláról indulva Ayaka meglett 4 nap alatt lvl90. :U Pedig új területtel minden cuccot akkor tudtam kezdeni farmolni mikor bejött. Aloy-hoz az anyag már 6 hete elérhető, ha nem is célzottan gyűjtötted azért néhány összejött ezekből is. Persze relatív mi számít felhúzásnak, szintezés, talentek, artifact és weapon húzás is?
Viszont örülj neki, van mit csinálnod, másnak meg az a baja, hogy nem tud kit szintezni (vagyis akad, csak egyikhez sincs kedve, mert nem használja). :DDD

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8532) Yodamest válasza Sordoran (#8531) üzenetére


Yodamest
addikt

Nem tudom lehet fölé lőttem, nehéz ezt megítélni, az Xp könyvek azért nem jönnek annyira gyorsan és elég sok kell belőlük egy lvl 70-hez. Ha teljesen 0 könyvről számolok szerintem lenne 2 hét mire annyit összeszednék, hogy felhúzzam 70-ig. Talent, fegyver stb. húzást még akkor nem is mondtam, de idő szempontjából az már mellékes, mert párhuzamosan megy a könyvekkel. (mivel könyvet minden után kapsz, én legalábbis azt "direktbe" még sose farmoltam, csak ami jött más farmolása közben)

"Viszont örülj neki, van mit csinálnod"

Ez egy szerintem nagyon érdekes dolog, gyakran elő is kerül mindenhol a genshin kapcsán. Akit nézni szoktam (szerintem legnépszerűbb streamer csávó valami "MVbla akármi) is mindig mondogatja, hogy ez a genshin halála, hogy nincs mit csinálni, kevés a resin, kevés minden, nincs endboss stb.

Én persze megértem őt is, ez a munkája, nem lehet könnyű tartalmat gyártani egy ilyen mobilos megoldásokon alapuló játékból, aminek pont az a lényege, hogy ne tudj előreszaladni benne. Viszont mint casual játékos számomra nehéz elképzelni azt, hogy konkrétan ki kelljen lépnem a játékból csak amiatt, mert már nincs mit csinálnom benne.

Vegyünk példának most ne is egy hétköznap estét, mert nyilván 1-2 órát bőven ellehet lenni vele azt nem is taglalnám. Viszont mondjuk akár egy olyan napon is, amikor tegyük fel reggeltől estig tudnám tolni sem fogynék ki a tennivalókból! Csak a példa kedvéért egy daily routine: Reggel full resinem van + hétköznapról összegyűlt 5 adag 40-es extra resin, ez a kiindulópont. Nos ezt mire elhasználgatom a bossokra, közben cserélgetem a csapatot, nézem hogy kinek lenne a legjobb és mit farmolni stb. elmegy a 360 resin elköltésével kb 3 óra. Jó ez megvan, akkor teapod, ott is körülnézek, építek valamit, nézek valami tippvideót hogy mit lenne érdemes építeni, mert tökre nem vágom, oké megvolt ez is, akkor fejlesztenék karaktert és boss alapanyag meg is van, de mondjuk Inazumás ninja tokenem nincs elég, tehát azt megyek farmolni ez ugye nincs resinhez kötve. Az megvan, de kiderül, hogy lándzsahegyem sincs elég szóval azt is megyek farmolni alap nem resinhez kötött ellenfelekből. Utána virág is kell, azt is farmolok, azt is lehet resin nélkül még mindig. Utána haladok a fő küldetéssel, majd megcsinálok pár mellékküldit, ezek sincsenek resinhez kötve. Utána esetleg valami város reput megcsinálok, szintén nem kell resin hozzá. Megyek utána bányászni, körbejároma helyeket ez is idő. Ha van épp event, akkor megcsinálom annak is az aznapi részét. Szóval csomó olyan tevékenység van, amihez nem is kell resin, végtelenségig farmolható jóformán. Mire ezekkel végzek, tegyük fel közben ebéd stb. megvolt, már megint az van, hogy 160/140 resinem van, szóval megint tudok menni jópár bosst. Mire ezekkel végzek már este is van és még mondjuk horuculusokat egyáltalán nem is keresgéltem, nem próbáltam területeket 100%-olni stb.

Szóval simán 12 órát tudom tolni és még mindig nagyon sok tennivaló lenne, persze ehhez az is kell, hogy nyilván nem minden nap 12 órát teszek bele, de ha mondjuk 5 napig "csak" 1-2-3 órákat tolom, utána 2 napig simán egész nap eltudnék lenni vele. Soha nem érzem, hogy "várnom" kellene bármire benne, inkább még én nem tudok annyit beletenni, amennyit megkövetel a gém. :)

(#8533) Sordoran válasza Yodamest (#8532) üzenetére


Sordoran
addikt

Nem mindenki játszik egyformán, szóval kinek hogy jön ki a lépés. EXP könyv és mora nálam rogyásig van, szóval ezeket soha nem kell külön farmolnom. Mi a titkom? Hát egyrészt BP pass (ez vitathatatlanul f2p játékosokat nem vigasztalja), másrészt nem húzok fel mindenkit. Azzal lehet legjobban spórolni, ha nem fejleszted azokat akikket nem játszol. :DDD Így is van több olyan 70-es karakterem akikkel még 5 percnél többet nem toltam. Több hónap múlva, de te is eljutsz ide valószínűleg.
A másik, hogy mennyi tennivaló van a játékban is legfeljebb az ilyen: ezt is és azt is fel akarom húzni, van is kedvem hozzá szinten működik. Mikor már kész a 2 abyss csapatod és a főbb karakterek, utána nincs nagyon mit csinálni. Napi 1-2 óra? Fél óra se kell napi dolgokhoz, és itt még komótosan végezted a dolgod, hétvégén pedig rászánsz 2-3 órát eventre is és lényegében MINDEN amit nyújt a játék letudva (ha csak nem akarod összes karaktered maximalizálni). Szóval nézőpont kérdése, de hidd el nekünk, egy pont után nincs sok tennivaló.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8534) F34R válasza Sordoran (#8533) üzenetére


F34R
nagyúr

Egyedul az uj terulet a puzzlek amik vesznek el idot.. egyebkent csodalkozom magamon, hogy Mondstadt es Liyuen togymorogtem.. azok a teruletek nincsenek is kimaxolva (most mar kedvem sincs vegigmenni rajta) viszont az Inazuma szigetek 2.0-s ( 99-99-100)%
2.1-es (93-100)% a 2.2 sziget meg 21% van. :DDD

(#8535) csuzda válasza Yodamest (#8532) üzenetére


csuzda
aktív tag

5,17 nap kifarmolni 80-ra a könyveket abban az esetben ha minden resint abba ölsz. 8,74 nap ha 90-re szeretnéd húzni.

(#8536) Sordoran


Sordoran
addikt

Mekkora mázli már, hogy leszedtem telefonra a frissítést. PC-n nem csináltam meg, PS-en pedig nem lehet előtölteni, erre most elkezdett PS-en leszedni 31 GB-ot (!!!), ami lesz 3 óra... Viszont mobilon tudom tolni addig, és végre kontrollerrel. :))

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8537) Yodamest válasza Sordoran (#8536) üzenetére


Yodamest
addikt

lol grat a setuphoz :)

xp könyvekre visszatérve még egy szóra, több fog kelleni mint gondoltam, mert elnyitottam mindent és jött: Tartaglia, Yanfei, Sucrose, ők eddig nem voltak meg és mind olyan, hogy szerintem megérné felhúzni, de megjött a 6. consti Ninggangra is szóval őt is feljebb kell húznom, így már nem hagyhatom parlagon :DDD

(#8538) Shiro


Shiro
senior tag

Tudom, hogy ezzel valakit megsértek, de menj a fenébe Mihoyo! :(((

Bár én voltam a hülye, mikor azt gondoltam, hogy 3 pörgetésből jönni fog egy Yanfei. :W

(#8539) F34R válasza Shiro (#8538) üzenetére


F34R
nagyúr

Pfff basszus sajnalom :( nekem is rezeg pedig a lec hogy, kellene is meg nem is.

(#8540) Shiro


Shiro
senior tag

2.3 béta
2 új Artifact.
Husk of Opulent Dreams 2-es bónusz: 30%Def
Divine Chorus 2-es bónusz 15% Heal.
A 4-es szett bónuszok tekintetében már előkerült pár pletyka.
Az egyik, hogy a Husk további DEF mellett Geo DMG bónuszt ad.
A Divine Chorus esetén pedig felmerült a Corrosion hatás.

Karakterek:
Gorro kisöccse. A csapatban lévő Geo karakterek számától függően ad csapat bónuszokat.

Arataki Itto

Redhorn Stonetresher 5*-os klémor. A DEF alapján ad DMG bónuszt. Ami elég durva. 2000 DEF esetén 560% DMG Bónusz. :Y
Lehet majd Noelle számára rápöregetek párat. :U
(Ha hazaértem melóból majd kimatekozom, hogy nagyjából mire lehet számítani.)

(#8541) Roland861010 válasza Sordoran (#8536) üzenetére


Roland861010
addikt

Ez egy akkora bu..g amúgy.
Nem értem androidon miért nem támogatja a kontrollert.

Nem tudom lehet be kellene őket perelni :D Szociális megkülönböztetés.
Ha nem telik iPhonera vagy iPadre akkor marad a tapi...
:W :W

(#8542) Sordoran válasza Roland861010 (#8541) üzenetére


Sordoran
addikt

Ez nekem is érthetetlen amúgy. Vicces egyébként, hogy előző telefonon csak tapival lehetett játszani ami hamar kellemetlen lett a melegedés miatt. Itt már van kontroller, és melegedés sincs. :DDD

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8543) jonnyjoker01 válasza Sordoran (#8536) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Várj micsoda... Működik már a kontroller? :Y

Ja most látom az iphone :((( Le vagyunk szarva mi androidosok... 1.3-mal jött be a kontroller támogatás iOS-re... Azóta eltelt lassan egy év :DD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#8544) Sirandrish válasza jonnyjoker01 (#8543) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Alapba egy baromság. Egy ilyen játéknál külön várni a támogatást? Én mikor egy éve kipróbáltam, és nem ment, nem akartam elhinni...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8545) body007


body007
addikt

Noob kérdés, de az energy recharge az egész csapatra vonatkozik? Ha van nálam egy ER-es kard (vagy vmi ékszer van rajtam) azzal hadonászva töltődik az egész csapat energiája? :U

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#8546) Sordoran válasza jonnyjoker01 (#8543) üzenetére


Sordoran
addikt

Benne van a játékban a kontroller támogatás. Csak így lehet játszani PS-en, PC-n is ha összekötöd simán működik, és ugyanígy megy iOS-el is. Ezek után miért nem lehet android-os telefonon? Minden más platformon ugyan úgy működik, itt miért más a dolog? :F Nem értem. Oké most (már) nem érint engem, de azért ennek illene működnie.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8547) Shiro válasza Shiro (#8540) üzenetére


Shiro
senior tag

A Redhorn DEF alapu DMG bónusza Flat és nem % tehát 2000 DEF esetén +560ATK Normal és Charged Attackok esetében.

Szóval a metek eredménye:
Noelle esetében a Redhorn (R1) a Whiteblindnél (R1) kb 12%-al illetve (R5) kb 4%-al erősebb.
Részemről lemondok róla, az a 4% egyszerűen túl sok Fate-be kerülne.
+Nem egy olyan fasza tüskés buzogány mint Itto Splash Artján. :(
Van egy olyan érzésem, hogy a Mihoyo nem igazán szeretné ha Noelle hozzá jutna hozzá illő 5 csillagos Claymore-hoz


Jöttek karakter animációk is:
Arataki Itto
Gorou

ui.
Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar kiszivárognak a bétából az infók, egy héttel későbbre vártam. Illetve bár "100%"-ra mondanám a hitelességüket, de a karakterek és tárgyak tulajdonságai a későbbiek folyamán változhatnak.

(#8548) jonnyjoker01 válasza Sordoran (#8546) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Egyébként valószínűleg azért mert iOS-nek van saját kontroller API-ja, androidnak meg nincs, ezért macerásabb lefejleszteni.

De ez továbbra se magyarázza meg hogy mi tart eddig, egy (1) fő által fejlesztett roguelike amit anno megvettem pár nap alatt berakta a kontroller támogatást miután írtam a készítőnek egy emailt hogy hiányoltam...:U Mihoyo-nak meg végképp megvan erre az erőforrása, sőt nekik konkrétan van már kontrolleres támogatásuk 3 platformon, így nem kéne túl bonyolultnak lennie :U

Üdv. Johnny

(#8549) Shiro válasza body007 (#8545) üzenetére


Shiro
senior tag

Az Energy Recharge csak az adott karakterre vonatkozik.
A harc közben generált Elemental Orbok és Shardok viszont töltik az egész csapat energiáját, viszont az inaktív a csapat tagok kevesebb energiát kapnak, mint az aktív karakter. Az is fontos, hogy milyen elemhez tartozik. Egy Pyro karakterneka Pyro Shard az többet tölt, mint pl egy Electro Shard.

(#8550) F34R válasza Shiro (#8547) üzenetére


F34R
nagyúr

A buzogany a burstjenel jon elo... szamomra egyertelmuen dps.. viszont erdekes lesz osszeszwdni neki a settet. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.