Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8101) F34R válasza Sirandrish (#8100) üzenetére


F34R
nagyúr

Yeah Boi. ;]

(#8102) Yodamest


Yodamest
addikt

Ahogy beszéltük, Xingqiu-t akarom kiszedni shopból 34 cuccliért, 32 van jelenleg, és egy 4* nyitással kapnék még 2-t, de nem akar összejönni már 2. napja. :)) Mindig ahogy megvan a 160 primo nyitok egyet és valszeg nagyon kicentizi a játék mert már 8-9-et biztosan nyitottam a 2 nap alatt és nem jött csak 3* item.... már kezd úgy tűnni, hogy a 10 nyitás/tuti 4* szabály is megdőlhet. (nyilván nem fog, csak már vicces, hogy várom mindig és nem jön, se fegyver se hős semmi, pedig nem 5*-ról van szó)

(#8103) Sirandrish válasza Yodamest (#8102) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Megtudod nézni hogy pontosan hányat nyitottál a legutolsó lila óta..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8104) Yodamest válasza Sirandrish (#8103) üzenetére


Yodamest
addikt

Na ezt sem tudtam, de a teapotos kalandon legalább túlvagyok, tegnap befejeztem a questet. Bár egyelőre, hogy abban a belső világban mit kellene csinálnom a házépítésen kívül, ami nem csak szimpla esztétika, még nem tudtam megnézni. :N

(#8105) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

23 pity-re pottyant 50/50%-on egy Qiqi :U

Akkor most ha nem tévednek ismereteim 75-ig viszonylag nyugodtabban húzgálhatok Rosaria/Xingqui/Beidou hármasra ugye (imádkozva hogy nehogy kiessen biztos pull-ra ez a lebegő medúzaidomár leányka)?

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#8106) F34R válasza fpatrik17 (#8105) üzenetére


F34R
nagyúr

Nezzunk mar egy pity-t [link] nalam volt hogy 90-en belul beeset a banneres is. szoval ovatosan. :DDD

(#8107) xeon forever válasza Yodamest (#8104) üzenetére


xeon forever
addikt

Nekem a domaines trukkom a hetire, hogy az abyss spiral level 1t letolom 15x 10mp alatt...
Beveszi...Craftolni kajat 20 tojsd kell hozza, forge item 20 iron ore. Remelem ez is segit.
Vasarolni masik vilag tea potban szombaton erdemes. Akkor aki nem vett a sajat vilagaban, az nem is fog macskat meg kutyat venni, vagy sziklat. :C

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8108) xeon forever válasza F34R (#8106) üzenetére


xeon forever
addikt

soo close. ;]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8109) Dewri válasza Yodamest (#8104) üzenetére


Dewri
aktív tag

A teapot szintjét érdemes felfejleszteni (építeni mindent ami még nincs, illetve csinálni a teapotos feladatokat), mert sok primogem jön belőle.

Ha már ki van maxolva, akkor a másik nagy előnye, hogy hetente lehet vásárolni xp könyvet, resint, morát, fegyverhez való kristályt, egyebeket. Szintén nagyon hasznos, hogy lehet építeni különféle szetteket (külsők és épületen belüliek is vannak). Minden szettbe másféle karaktert lehet berakni (az adott szettnél mutatja hogy kit lehet odatenni). Egy-egy szettnél az első lerakásnál karakterenként 20 primogemet ad a játék. Elég sok szett van, bőven lehet innen szedni primogemet mire mindet megcsinálod. Egyszerre 8 karaktert kint lehet hagyni a terepen, ezeknek ilyenkor növekszik a reputation szintje (azaz nem kell menni velük harcolni, mert egyébként csak olyankor nő). Mivel limitálva van egy terület pontszáma, ha már nem engedi kirakni, akkor érdemes a már kimaxolt szettet beszedni a karaktereivel együtt mielőtt kirakod az újat.

Új funkció, hogy lehet növényeket is termelni, venni kell egy darab földet meg magot amilyen kell, ültetni és aztán időnként leszedni. Ez jó lehet a macerásabb növényeknél, pl violetgrass...

A másik felhasználótól vásárlásos feladatokra megoldás lehet egy másik account, így nem kell senkihez igazodni, nem kell bekéredzkedni... A másik acc szintén hasznos farmolásnál is (bányászat, horgászat, mindenféle gyújtögetés...), emellett 2x annyi esélyed van karaktert pörgetni... Nekem a nyomi sokéves telefonomon épphogy elfut a játék, de arra pont jó, hogy PC-ről be tudjak lépni. Egyetlen nagy hátránya a módszernek, hogy értelemszerűen még több időt vesz el, mint egy accon játszani... :)

[ Szerkesztve ]

(#8110) F34R válasza xeon forever (#8108) üzenetére


F34R
nagyúr

Szegeny kis dragasag... nem tehet rola hogy Mihoyo megutaltatta. :D

(#8111) xeon forever válasza F34R (#8110) üzenetére


xeon forever
addikt

Egyébként nagyon jó kis healer. Mint karakter nagyon szeretem. Cukkerság . De az amit műveltek a karakter bannerral.. Egyáltalán minek bele standard. Jah meg fegyver banneren minek jön karakter, meg ilyenek. Tök fszsg.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8112) Yodamest válasza Dewri (#8109) üzenetére


Yodamest
addikt

Majd igyekszem a játék ezen részét is megismerni, egyelőre most dragonspire-t fedezgettem fel, már szinte teljesen megvan, onnan most jó sok nyersanyag bejött.

Más:
Végre kiszedtem ezt a Xingqiu gyereket, megnéztem a húzás előzményeimet, hát igen az volt a baj, hogy felváltva húzogattam a karakter és a permanent bannert is és már 17 húzásom lement így anélkül hogy akár egy 4*-ot is kaptam volna. A perma banner már 9-es húzáson volt szóval annak 10-esével meglett végre a hiányzó +2db nyersanyag. Gyorsan fel is rántom a 7végén a party szintjére. (még egy kis oceanid farm kell)

(#8113) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Azt tudni hogy kb mikor jön a 2.2?
Elő akarok készülni Aloyra..
Tudom hogy nem lesz egy nagy dirrdurr, de imádom a Horizont, és őt is, szóval én tuti felhúzom :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8114) Sordoran válasza Sirandrish (#8113) üzenetére


Sordoran
addikt

Október 13-án. Ezt azért tudni lehet, a 6 hetes ciklust mindig tartotta eddig a mihoyo. :P

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8115) kill_switch


kill_switch
senior tag

Pletykák szerint Hu Tao és Tartaglia rerun fog jönni 2.2-be. Hu Tao logikus lenne a halloween miatt, de Tartaglia kicsit indokolatlan lenne már harmadjára úgy, hogy még bőven vannak akik egy rerun-t se kaptak függetlenül attól, hogy sokan akarnák.

(#8116) Sordoran válasza kill_switch (#8115) üzenetére


Sordoran
addikt

Reggel én is olvastam ezt (ilyen) cikket, de ezt nem kell biztosra venni. Egy másik, megbízható leaker szerint a rerun-okat nem tudják megjósolni biztosra, hiszen ezeken olyan karakterek vannak akik már régóta benn vannak. Ellenben az új karakter ha bekerül, tesztelhető a teszt szervere, egész biztosra vehető az érkezése. El tudnak hinteni a rerun-okról morzsákat akár szándékosan is, és utána utolsó pillanatban változtatnak (mármint ezeken nem kell tesztelni semmit ;] ).
Tartaglia-hoz spekulálják Thoma-t természetesen, Hu Tao egymaga bevonz annyi embert mint Tartaglia és Thoma együttvéve. Halloween-hez illene Hu Tao, de a nyugati ünnepeket nem akarják a játékba átvenni. De azért egy skin-t elfogadnék hozzá, kár hogy nem lesz. (már benn lenne teszt szerveren) Tényleg, mikor lesz már új skin vajon?

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8117) kill_switch válasza Sordoran (#8116) üzenetére


kill_switch
senior tag

Hát annyiért amennyiért a Jean skin-t is adják, én nem bánom, hogy nincs több... XD
Egyébként én sem értem, a játék megjelenése óta ott van a ruhatár menü de még mindig szinte semmit nem kezdtek vele azon kívül, hogy válthatsz szárnyat. Pedig adná magát.
Feltételezem most ez a Jean-es volt a felmérő, hogy mennyire hajlandóak rá költeni az emberek. Ha sokkal olcsóbb lenne biztos meg is vennék, de úgy tűnik ez nekik nem opció.

Thoma kelleni fog, jól néz ki a move set.

(#8118) Mike


Mike
veterán

tegnap leszedtem a ps5 verziót és játszogattam picit. végre a teleportálás töltési ideje olyan mint pc-n. grafikában ugyanakkor nem éreztem egetverő különbséget, a kontroller haptikus visszajelzéseit sem igen használták ki (eddig)

amúgy csak kapkodom a fejem, tele van mindenféle új bigyóval, amikről az sem tudom mi az. pl. van egy elég jó kis zöld kard a fegyveer wishnél, ami 20% hp-t dob a karira, azt hogy lehet megszerezni? van hozzá leírás, de egy szót nem értek belőle.

[ Szerkesztve ]

(#8119) Mike válasza Sirandrish (#8113) üzenetére


Mike
veterán

áh, ezért volt ilyen ismerős!

(#8120) kill_switch válasza Mike (#8118) üzenetére


kill_switch
senior tag

A Jade Cutter nem csak elég jó, hanem szinte az egyik legjobb egykezes jelenleg a játékban. :D Főleg Benettnek, de kb bárkit eléggé meg tud dobni.
Megszerezni pedig nagyon egyszerű, wish. A fegyver bannernél lehet állítani, hogy a két fő fegyver közül melyiknek legyen nagyobb az esélye kicsúszni, beállítod a kardra és go. Ettől függetlenül a fegyverbanner full éc és primo pazarlás. :D

(#8121) Sirandrish válasza Sordoran (#8114) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Akkor van rá időm...remek :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8122) Sirandrish válasza kill_switch (#8115) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hu Taora lehet vevő lennék. Tartaglia már megvan :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8123) Sordoran válasza kill_switch (#8117) üzenetére


Sordoran
addikt

Egyáltalán nem érzem drágának, jól van beárazva. Megnézel más játékokat, ott is hasonló áron vannak, vagy akár drágábbak is. (igaz van ahol a skin a statokat is növeli) Valamint drága, de veszik emberek a crystal-t, hogy tudjanak wish-elni, ezzel nincs baj? :P Itt biztosra kapsz egy skin-t a "kedvenc" karakteredre akit mindig látsz, ha viszont primogemre váltod, tolsz egy 10-es wish-t ennyiért, ami talán jó 4*-ost ad, talán kuka.
Hozzáteszem a welkin vásárlásért kapsz havonta 300 crystalt, ebből felhalmozol 5 havit (+20-at, legalábbis Jean skin 1520 volt) és ott a skin. Nem nagy érvágás, én legalábbis ezt teljesen jónak éreztem. Lehet egyet nem érteni velem persze, csak ez maximum annak drága aki más gacha játékkal még soha nem játszott. ;]

Sirandrish: Nálam listán van Hu Tao C1, mivel használom aktívan érzem a hiányát gyakran mikor elfogy a stamina. Persze ha van Fischl C6 vagy Raiden Shogun mellette (akikkel auto attackra jön az electro sebzés) lehet mellőzni is a folyamatos charged attack-ot.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8124) kill_switch válasza Sirandrish (#8122) üzenetére


kill_switch
senior tag

Én is rágom magam rajta, de ő nem túl F2P barát, mert őt a staff of homa dobja meg nagyon. Az meg ha jönne mellé sem mennék rá, szóval szerintem megint elengedem. :D

(#8125) kill_switch válasza Sordoran (#8123) üzenetére


kill_switch
senior tag

Ez a szempont is érthető. Én a welkinből eső kristályokat mindig beváltom. Szerintem borzalmas ár ~10+K egy skin-ért ami csak visual (és ráadásul még csak nem is néz ki nyálcsorgatóan :DDD).[Tudom, fele annyi az első crystal akció miatt, de az azt követő már nem lenne akciós így én nem az akciós árat veszem alapul.]
Nem tudom melyik játékban van még ennyiért, de akkor ott sem éri meg. :P
És igaz, hogy egy 10-es pull amiből lehet nem is esik semmi, de ha a pity-nél vagy és pont az a 10 lenne amiből kiesik az 5 csillagos, de már nincs több primo-d és nem akarsz költeni még és emiatt el kell engedned a karaktert... Akkor azért fájna. :D

(#8126) Sirandrish válasza Sordoran (#8123) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én egyetlen egy 5 csillagos karit akarok Constellationozni, az meg Diluc :)
Annyi primom az életbe nem lesz hogy ilyeneken filózzak. Persze 1-2 becsúszik, főleg standard banneren, de a limited banneren...áááh :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8127) Sirandrish válasza kill_switch (#8124) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Raidenen is brutál a saját fegyvere, de őt is kiszedtem (fegyver nélkül) :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8128) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Jut eszembe. A pecabotok mire jók? Kigrindoltam mindet, és azt hittem hogy minden területnek van egy sajátja amivel "könnyebb" halat fogni, de mindet lehet mindenhol használni, és effektív különbséget sem tapasztalok..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8129) kill_switch válasza Sirandrish (#8127) üzenetére


kill_switch
senior tag

Őt én is, mert neki ott a Catch, ami szintén elég jó neki, az meg csak időbe kerül.

Azok a pecabotok amik régiósak, azok az adott régión belül egy kicsit gyorsabban szedik ki a halat. Tehát a Monstadt-ban kraftolható bot az Monstadt-ban gyorsabban fog. (Elvileg)

[ Szerkesztve ]

(#8130) Sirandrish válasza kill_switch (#8129) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát nem lehet valami sok a difi, mert nekem nem tünt fel :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8131) kill_switch válasza Sirandrish (#8130) üzenetére


kill_switch
senior tag

(#8132) Sirandrish válasza kill_switch (#8131) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8133) csuzda válasza kill_switch (#8131) üzenetére


csuzda
aktív tag

Nem tudtátok volna akkor kitárgyalni ezt mielőtt elkezdtem kifarmolni a botokhoz kellő halakat? :DDD 1-2 nappal a halászós event előtt kezdtem, azt hittem addigra ezek letisztázódnak :DDD Azt a 22 halat csak kifogom már a botokhoz :D

[ Szerkesztve ]

(#8134) kill_switch válasza csuzda (#8133) üzenetére


kill_switch
senior tag

Nem tudom, nekem kézenfekvő volt, hogy ha van is valami plusz a botok között, az max a sebességben lesz, így el se kezdtem a farmolást, mert amúgy sem olyan sok idő kikapkodni őket. :D Addig horgászok míg a Catch R5 lesz, utána valószínűleg never again, kb mint a favágás a teapot-nak. :DDD

(#8135) Sirandrish válasza kill_switch (#8134) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én is biztos voltam benne hogy nem lesz nagy izé, de hogy ennyi?!?? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8136) F34R


F34R
nagyúr

Jo akkor rohadjon meg a becabot :DDD van ketto: egy standard meg az eventes.

(#8137) Sordoran válasza Sirandrish (#8135) üzenetére


Sordoran
addikt

Már csupán akkor megéri kiszedni, ha a külsejük más. Mondstad-os bottal pecázni Inazuma-ban, rádhívják a bevándorlási hivatalt. ;]
Amúgy nem néztem utána, kiszedtem mert gondoltam számít minden másodperc, de én se vettem észre különbséget, vicc. Ugyanakkor nem nagyon kellett külön pecáznom miatta, a The Catch miatt a nagyja amúgy is bejött.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8138) Dewri


Dewri
aktív tag

Szerintem kicsit átdolgozhatnák a rendszert is lassan így egy évesen. Sokan vannak már AR55 fölött. Ha esik egy jó karakter, lehet a nulláról felhúzni, nem is érdemes elindulni vele lvl70 alatt sehova. Mindezt 160 napi resinből... Talán ideje lenne emelni a napi resin mennyiségét, vagy az új karakter indulhatna 50-ről... Külön aljasság kategória, hogy a moon welkin 90 primot ad, ami mellé 60 a napi küldi, így "véletlenül" pont csak 150 primot kapsz naponta és ugye 160 egy wish. Matematikailag csak 1 wish többlet lenne a 30 nap alatt, de lélektanilag mégis jobban mutatna a napi 1 garantált wish... :)

Azt sem bánnám, ha nem csak 4 karakter lenne a csapatban, hanem mondjuk 5 vagy 6, sokkal több lenne a variáció, mint most. Egyes questeknél már láttuk, hogy működik az 5 karakter, szóval mehetne élesben is igazán.

A különféle limiteket is átgondolhatnák. Pl a letehető teleport lehetne egynél több, a kovácsnál lehetne napi 6 kovácsolásnál több, kicsit tolhatnának a stamina mennyiségén, ha már mindenhova gyalog kell járni.

Ilyen dolgoknak jobban örülnék, mint egy egyszeri évfordulós valaminek. Szerintetek?

(#8139) Sordoran válasza Dewri (#8138) üzenetére


Sordoran
addikt

Én, és szerintem mások is azt hitték lesz majd AR szint növelés. Persze még lehet tényleg lesz jövőben, már van aki elérte kínában a 60-at, de a többség aki első nap óta tolja inkább 57, vagy most lesz 58.
A karakterek fejlesztése szerintem rendben van, WL8-on nagyon hamar megvan annyi cucc ami említett lvl70-hez kell, cseppet se problémás. Ne legyünk már olyan kényelmesek hogy minden, azonnal meglegyen, dolgozzunk meg picit érte. :U
Azt nem érzem aljasságnak, hogy csak 150 primo jön össze, és 160 egy wish. Biztos sokan vannak akik folyton nullázzák magukat, de szerintem én és mások is vannak akik gyűjtenek inkább, és akkor wish-elnek amikor nekik tetsző banner van. A több primo amúgy sose gond, szóval felőlem lehet több a napi mennyiség. :DDD
A 4 karakter / csapat maradjon csak meg. Tudom mobilon és PC-n nincs baj, de PS-en (és később Switch-en talán) ahol kontroller van csak, kényelmetlen az 5. karakterre váltás. Meg lehetne szokni, de sok, és nem érzem szükségét amúgy.
Limitek mindig növelhetőek, idővel biztos fognak. A stamina érzésem szerint nem fog már tovább menni, de más gyorsítás, esetleg hátasok akikkel utazhatunk talán lesznek idővel. Az pénzt is hozna: lenne egy alap ló akivel utazhatunk, de vásárolhatunk csillámpónit is. ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8140) F34R válasza Dewri (#8138) üzenetére


F34R
nagyúr

Mar egy jo ideje ezeket mantarazok nekik a surveybe is. Szerinted mennyire erdekli oket? En is jobban orulnek neki, annak is ha csak 4* esne de fel tudnam rantani hasznalhato szintre. Es ott van az Artifact rendszer aki azt kitalalta belefejelnem a napba. :W :D

(#8141) Sirandrish válasza Sordoran (#8137) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát ha csak a Catch-ra mentél, akkor egy hal sem jött pluszba.
Persze ha minden helyen kiszedtél minden halat az más. Én céltudatosan mentem..mindenből annyit fogtam amennyi kellett, csak akkor még naívan azt hittem hogy jó is lesz valamire :D

Végül is mindegy..úgy is zavarna hogy nincs meg :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8142) fpatrik17 válasza F34R (#8106) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Ehune:

• Honor Magic5 Pro •

(#8143) Sordoran válasza Sirandrish (#8141) üzenetére


Sordoran
addikt

Elsősorban azokra a halakra mentem, de ott egész pool-t kifogtam. Persze mentem máshova is ha volt időm. Viszont nem számít, 2 hét alatt kifogtam mindenhez elegendő halat, jelenleg már nincs miért horgásznom. :P

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8144) csuzda válasza Dewri (#8138) üzenetére


csuzda
aktív tag

"Sokan vannak már AR55 fölött." -> egyetértek
"Talán ideje lenne emelni a napi resin mennyiségét" -> jó lenne, de úgysem lépik meg
"új karakter indulhatna 50-ről" -> fölösleges, szinte semmibe se kerül 50re húzni.
"így "véletlenül" pont csak 150 primot kapsz naponta" -> ebben tuti biztos valami pszichológiai cucc van, ezzel kényszerítve a vásárlásra
"nem csak 4 karakter lenne a csapatban, hanem mondjuk 5 vagy 6" -> konzolon nem tudsz normálisan karaktert változtatni, illetve szerintem sokkal kisebb lenne a kihívás, mert minden karaktert tudnál vinni, nem kéne taktikázni.
"letehető teleport lehetne egynél több" -> egyetértek, bár sose használom :DDD
"kicsit tolhatnának a stamina mennyiségén" -> jó lenne, de charged attackos karaktereket ezzel nagyon buffolnák

Volt olyan szóbeszéd, hogy adnak ingyen legendás karaktert. Köszi, nem kell, mert megvan mind és egyiket se használom :DDD Én a legjobban egy ingyen 5 csillagos fegyvernek örülnék. Sőt, lehetne 2, mert a születésnapom 1 nappal a játék megjelenése előtt van :DDD

(#8145) Sordoran válasza csuzda (#8144) üzenetére


Sordoran
addikt

De hát már kaptunk, illetve PC és mobil játékosok 2.2-ben kapnak ingyen legendary karaktert Aloy személyében. :U

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8146) Yodamest válasza Sordoran (#8139) üzenetére


Yodamest
addikt

Szerintem is jó a 4 karakter, teljesen optimális így. A felvetett "magas szinten új karakter nyitás majd felhúzás" problémára annyi lenne a megoldás, hogy ugyanúgy, ahogy az artiknál és a fegyvereknél, lehessen egy régebbi nem kívánt karakternek is a tapasztalati pontjait átkonvertálni, egy új felhúzandó karakterbe. Nekem is pl ott van Xinyan akit 50-ig felhúztam, mert megörültem a kinyitásakor (azt hittem valami értelmes karakter, azóta C1 is megvan már rá...) de azt az XP-t meg nyersanyagot inkább áttenném Benettre ha lehetne.

(#8147) csuzda válasza Sordoran (#8145) üzenetére


csuzda
aktív tag

Standardra gondoltam.

Miért? Aloy legendás? ;]

(#8148) Sordoran válasza Yodamest (#8146) üzenetére


Sordoran
addikt

Karakterfejlesztésért jár jutalom is, fate. Ezt hogy adod vissza? ;]

csuzda: Az, ahogy a traveler is. Látod, máris van kettő, tök ingyé. :P

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8149) F34R


F34R
nagyúr

Aloy az traveller like, vagyis weakling :DDD
Egyebkent nekem is kellene az a baszo Jade cutter. :O de meg fegyver banneren nem tudom huztam-e 10-et osszesen :D

(#8150) jonnyjoker01 válasza F34R (#8149) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nekem is kéne Kecsinghez, de fogalmam sincs hol vagyok pity-vel. Megjelenés óta nem húztam egy pity-t sem összesen, és csak 3 hónapig látszik ugye a wish history :DD

Üdv. Johnny

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.