Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9151) Shiro


Shiro
senior tag

Dupla bammeg ! :DDD
3 tízes pörgetést tudtam összekaparni. Hátha kiesik Gorou
Az első kettő Barbara immár C7
A harmadik pedig:

Az még hagyján, hogy a 3. (de szó szerint) pörgetésre besárgul, de hogy harmadjára is megnyerjem az 50/50-et. :DDD
Bár őszintén megmondva nem tudom, hogy mit kezdjek vele. :))
A Whiteblid az marad Noellenél, és mivel már vagy pár hónapja "kihagyom" a heti bossokat, ezért billet sem igazán esik, hogy újat kraftoljak.

#9150 Sirandrish
Grat, látom nálad is korán jött.

[ Szerkesztve ]

(#9152) F34R


F34R
nagyúr

Nalam insane bad luck..... Rohadtsok elment Eulara, erre itt van egy megbaszobb.. Elmegy a budos picsaba. :W

Ittonak pedig gyult az Artifact is..

(#9153) Sordoran


Sordoran
addikt

Annyira nekem nem kell Itto, de azért elpörgettem rá 40-et zéró szerencsével. 40 wish, és volt 2 Xiangling aki régóta C6, és 3db 4* fegyver. Kivárom kik lesznek következő banneren aztán meglátom pörgetek-e még rá Gorou miatt. Mivel kell Ganyu, Shenhe és Yae is (első kettő esélyesen kövi két banneren jön, Yae pedig utána patchen talán) így azért nem akarok kockáztatni egy 5*-osat.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9154) jonnyjoker01 válasza Sirandrish (#9150) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Aztarohadt, ez egy nagyon durva 10-es :Y :C Gratula!

Üdv. Johnny

(#9155) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Na jó. Gondoltam én is ráhúzok a bannerre, mert Gorou-t meg akarom szerezni és full geo csapatot építeni vele. Gondoltam single húzásokat csinálok, mert tényleg csak ő kell nekem, erre első húzásra kiesik Itto... Miért nem lehetek ilyen mázlista ha olyan karakterről van szó akit tényleg akarok? :D

Gorou kiesett a 20. húzásra. Játszottam Ittoval egy kicsit, megtetszett :D Itto - Gorou - Zhongli - Albedo csapat lehet nem is lesz rossz. Ningguang volt eredetileg tervben fő DPS-ként, de akkor marad parkolópályán.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#9156) F34R


F34R
nagyúr

Tiszta fasza hogy csak 127 wish ment el az atkozott Eulara es jott helyette jobb karakter. :W
Tisztara megeri jatszani.

(#9157) vakablak93


vakablak93
őstag

Gratula akiknek meglett Itto, Sirandish, Shiro. :C

Én meg nem tudok dönteni merjek-e wishelni most, mert Barbarára jól jönnének a constallationok, de Itto nem érdekel, de a kövi új karakter
Yu Yin viszont nagyon.
Nem tudom lenne-e elég wishem addigra, ha most is ellövöm ami még van Barbi kedvéért 😕.

Közben meg próbálok artifactokat izzadni Eulára, hogy összerakjak egy cryo lány csapatot vele :D .

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9158) Sirandrish válasza F34R (#9156) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Kire gondolsz jobb karakter alatt?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9159) Sirandrish válasza jonnyjoker01 (#9154) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hja...kb sose volt még ilyen..mondtani ideje volt :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9160) Sordoran válasza vakablak93 (#9157) üzenetére


Sordoran
addikt

Ki az a Yu Yin? Amennyiben Yun Jin-re gondoltál, ő 4*-os lesz, tehát nem kell rá spórolnod. Sőt, mivel nincs garancia rá, így lehet 180+ wish kell míg kiesik. ;] Lehetetlen megmondani, volt már új 4*-onál hogy első 10-esben benne volt, de Yanfei eddig 2x volt banneren, és egyszer se lett meg. Pedig ráment bannerjein vagy 100 wish.

Amúgy most akkor Itto jobb mint Eula? Számít ez? Egyik geo, másik physical, fegyverük típusa egyezik. Csak mert utóbbinak esetleg nagyobbak a számai, nem kéne mérgelődni ezen. Ráadásul nem volt titok hogy jön, első körben pedig minden új karakter OP-nak tűnik, aztán kitisztul.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9161) vakablak93 válasza Sordoran (#9160) üzenetére


vakablak93
őstag

:DDD Bocs még nagyon reggel volt mikor írtam, igen rá gondoltam spórolni. Nem akarok úgy járni mint most, hogy Noelle-t szerettem volna ha kijön hogy ne C1 legyen már ha már állandóan használom de nem jött, bezzeg Rosaria 3X is, Eula is kijött, de ő nem, szal' értem mit mondasz.
Akkor azt mondod hagynom kéne?

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#9162) Mike


Mike
veterán

Mi a helyzet a Genshinnel? Jöttek már az ikrek? van már mérgezős karakter, új térkép részlet, amit fel kell fedezni? még mindig nagyon rövidek az eventek (ha nem lépsz be minden nap, nem tudod megcsinálni)?

(#9163) xeon forever válasza F34R (#9152) üzenetére


xeon forever
addikt

Ba'+ van Qiqid és nem használod????
Tápold fel healernek instant.
Probald ki a teamet: Kazu, Xing, Qiqi,Réden.

Kazu E/Xing Q/Qiqi E/Raiden E/Kazu E¹/Kazu Q/Raiden E/Raiden Q.... :C

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9164) xeon forever


xeon forever
addikt

Bár itt még szar combot toltam...
Video
B csapat meg kuka.

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9165) F34R válasza Sirandrish (#9158) üzenetére


F34R
nagyúr

Itto termeszetesen... Neki az elemental skillje is er valamit. Nyilvan stackel mint Eulae, Viszont a Burstje kiszamithato nem ugy mint a holgyemenye.. (Marmint konkretan az hogy mikor csapodik be)

#9160 Sordoran

Tudod, van az a meme; szemuveges gyerek: Look at that dmg.
Tudtam hogy jon ra is huztam volna, mert Eula reart volna kesobb is, csak kitudja mikor jon ujra. Nyilvan Albedo nem kellett. Ugyanez lesz a kovetkezo double banneren... Xiao vagy Ganyu. Shenhe nem izgat tulzottan, Yun Jin-rol meg semmit nem tudok, csak annyit hogy Geo Polearm hasznalo. De nyilvan o is support lesz.

[ Szerkesztve ]

(#9166) Sordoran válasza F34R (#9165) üzenetére


Sordoran
addikt

Ha nem kellett Eula, de Itto igén, miért húztál rá? :U Nem kötelező ám tolni a wish-t, lehet spórolni is. :P Persze más ha a 4*-osok kellenek róla, és becsúszik az arany, de ez ezzel jár.
Toltam még egy 10-est (így már 50 wish Itto banneren), kiesett a 3. Xiangling, már C9 lenne... Eddig 3 Xiangling, 3 fegyver a mérleg, pedig Barbara kellene pár, illetve egy Gorou. Ez a banner nem szeret engem, most már tényleg nem tolok többet rá.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#9167) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Ittora amúgy melyik 4 csillagos fegyvert lenne érdemes rárakni? Fegyverbanner fejejtős, szóval a fegyvere tuti nem lesz meg :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9168) F34R válasza Sordoran (#9166) üzenetére


F34R
nagyúr

Felreerted... Eula nem most kellett volna. A legelso bannerjerol lecsusztam (vagyis Zhokni lett). Jobban szerettem volna, ha mondjuk kesobb jon. Es akkor Itto-ra minden szivfajdalom nelkul rahuztam volna . Egyebkent most is megtennem, de a jatek meg megfogja ismetelni 100x ezt a lepes az ujabbnal ujabb karikkal. (tipikus gatcha addiction symptom) Nyilvan a kovetkezo Abyss-bol profital Itto, es azt is elkepzelem hogy Enkonomiya bossai is Geo-val jobban aprithatoak. Ezert nem csak a szamokra vagyok raizgulva. De hat akkor lexarom es felhuzom Ningguant, a semmitol tobbet er. Kepzeld lett egy C3 Rosaria, C3 Noelle (C6-nak jobban orultem volna, es akkor Ittoert sem remegnek) meg egy Bennet C6 (utolso Constellation-jet nem is aktivaltam a pyro infusion miatt). Pl Barbara nem kell, Gorou csak a Geo buff miatt, Xiangling meg eleve C6 mar.

#9164 xeon forever

En ezt mondjuk nem igy csinalnam.. Xingqiu mit keres ott? Atraknam 2nd teambe.. Ugy kezdenem Raiden E > Kazuha E > Kazuha Q > es johet a DPS-ed (Ami ugye nincs a csapatodba azert halnak sokara az Vishapok. ) Mondjuk Xiangling mehetne oda. Healer az elso felehez egyaltalan nem kell. A masodiknal, akkor hasznalnam csak Kokomit, mikor mar tenyleg keves eletuk van, nyilvan ide egy burst jellegu Heal tobbet erne; vagy Bennet, vagy akar Jean Q es mehetunk tovabb. Ugy megcsinalnam neked, ha valahogy remote megtudnank oldani. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9169) F34R válasza Sirandrish (#9167) üzenetére


F34R
nagyúr

Serpent Spine, vagy Whiteblind csak akkor Crit DMG-es Sipka kell, ugye a crit ratet emeli az ascendel is. Szerintem a Blackcliff a stat ellenere nem eleg eros volna neki. Vagy meg ha a burstot nezzuk akkor ott van a kurvanagy hal esetleg. ;]

[ Szerkesztve ]

(#9170) Sirandrish válasza F34R (#9169) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Fasza, mert egyik sincs.. :D
A hal van, de az gagyi :DDD

Nah mindegy..akkor leveszem Noelleről a Serpentet...kár hogy őt is most húztam fel.. :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9171) F34R válasza Sirandrish (#9170) üzenetére


F34R
nagyúr

Whiteblind az mondjuk craftolhato, szoval az meg meglehet... Asszem a kovetkezo Sakura fa updatenel lesz Prototype. Mostani BP-bol mit huztal?

[ Szerkesztve ]

(#9172) xeon forever válasza F34R (#9168) üzenetére


xeon forever
addikt

Az a csapattal az EM reactiont hasznalom.
Kazu osszehuz, xin vizezi, qiqi e constans fagyasztja oket, raiden superconduct, kazu meg a q val a pyrot is beveszi az egyiktol.

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9173) F34R válasza xeon forever (#9172) üzenetére


F34R
nagyúr

Csak ezzel nem lesz DMG. Kazuhan EM artifactok vannak? Xingqiu Burstje mondjuk jo csak freeze teamet kellene csinalnod akkor. Raiden ne azert legyen benne mert Superconductolni tud. Burst DPS volna szegenykem.

(#9174) xeon forever válasza F34R (#9173) üzenetére


xeon forever
addikt

Mennyi Hp van a szornyeken?

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#9175) Sirandrish válasza F34R (#9171) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Serpentet Noellere...
Viszont Whiteblindből tuzdok craftolni vagy 3at, szóval 2-t le is gyártok, hogy legalább R1 legyen :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9176) Shiro válasza xeon forever (#9174) üzenetére


Shiro
senior tag

A Geovishapoknak kb 280.000 a Maguu Kenkiknek meg 560.000 környékén. Tökéletesen egyenlő a két oldal. ;]
Itt meg tudod őket nézni:
https://genshin.honeyhunterworld.com/db/enemy/?lang=EN

(#9177) F34R válasza Shiro (#9176) üzenetére


F34R
nagyúr

A Perpetual Mechanical Array akkor is a legjobb a maga 800k hp-val. :DDD
HA bekerul az uj Vishap forma az is utos lesz, 3db mondjuk az adott Floorba egyenkent 700k-s HP-val. :DDD ;] :W

[ Szerkesztve ]

(#9178) Shiro válasza F34R (#9177) üzenetére


Shiro
senior tag

Raiden Shogun 2.2 millió HP-val. Simán mehetne Ei és a klónja együtt. :DDD

(#9179) F34R válasza Shiro (#9178) üzenetére


F34R
nagyúr

Hat jah..

Mas kerdes Noelle-re mi mehet C3-n? Milyen artifactok, fegyver stb... Ot nem olyan sokaig tartana mar felhuzni ertelmes szintre. Ugy tudom de javitsatok ki, hogy csak C6-nak erdemes DEF-t rakni Sandsnek.

(#9180) Zyrksh válasza xeon forever (#9164) üzenetére


Zyrksh
lelkes újonc

Bocs, hogy beleszólok, de ez nagyon túl lett feleslegesen bonyolítva. Több reakció nem feltétlenül jobb.

Vid

(#9181) Shiro válasza F34R (#9179) üzenetére


Shiro
senior tag

Ha lvl 9-10-ig fel van húzva a burst, akkor a DEF és az ATK nagyjából ugyan annyit ér.
Artifaktnak az Oceant raknám rá, s akkor nyersz fixen +7700 DPS-t, a Skill felhúzásával.

(#9182) F34R válasza Zyrksh (#9180) üzenetére


F34R
nagyúr

:K Bezony. Ez igy kurvakiraly. Buff Bennettol es Fischl-tol + 40% shred leszedve Kazuval , majd apritas Shogunnal. Bedobsz neki egy Second teamet is, lehetoleg F2P friendly?

#9181 Shiro
Akkor elvileg kapok phyical sebzest is pluszba.. (ez a set lenyege) viszont nem igazan a healre mennek ra. :DDD Azt az Cceant Barbaran kepzeltem el.
Lassan mar jegyzetelni kell mennyi fixupot kell csinalni. Kazuhanak kell meg egy piece A VV -bol. Noelle, Ning talent es artifact, es mellete Ayaka, Shogun es Hu Tao arti fix. ize van meg par fegyver is amit fel kell huzni...

[ Szerkesztve ]

(#9183) jonnyjoker01 válasza F34R (#9168) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ezért ismétlem annyiszor hogy nem a karakterek ereje alapján kell húzni, hanem hogy mennyire élvezed vele a játékot... Mindig lesz jobb és erősebb, de ha olyan karakterekkel játszol akiket élvezel, ez nem számít. Nekem van egy olyan érzésem, hogy te össze vissza húzogatsz és nincs időd sem kiépíteni egy karaktert mielőtt jön a következő. :(

Üdv. Johnny

(#9184) Zyrksh válasza F34R (#9182) üzenetére


Zyrksh
lelkes újonc

Moguk ellen szerintem a quickswap csapatok a legjobbak. Nincs túl sok karakterem rendesen kiépítve erre, nemhogy a 4csillagosok. Főleg a mainDPS-ekre farmolok. Hu Tao óta minden resinemből a Crimson Witch artit vadászom, de meh...
Második részbe viszont nagyon jó az electro-charged Raiden, csak figyelni kell a fagyásra. (ami kivédhető, vagy legalábbis csökkenthető, ha Benni ultiban állsz)

(#9185) F34R válasza jonnyjoker01 (#9183) üzenetére


F34R
nagyúr

Ertelek titeket, de elsosorban a szamok alapjan huzok.. try alapjan max egy szeletet ismered a karakternek. Nem birom felhuzni? csodalkozol amilyen sok karit megjelentetnek.. Hu Tao kellett, Eula kellett volna, de nem most. Xiao helyett jott Jean. Ganyunal meg meg nem gatchaztam. Nem feltetlenul az en hibam hogy egy dps szamok alapjan megtetszik. Az impulzus huzas az valoban az en hibam es a vele jaro csalodas is , de az mar mas temakat karcolgat hogy az miert van.

(#9186) Sirandrish válasza F34R (#9185) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Arra kell húzni aki Badass...
Diluc meg Itto...más nem kell :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9187) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Amúgy valakihez bemehetnék büdösbogarat szedni? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9188) F34R válasza Sirandrish (#9187) üzenetére


F34R
nagyúr

Hozzam, cserebe kell dandelion :DDD

De ki a baszo badass? azt max a tryon tudod meg. :P

(#9189) Sirandrish válasza F34R (#9188) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mondom hogy Diluc meg Itto :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9190) Roland861010


Roland861010
addikt

???

(#9191) Sirandrish válasza Roland861010 (#9190) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mit nem értesz?
Díjat nyert, ezért kaptunk 1600 primot!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9192) Roland861010 válasza Sirandrish (#9191) üzenetére


Roland861010
addikt

Értem én !

Behúztam gyors összesen 2800 primot ...
Meg is jött Hito...

(#9193) Sirandrish válasza Roland861010 (#9192) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem abbahagytad a játékot korábban? :)
Grat egyébként :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#9194) Roland861010 válasza Sirandrish (#9193) üzenetére


Roland861010
addikt

De,
De hát ennyi Primot nem lehet bent hagyni.
Ha jól olvastam csak 2.3 végéig lehetett kivenni.
Így rá szántam ezt a 10 percet amíg újra raktam és kivettem a Primot

Bocs nem Hito hanem Itto

[ Szerkesztve ]

(#9195) F34R válasza Sirandrish (#9193) üzenetére


F34R
nagyúr

Sztem csak szunetelteti..

(#9196) Roland861010 válasza F34R (#9195) üzenetére


Roland861010
addikt

Ennyi elég is volt.

(#9197) F34R válasza Roland861010 (#9196) üzenetére


F34R
nagyúr

:D

(#9198) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Ahoj!

Érdeklődnék olyannal kapcsolatban, hogy a karakter level hogyan befolyásolja az enemyre csapott dmg-t?
Lehet én vagyok szimplán balfasz, de végre eljutototam oda, hogy mostani Abyss 11 megvan 9*-ra, Maguu Kenkik is nagynehezen gerincre lettek vágva Abyss 12. floor-on, aztán chamber 3-on konkrétan agyon b*sztak. Lehet jelentősége, hogy minden karakterem max lvl 80 és ott már lvl 100-as ellent kert kizsigerelni, vagy csak szeretném ennek betudni bénaságom?

Erről még nem hallottam, hogy a lvl különbség kreál-e valami szorzót, de fájdalmasan meg lettem szexuálva unszimpatikus irányból. :U

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#9199) Shiro válasza fpatrik17 (#9198) üzenetére


Shiro
senior tag

Az ellenfeleknek lvl x 5 + 500 DEF-jük van, tehát a lvl100-as ellenfeleknek 1000.
Sebzés csökkentés = DEF / DEF + támadó lvl x 5 + 500

Behelyettesítve:
1000 / 1000+400+500 =
1000/1900= 52,6%-al csökken a sebzésed.

Ha lvl90-re felhúznád a karaktered, akkor.
1000/1950 = 51,3%-al csökken a sebzésed.

Szóval a lvl ilyesformán nem sokat számít.
Ami a problémát okozza, az az hogy pl egy lvl90-es Ruin Guard 170 ezer HP-val rendelkezik, addig a lvl100-as 257 ezerrel.
Plusz emellett vagy 50%-al nagyobb a sebzése.

(#9200) fpatrik17 válasza Shiro (#9199) üzenetére


fpatrik17
senior tag

Minden érthető, köszi a részletes választ! :)

• Honor Magic5 Pro •

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.