Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:36:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8201) Sordoran válasza kill_switch (#8200) üzenetére


Sordoran
addikt

Azért ennyi idő alatt a f2p játékosok is tudtak jó csapatot kialakítani ahol nincsenek rákényszerülve Xiangling-re. Avagy igen, benne van egyik csapatban Xiangling, de nem fontos miatta egy 5*-os karaktert behúzni még. :DDD Van az a réteg aki ezt szemelőtt tartva várja/vágyik Tartaglia-ra, de tényleg olyan nagy ez a tömeg hogy miattuk kap egy 3. banner-t? Miközben sok más karakter az első visszatérését várja.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8202) F34R válasza Sordoran (#8201) üzenetére


F34R
nagyúr

Imo szerintem is kurvajo Xiangling. csak kicsit lassu az elementalja, es burstje is neha bajos egyes esetekben. Egyebkent a Pyronado valami k*vajo cucc. Kar hogy a Catchbol nincs ketto, mert az egyiket neki adnam.

#8200 kill_switch
Tenha nevetese hogy is mondjam: Subarashii :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8203) Shiro válasza Sordoran (#8191) üzenetére


Shiro
senior tag

A színházasra gondolsz?
Majd linkeljétek ti is, hogy meg tudjam nézni az előadásaitokat! :U

(#8204) xeon forever válasza F34R (#8202) üzenetére


xeon forever
addikt

Ha mar itt tartunk.. kurva jo, meg minden, de az idot is elfelejtik itt sokan. Nekem pl maniam a patrol, gyonorkodom a tajban amit megrajzoltak, hangelek az egyik padon stb. Nem mindig a materialokat farmolom. Nrha csak ugy bsztm neki. Inkabb koltok ra de a kedvencnek jelolt karaktereim meglegyenek.

Más: van olyan artifact ami az attack speedet növeli? Imádnám Eulát egy atk speed +50%- al. Egyszer volt abyssban ilyen atk speed boost, Eula+2 anemo a csaptban Eulat le se kellett valtani. :C

[ Szerkesztve ]

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8205) csuzda válasza Shiro (#8203) üzenetére


csuzda
aktív tag

(#8206) Sordoran válasza csuzda (#8205) üzenetére


Sordoran
addikt

A te linked nem jó valamiért nálam, próbáld újra.
Shiro-ét megnéztem. Érdemes egymásiéra kattingatni, mivel azért is jutalom jár.
Itt az enyém: LINK

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8207) csuzda válasza Sordoran (#8206) üzenetére


csuzda
aktív tag

(#8208) jonnyjoker01 válasza Roland861010 (#8192) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ajánlom a TAA anti-aliasing kikapcsolását, az eszi a legtöbb erőforrást a grafikai beállítások közül, az okozza a legnagyobb melegedést is.

Üdv. Johnny

(#8209) kill_switch válasza Sordoran (#8201) üzenetére


kill_switch
senior tag

Ennyi idő alatt is jönnek ám új játékosok, akiknek nincs meg az ennyi idő a hátuk mögött. :D
Na jó, nem védem tovább én sem használom igazán, mert nem nagyon érzem szükségét a csapatokban. :DDD De ettől függetlenül tényleg jó karakter ha kap egy kis törődést. Elég ha beírod Youtube-on, a nevét. :D
Egyszer harácsolok rá egy jó arti set-et ha megint jön egy unalmasabb időszak, aztán bevágom Mona vagy Shogun mellé próbának.

...azért ezt még itt hagyom... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8210) Dewri


Dewri
aktív tag

Kitört a lázadás a fejlesztők ellen az 1 éves jutalmak szegényessége miatt. Google playen 4,6-ról lehúzták 1,9-re 2 milliós véleményből. Fasza lenne ha berágnának és lekapcsolnák a szervereket... :(

(#8211) kill_switch válasza Dewri (#8210) üzenetére


kill_switch
senior tag

Miért kapcsolnák le a szervereket ha ömlik a pénz és az emberek feljárnak játszani naponta? :D Ezt te sem hitted el remélem. Biztos berágnak és azt mondják, hogy jó, akkor nem kell a pénzetek! ;]

(#8212) Ghostface


Ghostface
senior tag

Itt az én színházam is...

PSN: Nifty_Ghostface

(#8213) csuzda válasza Dewri (#8210) üzenetére


csuzda
aktív tag

Köszi hogy szóltál, adtam nekik én is 1 csillagot. :DDD

(#8214) Shiro válasza Dewri (#8210) üzenetére


Shiro
senior tag

A Mihoyo marketingesei ott baszták el, hogy a "nagylelkűség" kimutatása gyanánt fate-et adtak a játékosoknak.
Szerintem simán jobb lett volna ha pl.: mindenki az AR szintjének megfelelő Fragile Resint kap.
Egyrészt te vigyorogsz, hogy ott van az 50+ Fragile Resin, mehetsz farmolni.
Másrészről az nem veszélyezteti a Mihoyo bevételeit úgy mintha pl 100 Fate-et adna.


(#8215) xeon forever


xeon forever
addikt

Itt a színházam, katt

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8216) Sordoran válasza Shiro (#8214) üzenetére


Sordoran
addikt

Ezer meg egy variáció van amivel jobban jártak volna (mi a jobb jutalom miatt, ők a népharag hiánya miatt). A közösség magának beszélte be (én is azt vártam), hogy majd ingyen 5*-os karaktert kapunk, de ez nem is elrugaszkodott vágy volt. Lehetett volna egy véletlenszerű vagy kiválasztható standard banneres karakter. Véletlen vagy választható korábbi event karakter, de akár egy speciális bannert is csinálhattak volna: kiválaszthatjuk kit akarunk (általuk meghatározott karakterek közül), és lehet rá wish-elni. Ezzel ők is jól járnak mivel költünk, és mi is mert olyan karaktert szerezhetünk meg akire szükségünk van. Ez a jutalom amit most adnak pl. a lantern rite szintjét se hozza, ez a nevetséges.
Közösségi játékot hirdetnek, ahol mi, a közösség csinálja nekik az ingyen reklámot, és ott is nevetséges jutalmak járnak.
Én túl vagyok rajta, sejthető volt nem fognak negatív reakciók után se változtatni rajta. Naiv gondolat volt azt várni majd meglepetésben kapunk valamit. :U Viszont nem is sajnálom őket, rengeteg pénzt szereztek és pont felénk nincs hála, csak üres szavak és gesztusok. Az app store-os lepontozás kissé gyerekes bosszú, de megvan a hatása, mégis melyik új játékos mer nekivágni ennek ha azt látja, hogy 2 csillagot se éri el? ;] Pedig jó játék, nem érdemli meg, de a mihoyo hozzáállása miatt mégis kijár.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8217) Ghostface válasza xeon forever (#8215) üzenetére


Ghostface
senior tag

Nem jó a link.

PSN: Nifty_Ghostface

(#8218) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Színházacska :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8219) Ghostface válasza Sirandrish (#8218) üzenetére


Ghostface
senior tag

Lehet nálam van a baj, de a te linked is rossz... Vagy a céges net tilt valamit, bár a sajátomat megtudom nyitni...

PSN: Nifty_Ghostface

(#8220) kill_switch válasza Sordoran (#8216) üzenetére


kill_switch
senior tag

Igazából kaptunk ingyen 5*-os karaktert Aloy-t, még ha nem is erre a jeles alkalomra. Lehet jobban jártak volna, ha ekkorra időzítik a bevezetését. :) Ekkora tömegnél egyébként már nem is lehetséges olyat adni, amire valaki ne húzná a száját. Én nem vártam semmit, cserébe kaptam ingyen cuccokat. Illetve ez a ládázós event is elég jó volt, felüdülés volt egymás után nyitogatni a ládákat. :D Ahogy te is mondtad, ezt a játékosok cseszték el maguknak. Ígérve nem volt semmi, ami mégis, az be volt jelentve a szokásos stream során. Illett volna valaminek lenni? Igen.
A pontozás szerintem nem lesz igazán elrettentő. Sőt! Van az az alja pont, amire már sok ember azt mondja, hogy ha ez tényleg ennyire szar akkor meg kell néznem. :DDD De nagyon pitiáner megoldás ez egyébként, főleg úgy, hogy garantálom, hogy mindenki aki lepontozza, ugyanúgy megy minden nap játszani. :DDD 2 dolgot tehetnének, nem lépnek be és nem költenek pénzt. De ehhez meg már önmegtartóztatás kéne ugye... :))

(#8221) Dewri válasza Ghostface (#8219) üzenetére


Dewri
aktív tag

Rápróbáltam. Én se tudom nyitni azt a kettőt, de a tiedet igen.

(#8222) Sordoran válasza kill_switch (#8220) üzenetére


Sordoran
addikt

Két okból se hoznám ide Aloy-t: ő bár elvileg 5*-os, de erőben közelébe sincs, na meg extra eset a constellation hiány miatt. Valamint ez egy Sony PlayStation collab eredménye, semmi köze az évfordulóhoz. Véletlenül jött ki pont most (ugye a Horizon folytatása februárban esedékes, azt tolják), nem a mihoyo érdeme, ne adjunk érte nekik kekszet. :U
A számok majd megmutatják, hogy mennyire érinti negatívan a bevételeiket, és tesznek valamit, vagy nem. Én játszom tovább, háborogni felesleges. :D

Többiek: A színház linket mikor kimásoljátok, az nem csak egy link, hanem előtte van egy kis szöveg is (bemásoljátok valahova és látjátok ti is). Azt töröljétek ki mielőtt ide linkelitek.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8223) Sirandrish válasza Ghostface (#8219) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

És így? :)
Így se jó..hagyd a francba :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8224) Sordoran válasza Sirandrish (#8223) üzenetére


Sordoran
addikt

Ne örjítsetek már meg... :DDD
xeon forever és Sirandrish színháza. Mind színészek vagytok. :U ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8225) F34R válasza Sordoran (#8224) üzenetére


F34R
nagyúr

Ma en is szineszkedek egy sort.. mert masnak nem lehet nevezni a palyafutasomat. :DDD

(#8226) Sirandrish válasza Sordoran (#8224) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Komolyan a "https" miatt nem volt jó az enyém? :D
Nahjóvanakkor!! :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8227) Sordoran válasza Sirandrish (#8226) üzenetére


Sordoran
addikt

A https után nem volt kettőspont a dupla perjel előtt. :P Dehát nem érthet mindenki az informatikához, nem probléma. ;]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8228) Sirandrish válasza Sordoran (#8227) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Informatikai Hálózati Rendszer telepítő szakmát végeztem..
A nulláról tudok működő hálózatokat létrehozni, a szükséges kábelek legyártásától kezdve egyészen a gépek egymást közti kommunikációjának felügyeletéig, de a fránya ":" mindig is a gyengém volt :W :DDD :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8229) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Amúgy ez a "hal", az valami vicc? Szerintem nagyon mellélőttek vele.. :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8230) F34R válasza Sirandrish (#8229) üzenetére


F34R
nagyúr

Eleg joke kategoria sztem is.

(#8231) xeon forever válasza Sordoran (#8224) üzenetére


xeon forever
addikt

En csak ranyomtam h kopi link...

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8232) Sirandrish válasza xeon forever (#8231) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem is jó az se :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8233) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Egyébként Raiden Shogunra mennyi Energy Recharge-ot érdemes rápakolni?
Lassan 300%on van, de lehet nem kéne ennyire erőltetni..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8234) xeon forever válasza Sirandrish (#8233) üzenetére


xeon forever
addikt

Nalam 240 es mar az is egesz jo...szal sztem nem kell nyomatnod..

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8235) xeon forever


xeon forever
addikt

:Y

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#8236) F34R


F34R
nagyúr

Itt van az en kis mesem is. :DDD [link]

(#8237) jonnyjoker01 válasza Sirandrish (#8229) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Pont akkora vicc mint az anniversary :DD

Off:viccelek egyébként, szerintem nagyon durván gáz amit a játékosbázis művel, gyűlölöm ezt a fajta mob mentalitást, de annyiban egyet tudok érteni hogy ehhez vezetett a Mihoyo üzletpolitikája és kommunikációs stratégiája, saját fájuk alatt vágták a fejszét ami ide vezetett.

Üdv. Johnny

(#8238) F34R válasza jonnyjoker01 (#8237) üzenetére


F34R
nagyúr

Mar delelott be akartam szurni, de a hsz-re szerintem passzol :C

[link]

(#8239) kill_switch


kill_switch
senior tag

Na úgy néz ki megindul a vezeklés... XD
A gond csak annyi, hogy vödörrel mennek neki az erdőtűznek. Kíváncsi leszek mi lesz a maradék 3, de ha mindbe 400 primo lesz, az még mindig csak egy 10-es pull. :DDD A szárny meg szép-szép... csak meg kellett volna előzze a bajt.

(#8240) Ghostface válasza kill_switch (#8239) üzenetére


Ghostface
senior tag

Csak nehogy az 1/4 azt jelentse, hogy amíg a játék tart, amíg minden terület megjelenik 4 év alatt, majd évente kapunk egy ajándékot... :DD :))
Jövőre már 500 primo, és egy szárny ami tud kondenz csíkot húzni. :D

PSN: Nifty_Ghostface

(#8241) kill_switch válasza Ghostface (#8240) üzenetére


kill_switch
senior tag

Pletykák szerint 10 éves roadmap van tervben szóval az a veszély nem áll fent. :DDD
Arra mondjuk kíváncsi leszek, hogy pár év múlva hogy fogják tartani a lépést
(megjelenés/tartalom). Bár ha megnézek egy WOW-ot, a megjelenés javulásával kapcsolatban sok mindenre nem számítok. XD

[ Szerkesztve ]

(#8242) Roland861010 válasza kill_switch (#8239) üzenetére


Roland861010
addikt

Ti is kaptatok ?

(#8243) Roland861010 válasza kill_switch (#8241) üzenetére


Roland861010
addikt

Szerintem már akkor sokan jönnének ha nem kellene androidon cselezni meg különböző programokért fizetni hogy kontrollert lehessen használni.
Miközben iOS-en gyárilag támogatót.
Vagy át lehetne szabni a kezelőfelületet.

Hiába a mobilpiac egyik legerősebb hardvere egy telefonba ha az irányítás nem jó érzés mert nem azt csinálja a karakter amit én akarok.

Nem kell egy CoD Mobile szint ahol mindent is át lehet meretezni.

(#8244) Sirandrish válasza Roland861010 (#8242) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mindenki kapott..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8245) Ghostface válasza kill_switch (#8241) üzenetére


Ghostface
senior tag

10 éves roadmap??? :Y :F
Jó nagy baromságnak tartom. Nem tudom hogy gondolják, hogy egy olyan játékban amiben 2-3 havonta jön valami nagyobb tartalom ami kb 2-3 hétig tart ki, az 10 évig fog futni. Szerintem 3, vagy max 4 év ameddig kitartanak az emberek, utánna már jönni kellene, a Genshin impact 2-nek vagy valami másnak. Előbb-utóbb mindenki megfogja unni... Persze tudom hogy ez alatt a 3-4 év alatt a Mihoyo is így is hülyére keresi magát, őket pont nem fogja 4 év után érdekelni ha már nem játszanak vele.

PSN: Nifty_Ghostface

(#8246) Yodamest válasza Ghostface (#8245) üzenetére


Yodamest
addikt

Szerintem simán reális a 10 év, még sok terület hátravan és sok sok tartalom. A wow-ról is azt mondták már 7 éve is, hogy haldoklik és nincs sok ideje hátra, hát ahhoz képest.....

Inkább számomra az lesz érdekes, hogy mennyi karakter jön még a játékba, mert ha folyamatosan így ömlenek az új karik, akkor beáll a league of legends szindróma miszerint, már követhetetlenül sok karakter lesz. Önmagában ez nem feltétlen rossz, de mivel eloszlanak a wishek is a karakterek között így az esély, hogy valamiből egy új constellationt húzzunk kb 0-lesz. :U

(#8247) Sordoran válasza Ghostface (#8245) üzenetére


Sordoran
addikt

Én nem tartom annak. Meg felejtsük el ezt a minden kap 2. részt dolgot is, ez a név hangzik hülyén. :DDD Van még 4 nagy zóna, plusz egy lesz még várhatóan, ez 4-5 év simán lesz. Viszont ha ez lemegy se kell véget érjen, jöhet valami új, másik világ is akár, vagy kitágulhat tovább egy új kontinenssel a mostani. Jó, ezt lehetne 2-nek nevezni, de inkább csak egy upgrade lesz mostaninak. Lezárnák ezt a játékot, és térjünk vissza? Áh, kizárt. Akkor inkább egy teljesen új játék lesz. Egy ilyen szintű játékot nem pár évre terveznek, és túlságosan pörögnek ahhoz a számok, hogy korán elengedjék.
Az pedig hogy ugyanezt a formát vigyék hosszú időn át tovább sincs kőbe vésve. Majd finomítanak rajta ha szükségét érzik.
Játszom mobilon a Real Racing 3-al, bár már régóta csak napi 1 futamot. 2013-as játék, tehát 8 éves, és azóta nem volt nagy megújulás. Alakítanak benne ezt-azt, és folyamat jönnek új autók a mai napig, de az alapjai változatlanok. Ha ezt bírják tolni (és megéri nekik üzletileg is), amíg kitart a kreativitásuk a GI-nál se lesz gond. Idővel lesz ismétlődő, kaptafa karakterek, de ezt majd a közösség eldönti belefér-e.

Yodamest: Idővel szerintem elengednek régi karaktereket. Például a standard karakterek egyszer tuti cserélődnek vagy eltűnnek végleg onnan. Több banner elfér majd, és akkor lehet válogatni (pl. lesz egy új evenet banner, és egy re-run párhuzamosan), de az új mindig jobb elvén simán feledésbe is merülhetnek majd, és igen, nem lesz lehetőség constellation-re már.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8248) Yodamest válasza Sordoran (#8247) üzenetére


Yodamest
addikt

"Például a standard karakterek egyszer tuti cserélődnek vagy eltűnnek végleg onnan."

Áh ez biztos nem fog megtörténni, ki nem vesznek karaktert. Esetleg azt tudom elképzelni, hogy ahogyan a lolban is, majd idővel reworkolni fogják a régieket, a játék képéhez igazítják a régi elavult képességeket, amik már hasztalanokká váltak. Ez nekik is jól jönne majd, mert nem kellene mindig új karaktereket bevezetniük ami sok meló (story, kinézet stb.), csak kicsit módosítani egy régin és újra eladható/kelendő lesz. Gondolj csak bele egy reworkolt űber erős Lisát vagy Ambert ki ne akarna majd felhúzni max szintre, ami sok sok nyersanayagot/farmolást igényel majd, tehát időt, ami a cégnek az érdeke.

(#8249) Sordoran válasza Yodamest (#8248) üzenetére


Sordoran
addikt

Én a banneres 5*-osokra gondolok: Diluc, Mona, Jean, Qiqi, Keqing. Azért az, hogy még 5 év múlva is ők lesznek ott kicsit durva lenne. Nem elképzelhetetlen, csak már mindenkinek C6-ok lesznek, bár az (akkori) új 5*-osok így is jobbak lesznek náluk. :DDD Mondjuk én most, az első éves évfordulóra vártam volna náluk egy rotálást, de fene se tudja mik a mihoyo tervei velük. Eddig egy pletyka volt, hogy Ayaka csatlakozik hozzájuk. Esélyt nem nagyon látok rá, na meg így is nagy a szórás (5 karakter), nem hinném hogy pluszba raknak még. Ha valaki bekerül, másnak ki kéne, nekem így logikus.
A rework amúgy működőképes ötlet. Lehetne a mostani történtív végén egy time-skip, ami után sok régi szereplő elkezdene visszatérni már felnőttként (aki most még gyerek, kamasz).

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#8250) Dewri válasza Sordoran (#8249) üzenetére


Dewri
aktív tag

Az új 4* karakterek egyébként automatikusan bekerülnek a kalapba? Tehát pl most Sara már bármikor eshet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.